Jump to content
HARO_89

CECIN KONCERT U BOSNI???

Recommended Posts

[quote name='PlaYeR' post='184405' date='Oct 5 2007, 09:03']ni meni nebi bilo krivo :)[/quote]

volimo mi nju svi, puno se mi volimo :)

[quote name='HARO_89' post='184394' date='Oct 5 2007, 00:24']ja jesam iskreno...ne volim narodnu previse al cecu uvijek "pijem" uz votku subotom:).......[/quote]

ama moze zapjevat, sto da ne.
ima banjaluku, istocno sarajevo, bijeljinu.
ima ona gdje pjevati :)

ne vjerujem da ce joj iko dozvoliti u gradovima s bosnjackim i hrvatskim vecinskim stanovnistvom da se lapi mikrofona

iako brete se najvise pije uz njene songove :D

al' dijaspora nam rize vene kad je cuje :D

[quote name='Incubus' post='184818' date='Oct 6 2007, 16:32']Hocemo cecu u petak, a thompsona u subotu !!!!![/quote]
heheh to ne bi bilo lose :D

[quote name='BeLaY' post='184864' date='Oct 6 2007, 18:25']heheh to ne bi bilo lose :D[/quote]

ma ceca rastura covjece;P...ja mislim da nema kafica kod nas a da ne pustaju cecu.....mada ovi dole u srednjoj bosni zestoko negoduju njen koncert....al boli me k..c mi je volimo:)

ceca ima dobre pjesme, ali zesca je Kravetina :D mislim kad bi gledo samo na muziku a ne na izvodajca, mora se priznat da ima super pjesme, ali ona kao osoba mi nekako ne sjedi.

ma ceca je legenda...pjesme su da biras fakat...svaka rijec ima svoje...da pjeva u bosni...hmmm pa nije bas okey...ali da pjeva negdje u inostranstvu isla bi je gledati...:D nevezano zato sto je srbkinja vec zbog pjesama..:D

ne slusam je, ona za mene ne postoji :D ! Sto se tice koncerta u bosni haha nista od toga, treba ti 500 policajaca da bude u osiguranju :) , ma nece ga nikada ni biti !

Pa ako Thompson moze da iskuplja onako raju i da vicu stokakve gluposti i uvrede nista me ne cudi i da Cecu dovedu ;)

za pare bi ljudi i karadzica doveli na binu da pjeva :)

treba joj zabraniti ulazak u BiH. moj stav. ne zelim ga detaljno obrazlagati...

Ma sta ce nam ona,meni licno netreba,ali ima ljudi koji je slusaju i njima to nemozes zabraniti,

A i Ceca je ljubavlju vezana za ovaj cazinski kraj :D :D
I zaboravio sam uz thompsona i cecu nek' se dovede i dino merlin npr. u nedjelju i nek' otpjeva i onu gdje je alija sijalica ili akumulator ili sta vec pa da sve strane budu zadovoljene ;)

[quote name='DOCTORE' post='185024' date='Oct 7 2007, 04:50']a sta sam ja reko DA JE NE CIJENIM KO OSOBU isti razlogi, AL BRETE KO JE BOLJI U PIVANJU :D MAFIA TI SI GRIJO GUZICI U CH, A SAD SE PRSIS NESTO TU U VEZI RATA, TAKI MI IDETE NA ....[/quote]

[size=2][size=5]nisam vec sam i ja bio u bosni za vrijeme rata i sjecam se svega ....to sto imam u porodici invalida zbog rata,stosu kucu mi izresetali i sve iznili iz nje sto ovo sto ono

daj manuele nemoj pricat,ti si otisao u sloveniju i tamo si zagrijavao guzcu i mirno spavao...nisi strhovo da ce te metak ili sl. pogodit

pa sad si za to da je dovedu u cazin,nek je tebi dovedu u kucu

jadno je to sto ste zaboravili i oprostili, narvno sad je 2007 svak je zaboravio....oni stosu se borili da bosna ostane nasa....i stosu dali svoj zivot jel im to hvala........jel !!!!!!!!!

gledam vako ove tesktove,sta reci...samo se nasmijati bez rijeci....

la bella mafia ti ono budes u ch? bar mislim?jel ti nemas gore nijednog kolegana srbina ili su svi muslimani? a kako poznajem situaciju moras onda i ti biti sa kojim srbinom dobar?

[quote name='Incubus' post='185079' date='Oct 7 2007, 10:08']A i Ceca je ljubavlju vezana za ovaj cazinski kraj :D :D
I zaboravio sam uz thompsona i cecu nek' se dovede i dino merlin npr. u nedjelju i nek' otpjeva i onu gdje je alija sijalica ili akumulator ili sta vec pa da sve strane budu zadovoljene ;)[/quote]

aham, hoces reci kako u cazinu ima hrvatskog i srpskog stanovnistva, ali zavidnog broja?

[quote name='black tattoo' post='185126' date='Oct 7 2007, 13:16']aham, hoces reci kako u cazinu ima hrvatskog i srpskog stanovnistva, ali zavidnog broja?[/quote]

ako mislis na onu ljubavnu vezu sa cecom i krajinom, mislio sam na ono da je ona imala onog nekog jebacha iz mutnika :D

[quote name='unknown' post='185107' date='Oct 7 2007, 13:39']la bella mafia ti ono budes u ch? bar mislim?jel ti nemas gore nijednog kolegana srbina ili su svi muslimani? a kako poznajem situaciju moras onda i ti biti sa kojim srbinom dobar?[/quote]

Ako je on u CH ne mora da znaci da se druzi sa Srbima , ja sam vec 4 godine u AT i drustvo mi vecinom sacinjavaju Bosnjaci , Muslimani , normalno poznajem ja i vise raje sa prostora bivse Jugo. ali ne moze covjek biti dobar sa njima kad znas sta je bilo uglavno se svede to druzenje na "Zdravo" ...