Jump to content
Sign in to follow this  
_women_

Najzanimljivija osoba koju ste upoznali

Recommended Posts

[font="Courier New"][size=3][color="#ff8c00"]Ne znam ima li tema ako ko bude negdje nasao neka spoji..

Najzanimljivija osoba koju ste upoznali uopste kroz vas zivot?!

Ko je to bio ?!

Sa cim je zasluzio epitet najzanimljivije osobe?

Koje su to njegove/njene osobine koje su vam se svidjele?

Je li to mozda cikica iz komsiluka koji svako jutro sa svojim stapom sihroniziranim pokretima i njemu jedinstvenim odlazi po kruh, ili je to neko sa kim ste sjedili i satima mogli pricati da vam nikada nije [/color][color="#ff8c00"]ponestajalo teme?!
[/color][/size][/font]

puno je ljudi zanimljivih proslo tesko mi se odluciti
ali ev
1. stipe bozic
2. suad lojic
3. jusuf bajrektarevic-juka

cudite se sto sam stipu stavio na prvo mjesto
ev vako u zg na velesajmu (interliber) bila promocija njegove knjioge 7 svijetskih vrhova i bio on tamo pa potipisvo knjige i u toj guzvi dok smo cekali na red da ju kupimo pozdravili smo se i upoznali zatim otisli na kafu i malo pricali
kasnije u sibenuku sam opzno jednog doktora iz njegove ekipe iz bosanskog broda koji je svasta lipo pricao o njemu
sad povremeno razmijenimo mail a prio sam i njegove dokumentarce
veliki covjek bez sumnje

Ma žena :rolleyes: sa njom se i danas dani još zanimam...
A malo zbilje, manje više puno je tih različitih likova prodefilovalo ali niko me nije impresionirao u tolikoj mjeri da bi mi ostao upečatljivo zanimljiv..

[quote name='imola' post='181167' date='Sep 22 2007, 16:05']Ma

[quote name='imola' post='181167' date='Sep 22 2007, 16:05']A malo zbilje, manje vi

Sta ja znam,meni je svaka osoba po svom nekom nacinu ,zanimljiva,simpaticna i dobra slusat kada prica, jer svako ima njesto za reci,ali na svoj nacin.
Znaci ako ja upoznam sadasnjeg predsjednika Bosne i Hercegovine, nemora mi znacit ohh boze dragi upozno sam pametnu osobu,et samo sto je malo na vecem nivou.Po meni je svaka osoba cool i volim sa svima popricat, a sa irmom je majke mi et najbolje popricat, ja znam ono kada odem za BiH,pa kada se sretnemo u carsiji i tako se raspricamo,pametna cura, ne laje ko druge, i jos u skolskim danima bilo je straha.A isto me jos jedna osoba fascinira, a to jes jedan Hodza...Covjek je toliko pametan i nacitan,savjeta koliko oces, stvarno se da ono fino popricati,hebiga da nije Hodza vodio bi ga na pice,vako ga moram slusat u dzamiji ili kod njega kuci...

Hazel Cameron, Darijo Antunović, Hariz Halilović, Hazim Mumin :D i Esma Palić.

Volio bih upoznati hafiza Bugarija, sviđa mi se njegov stil pribli

zasad MECA ...nas forumas ... :D

Ovako.. Ima ih vise..

1. jedna prijateljica koja je sa mnom bila na prvoj godini faxa, radile smo zajedno i nekom projektu, morale organizovati putovanje za Californiju..
Inace, cura je iz Francuske i se zove Sarah, i jako je inteligentna. Toliko je puna indvidualnih stvari, originalnih sitnica da je to za nepovjerovat. Ima torbicu koznu, na kojoj je sa strane napravila drvene loptice u izrezbarila na njima svoje ime, i prelakirala i istu boju kao i koza. Mocno ;)
Ne kupuje cigare, pushi uvijek neku svoju mjesavinu, ali ne drogira se :lol:
Ne moze uciti kad je mirno, uci gdje ima puno ljudi, porebni su joj skretaci paznje da bi se ona "imala na sta koncentrisat"..
Prica par jezika uci i grcki :) Jako brzo pamti.. Ne voli jednostavne knjige, nego nesto sto drugima nema smisla, voli apsurd, apstrakciju..
Onda stil oblacenja.. Kad sam je prvi put vidjela, djelovala mi je nenormalno :D Obuce par majica, suknju i uglavnom hoda bosa.. Ali boje, covjece, najsarenije, najdrecavije, sto postoji pa i vise od toga, od zute do zelene, crvene i sucmuraste, sve spoji.. I onda sam navikla oci na to.. :) Sad mi pravo nedostaje.. Vartila se U Francusku.. :( Ona mi je bas jedna od najzanimljivjih osoba koje sam upoznala..

