Jump to content
Sign in to follow this  
sanel87

Travnički hod

Recommended Posts

[quote name='DOCTORE' post='178735' date='Sep 13 2007, 22:38']25 godina mu dati, eto o tome vam ja prica, i on je samo taki vjernik, ovo ono a ja koji ne klanjam ne valjam ... neide to ljudi tako[/quote]
Ma dozivotu, djete je to a on je hodza covjece, nas zakon maksimalno moze dati 5 godina zatvora za ovo cccc fuuuj :angry: !

[quote name='ki113r' post='178738' date='Sep 13 2007, 22:41']Ma dozivotu, djete je to a on je hodza covjece, nas zakon maksimalno moze dati 5 godina zatvora za ovo cccc fuuuj :angry: ![/quote]
Reko sam 25 jer je u nas mislim 25 godina max kazna

[quote name='ki113r' post='178734' date='Sep 13 2007, 22:33'][font="Verdana"]Kako prenosi banjolučki list Fokus, djevojčica se povjerila majci, rekav

[quote]ko kaze da su hodze pravi vjernici? kako mozes suditi o tome ko je koliki vjernik? ako sam ja odvjetnik ili tamo neki pravnik kako ti mozes znati da sam ja posten i da ne krsim zakone??[/quote]

Pa o tome i ja pricam, da ne pokazivamo svi na isti nacin vjeru, jer kad gledas hodze su samo taki vjernici a vidi sta se krije iza one kape ... nego reko sam ja to jer su me kritiziral jer sam reko zajebai klanjanje vazniji su postupki sto ih radimo

[quote name='DOCTORE' post='178749' date='Sep 13 2007, 23:23']Pa o tome i ja pricam, da ne pokazivamo svi na isti nacin vjeru, jer kad gledas hodze su samo taki vjernici a vidi sta se krije iza one kape ... nego reko sam ja to jer su me kritiziral jer sam reko zajebai klanjanje vazniji su postupki sto ih radimo[/quote]

kratko

de se prestani brinuti ko klanja koliko klanja i za sto klanja... i pokazi bar malo respekta

sto se tice teme...dolaze nam gora vremena

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='178762' date='Sep 13 2007, 23:55']kratko

de se prestani brinuti ko klanja koliko klanja i za sto klanja... i pokazi bar malo respekta

sto se tice teme...dolaze nam gora vremena[/quote]

Necu, jer su me napali zbog toga ;)

ovo je previshe , ovakve treba odmah staviti na stolicu , nema sta ici u zatvor on ce izaci opet raditi iste stvari, to je bolest..

i onda ja se grisim sto popijem pivo dva a on klanja 5 dnevnih namaza posti sve i jedan ramazan i djevojcicu nekakvu siroticu ...... neko napisa zivog zakopati i to mu je mala kazna samo zato sto je hodza ili je to ono da on svoj posao radi za pare.

[quote name='EcI PeCi PeC' post='178784' date='Sep 14 2007, 00:16']takve treba, kad se krivica dokaze po kratkom postupku.[/quote]
slazem se sa eci
prvo DOKAZATI pa dalje po kratkom postupku

[quote name='zilho' post='178881' date='Sep 14 2007, 16:31']slazem se sa eci
prvo DOKAZATI pa dalje po kratkom postupku[/quote]

ja bih se isto tako zixe složio sa Eci :rolleyes: i bez da se krivica dokaže...
ma ne mogu vjerovati tom izvoru informacije niti mogu vjerovati da takvo nešto hodža može uraditi jer to je i više nego gnusno., kad sigurno na tom selu ima tog punoljetnog ženskog življa da nemora oskudjevati...

dok neko bubne zlostavljao odma povjeruju svi,mozda nekom nepase taj hodza pa nagovorio dijete da kaze da ju je zlostavljao da bi bio ponizen i izbacen..ili su vidjeli od popova kako zlostavljau oen svoje ucenjake pa i oni poceli,,koce ga znat vise sve je popizdikus..

Mene nista ne cudi, i neka mi dragi Allah oprosti, ali danas hodze nisu kao sto su nekad bile (ako su ikad i bile <_< ), do nekad sam ih smatrala posebnim ljudima, od povjerenjima vjerskim sluzbenicima, koji bi trebali biti predani svom poslu, ali kako koja godina odmice sve vidim da su to sve vise postale interesdzije koje se pored hodziluka bave sa x poslova koji su i mimo vjere i svasta nesto..

Svasta se desava, roditelji siluju djecu tako da nista cudno nije da i hodze rade isto to. :angry: Imam stav prema svim tim pedofilima i silovateljima, kao sto prije mene rekose po kratkom postupku, mada kad bolje razmislim trebalo bi ih malo i mucit, objesit ih gdje i dovest kakvog naprednog crnju da im umiri strasti.

[quote name='x-men' post='178919' date='Sep 14 2007, 20:02']dok neko bubne zlostavljao odma povjeruju svi,mozda nekom nepase taj hodza pa nagovorio dijete da kaze da ju je zlostavljao da bi bio ponizen i izbacen..ili su vidjeli od popova kako zlostavljau oen svoje ucenjake pa i oni poceli,,koce ga znat vise sve je popizdikus..[/quote]

Sta ti mislis da toga nema i kod nas oduvijek ili oddavno??

Kod nas je dosta toga tabu. O tome se neprica sramota i tako su to ta djeca godinama trpijela!

U svim krugovima i nacijama takvo neshto postoji!

Treba mu dati dozivotnu robiju da ima vremena da razmislja sta je uradio...

Ma sta kemo dozivotnu,ja bi to odmah na ahiret poslao,nema sta.Ja te ljude nepodnosim,nemogu to nikako zamisliti.

[quote name='-BOZZ-' post='179178' date='Sep 15 2007, 19:36']Ma sta kemo dozivotnu,ja bi to odmah na ahiret poslao,nema sta.Ja te ljude nepodnosim,nemogu to nikako zamisliti.[/quote]

Nema u nasoj zemlji smrtne kazne...

[quote name='zvrk_hanuma' post='178928' date='Sep 14 2007, 21:06']Mene nista ne cudi, i neka mi dragi Allah oprosti, [b]ali danas hodze nisu kao sto su nekad bile (ako su ikad i bile <_< ), do nekad sam ih smatrala posebnim ljudima,[/b] od povjerenjima vjerskim sluzbenicima, koji bi trebali biti predani svom poslu, ali kako koja godina odmice sve vidim da su to sve vise postale interesdzije koje se pored hodziluka bave sa x poslova koji su i mimo vjere i svasta nesto..

Svasta se desava, roditelji siluju djecu tako da nista cudno nije da i hodze rade isto to. :angry: Imam stav prema svim tim pedofilima i silovateljima, kao sto prije mene rekose po kratkom postupku, mada kad bolje razmislim trebalo bi ih malo i mucit, objesit ih gdje i dovest kakvog naprednog crnju da im umiri strasti.[/quote]

Ovo u zagradi je ključno. ;)