Jump to content
FaRuK

Audi Q7 4.2 FSI vs. BMW X5 4.8is

Recommended Posts

[img]http://img141.imageshack.us/img141/5915/sdsdsdsbb3.jpg[/img]

hajmo sad da vidimo misljenja moj glas ide za x5 :)

1. jaci brzi :)
2. stabilniji
3. vec navedeno u prva dva :D

buraz u mene ima Q7 4,2 :) zato definitivno audi ... bmw mi nikad se nije svidjao :) :P ... audi je audi ...

radi se o ovome modelu na o tome gore na sliki
[img]http://bmw.resmoto.com/opisy/xseries/e70/x5_e70_lift/bmw_x5_01.jpg[/img]
Q7 je jos uvijek za mene klasa manje

audi vise ono famelijarno auto ono standard al BMW je BMW nema rasprave makar mislim za sviju i DOCTORE u pravu si al to je slika sto sam naso za usporedbu :D

BMW-360KS za 6.1 na 100ku max.brzina 246km/h
Q7-350KS za 7.4 na 100ku.....

da si BMW kakve druge boje stavio, mozda bi mi vise zapeo za oci, zato sa slike mi se vise Q7 svidja a BMW svakako bolji!

eto od vas toliko fanova bmw rwcite samo 3 karakteristike zasto je bmw bolji od audija a ja cu bvama reci 33 zasto je audi bolji od bmw
hehehehe
audi sigurno auto koje je do sada oborilo ve sa postolja

[quote name='vrljin' post='191882' date='Nov 7 2007, 22:45']eto od vas toliko fanova bmw rwcite samo 3 karakteristike zasto je bmw bolji od audija a ja cu bvama reci 33 zasto je audi bolji od bmw
hehehehe
audi sigurno auto koje je do sada oborilo ve sa postolja[/quote]

ma dobro prijatelju svaciji ukusi se razlikuju... manje-vise jake su obje firme u kvaliteti... audi mozda ima jace dizelase, bmw benzince... ali dobro ...
nego uglavnom meni je audi oku ugodniji i elegantniji auto pogotovo u unutrasnjosti... unutrasnjost bmw-ova mi se nikako ne svidja, a kao osoba koja se pali na unutrasnjost, zato mi je audi ljepsi :icon_cheesygrin: , ali kazem sve je to do vlastitog ukusa

nema sta,taj BMW je stvarn dobar ali kao sto neki rekose, AUDI je AUDI i ostace za mene jeddno od najboljih auta.
Audi je elegantniji nekako. BMW je nekako "agresivan" po izgledu.

ma AUDI je zakon, kakav bmw, bmw ce ti uzeti duplo vise goriva i vozis se u njemu sa takvim comfortom ko u rally autu

Ja sam za BMW, zbog agresivnijeg i mocnijeg izgleda...

ma niko nije rekao da nisu razliciti ukusi ali ako je nesto napravljeno onda postoji bolje ili slabije druga stvar za neke licne ukuse spojlere i neke manje sitnice oko izgleda ali motor i onaj osnovni izgled tu nema ukusa hehhe
pozzz

[quote name='vrljin' post='192688' date='Nov 11 2007, 13:21']ma niko nije rekao da nisu razliciti ukusi ali ako je nesto napravljeno onda postoji bolje ili slabije druga stvar za neke licne ukuse spojlere i neke manje sitnice oko izgleda ali motor i onaj osnovni izgled tu nema ukusa hehhe
pozzz[/quote]
Cek cek ti hoces reci da Audi ima bolje motore, daj to nisam ocekivao od tebe koji znas nesto o autima ... Motor do 1.6 (mini), do 3.0 (330i motor), nad 5.0 (760i), dizel (335d) ...
Motor godine (335i)

Hm dakle sve od bmw nagrade

A audi meni tako glupo izgleda, nekako razvucen ... beze fakat

posljednje testiranje audije i bmw motora u ljeto 2007 godine gdje je audi napravio vise od bmw-a 75.000 km bez ikakvog kvara
ako misli da je snaga motor hmm onda si ljubitelj jakog auta a izrdljivost je bit motora
u svakom slucaju ti si valiki fun bmw a ja audija ne mozemo mi ovako hehehehehhee
pozzz svima

hajmo sad vas dvojica na vlastitim primjerima... je li ko od vas vozio bmw i audija pa koliko ste presli kilometara, koje ste kvarove imali i slicno, kakva je plastika nakon par godina voznje itd :lol: :lol: :lol:

[quote name='Incubus' post='193113' date='Nov 12 2007, 23:08']hajmo sad vas dvojica na vlastitim primjerima... je li ko od vas vozio bmw i audija pa koliko ste presli kilometara, koje ste kvarove imali i slicno, kakva je plastika nakon par godina voznje itd :lol: :lol: :lol:[/quote]
trojka godina dana, bez kvarova :icon_cheesygrin:

hehee
pa imao sam i jedno i drugo ustvari imam jos audija 80
hmmm posto su obadva auta bila starija onda sam imao kvarova i na jednom i na drugom ali iskrenon na audiju manje
jer je golfov motor u njemu
a za bmw sam jedva nabavio dva klipa zato mi je bila smrt ebem ti to kad moram preci pola kantona ta to

audi nekako mocno izgleda al bmw je bmw uostalom ja sam za bentley :lol: :lol:

[quote name='unknown' post='203823' date='Jan 2 2008, 10:02']u cazinu se cak i Q 7 voza...i kazu stranci imaju bolja auta hehe :D al to samo firmasi furaju,ta dobra auta[/quote]
U Cazinu ima par X5, Ml-ova i slicni strojeva koliko hoces

Hehe istina cazin ima dosta dobra auta ali jedna jos lijepa stvar je shto ce u cazin kolko sam sad cuo Doci audi r8 ferari i porse neka mocna auta nisam zapamtio oznake hehe. Od ukupno neki 100 ML-ova u bosnu po nekim statistikama ja mislim da ih kod nas ima bar 30 hehe .. znaci da smo po tom pitanju jaki ko i sa benziskama :S pozzzz A bmw i audi jaka auta jaki firmi nema shta premocni