Jump to content
_Gost1

Tose Proeski i blamaze

Recommended Posts

Umro ovaj pjevac...

hajd, pjevao fino i sve to, sve najbolje.

Medjutim, sad u Bosni pocese pretjerivanja Bosnjaka. Koji ce hepek inicijativa da se dvorana Mirza Delibasic preimenuje u dvorana Tose Proeski? -kako smo jadni. Pa nas Safet Isovic umro, stoput bolje pjesme ime, bolji covjek, patriota i sl. i mi sad guracke oko ovog Makedonca. Jesmol mi narod koji ima komplekse da leta za tudjim?

U Zenici i Tuzli su stvarno pretjerali nekvim kupnjama cvijeca, prodajama majica i sl. Vidim i na nasem forumu prodaju njegove majice, koji hepek ce nam to.

Stotinu Bosnjaka, poznatih licnosti je umrlo, a mi poletismo za njim, koji nam je? -jel to zato sto je zgodan il zato sto je vlah?

[quote name='Kemal_S' post='190211' date='Oct 29 2007, 23:26']Umro ovaj pjevac...

Medjutim, sad u Bosni pocese pretjerivanja Bosnjaka. Koji ce hepek inicijativa da se dvorana Mirza Delibasic preimenuje u dvorana Tose Proeski? -kako smo jadni. Pa nas Safet Isovic umro, stoput bolje pjesme ime, bolji covjek, patriota i sl. i mi sad guracke oko ovog Makedonca. Jesmol mi narod koji ima komplekse da leta za tudjim?

U Zenici i Tuzli su stvarno pretjerali nekvim kupnjama cvijeca, prodajama majica i sl. Vidim i na nasem forumu prodaju njegove majice, koji hepek ce nam to.

Stotinu Bosnjaka, poznatih licnosti je umrlo, a mi poletismo za njim, koji nam je? -jel to zato sto je zgodan il zato sto je vlah?[/quote]

OK STANI

Prvo ljude ne djelijo na to jel vlah ili nije

Drugo, pomogo je vise od Safeta I. koliko je znam je doniro nesto, bla bla bla

Trece treba da bude uzor mladima, iako je bio slavan, nije se drgiro, foliro ...

Te majice i to je i meni glupost, al treba ga postavat a ne ovako ko ti

Stidi se

Pozzz

[quote name='DOCTORE' post='190213' date='Oct 29 2007, 23:29']OK STANI

Prvo ljude ne djelijo na to jel vlah ili nije

Drugo, pomogo je vise od Safeta I. koliko je znam je doniro nesto, bla bla bla

Trece treba da bude uzor mladima, iako je bio slavan, nije se drgiro, foliro ...

Te majice i to je i meni glupost, al treba ga postavat a ne ovako ko ti

Stidi se

Pozzz[/quote]
dobro je on i pjevao i kolko sam cuo naj vise je donirao za dobrotvorne svrhe lovu,al netreba sad toliko dizat prasinu oko toga,niko ni nekaze doctore jel on srbin ili makodonac ili sta jos,i drogiral se dino merlin ili al dino ,pa nemora bit da se svi pjevaci drogiraju,svaka njemu cast al jesu malo pretjerali sa ovim uzdizanjem ,ada haj inace u bosni se je to tabu tema jedno vrijeme i mrtvi se zaborave uvjek,eto on je ostavio svoje pjesme iza sebe a borci su ostavili drzavu iza sebe i izginuli pa ih niko nejebe ni 1%..

[quote name='x-men' post='190219' date='Oct 29 2007, 23:57']dobro je on i pjevao i kolko sam cuo naj vise je donirao za dobrotvorne svrhe lovu,al netreba sad toliko dizat prasinu oko toga,niko ni nekaze doctore jel on srbin ili makodonac ili sta jos,i drogiral se dino merlin ili al dino ,pa nemora bit da se svi pjevaci drogiraju,svaka njemu cast al jesu malo pretjerali sa ovim uzdizanjem ,ada haj inace u bosni se je to tabu tema jedno vrijeme i mrtvi se zaborave uvjek,eto on je ostavio svoje pjesme iza sebe a borci su ostavili drzavu iza sebe i izginuli pa ih niko nejebe ni 1%..[/quote]

