Jump to content
HARO_89

CECIN KONCERT U BOSNI???

Recommended Posts

[quote name='dalila' post='185132' date='Oct 7 2007, 12:29']Ako je on u CH ne mora da znaci da se druzi sa Srbima , ja sam vec 4 godine u AT i drustvo mi vecinom sacinjavaju Bosnjaci , Muslimani , normalno poznajem ja i vise raje sa prostora bivse Jugo. ali ne moze covjek biti dobar sa njima kad znas sta je bilo uglavno se svede to druzenje na "Zdravo" ...[/quote]

mora najmanje jednog znati i biti dobar sa njima.....ali da on sad prica,psuje itd tako o srbima a ipak poznaje nekog il dobar sa nekim sto je takve vjere,zar ne?

meni je to nekako...sta ja znam...glupo....bi li sad npr moja generacija il stariji ljudi trebali to izbjegavati jer su par ljudi "politicara" krivi zbog rata....ja ako ce se druziti "srbinom" nevrijedjam njegovu vjeru on nevrijedja moju i to je to ....

ovo

[quote name='Incubus' post='185079' date='Oct 7 2007, 10:08']A i Ceca je ljubavlju vezana za ovaj cazinski kraj :D :D
I zaboravio sam uz thompsona i cecu nek' se dovede i dino merlin npr. u nedjelju i nek' otpjeva i onu gdje je alija sijalica ili akumulator ili sta vec pa da sve strane budu zadovoljene ;)[/quote]

i ovo

[quote name='Incubus' post='185127' date='Oct 7 2007, 12:18']ako mislis na onu ljubavnu vezu sa cecom i krajinom, mislio sam na ono da je ona imala onog nekog jebacha iz mutnika :D[/quote]

nidje veze, najiskrenije :D

[quote name='black tattoo' post='185168' date='Oct 7 2007, 15:35']ovo
i ovo

nidje veze, najiskrenije :D[/quote]

joj covjece njezin prvi muskarac je bio nas jedan iz mutnika u svicarskoj to je sve ...

[quote name='black tattoo' post='185175' date='Oct 7 2007, 14:48']i moja prva cura isla sa mnom u sonovnu skolu, a nisam je vidio ima ako nema i vise...[/quote]

Da, ali to njihovo nije bilo u osnovnoj skoli i prica se da je to bila njena velika ljubav i da je arkan na silu nju odveo od njega i da je ona vecinu pjesama posvecivala tom momku. Zato kazem da je vezana za nas kraj :D :D

[quote name='elo' post='185171' date='Oct 7 2007, 13:40']joj covjece njezin prvi muskarac je bio nas jedan iz mutnika u svicarskoj to je sve ...[/quote]
Tako je dostu, da da [size=7]MUTNIK :D [/size]

nemam ja sta vise pricat ovde....kad vidim kako ste pali da biste doveli cecu jebenu u cazin........

to je stvarno zalosno

a ti manuele ako ti je tako drago ako je imala momka kako kazes iz mutnika......otvori jednu str. onda o njoj i mutniku ?!............................................................................
.....

[quote name='la_bella_mafia' post='185221' date='Oct 7 2007, 18:06']nemam ja sta vise pricat ovde....kad vidim kako ste pali da biste doveli cecu jebenu u cazin........

to je stvarno zalosno
a ti manuele ako ti je tako drago ako je imala momka kako kazes iz mutnika......otvori jednu str. onda o njoj i mutniku ?!............................................................................
.....[/quote]

hahahaha ovo je najludje do sada sto sam vidjo na forumu, hahahahhaha :lol: :lol: :lol:

Ceca i Mutnik, u kojem je to dobu bilo :D

P.S
Mislim da je ova tema vise postala za prepucavnje i svadju....

