Jump to content
auslanderka zauvjek bosanka

Dojenje na javnim mjestima

Recommended Posts

za mene je to normalno, dijete kad mora jesti ne bira ni mjesto ni vrijeme, pokrije se lijepo pelenom il necim i nista se ne vidi :)

nece sad zena vaditi sisu pola sata pa tek onda namjestiti bebu vec se to brzo uradi tako da se nema sta ni vidjeti :)
  • Upvote 1

[quote name='selma90' date='04 September 2010 - 20:41 ' timestamp='1283625688' post='394431']
za mene je to normalno, dijete kad mora jesti ne bira ni mjesto ni vrijeme, pokrije se lijepo pelenom il necim i nista se ne vidi :)

nece sad zena vaditi sisu pola sata pa tek onda namjestiti bebu vec se to brzo uradi tako da se nema sta ni vidjeti :)
[/quote]

ja sam dok sam dojila par puta se zadesila negdje vani u parku i tako to tako da sto kaze Selma ne vadis ti sise pola sata i ne namjestas se ... fino uzmes pelenu ili nesto pokrijes i neka djete rahat jede ... u cemu je sramota? ... i kad je falsicu jeo ja sam ga pokrivala da negleda okolo i da ne viri svak sta radi ... skroz normalno da necu dati djetetu da place od gladi ... bolje da je on sit ... a ne da se ja zamaram stim sta ce ko reci ili ocel ko gledati

i meni je to sad normalno , i negledam nedaj boze al kad sam bio malehan nista draze mi nije bilo nego vidjeti zenu kad doji heheheh

[quote name='BeLaY' date='08 September 2010 - 09:39 ' timestamp='1283935165' post='395096']
i meni je to sad normalno , i negledam nedaj boze al kad sam bio malehan nista draze mi nije bilo nego vidjeti zenu kad doji heheheh
[/quote]

hehehe pa kad si navikao gledati kad si bio malen pa ti sad to postalo normalno, ali stvarno ne znam sto drugi to smatraju ruznim ili nekulturnim, za mene je to sasvim normalno, dok bi nasla mjesto gdje bi dojila dijete izgladni :D
  • Upvote 1

kad mogu na more 99% tijela otkrivenog da ih rulja gleda, dojenje je nista onda
  • Upvote 1

I oko toga se sad pravi problem dok nam cure golih guzica hodaju po gradu.Ako hoce neko da gledaneka gleda, oni koji imaju kulturu ce se nasmijati jer je fino vidjeti dijete kako ruca i nastaviti dalje za svojim poslom.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Pa ne bas tako davno idem ja kuci i na raskrsnici i sad prelazi neka treba uteglo izbacilo i neki dido ocima je jede upiljio koda svaka 2 tako ne hoda!

A sta je tek onda za dojenje...

Kona veli fino i slazem se opet isplaniraj pa hodaj ;)

mislim da se drukcijim ocima gleda neka treba tamo sto se bas utegne nego mati koja doji svoje dijete :)
  • Upvote 1

[quote name='selma90' date='13 September 2010 - 21:33 ' timestamp='1284406399' post='396132']
mislim da se drukcijim ocima gleda neka treba tamo sto se bas utegne nego mati koja doji svoje dijete :)
[/quote]
slazem se i neko je vec napisao ... koja budala ce blehnut ako vidi zenu koja doji jos ako je djete pokriveno ... mislim da tu nista lose nije pa sad neka prica ko sta hoce meni moje djete price od okoline sta ce reci i kako ce gledati