Dobro necemo sad politiku tu i rat

Inace evo gdje se kaze da je vlah

[quote]Stotinu Bosnjaka, poznatih licnosti je umrlo, a mi poletismo za njim, koji nam je? -jel to zato sto je zgodan il [size=7]zato sto je vlah?[/size][/quote][size=7]
[size=2]Am ja sam naveo primjer za mladu osobu, nadji mi ti jednoga, sto je tako popularan a da nije na koki, nema ga[/size]

[/size]

ma sudbina mui takva kakva jes,,jel dino merlin na bijelom a popularan svagdje je popularan,ebote ja na mircu gledam isto pa to nesmiis nista reci odma nesto placu koda im je clan familije umro,,nekazem za covjeka nista nevalja uopste prevrtat mrtve al sto je rpevise previse je,i ako ga je neko nazvao vlahom nemora znacit da je mislio lose stim,ija eto mislim da bi safetu isovicu trebalo dati pocat malo vecu..

[quote name='x-men' post='190225' date='Oct 30 2007, 00:15']ma sudbina mui takva kakva jes,,jel dino merlin na bijelom a popularan svagdje je popularan,ebote ja na mircu gledam isto pa to nesmiis nista reci odma nesto placu koda im je clan familije umro,,nekazem za covjeka nista nevalja uopste prevrtat mrtve al sto je rpevise previse je,i ako ga je neko nazvao vlahom nemora znacit da je mislio lose stim,ija eto mislim da bi safetu isovicu trebalo dati pocat malo vecu..[/quote]
A zasto Safetu, sto se mene tice je mogo rikant prije 100 godina, nije mi bas nesto ekstra znacio, dok sam se nasao u vecini Tosetovi pjesama, i sa tim VLAH je fakat mislijo na nesto slabo ... poznam Kemala i njegov odnos do druge vjere, i ja sam kazem da je taj njegov Islam nikakav, treba cijeniti drugoga da bi mogo sebe ... A kako ti znas da nije Merlin na bijelom ???

[quote name='DOCTORE' post='190226' date='Oct 30 2007, 00:20']A zasto Safetu, sto se mene tice je mogo rikant prije 100 godina, nije mi bas nesto ekstra znacio, dok sam se nasao u vecini Tosetovi pjesama, i sa tim VLAH je fakat mislijo na nesto slabo ... poznam Kemala i njegov odnos do druge vjere, i ja sam kazem da je taj njegov Islam nikakav, treba cijeniti drugoga da bi mogo sebe ... A kako ti znas da nije Merlin na bijelom ???[/quote]
kako ti znas da se pokojni tose nije drogirao ;) svatam te bio ti je idol,sad si u tim godinama gdje ti trebaju takve rijeci da se pronadzes u njima,za safeta kazem jer etoo vidjeces da ces iti sa drustvom kad budes nekad starijim bio i vise godina imao slusat sajine pjesme,.dobro svako ima svoj ukus,ja slusam ponekad sevdah al poslije sevdaha slusam dance pa poslije nadzem i pokojnog pavarotia,, :)

[quote name='x-men' post='190239' date='Oct 30 2007, 00:43']kako ti znas da se pokojni tose nije drogirao ;) svatam te bio ti je idol,sad si u tim godinama gdje ti trebaju takve rijeci da se pronadzes u njima,za safeta kazem jer etoo vidjeces da ces iti sa drustvom kad budes nekad starijim bio i vise godina imao slusat sajine pjesme,.dobro svako ima svoj ukus,ja slusam ponekad sevdah al poslije sevdaha slusam dance pa poslije nadzem i pokojnog pavarotia,, :)[/quote]
Znam 100% jer se tip borio protiv toga + nakon smrti objavljeno je da u krvi nije imao nikakva opojna sredstva ... cuj slausam ja ti ja svasta, al safet za moje pojme mi nije bio nesto extra ...

ja sam mislio da se kemo konacno opametio, postao tolerantniji...

a on vajik tuce po istom...

podjela na vlahe i muslimane...medju muslimanima podjela na muslimane i balije, itd...
beskonacno mnogo nekih podjela u keminoj glavi...

a za cjelovitu je BIH..nidje veze..

kanite se Tose...neki muslimani cijeli zivot mogu provesti u ibadetu pa nece biti covjek ko on...

decki, odlutali ste, uhvatili ste se jednog i drzite se k'o pijan plota, a bit ste preskocili.

kako ste svi spremni skociti na jednog, heh.

