Jump to content
Sign in to follow this  
Soul

Dali vas je strah smrti ??

Recommended Posts

[size=2][font="Arial Narrow"]mene smrti uopste nije strah,smrt prihvacam kao prirodno pojavu i uopste mi nije nesto strasno to....svi smo se rodili a svi cemo i umrijeti...samo nedajte Boze teske smrti..... :huh: prije 4godine imala sam nesrecu auto bila sam jako blizu smrti...jer bila sam pala u komu i doktori su samo cekali hocu li se probuditi ili ne.... :mellow: ali probudila sam se hvala Bogu....kad sam dosla sebi i ono kad sam razmislljala zamalo sam umrijela uopste mi nije to nekako strasno zvucalo ono bas normalno.....[/font][/size] Edited by black_lady
premala slova

[quote name='MERSUD' post='280770' date='30.10.2008, 23:49']nije me strah samo da bude brza da nepatim sebe i druge[/quote]

da da,da smrt sama po sebi dodje i cao ok i to je jednom,neg patiti se godinama i opet ces pod zemlju,smrti se ne bojim,bojim se patnje koja bi prethodno mogla da se desi...

Ne bojim se smrti, bojim se umiranja. [img]http://www.forum.hr/images/smilies/kava.gif[/img]
To je prirodno i neizbjezno( jos uvijek :D) i treba ti prihvatiti, nema se cega tu bojati.

Kad je covjek mlad, on u neznanju misli da zivot na dunjajluku nikad nece zavrsiti, da ce uvijek trajati. Misli da mu se nista ne moze desiti, jer je jos mlad. Voze automobile 150 km/h, glume Donkihota izazivajuci zivot, komzumiraju razne ovisnosti, zive brzi zivot. Ali ne zaboravi da brzi od smrti nikad neces biti.

Ne bojim se smrti ali se bojim nepolozenog racuna, da nisam popravio ovosvjetski zivot, koji ce uticati na moj vjecni zivot.

[quote name='vibe' post='285558' date='17.11.2008, 23:29']da da,da smrt sama po sebi dodje i cao ok i to je jednom,neg patiti se godinama i opet ces pod zemlju,smrti se ne bojim,[size=4]bojim se patnje koja bi prethodno mogla da se desi...[/size][/quote]

i predhodne patnje al i smrti

bogami neko kaze ono neko ovo ja licno kazem da se ne bojim smrti jer necu o tome da mislim a kada pomislim e onda me malo hvata nekakva trema
Mama mi se patila prije nego sto je umrila i kada sam nju vidio onda mi je jos gore i svaki put kazem daj ti BOze da se nepati bilo ko ako je dosao sudnji dan neka je ali da to bude brzo

znaci smrti se opste ne bojim jer znam da ce to doci kad tad ali se bojim nacina kako ce mi biti prije toga a bogami i ne brzo jer jos smatram da imam vremena da prozivim

Ma sve u svemu to je ono zajednicko za sve ljude i bogate i siromasne od toga se nemoze pobjeci
Bogati samo moze jos koji dan produziti svoju patnju ali nemoze pobjeci od toga i kazem hvala bogu da je bar to zajednicko za sve ljude Edited by bekir

Bojim se!

Ne znam gdje idem,kako da se ne bojim.
Kako da se ne bojim neceg sto nikad nisam osjetio.
Tog trenutka se bojim,nadam se da ce biti brzo.
Vi sto se ne bojite,svaka cast,
vrijeme za heroje ce tek doci.
Al de,svima nam umrijeti i vjecnost mi nam dosadila.

Et,bar se spremite za smrt.

:^^:

Nije,kad bude bude.. :) o tome sto manje razmisljas manje se bojis,a vise zivis... a sto vise razmisljas prije odes..
p.s. :)

Kad se bojite smrt, onda je pozeljno da vas malo vise ustravim. :D

Jeste li ikad zamisljali vlastitu dzenazu? :icon_eek: Kako i u kakvom stanju cete biti ispraceni s ovog svijeta...Jeste li razmisljali o tome da cete u tabutu, koji na rukama budu nosili u mezar, sve primijetiti, ali necete moci pustiti glas..

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='293380' date='18.12.2008, 13:08']S cim ces nas ustraviti? Jesi li to tek tako rekao, ili ces nam nesto reci, ispricati ili nas upitati?

Sto se ovog za dzenazu tice.. Naravno da sam o tome razmisljao. Kako ce to "veselo" biti.. Kad to prozivim, potrudit cu se da vam javim kako je ;)[/quote]

Kad ostaris, onda cu te upitati, cega se najvise bojis.. smrti ili starosti :icon_cheesygrin:

[quote name='K

[quote name='zvrk_hanuma' post='293490' date='18.12.2008, 22:46']Sta ti znas hoces docekati da on ostari ??
Mozda ce tebe prije toga spustit u mezar, ti sve znati a neces moci glasa pustit..

hhaha tobe jarabum, bas si puko, ccovjek treba biti spreman da mu moze doci kraj, ali ubijanje u pojam i razmisljanje o cefinima, tabutu, spustanju u mezar..

Ili imas viska slobodnog vremena ili si puko :icon_cheesygrin:[/quote]

U medicini je culni organ zadnji organ koji kod covjeka umire. izmeduostalog, neka svako zivi onako kako zeli zavrsiti.

ako ti se tema ne svidja, onda je u punom krugu zaobidi, i postedi me tih svojih vokalbulara.

MOja zelja je i cesto uputim Allahu dz. h molitvu da moj sin i sva moja djeca ma koliko ih ja god imala meni budu na dzenazi.

Nedo bog da ikad vise bude obrnuto!