Jump to content
Sign in to follow this  
Beauty

Jel lako planete (naljutite se)?!

Recommended Posts

smiren inace al vise volim ako neko zeli mene da iznervira da planem da se ta osoba sama iznervira pokusavajuci to meni uradit :)

Hmm, zavisi :D hehe brzo se naljutim kad neko dira moje stvari kao npr. kad mi sestra udje u u sobu i nesh barka i ne ostavi kako je bilo a ja sam experte za svoju sobu dok udjem vidim da je neko bijo u njoj.. sto se tice tog sam rekla svojima da je moja soba tabu za nji :D .. malo se manje zivciram oko tog :D..

A dali brzo planem.. sta ja znam mislim da i nije bash to neka moja mana znam se naljutiti oko neke sitnice ali ako me ta sitnica i povrijedi..

A svako oko neceg plane brzo :D zar ne? <_<

[quote name='beauty' post='183784' date='Oct 2 2007, 12:06']Men treba sitnica da explodiram.. neznam ni ja zasto.. najmanje dijete me moze naljutit..
Kako se vi stim snosite?[/quote]

nemam s tim problema.. mogu durat sve do jedne granice al onda kad mi pukne film.. no comment :) inače sam takve naravi, k osto slovenac kaze "flegma" :)

jos nisam explodiro ... pa neznam koliko mi treba ... ali i kada se to desi bit ce mi svejedno jer me nece biti ...

Inace sam smiren, skoro uvijek i jos nisam explodiro al uzivam u tome kada nekog iznerviram i ta osoba eksplodira! :D

dovoljan je jedan pogled i ljut sam do ja*a :D a nekad 5 dana me mozes zivcirati i nista :D ono sve zavisi od situacije :D

Zavisi ko dira, zasto dira i na koji nacin pokusava nesta..
Na neku muku reagujem osmjehom mrtva hladna a na neku pojavu :D kako zasluzi

[quote name='_nellyXx' post='183800' date='Oct 2 2007, 17:05']inače sam takve naravi, k osto slovenac kaze "flegma" :)[/quote]

jab teb radje rekla "hudič" kaki flegma :lol: :lol: :lol:

kod mene zavisi u cemu je problem..neke stvari mogu precutati i izdrzati,a kod neki stvari planem odma :D al kod mene je vise tako,ako mi sta nepase ja se zabunim, i kazem svoje a nije bas ono da planem nekontrolirano :) svadjalica :D

[b]hmm sve zavisi.. :) moja mama kad mi nes 100 puta ponavlja zna me naljutit..
ili ako neko prica neke gluposti o meni, a ja pojma nemam o cemu ta osoba prica..
tad bas znam puknuti, da se "izlajem"! Al uvijek mi kazu, kad se naljutim da sam grozna
i svasta volim reci :( hehe!

A ovako sa djecom ili sta ja znam..imam zivaca i nije belaj...[/b]

[quote name='PlaYeR' post='183823' date='Oct 2 2007, 19:59']dovoljan je jedan pogled i ljut sam do ja*a :D a nekad 5 dana me mozes zivcirati i nista :D ono sve zavisi od situacije :D[/quote]

B) i menen neko nekad moze danima pokusavati naljutit nece usjpjeti... al ko sto kazes kod neki mi je dovoljno da ih vidim i vec mi se puls digne 200

a joj..ovdje se pronadjoh potpuno... :rolleyes:
ja tako lako planem, nekad me bude i sramota, pa mi kasnije bude zao...ali to sam jednostavno ja....
neki na prvi pogled bi rekli da sam ja jako smirena osoba, ali kad me malo bolje uopznaju vide da mi sitnica fali da planem, poludim i ajj...gotovo sve i svako mi moze izvuci zivce...
ali, svecano sam sebi obecala da cu malo da se smirim....mislim da bih morala :D

[quote name='beauty' post='183784' date='Oct 2 2007, 13:06']Men treba sitnica da explodiram.. neznam ni ja zasto.. najmanje dijete me moze naljutit..
Kako se vi stim snosite?[/quote]
mogu svasta trpiti ali do jednom... kada predje svaku granicu obraza, morala i kulture.. onda bude po mome...

Dovoljna je jedna rijec da sam spreman ubiti, a to je da mi mater povrijedi ... sve imas pardon al mamu mi ne diraj, na to sam slab ... i to se ne zaboravlja ...

[quote name='PlaYeR' post='183823' date='Oct 2 2007, 16:59']dovoljan je jedan pogled i ljut sam do ja*a :D a nekad 5 dana me mozes zivcirati i nista :D ono sve zavisi od situacije :D[/quote]

shutiiiiiiiii brete teb reces nesto sto nije po tvom ukusu odma explozija :D

aaaaaa ja priznajem ja lako planem ali brzo isto ohladim i onda mi jos gore jer samo gledam sta bi uradila da toj npr osobi vratim ili se osvetim :D aaaaa zivac sam da nema veceg i ako odkad sam rodila planem vecinoma samo u situacijama kad mi netko dijete dira ... skontala sam da nije vrijedno oko neki stvari se zamarati :) Edited by black_lady
boja

previse sam explozivan i lako mi je povuci zivac, ali nakon toga brzo se smirim i onda mi bude neugodno...

ma ja sam bas smirena cura...:D

ljutim se ali nama se odljutim...ali kad planem onda planem za duze vrijeme..ali to se rijetko desi..:D

dobro sam ja djete..:D

ja mislim da je tu pitanje kako si na taj dan raspoloze. nekaa mene nebi nista ponukao da se naljutim, a nekada planem sekunda. sve zavisi od trenutnog raspolozenja.
ev primjer: radio ja cijeli dan sa farbom, razredjivacem, i tako meni drug rece vidices kad odes kuci kako ces se sa nekim zakaciti. i tako bi. zakaci se ja sa bakom kako mi nije nesto uradila, iz cistog mira??? valjda je ovdje rijec o "napusenosti" gasova od farbe i razredjivaca??? al ima dana kad ne "snifam", hahahahaha, pa planem!!!

U pravu si,sve zavisi od raspolozenja,ja sam pomalo agresivan ali ima nekad dana pa mije sve ravno do mora,a nekad(sto je malo cesce)bi zbog sitnice nekome zavrnuo vrat.