Jump to content
Sign in to follow this  
pa3um

Aktivacija Windowsa

Recommended Posts

Da li se kada imali priliku priliku aktivirati originalne Windose?

Putem interneta je to par klikova, ali u zadnje vrijeme im ne radi taj web servis bas najbolje, pa se moralo ici na telefonsku aktivaciju, zove se firma u Sarajevu ali i to je ok.

[color="#FF0000"]Od 29.08.2007 ide novi nacin aktivacije na telefonski poziv, koji sam maloprije upravo iskusio.[/color]

Novi broj ([color="#FF0000"]0800 20 230[/color]) je besplatan za sve korisnike, ali javlja vam se automat koji vas vodi, i posto je danas subota ne rade uredi u Sarajevu (samo od ponedjeljka - petka), odmah su me spojili na Microsoft office u SAD, naravno sve na jeziku nasih naroda i narodnosti - engleskom.

Prvo na tastaturi od telefona utipka se 9 polja po 5 brojeva, a zatim vam se javi operater, koji odvas trazi jos neke pdatke.

Meni su prvi put rekli da mi nemogu generirati broj za aktivaciju, jer im nesto neradi sistem (mora da rade na Windowsima), da zovem za 2 sata. Nazvao sam i javio se neki komad poslije ponovljene procedure, i uspjesno smo aktivirarli Windows VISTA Basic.

Ne petljam se sa orginalima, samo piraterija koja radi isto kao orginal, cak prolazi i aktivaciju putem interneta :D !

[quote name='pa3um' post='175666' date='Sep 1 2007, 15:16']Da li se kada imali priliku priliku aktivirati originalne Windose?

Putem interneta je to par klikova, ali u zadnje vrijeme im ne radi taj web servis bas najbolje, pa se moralo ici na telefonsku aktivaciju, zove se firma u Sarajevu ali i to je ok.

[color="#FF0000"]Od 29.08.2007 ide novi nacin aktivacije na telefonski poziv, koji sam maloprije upravo iskusio.[/color]

Novi broj ([color="#FF0000"]0800 20 230[/color]) je besplatan za sve korisnike, ali javlja vam se automat koji vas vodi, i posto je danas subota ne rade uredi u Sarajevu (samo od ponedjeljka - petka), odmah su me spojili na Microsoft office u SAD, naravno sve na jeziku nasih naroda i narodnosti - engleskom.

Prvo na tastaturi od telefona utipka se 9 polja po 5 brojeva, a zatim vam se javi operater, koji odvas trazi jos neke pdatke.

Meni su prvi put rekli da mi nemogu generirati broj za aktivaciju, jer im nesto neradi sistem (mora da rade na Windowsima), da zovem za 2 sata. Nazvao sam i javio se neki komad poslije ponovljene procedure, i uspjesno smo aktivirarli Windows VISTA Basic.[/quote]

koliko si platio original i u cemu je prednost u odnosu na kopiju

[quote name='pa3um' post='175666' date='Sep 1 2007, 15:16']Da li se kada imali priliku priliku aktivirati originalne Windose?

Meni su prvi put rekli da mi nemogu generirati broj za aktivaciju, jer im nesto neradi sistem (mora da rade na Windowsima), da zovem za 2 sata. Nazvao sam i javio se neki komad poslije ponovljene procedure, i uspjesno smo aktivirarli Windows VISTA Basic.[/quote]

ti to za firmu moro orginal kupiti....?
ev [url="http://www.badongo.com/file/4224240"]activation cod[/url] ako kome treba...
znj...

ja sam dosta razmišljao o licenciranju Windowsa al mi je na kraju došlo da je to baš i nepovoljno. mi mjenjamo računare svako malo, alicenca se odnosi na prvu konfiguraciju računara na koji instaliramo Windows!!! tako kad dođe do promjene na neki drugi računar šta biva? pri aktivaciji neslažu se te dvije konfiguracije računara i ono javlja da je trenutni vindovs [b]ilegalan[/b]. a mi dali tolike pare...
zato Linux je zakon, nikome ne pozažeš račune, hahahahahaha

NO ACTIVATION!!! NO LAW!!!

imam ja sve crackove za sve windowse samo za vistu ne i imam one servis pack 2 i to sve drugo... pa cu koji za koji dan nabacit na net pa ako kome treba nek se javi
:D :D :D :D :D

ma sve se moze naci ja nemam trenutno imam za verziju koju ja koristim i to mi je dovoljno ali vjerujem da za sve i jednu verziju windowsa koja je izasla dosad ima crack. Mislim ko je budala placati nesto 1000 maraka kada moze dzabe ili za 3km :D lol

Sta ti znaci original? ( :

Original ti je jedino kod programera u Microsoftu, a ti imas istom kopiju, ja bi to tako nekako
percipirao. Sve se svodi na iste nule i jedinice.

Jesi nesto postigao sto si presao na MAC-ovu platfornu.
Daj mi pojasni sta je to bolje u odnosu na XP ili GNU/Linux

Daj arapin ne kompliciraj, XP iz trogovine sa orginal serialom, eto sta je orginal

MAC OS je za grafiku majka cime se ja i bavim ... trebas jos nesto

Da pojasnim sta je bolje, mogu da idem na net ko car, da se ne bojim 100040214 virusa, da mi ne pada sistem nakon svake kise, ...

eto ti razloga

Linux isto nije slaba izbira

[quote name='arapin' post='175901' date='Sep 2 2007, 09:41']Sta ti znaci original? ( :

Original ti je jedino kod programera u Microsoftu, a ti imas istom kopiju, ja bi to tako nekako
percipirao. Sve se svodi na iste nule i jedinice.

Jesi nesto postigao sto si presao na MAC-ovu platfornu.
Daj mi pojasni sta je to bolje u odnosu na XP ili GNU/Linux[/quote]

sta..onda niko nemoze imati orginal xp nego samo programeri u microsoftu..... smjesno :D

Sio čojče kako vole neki ljudi da pametuju u PM ... da mi je samo znati cim se on bavi kad je vako pametan

[quote]Jesi nesto postigao sto si presao na MAC-ovu platfornu.
Daj mi pojasni sta je to bolje u odnosu na XP ili GNU/Linux[/quote]

Moram da i ovo dodam, jesam postigo to da ga nemas TI :D