2. Ima i jedna nene, hehe, isto je skroz zanimljiva (sto volim rijec skroz :D) Austrijanka je..
Jendom sam je upoznala na autobusnoj stanici, dok sam cekala bus i hajd ono pozdravim se, ustanem starijoj zeni da sjedne i sad obje smo zaboravile da je bio praznik neki, i ono, nema autobusa u vrijeme kad inace dolazi, nego malo kasnije. I malo se zapricale, kad ono zena samo tako zanimljiva.. Pocela mi pricati "kad je bila mlada".. sta je radila, ja se cenila od smijeha, jest bila luda, kakva danasnja generacija.. Onda ima zanimljiv zivot, uvijek negdje ide, ima puno prijatelja, kako mi je to super, nosi im poklone, ali svaki put nesto rucno napravljeno, ona zivi da uziva u zivotu, cini druge sretnima i oni nju usrecuju. Daje i dobiva ljubav nazad.Nista ljepse nema od toga..Svaki put se pozdravim lijepo sa njom kad je sretnem, posto sam preselila, pa je ne srecem na onoj stanici gdje sam nekad zivjela.

To je za veceras, ima njih jos.. Drugom prilikom.. ;)

[img]http://img220.imageshack.us/img220/1879/ibroisemirpc3.jpg[/img]

Jedna od najzanimljivijih osoba s kojima, pomocu koje sam se mogao puhati citavu godinu dana je osoba sa slike.
Doći u Bosnu, i tvrditi da ima piramida, čak raznim naučnicima se iskr

[quote name='[I-B-R-O]' post='183462' date='Oct 1 2007, 02:26'][img]http://img220.imageshack.us/img220/1879/ibroisemirpc3.jpg[/img]

Jedna od najzanimljivijih osoba s kojima, pomocu koje sam se mogao puhati citavu godinu dana je osoba sa slike.
Doći u Bosnu, i tvrditi da ima piramida, čak raznim naučnicima se iskr

Definitivno jedna od zanimljivijih osoba je moj deda. Ne zato sto je clan moje familije, cak sta vise u mnogome se nasa misljenja razilaze i ne nadjemo cesto zajednicku rijec. Ali ipak prema njemu osjecam veliko strahopostovanje, a ujedno i divljenje.
Kao mladji je otiso od kuce da bi zavrsio skolu, u zivotu mu nije bilo glatko jer je bio jedan od 6 sinova iz prosjecne familije, ali se za sebe vise nego dobro izborio. Radio gospodski posao, uvijek bio odan, lojalan i principijelan. I danas sa svojih 73 godine upucen je u svoj posao kao sto je bio i sa 30 godina. Maximalno je posvecen citanju, a nisam jos vidjela covjeka koji sa toliko godina toliko brine o svom fizickom izgledu i fizickom zdravlju. Dnevno predje manimalno 3 kilometra, lagana setnjica priroda cist zrak.. Sa njim mogu komentarisati od politike preko medicine do racunara i kojekakvih drugih tema. Nikad necu biti uskracena za kvalitetan odgovor.
Profesionalna deformacija je nesto sto ga muci :D kao advokat i komandir policije jos u "onom rezimu" naucio je da uziva veliko postovanje i paznju od drugih, a danas nakon toliko godina mozda ne dobije uvijek toliko paznje i postovanja koliko ocekuje, pa se cesto oko toga znamo porjeckati. Mada sve u svemu to je meni tako simpaticno i drago i dok ga ne vidim 5, 6 dana pozelim se svega toga..

Imam jos zanimljivih osoba, ali o njima drugom prilikom..

Davorin Popovic, upoznao sam ga davno u Sarajevu, imao cak i sliku s njim i ne mogu je naci...

Abdagic Enes zvani Piso :D eh ,zajebant da ga tesko nac :D

[quote name='apolo' post='183875' date='Oct 2 2007, 22:24']Abdagic Enes zvani Piso :D eh ,zajebant da ga tesko nac :D[/quote]

haha, taj je sebi u paprike bacio bombu :lol:

sto je on znao kljukusu napraviti, rijetko koja zena zna, inace moj komsija, legenda..

najzanimljivija osoba,pored mog dida Ibre (75 godina a jos lovi :lol: ), hmm, Huse Fatkic :lol:

[quote name='clark gable' post='183966' date='Oct 3 2007, 10:00']haha, taj je sebi u paprike bacio bombu :lol:

sto je on znao kljukusu napraviti, rijetko koja zena zna, inace moj komsija, legenda..