[code]Medjutim, sad u Bosni pocese pretjerivanja Bosnjaka. Koji ce hepek inicijativa da se dvorana Mirza Delibasic preimenuje u dvorana Tose Proeski? -kako smo jadni. Pa nas Safet Isovic umro, stoput bolje pjesme ime, bolji covjek, patriota i sl. i mi sad guracke oko ovog Makedonca. Jesmol mi narod koji ima komplekse da leta za tudjim?[/code]

ovo o preimenovanju dvorane prvi put cujem. a ako je istina krajnje je besmisleno i glupo taj ko je to inicirao nek sebi vlastito ime promijeni u tose itd....

pokojnom tosi odajem veliko priznanje i postovanje za sve sto je ucinio i naka mu se napravi spomenik za njegove zasluge kao humaniste, ali kakve on veze ima sa dvoranom? drugo kako se prica o pokojnom tosi on je bio skroman covjek i sam mozda nebi htio takvo sta...

Kemo je skoro u pravu ali kao sto rekoh SKORO !!!

Kemo, bosnjaci u bosnjaci, italijani su italijani,njemci su njemci,makedonci su makedonci itd... tu ti ne treba podjela na muslimane i vlahe.
Ako tu podjelu vrsis, imas preko 4 milijarde neprijatelja.Pa pobogu, i oni su ljudi, mnogi nego mi "muslimani".
Jes da ne klanjaju, ne poste, ne daju zekat,pa ni na hadz ne idu ali su zato LJUDI !!!

Tose jest bio uzor velikom broju mladih na Balkanu,al ne zato sto je "vlah" kao sto kazes vec zato sto je bio mlad,slavan,nije se uzdigao,dobro pjevao itd...
A glupo mi je sad i to da se spominje kako je neko davao novac za dobrotvorne svrhe... pa narode, nije jedini, dao je i Meho Mehic 100 km za djecu Srebrenice,sto to neko ne spominje :)

Uglavnom,Kemo - poginuo je TOSE PROESKI,mladi makedonski pjevac,a ne vlah !

[quote name='Kemal_S' post='190211' date='Oct 30 2007, 00:26']Umro ovaj pjevac...

Stotinu Bosnjaka, poznatih licnosti je umrlo, a mi poletismo za njim, koji nam je? -jel to zato sto je zgodan il zato sto je vlah?[/quote]

Nego, nisam imao jutros da ovaj post sastavljen u maniri islamiste koji je zavr

kako ovaj trensjo dijeli ljude hebote...
u njegovoj glavi su svi bosnjaci i talijani... whahah:D

Iskreno receno, mene nije briga jel taj tip krscan, muslima, budist.... inace me i briga ko je u sustini...
Al sto se tice ovog preimenovanja... hmm... mozemo i XL promjenit ime... u.... uuu.... u TosePro :P stam briga...
Zasto se ne zove prema meni, damnit... pustite to...

hocel iko imat koristi ak se zove/nezove tako... ili ce nekom stetiti...
ja bi iskreno volio da se zove prema nekom bosanskom knjizevniku il nes slicno... nes opcenito... SUPER CENTAR... kako god... al et... sto se mene tice, nek se zove i Pamela Anderson:P

[quote name='snake' post='190278' date='Oct 30 2007, 07:27']ja sam mislio da se kemo konacno opametio, postao tolerantniji...

a on vajik tuce po istom...

podjela na vlahe i muslimane...medju muslimanima podjela na muslimane i balije, itd...
beskonacno mnogo nekih podjela u keminoj glavi...

a za cjelovitu je BIH..nidje veze..

kanite se Tose...neki muslimani cijeli zivot mogu provesti u ibadetu pa nece biti covjek ko on...[/quote]

heh...

kakve veze cjelovita BiH ima s temom, preimenovanjem Skenderije i sl.?

Niko nerece da Tose nije bio covjek, nemam pojma sto neki nama lete na ibadete i sl. Tose je bio covjek, nije vjerovao u Allaha, ako jeste onda je u dzennetu, ako nije u plitkom je dzehennemu... sto sam rekao da je vlah, ne sjetih se da sam rekao da ga mrzim, pozivao na mrznju, dzihad, terorizam i sl.

ako je bio vlah, znam da neki ljudi vole samo nek je nesto strano mimo sebe ubaciti i sl.

Inace, ja te pjevace i ne sipmatisem bas previse. Cak ih ne djelim na nase i njihove previse. Imam ove svoje favorite, ostali su u mojim ocima bagra. Npr. H. Muslimovic cetnici mu porusili kucu pobili sve muskarce u komsiluku do kojih su dosli a on medju prvima poletio u diskoteke na Moravu. On pjeva publika pivu u jednoj, tri prsta na drugoj ruci. Nista nije bolji ni nasa lokalna bagra Osman Hadzic, Kemo Malovcic... znam ih licno, u oci im to kazem. Sve je to bagra. Tose je za te ljude car.

