Jump to content
Sign in to follow this  
DOCTORE

Za

Recommended Posts

Mene zanima zasto folirancija

Evo primjer, ono kad ide kroz carsiji sa nekim motorom od 500 eura, 400 kubika, 20 godina staro ... i on to vozi tako da ga svi vide, kao da vozi nekoga ducatija od 25 000 eura, de tu logika ikako ...

Ili pazi to, imam jednoga "kolegu" tamo u bosni, pa to nije normalno, prije neki po godine, on je imao SE k600i a ja N91 i sad mi prebacival neke filmice kad dodjese neki, pa on je toliko izruzio tu nokiu i na kraju sam ja doso do zakljucka da je SE bolji, iako je 4x jeftiniji i slabiji

Pitanja... kako im to uspjeva

[quote name='#DOCTORE#' post='176448' date='Sep 4 2007, 14:54']Mene zanima zasto folirancija

[b]Evo primjer, ono kad ide kroz carsiji sa nekim motorom od 500 eura, 400 kubika, 20 godina staro ... i on to vozi tako da ga svi vide, kao da vozi nekoga ducatija od 25 000 eura, de tu logika ikako ...[/b][/quote]

Covjek je zadovoljan s tim sto ima i zeli da drugo vise sta on ima hehe, nista posebno, mada nije zanimljivo meni to bas ne upada u oci i ne vidim takve stvari, bas se i ne trudim.Bolje da ima motor od 20 godina nego od 5 jer onda ga nitko ziv nebi mogao podnijeti :D !

Cudno je kako se nakd bas dizajnerska pitanja postavljajui..
Dizajnerska pitanja dizajnerske teme. ma dizajnerski momci...

Halali docotre, al i ja imam taj utisak od tebe...
volis se ti malo pokazati i dokazati..
Kao svak, neki manje neki vise, al to svako cini..

Treba naci mjeru

mnoge osobe su sretne i prkose zbog drugih i da vozi tako neki malo manje vrijedan motor ufura s ena njemu kao da je sef mafije i on prvi na motoru a kad se okrene nema niko iza njega :)

Covjek koji ima stila ce i stari motor voziti kao da posjeduje citav svijet, samopouzdanje je vazno dok ne prijedje u opsjednutost samim sobom....
a covjek koji nema stila... njemu ni lexus ne bu pomogao

to je sad IN da se falis al ima fakat naroda sto to neprimjetno rade, inace nepodnosim te osobe i nama im u lice kazem sto ih slijedi :D

[quote name='Incubus' post='188664' date='Oct 23 2007, 15:05']Covjek koji ima stila ce i stari motor voziti kao da posjeduje citav svijet, samopouzdanje je vazno dok ne prijedje u opsjednutost samim sobom....
a covjek koji nema stila... njemu ni [size=7]lexus[/size] ne bu pomogao[/quote]
Mah kupi BMW 760i pa uz to dobije odmah i stil :D

[quote name='DOCTORE' post='188702' date='Oct 23 2007, 17:35']Mah kupi BMW 760i pa uz to dobije odmah i stil :D[/quote]

ovo me podsjeti na jednu recenicu sto je jedan tip rekao: "odoh ja u bihac, jebes ove nase cure, nemaju one dovoljno stila za moj bmw"

heh..

imao sam strasnog petla,on je bio pravi djavo :D masina zna uzivat al vozac :D vozi misko :D

a joj meni ti ljudi na kraj ... k**** ko hi jebe. Mene to bas nezanima ako se neko folira, i kad se folira ja ga jos vise dignem, ko puca visoko taj nisko pane ... il tako nekako. Jednostavo zazmiriti kad vidis tako nesto ... to vecinom rade ljudi koji nemaju nista u mozgu.

[quote name='clark gable' post='188707' date='Oct 23 2007, 17:39']ovo me podsjeti na jednu recenicu sto je jedan tip rekao: "odoh ja u bihac, jebes ove nase cure, nemaju one dovoljno stila za moj bmw"

heh..[/quote]
mah ne, ovo ti mogu reci iz vlastitoga iskustva, imam kolegu, sto fakat voza masinke od E55 AMG, Lancera ... al covjek je kad ga vidis supcina, to zna i on sam, al p**** uvijek ko lisca, i sad se pitamo zasto .... ima stil mozda???

[quote]Halali docotre, al i ja imam taj utisak od tebe...
volis se ti malo pokazati i dokazati..
Kao svak, neki manje neki vise, al to svako cini..[/quote]
Ne halalim, da ti odmah kazem
Jer ja se fakat ne volim faliti, sve sto sebi kupujem, kupujem jer meni tako pase a ne zbog drugih

[quote name='Incubus' post='188664' date='Oct 23 2007, 15:05']Covjek koji ima stila ce i stari motor voziti kao da posjeduje citav svijet, samopouzdanje je vazno dok ne prijedje u opsjednutost samim sobom....
a covjek koji nema stila... njemu ni lexus ne bu pomogao[/quote]
morao sam te jos jednom citirat jer je ovo istina,niej bitno sta vozis al bitan je stil image :) covjek koji ima stila nikad se nece ufurat jer ga male stvari cine sretnim i nece dizat glavu ako vozi neku manje vrijednu masinu ili vise vrijedniju.ja sma vozio hondu crx bez prednjeg zastitnika za hladnjak i nije me bilo stig naravno dok nisam nabavio,,hehe,al kad hadzo izadze iz honde :) a sipao za 5 maraka vazda,hahaha,,pa vozio hondu na tablama od bmw, :lol:

[quote name='DOCTORE' post='188713' date='Oct 23 2007, 20:05']mah ne, ovo ti mogu reci iz vlastitoga iskustva, imam kolegu, sto fakat voza masinke od E55 AMG, Lancera ... al covjek je kad ga vidis supcina, to zna i on sam, al p**** uvijek ko lisca, i sad se pitamo zasto .... ima stil mozda???