najzanimljivija osoba,pored mog dida Ibre (75 godina a jos lovi :lol: ), hmm, Huse Fatkic :lol:[/quote]

hahahahaha
svaka cast apolo hahahaha
dodje mi do suza da se nasmijem.a
a gebelec je zaboravio reci za njegov kruh ja u zivotu bolji jeo nisam i nikad necu
ni jedna zena mu nije mogla uparit...

djed ibro je nes posebnoo

a imam ja jednog jarana dugo smo godina zajedno svasta prosli
uvijek me divila njegova cista logika stvarno se covjek napatio u zivotu svakvih sranja
imao cak nam je na budu hodzu noz potezao zbog saha
hahahaha kakva su to vremena bilaaaa
znali smo sjedit po par sati i onda pogledamo jedan drugog i iste misli smo imali
hocemol hocemo ejh....

ejh mogao bih danima pricat nase dozivljaje..
al najjace mi je kod njega uvijek bilo to sto je bio toliko hladnokrvan na velike ljudske
probleme slava moc puno para i sl
jednostavno je bio zadovoljan sa svim .......

jedancoek,nas forumas :D

Mogu li i one vizuelne osobe?! :lol:

Zanimljiva mi je osoba kojoj trenutno dajem instrukcije, covjek ima 59 godina, zna 8 jezika, zna pisati japanski i kineski, ali covjek je recimo, eto relativno star, a kako brzo pamti, cudo pravo.. I nema sekunde da gubi vrijeme, uvijek nesto uci, cita, istrazuje, mislim ono pravo zanimljiv, respect!
Poklonio mi danas 50 sudoku krizaljki, posto ih ja jako volim, hehe..

Pa da..

:D

ja sam prije mozda tri godine upoznala jednog ciku kojem se cak vise ni imena ne sjecam i nikad gavise nisam ni vidjela poslije toga ali taj ciko me toliko odusevio, stariji je to ciko, mislim od mene, bavi se latinoamerickim plesom i potpuno mi je razbio predrasud o muskarcima koji se bave takvim stvarima, sjedili smo na kafi oko dva sata i u ta dva sataciko me naprosto nanovo odusevljavao, tolika jednostavnost, smirenost, blagost ja vama to nikako ne mogu opisati. nisam mogla vjerovati da takvih ljudi ima na svijetu

pored MECE upoznao sam jos jednu zanimljivu osobu ... zove se Mustafa Cehic i sa ostrosca je ... neznam jeli ziv ... :o
upoznao sam ga u ratu ... uglavnom covjek bio straha zanimljiv ... mozda ga i vi svi znate ... on je stalno iso pjesice ... nije volio sa svakim pricati ... ali eto samnom je htio da prica ... cak sam malo ucio od njega latinski jezik ... a znao je nekoliko jezika ... i obicaj mu je bio reci da je on Dzemalu Bijedicu napravio prtinu do Australije ... jer on je bio prvi sa Jugoslovenskim pasosom koji je otisao u Australiju ...

[quote name='lucky' post='186629' date='Oct 15 2007, 20:46']pored MECE upoznao sam jos jednu zanimljivu osobu ... zove se Mustafa Cehic i sa ostrosca je ... neznam jeli ziv ... :o
upoznao sam ga u ratu ... uglavnom covjek bio straha zanimljiv ... mozda ga i vi svi znate ... on je stalno iso pjesice ... nije volio sa svakim pricati ... ali eto samnom je htio da prica ... cak sam malo ucio od njega latinski jezik ... a znao je nekoliko jezika ... i obicaj mu je bio reci da je on Dzemalu Bijedicu napravio prtinu do Australije ... jer on je bio prvi sa Jugoslovenskim pasosom koji je otisao u Australiju ...[/quote]

Umro je prije dvi tri godine..To od moje stare strin brat bio!! Jako inteligentan covjek bio, ljudima djelovo odkaceno..Zivio po nekom svom fazonu, gledo ovaj svjet drugim ocima...

ima bas puno godina kako je umro...meni je kao klinki uvijek bio interesantan...sta znam,mnogi su ga se bojali...a sa mnom je isto pricao...imao covjek svoj nekakv svijet,znao puno stranih jezika,imao dva sina,jedan umro prije nekoliko mjeseci,siroti isto bio malo prolupo,zavrsio u zenici,onda se razbolio,odbijao hranu i tako,a ovaj drugi ozenio se,radi kod kasapovica,miran skroz...

znam da je mustafa imao naocale,i mi uvijek se zezali da su to one sto skidaju do gola :D i uvijek bjezali,kontali da on nas vidi gole,a psihe :lol:

pricao onda da su oblaci stepenice kojima se avion penje...

sad me sjeta uhvati :(