[quote name='Robin_Hood' post='190342' date='Oct 30 2007, 17:26']Kemo je skoro u pravu ali kao sto rekoh SKORO !!!

Kemo, bosnjaci u bosnjaci, italijani su italijani,njemci su njemci,makedonci su makedonci itd... tu ti ne treba podjela na muslimane i vlahe.
Ako tu podjelu vrsis, imas preko 4 milijarde neprijatelja.Pa pobogu, i oni su ljudi, mnogi nego mi "muslimani".
Jes da ne klanjaju, ne poste, ne daju zekat,pa ni na hadz ne idu ali su zato LJUDI !!!

Tose jest bio uzor velikom broju mladih na Balkanu,al ne zato sto je "vlah" kao sto kazes vec zato sto je bio mlad,slavan,nije se uzdigao,dobro pjevao itd...
A glupo mi je sad i to da se spominje kako je neko davao novac za dobrotvorne svrhe... pa narode, nije jedini, dao je i Meho Mehic 100 km za djecu Srebrenice,sto to neko ne spominje :)
Uglavnom,Kemo - poginuo je TOSE PROESKI,mladi makedonski pjevac,a ne vlah ![/quote]

NE rekoh nidje da nije bio covjek. On je bio pravi cojk. Imao dvi ruke, glavu noge i to. Bio nako lip na oko... cure ludile za njim, briga cura jel on vlah il nije... eh, tu mi malo zasmetao al ne da bih klao, mrzio, tuko i sl. kako ovi ukopcase.

Bio je pjevac, nemusliman, eto ako nekom smeta sto koristim rijeci koje nase nane i didovi stotinama godina koriste za nemuslimane dubogo mi zao al kome smeta nek me poljubi u cosak. Ja i dalje mislim da je on bio vlah. Jedino da ga nije ko slucajno cuo da uci Jasin?

ma to je kic oni iz BB kuce bili popularniji od njega sad niko nezna za njih

tose je brzo dosao osvojio ove prostore i brzo ce ga zaboraviti

ove izlijeve suza i trac partije o njemu trajace malo duze od nove godine

no sikiriki nece mijenjati ime dvorani mozda dobije neku ulicu

ako ce je nacelnik otvorti normalno

[quote name='zilho' post='190389' date='Oct 30 2007, 21:54']ma to je kic oni iz BB kuce bili popularniji od njega sad niko nezna za njih

tose je brzo dosao osvojio ove prostore i brzo ce ga zaboraviti

ove izlijeve suza i trac partije o njemu trajace malo duze od nove godine

no sikiriki nece mijenjati ime dvorani mozda dobije neku ulicu

ako ce je nacelnik otvorti normalno[/quote]

pa dobro ali ne mozes kretene iz BB kuce porediti sa tosom..

[quote name='Incubus' post='190397' date='Oct 30 2007, 22:00']pa dobro ali ne mozes kretene iz BB kuce porediti sa tosom..[/quote]
ne poredim ja ljude

vec brzinu uspjeha
ko brzo dodje obicno ga brzo zaborave
sorry ako sam fanove povrijedio

[quote name='zilho' post='190401' date='Oct 30 2007, 22:06']ne poredim ja ljude

vec brzinu uspjeha
ko brzo dodje obicno ga brzo zaborave
sorry ako sam fanove povrijedio[/quote]

ma nisam ja fan niciji... :D

nego mislim ipak covjek se bavi muzikom toliko dugo i uspjesan je toliko dugo i akademski obrazovan... a ovi idioti iz BB kuce ne znaju sloziti dvije ispravne recenice...

[quote name='zilho' post='190401' date='Oct 30 2007, 22:06']vec brzinu uspjeha
ko brzo dodje obicno ga brzo zaborave[/quote]

Mislim ipak da se Tose nije tako brzo docepao uspjeha. 8 godina je na sceni se trudio, i mislim da je zasluzio uspjeh, i da je zasluzio da ga se sjeca malo duze od Nove godine (ove).

To je samo sto imam Zilhi da prigovorim... A sto se Keme tice...

