Jump to content
Sign in to follow this  
auslanderka zauvjek bosanka

absolutes No-Go?

Recommended Posts

Nego malo o modi...

Za trudnice plus dosta tunika i dugih majica...ko je ostao trudan u ovoj godini nije se morao trpati u "samo za trudnice" odjecu..

Nego malo kome i da stoje uske hlace...mada super izgledaju u cizmama ali onako na balerinke il neke druge malo kome...

Ali bit ce da danasnja moda bas inije na strani mnogih zena...jer ne skrivaju nego otkrivaju "nedostatke"

Nego sta ne ide u vas ormar od ove mode?

A sta da?

Joj uske hlace uz moje kukove (velicine sanka :lol: ) i dole tanke noge ne idu nikako, ali meni su se uvijek svidjale i ja ih obucem nebitno sto to mozda ne stoji bas extra ili se nekom svidja ili ne svidja. :D A inace ne pratim i ne patim od mode, sto mi se svidja to cu da obucem i onako se uvijek iste stvari vracaju, obucem ono u cemu se ugodno osjecam a bilo u modi ili ne ne mori me plaho. :D

[quote name='zvrk_hanuma' post='189927' date='Oct 29 2007, 00:17']Joj uske hlace uz moje kukove (velicine sanka :lol: ) i dole tanke noge ne idu nikako, ali meni su se uvijek svidjale i ja ih obucem nebitno sto to mozda ne stoji bas extra ili se nekom svidja ili ne svidja. :D A inace ne pratim i ne patim od mode, sto mi se svidja to cu da obucem i onako se uvijek iste stvari vracaju, obucem ono u cemu se ugodno osjecam a bilo u modi ili ne ne mori me plaho. :D[/quote]

Am jel ovo samo za zenske podrucje hehe

Mah ove zime za muskarce ce ici jeans (u bojama), crne budne ... bar su takvi skoro svi modeli po shopovima

[quote name='Incubus' post='190002' date='Oct 29 2007, 10:32']a sta znaci absolutes No-Go? :huh:[/quote]

absolutes (apsolutno) no (ne ) go (ide) znaci..

apsolutno ne ide
(absolutes) (no) (go)

:D

Hugolina joj je pomagala :D

[quote name='zvrk_hanuma' post='190037' date='Oct 29 2007, 13:41']absolutes (apsolutno) no (ne ) go (ide) znaci..

apsolutno ne ide
(absolutes) (no) (go)

Hugolina joj je pomagala :D[/quote]

genijalan kod... hvala ;)

[quote name='zvrk_hanuma' post='190037' date='Oct 29 2007, 13:41']absolutes (apsolutno) no (ne ) go (ide) znaci..

apsolutno ne ide
(absolutes) (no) (go)

Hugolina joj je pomagala :D[/quote]

Nije joj Hugolina pomagala.. ;)
Ali nek mi imamo tebe da nam prevedes :)

Nesta na temu... Uske hlace nisu lose, sexy su :D I kozne cizmice i torba :coolio:
Ja volim crne kaputice, uglavnom je to kod mene..

A na fax i ovako svaki dan vise casual stil, cipele ili patike, jeans, pulover neki.. I zivio.. :)

[quote name='Hugolina' post='190112' date='Oct 29 2007, 19:57']Nije joj Hugolina pomagala.. ;)
Ali nek mi imamo tebe da nam prevedes :)

Nesta na temu... Uske hlace nisu lose, sexy su :D I kozne cizmice i torba :coolio:
Ja volim crne kaputice, uglavnom je to kod mene..

A na fax i ovako svaki dan vise casual stil, cipele ili patike, jeans, pulover neki.. I zivio.. :)[/quote]
A de se oblaci to usko? :D

e sad kad sam skuzio temu :lol: :lol:

moje apsolutno no-go je trenerka ... mislim ja trenerku samo nosim na neku sportsku aktivnost... nema sanse da je obucem bilo gdje drugo... kad vidim ljude kako dolaze na fax u trenerkama ili idu u kafic u trenerkama to mi je tako preeeelosheeeee

hehe, ja rekoh sta volim nositi, a ne ono sta ne volim.. :D

Meni je preglopo vidjet da obuce cura model sirih hlaca koje su stvarno vise sportske i onda neku svjetlucavu svecanu majicu gore :lol:
Ili kada nareda na sebe bizuterije gdje je god sta se moglo nataknuti.. Mora biti i lancic do pasa i mendjuse do ramena i prsten da ustine sa njim kad se rukujes i narukvica stooo :lol: Stavi brate nesta sto ti lijepo odgovara uz odjevni predmet, boju i materijal, dovoljno, a ne sve..

I bas sto Incubus spomenu trenerku.. Neku noc vidjeh momka izisao u trenerci u diskoteku :o Mislim stvarno.. Haj ako se treba smoking imat za neke restorane i svecanosti, ne moras i za izlazak, nije dotle.. Ali zar to nije malo previse i nekako upadljivo svakom, nisi kod kuce pred TV-om, izisao si na javno mjesto, pa se malo dovedi u red :)

Kod mene neide apsolutno nesto sareno,ona na uzor papagaja.Kad neko izmjesa crveno,zuto i tako dalje.....Sto se tice trennrke,imam smao dvije nosim ih po kuci,ali nikad kad idem negdje,

Apsolutni No-Go kod mene su plitke hlace, nikako se ne osjecam udobno, sva sreca pa trenutno izlaze iz trenda, sad su ove duboke IN. Ako obucem neke plitke uvijek gledam da mi je majica dovoljno duga (a sad hvala Bogu ove tunike u modi).
Imam osjecaj da ce mi spasti, a nisam ja vise za plitki farmerica.

Inace ove sto su uske dole mi se svidjaju npr. sa cizmicama, sa cipelama ili balerinkama oblacim ove sto imaju uze nogavice ali nisu totalno priljepljene uz nogu, one su manje elasticne.

Men su one sarene jakne sa onim natpisima Diesel, Harrison, Yamaha preruzne :blink: , i totalno nenosive, ja ono ne bih obukao ni u WC, al svatko ima svoj ukus...

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='192342' date='Nov 9 2007, 20:49']moram rec da prije 3-4god pink roza je bilo "iskljucivo" za cure a sad i muski nose :icon_biggrin:[/quote]

nekima fino stoji ta farba
ovdje npr u at dosta ih oblaci rozu farbu
a kod nas dolje neko obuce,odmah je iza ledja ahh gledaj pedera

Ne volim kosulje, prvi i zadnji put sam je nosio na maturi :D, jeans jakne, ne volim bas bijelu boji, nosim samo carape u boji haha :D, nisam ljubitelj odjela, al kazu da mi dobro stoje :D !