[quote name='Na_BrDu_GaNgStEr' post='185223' date='Oct 7 2007, 16:16']hahahaha ovo je najludje do sada sto sam vidjo na forumu, hahahahhaha :lol: :lol: :lol:

Ceca i Mutnik, u kojem je to dobu bilo :D

P.S
Mislim da je ova tema vise postala za prepucavnje i svadju....[/quote]

[img]http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/b/b4/250px-Ceca_raznatovic_36.jpg[/img]
Vaka je bila kad je bila u Mutniku, kako je to samo dobro i mlado ... mmmmmmm :D

a gdje ona slika sa grabljama :)

[quote name='x-men' post='185250' date='Oct 7 2007, 18:55']a gdje ona slika sa grabljama :)[/quote]

Ah ona je vozila traktor, predobra je za grablje :D

[quote name='la_bella_mafia' post='185221' date='Oct 7 2007, 16:06']nemam ja sta vise pricat ovde....kad vidim kako ste pali da biste doveli cecu jebenu u cazin........

to je stvarno zalosno
.....[/quote]ako joj nedaju vizu do Bosne bom moze osjest kod mene jedno vrijeme pa ako ce pjevat nek pjeva :D nemislim nist o tom da pjeva u Cazinu gore sam spomenuo :D

[quote name='Na_BrDu_GaNgStEr' post='185223' date='Oct 7 2007, 17:16']hahahaha ovo je najludje do sada sto sam vidjo na forumu, hahahahhaha :lol: :lol: :lol:

[b]Ceca i Mutnik, u kojem je to dobu bilo :D [/b]

P.S
Mislim da je ova tema vise postala za prepucavnje i svadju....[/quote]

ne bi vjerovao ali bilo je, i ja nisam vjerovao dok nisam cuo iz bas pouzdanih izvora :D

[quote name='Incubus' post='185296' date='Oct 7 2007, 20:31']ne bi vjerovao ali bilo je, i ja nisam vjerovao dok nisam cuo iz bas pouzdanih izvora :D[/quote]eh jos je Samardzic :D

[quote name='apolo' post='185299' date='Oct 7 2007, 21:46']eh jos je Samardzic :D[/quote]

ziva istina

Je li svi vi mutnicani imate taj zajebani pogled Manuel pa sve zene padaju na to :lol: Koja god pivalja veli bila zaljubljena u Mutnicanina, dje god kakav belaj veli u Mutniku, svaka cast u centru ste zbivanja. :D

[quote name='zvrk_hanuma' post='185316' date='Oct 7 2007, 21:51']Je li svi vi mutnicani imate taj zajebani pogled Manuel pa sve zene padaju na to :lol: Koja god pivalja veli bila zaljubljena u Mutnicanina, dje god kakav belaj veli u Mutniku, svaka cast u centru ste zbivanja. :D[/quote]zvrk nije zajebancija ,veza je bila :D delija iz MUTNIKA je fakat Cecu zbario i et... :D

[quote name='la_bella_mafia' post='185326' date='Oct 7 2007, 22:21']neb ja reko da je taj bio iz mutnika
[b]vec iz Samardzica[/b]....pa je nju Arkan odvuko od otoga i bio je cak osiso na celu[/quote]neznam u bobu teren al cojka znam,jel dost to? :D

e ja znam pravu istinu o cecinoj prvoj ljubavi:

HARO IZ CAZINA_hehehe
bogami se tako pisal u novinama.
a pravo ime muharem samardzic iz samard

Igro čoek nogomet za Krajinu, a i bio je faca. Zadnji put sam ga vidio pred rat. Mali nogomet ispred Nurije Pozderca škole..

[quote name='zvrk_hanuma' post='185316' date='Oct 7 2007, 21:51']Je li svi vi mutnicani imate taj zajebani pogled Manuel pa sve zene padaju na to :lol: Koja god pivalja veli bila zaljubljena u Mutnicanina, dje god kakav belaj veli u Mutniku, svaka cast u centru ste zbivanja. :D[/quote]
:D :D :D

i u cemu je fora gazio cojk cecu pa gazio i ja bi da sam bio njenih godina :D

Tacno!
I taj Eso sad zivi u St. Gallenu i vodi jedan Disko-Club.
Ja ga licno potnajem..