Ne halalim, da ti odmah kazem
Jer ja se fakat ne volim faliti, sve sto sebi kupujem, kupujem jer meni tako pase a ne zbog drugih[/quote]

Pa zasto onda ovdje na forumu podvlacis marke.. Npr. tema satovi....
To svako ima i sebi neko manje neko vise.. Bitrno je znati to upakovati i naravno u mjeri drzati...

pa koliko osoba kupuje markiranu odjecu a nestoji im,al bitno je vidjet markirano na njima..

[quote name='EcI PeCi PeC' post='188880' date='Oct 24 2007, 07:39']Pa zasto onda ovdje na forumu podvlacis marke.. Npr. tema satovi....
To svako ima i sebi neko manje neko vise.. Bitrno je znati to upakovati i naravno u mjeri drzati...[/quote]
Ti si fakat luda :lol:
A jesam je mozda jedini rekao da nosim te i te marke sat, to je ti je svakodnevnica danas a ako je za tebe folirancija ako neko kupi Armani bundu, onda ti zivis u X svijetu ...

X-men marke se kupuju zato jer kad znas da ako operes majicu 10x puta ona je uvijek ista, vjeruj da nije ista ona od 20 i 100 eura

ee doctore de ti emni sad pricaj od cega se koja proizvodii,,pa ebote ako mu nestoji a on je kupuje samo da se vidi hugo boss ili armani kakve to veze iam sa pranjem,nacu ti ja bas markiranu odjecu koju jednom operes i mozes je bacit,zar samo markirana roba ima dobar materijal??ja govorim o temi koja jes a ne kolko ce koja izdrzat u vesh masiini,o tome ce mo na drugoj temi,hoces li ti uzet markiranu odjecuu obices pise na njoj meho puzic a ona ti nestoji,al ti ono da se vidi ime proizvodzaca kad skines jaknu,..

Ja recimo mrzim armani... to mi je tako nekako prelose za toliko para.. dizajn mi se nikako ne svidja...a pogotovo ne za mladje osobe :D
kakve to sad veze ima sa temom? nikakve :P

ali gle, ako se neko osjeca "mocnije", "sretnije", "zadovoljnije" ili nekako deseto... kad nosi armanija, guccija, mehu-puzica ;) ili neku drugu fancy marku odjece neka covjek to nosi... ja mu sigurno necu biti sudac....

Istina odosmo mi od teme, armani sam neveo ko primjer inace armani jeans je vise za mlade al bla bla bla ... neka mi gospodin x-men rece koje se to odmah unisti, ta markirana odjeca, ma dajte ljudi istina kupi se i ime ali i kvalitet, i normalno da neki dio odjece ne stoji al zato se uvijek nesto nadje ko krojeno za tebe ...

[quote name='Incubus' post='189036' date='Oct 24 2007, 17:48']Ja recimo mrzim armani... to mi je tako nekako prelose za toliko para.. dizajn mi se nikako ne svidja...a pogotovo ne za mladje osobe :D
kakve to sad veze ima sa temom? nikakve :P

ali gle, ako se neko osjeca "mocnije", "sretnije", "zadovoljnije" ili nekako deseto... kad nosi armanija, guccija, mehu-puzica ;) ili neku drugu fancy marku odjece neka covjek to nosi... ja mu sigurno necu biti sudac....[/quote]
ma nedaj boze nebi ja osudzivao nikog zbog toga samo kazem kad je tema o tome--- zasto se rade neke stvari--- samo komentarisemo,isto tako nekom se nesvidza moj stil ili meni neciji a neki ljudi kopiraju druge jer nemaju svoj stil,ima nas svakakvih.bitno je biti ljudstvo u tome svemu ,imao nemao :)

[quote name='x-men' post='189055' date='Oct 24 2007, 18:38']ma nedaj boze nebi ja osudzivao nikog zbog toga samo kazem kad je tema o tome--- zasto se rade neke stvari--- samo komentarisemo,isto tako nekom se nesvidza moj stil ili meni neciji a neki ljudi kopiraju druge jer nemaju svoj stil,ima nas svakakvih.bitno je biti ljudstvo u tome svemu ,imao nemao :)[/quote]
to je normalno ljudstvo je najvaznije, al toga je sve manje i manje

[b]zavisi ko se fura i cime se fura i na koji nacin se fura,drugo je kad se neko fura ko ima taj bas hoce da se fura u inat..a drugoje kad neko ko nema i onda fati s emalo neceg donekle to je i samo radost te osobe a ne foliranje... B) [/b]