Kemo, ja sam puno mladji od tebe, i zato necu nista puno lose o tebi reci iz tog razloga. Ali samo mogu reci da me iznenadjujes. Uzivo si dobar - svaka cast, al na forumu si skroz drukcija osoba.
Velicina covjeka se ne gleda u visini ili duzini (zna se na sta mislim), vec se gleda u njegovim djelima a Tose je dovoljno dobrih djela ucinio da bi ga se smatralo velikim covjekom. Nemoj u sve mijesati religiju. Nadam se da znas pricu o zeni koja je svaki namaz klanjala i kurvi. Ako ne znas, ispricacu ti je ja na pp. Nemoj misliti da ce Allah tebe vise nagraditi jer si redovno klanjao, nego nekoga ko nije klanjao, al je cinio dobra djela.

P.S. Zilho rece da ce se neka ulica nazvati po Tosi, pa me zanima kolki je koeficijent da ce to nas nacelnik otvoriti, i da ce milimetarski precizno prerezati onu vrpcu? :D

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='190467' date='Oct 30 2007, 23:50']Mislim ipak da se Tose nije tako brzo docepao uspjeha. 8 godina je na sceni se trudio, i mislim da je zasluzio uspjeh, i da je zasluzio da ga se sjeca malo duze od Nove godine (ove).

To je samo sto imam Zilhi da prigovorim... A sto se Keme tice...

Kemo, ja sam puno mladji od tebe, i zato necu nista puno lose o tebi reci iz tog razloga. Ali samo mogu reci da me iznenadjujes. Uzivo si dobar - svaka cast, al na forumu si skroz drukcija osoba.
Velicina covjeka se ne gleda u visini ili duzini (zna se na sta mislim), vec se gleda u njegovim djelima a Tose je dovoljno dobrih djela ucinio da bi ga se smatralo velikim covjekom. Nemoj u sve mijesati religiju. Nadam se da znas pricu o zeni koja je svaki namaz klanjala i kurvi. Ako ne znas, ispricacu ti je ja na pp. Nemoj misliti da ce Allah tebe vise nagraditi jer si redovno klanjao, nego nekoga ko nije klanjao, al je cinio dobra djela.
P.S. Zilho rece da ce se neka ulica nazvati po Tosi, pa me zanima kolki je koeficijent da ce to nas nacelnik otvoriti, i da ce milimetarski precizno prerezati onu vrpcu? :D[/quote]

hehe... preko foruma se pretvorim u vampira i vehabiju :)

ja jednostavno mislim da Tose nije bio los insan kad je humanost u pitanju. Al to ne znaci da prema njemu trebamo davati imena djeci, dvoranama, ulicama i sl.

[quote name='Kemal_S' post='190528' date='Oct 31 2007, 09:55']hehe... preko foruma se pretvorim u vampira i vehabiju :)

ja jednostavno mislim da Tose nije bio los insan kad je humanost u pitanju. Al to ne znaci da prema njemu trebamo davati imena djeci, dvoranama, ulicama i sl.[/quote]

Nemoj vrijedjati vampire i vehabije ;)

Sto se tice davanja njegovog imena dvoranama i djeci - tu se slazem s tobom. A sto se tice toga da ulice budu nazvane njegovim imenom, tu se ne slazem s tobom. Il bi trebala neka ulica nositi njegovo ime, ili bi onaj dom mladih (za koji je najzasluzniji njegov humanitarni koncert) trebao dobiti njegovo ime, ili ga treba proglasiti pocasnim gradjaninom Bosne i Hercegovine. Ne znam jel to izvedivo, al to minimalno zasluzuje.

A Kemo, ti i ja cemo se uzivo malo bolje obracunati :D hehehe Al kad ja budem velak kao i ti :D Ne velak covjek, nego visok :P

[quote name='Kemal_S' post='190211' date='Oct 30 2007, 00:26']Umro ovaj pjevac...

Medjutim, sad u Bosni pocese pretjerivanja Bosnjaka. Koji ce hepek inicijativa da se dvorana Mirza Delibasic preimenuje u dvorana Tose Proeski? -kako smo jadni. Pa nas Safet Isovic umro, stoput bolje pjesme ime, bolji covjek, patriota i sl. i mi sad guracke oko ovog Makedonca. [b]Jesmol mi narod koji ima komplekse da leta za tudjim?[/b]

i meni to malo bijese cudno i glupo :rolleyes: sto da dajemo imena drugih ljudi a imam toliko nasih zvijezdi.
et npr. safet isovic, meho puzic itd. :rolleyes: