Jump to content
Sign in to follow this  
[LoLLipop]

Moj ljubimac

Recommended Posts

[quote name='[LoLLipop]' post='214810' date='Feb 18 2008, 14:46']hmm., zamorca imamo vec 6 godina. sve je do toga koliko mu cisto odrzavas kavez...[/quote]

Aji, ne znam, moguce da vodite vise paznju, ali imam jednog rodjaka, njegova kcerka ima hrcka, zaista kad udjes u stan onaj 'miris' te nekako pravo udari, neprijatno je, zagusljivo vazduh je tezak.. Pretpostavljam da se redovno mora zraciti soba i cistit kavez, normalno.

Ja bih akvarijum, predivno mi je, napravila bih ga u dnevnoj sobi kao zid mali, to mi je bas zelja :)

Ja imam brata, brojil' se i to ;) hehehe

Sala... ja sam imala macku i satralo je auto, jbg.

Imala sam 7 hrcaka,3 kornjace,3 zamorca,6 papiga,Arru,pasa milion :) , ..itd itd...
Sad imam dva lovacka psa(tatina),dva steneta krizanca-haskija i tornjaka,prelijepi su.. I svog Sonya-pekinezera. Sony je kod mene 8 godina. Stari pas vec.. A volim ga vise od sebe :D
Sljedece sedmice mi (ako Bog da) dolazi mops. Ne mogu docekati.

Ovo je Sony,ali on ne podnosi slikanje :D pa mu nisam mogla facu uslikati nikako :S

[img]http://img301.imageshack.us/img301/7493/image036rv8.jpg[/img]

A ovo je Cezar :D mops koji mi dolazi sljedece sedmice :worshippy: :drool:
[img]http://img145.imageshack.us/img145/8043/cezar2uj8.jpg[/img]

Imao kao mali papige koje su pojele moje macke, a macke su uginule, nakon toga imao cuku kojeg je pregazio kamion... a nakon toga ribice koje su se ugusile (nije sala) tako sam nakon toga shvatio da zivotinje nisu za mene i da je za njihovo dobro bolje da budu sto dalje od mene

Evo mog razmazenka :rolleyes:

nije bio raspolozen za slikanja pa je okrenuo glavu..

[quote name='Falcon' post='216766' date='Feb 24 2008, 19:41']Imao kao mali papige koje su pojele moje macke, a macke su uginule, nakon toga imao cuku kojeg je pregazio kamion... [b]a nakon toga ribice koje su se ugusile (nije sala)[/b] tako sam nakon toga shvatio da zivotinje nisu za mene i da je za njihovo dobro bolje da budu sto dalje od mene[/quote]

kako su se uspjele ugusiti cudi me?

[quote name='breake-dancer' post='216839' date='Feb 24 2008, 21:37']kako su se uspjele ugusiti cudi me?[/quote]

Mama nije promijenila vodu, to je bilo odmah iza rata i oni obicni akvariji bili.

ja sam dobila u ponedjeljak od maze ovog jednog krizanca...sestra ga nazvala jimmy handrix,imaju istu zurku :D pravo cuko lud,vileni ujutro sa bratom...

prije njega imala macka,pasaga ga zvali...cista macka do bola...ima slika negdje mescini slike vasih ljubimaca...bio veeelikii,tezak pravo...volio cijeli dan se u kuci izlezavati...i udarilo ga auto...ja plakala...

prije macka imala sam nekog malog cupavog,mjesanac pudle i dzukca,rexy s3e zvao...:D imao dugu dlaku,pa kad je bila zima snijeg se nalijepio na dlaku i onda dobio upalu pluca i krepo...na valentinovo...od tad taj "praznik" ne volim...bio sa mnom na cazin net partyju na dobrenici :D NZKS ga zvao rexy rexy,gazdarica ti sexy ...hihihihihi...

evo malo slika ovog sada dzukca :D