Jump to content
HARO_89

CECIN KONCERT U BOSNI???

Recommended Posts

[quote name='Ajdinho' post='185352' date='Oct 8 2007, 01:58']Tacno!
I taj Eso sad zivi u St. Gallenu i vodi jedan Disko-Club.
Ja ga licno potnajem..[/quote]

je l' pusta cecinu muziku u disku :lol: :lol:

[quote name='Incubus' post='185386' date='Oct 8 2007, 09:50']je l' pusta cecinu muziku u disku :lol: :lol:[/quote]

sigurno! uz to pije caj i ocajava :D

[quote name='HARO_89' post='185336' date='Oct 8 2007, 00:57']e ja znam pravu istinu o cecinoj prvoj ljubavi:
HARO IZ CAZINA_hehehe
bogami se tako pisal u novinama.
a pravo ime muharem samardzic iz samard

[quote name='zvrk_hanuma' post='185316' date='Oct 7 2007, 23:51']Je li svi vi mutnicani imate taj zajebani pogled Manuel pa sve zene padaju na to :lol: Koja god pivalja veli bila zaljubljena u Mutnicanina, dje god kakav belaj veli u Mutniku, svaka cast u centru ste zbivanja. :D[/quote]

Da da tip iz Mutnika, i to koji tip. Sad je stariji malo jos uvijek metak i po da mu momak bude zavidan, nedavno sam ga vidjela..I zbog tog samardzica hare ju je ARKAN odvuko u Srbiju osiso nacelavo itd itd. A Hare je zavrsio u zatvoru kod bjeljine nedje, braca ga jedva izvukla!!

Pa i kad bi dosla u cazin boze moj, nek dodje. nek zapjeva..
i nasi su pjevali vuikovi su preko drine presli mili sine, osvetime kad ima saznas ime itd itd pa sad iste te pjevace i srbin i musliman slusa...

Daj opustite se vis jednom i nediskutujte o budalastinama. Ona ako htjedne i smidne ona ce i doci u Cazin. To samo ona odluciva, a ne publika. kad tad ce doci, zasto toliko prasine oko ne? Zar vrijedi toga?

ecii sto ti vazda hladis nesto prezagrijano :) ovo je izgleda prica u prazno da ce oan doci pjevat u cazin i vjerovatno od toga nema nista,

[quote name='MiSsy^' post='184905' date='Oct 6 2007, 22:15']Radi mene nek pjeva gdje god hoce..nekazem da nema dobrih pjesama,saslusam ali da idem na njezin koncert..nema sanse![/quote]

da da tako.. neb je ni ja gledala... slusam ovako njenu muziku ne redovno al kad neka naleti nesaltam je.. neka

[quote name='x-men' post='185937' date='Oct 10 2007, 18:15']ecii sto ti vazda hladis nesto prezagrijano :) ovo je izgleda prica u prazno da ce oan doci pjevat u cazin i vjerovatno od toga nema nista,[/quote]

*ebo ga zivot edo da nepodgrijavate teme koje su za mirovanja nebi bile pregrijane..
Ja juce na bazen otisla i dosla moja jedna poznanica koja radi sa izbjeglickom djecicom iz cijelog svjeta...
Dovela je juce curice iz SRi Lanke najvjerovatnije jer su onako zuto crne... To su djeca zrtve mini i rata!!
Zlato milo ona jedna curica duuga crna kosa do guze, a noge nema nikako, proteza, ona druga izgleda geler pa oko joj unistilo.. Ona treca nema ruke... Hejjj jestel vi ikako normalni EDO??

Ceca je ceca ona pjeva drzi mikrofon pjeva kad bi bio ranjen krvlju bi ti dala...

A karadzic mladis milosevic to su oni sto vicu u boj u boj...

Dajj jednom to malo razdijelite.. Pa to vam je fuuuuj jednostavno fuuujj..

Zbog neki ideala koji su muskim hormonima i nagonima vodjeni, stradaju ginu neduzni.... DJECA MLADI MOMCI MLADI OCIEVI STARCI ZENE.......

[quote name='EcI PeCi PeC' post='187665' date='Oct 19 2007, 14:26']*ebo ga zivot edo da nepodgrijavate teme koje su za mirovanja nebi bile pregrijane..
Ja juce na bazen otisla i dosla moja jedna poznanica koja radi sa izbjeglickom djecicom iz cijelog svjeta...
Dovela je juce curice iz SRi Lanke najvjerovatnije jer su onako zuto crne... To su djeca zrtve mini i rata!!
Zlato milo ona jedna curica duuga crna kosa do guze, a noge nema nikako, proteza, ona druga izgleda geler pa oko joj unistilo.. Ona treca nema ruke... Hejjj jestel vi ikako normalni EDO??

Ceca je ceca ona pjeva drzi mikrofon pjeva kad bi bio ranjen krvlju bi ti dala...

A karadzic mladis milosevic to su oni sto vicu u boj u boj...

Dajj jednom to malo razdijelite.. Pa to vam je fuuuuj jednostavno fuuujj..

[b]Zbog neki ideala koji su muskim hormonima i nagonima vodjeni, stradaju ginu neduzni.... DJECA MLADI MOMCI MLADI OCIEVI STARCI ZENE.......[/b][/quote]

Kako je ovo lijepo receno. SVAKA CAST!!!...

Treba dovesti cecu ukljucujuci njenu cijelu familiju,tako da joj mozemo je... sve po spisku! Nebi li vas bilo sramota kad bi krenuli na taj posr... koncert,proci pored mezarja sehida,koji su zivote dali boreci se protiv takvih kao sto je ona?!E moj narode..