Jump to content
safet susic

Kup UEFA

Recommended Posts

e ak onije u ligi prvaka onda je u kupu uefa ima ove godine da pocipa
bayern m

Nadao sam se da bi Sarajevo mogao dobiti Macabi gdje bi mogli razmisljati o realnom prolazu ali ovako... Basel...Tesko..

p.s. Zanimljivo da smo napravili isti rezultat kao nasii susjedi koji ce kao i mi samo da gledaju Ligu Prvaka.
Dinamo se od lige prvaka mogao oprostiti vec u prvom pretkolu ali je sreca ipak bila na njihovoj strani.
U 6 utakmica 3 pobjede 1 remi i 2 poraza, ukupno 3,5 UEFINIH bodova.
Zvezda nije igrala u prvom pretkolu a malo je hvalilo da zavrsi takmicenje u drugom iako su kao i Dinamo bili nosioci i apsolutni favoriti. Oni su u ligi prvaka uspjeli odigrat 4 utakmice 1 pobjeda 1 nerjesena i dva poraza sto znaci 1,5 UEFINIH bodova.
BiH predstavnik Sarajevo bio je favorit samo u prvom krugu eto i rezultat od 9:1 pokazuje. U drugom krugu za protivnika su imali apsolutnog favorita ali su ga ipak preskocili. Dva podviga je bilo tesko ocekivati narocito protiv ukrajinskog Dinama. Rezime 6 utakmica 3 pobjede i 3 poraza tj 3 UEFINA boda.

Treba biti itekako zadovojan jer nase komsije su 10 puta vise para ulozile a nista vise nisu prikazali, naprotiv bili su losiji.

[quote name='vrljin' post='175420' date='Aug 31 2007, 14:20']bayern m

[quote name='vrljin' post='175420' date='Aug 31 2007, 16:20']e ak onije u ligi prvaka onda je u kupu uefa ima ove godine da pocipa
bayern m

[b]Kup UEFA: Pobjeda C.Zvezde, poraz Dinama[/b]

[b]Rezultati prvih susreta prvog kola Kupa UEFA: [/b]

SARAJEVO - Basel 1:2
Spartak Moskva - Haecken 5:0
Larisa - Blackburn Rovers 2:0
Bayer Leverkusen - Uniao Leiria 3:1
Groclin Grodzisk - Crvena zvezda 0:1
Tampere United - Bordeaux 2:3
Zenit St. Peterburg - Standard Liege 3:0
AEK Atina - Red Bull Salzburg 3:0
Mlada Boleslav - Palermo 0:1
Dinamo Zagreb - Ajax Amsterdam 0:1
Sochaux - Panionios Atina 0:2
Hammarby - Braga 2:1
Brann Bergen - Brugge 0:1
Bayern Munchen - Belenenses 1:0
Lokomotiva Sofija - Rennes 1:3
Dinamo Bukure

hmmmm
sarajevo
pa u svakom slucaju volio bi da prodju dalje
ali su im sanse stvarno male
a sto se tice bayerna stvarno su me iznenadili iako su imali stvarno dosta prilika samo 1:0 hmmm
ali bicre bolja druga utakmica
hehe

odera dinamo ajaxa :D BBB 4 EVER!!!

[url="http://svastara.com/muzika/?tekst=3398"]dinamo ja volim[/url]

o boze fala ti kaj purgeri smo mi
o kako bi i vi sretni bili da ste purgeri...

Dinamo lijepo odigrao,mada je na kraju mogao i izgubiti.Bayern pobjedio i ako nisu prizilu onu igru koju mogu.

[b]Zvezda na Bayern, Dinamo na Hamburg [/b]

Danas su u Nyonu izvučeni sastavi osam grupa grupne faze Kupa UEFA, a kao jedna od najzanimljivijih se izdvaja grupa A u kojoj će snage odmjeriti AZ Alkmaar, Zenit St. Petersburg, Everton, Nurnberg i Larissa.

Hrvatski prvak, Dinamo Zagreb, mo

[quote name='safet susic' post='185631' date='Oct 9 2007, 13:12']Grupa D:
Basel (

[quote name='black tattoo' post='185682' date='Oct 9 2007, 16:50']mogao bi dinamo lako proci ovu grupnu fazu. ne bas lako... ma znate sta sam mislio :D

jedini opasan protivnik cini mi se HSV, basela mozemo dobiti, nismo mi HZ :D rennes ne predstavlja neku znacajniju opasnost, a ovaj brann... nikad cuo. samo da ne iznenade bas oni :D[/quote]

e sad rekao bih da je prednost igrati protiv hsv-a i basela kod kuce, ali opet izgleda da dinamo bolje igra u gostima, valjda su manje optereceni kako ce se pokazati pred javnoscu... :D
a eto makar ce biti gledatelja pun k... na hsv-u i baselu..... para ce biti, mamic ce moci tamburasima i inim davati i dalje po 500 eura :lol: :lol:

a dinamova ova ekipa je dobra... mlada i perspektivna... ako poprave koncetraciju u obrani svih 90 minuta bit ce dobri... inace bez obrane nista...

Sinoc Zvezda - Bayern, utakmica bila zakon, Zvezda vodila 2x, zamalo napravila cudo, ali Bayern se vracao i na kraju pobjedio...

[quote name='_MORRISON_' post='189454' date='Oct 26 2007, 21:18']Sinoc Zvezda - Bayern, utakmica bila zakon, Zvezda vodila 2x, zamalo napravila cudo, ali Bayern se vracao i na kraju pobjedio...[/quote]

zvezda bila bolja, bar po snimci na eurosportu, ali tipicna balkanska ekipa izgubila na tipican balkanski nacin... 3 gola bayerna - 3 greske obrane zvezde...
ali strasni su oni zvezdini navijaci ... ludnica

[quote name='Incubus' post='189581' date='Oct 27 2007, 12:47']ali strasni su oni zvezdini navijaci ... ludnica[/quote]

Jes vidio, tako je kad ljudi vole svoje...

[quote name='_MORRISON_' post='189692' date='Oct 28 2007, 10:22']Jes vidio, tako je kad ljudi vole svoje...[/quote]

ali i fakat je zvezda dobro igrala... samo kazem imaju iste probleme ko sve balkanske momcadi... ne mogu odrzati koncetraciju do kraja...

Ma Crvena Zvijezda je bila bolja jer je teren bio katastrofalan, ljudi navikli na onako slabom terenu igrati,a sadasnja ekipa Bayern M

[quote name='Robin_Hood' post='189937' date='Oct 29 2007, 01:50']moja prognoza za Bayern-Crvena Zvijeda ali u ALIANZ ARENI - BAYERN rastura sa minimalno 2 gola razlike,ako budu igrali Ribery i Toni, mozda i sa tri gola razlike :)[/quote]

A mo

ma ne ... bayern bi njih dobio 10:0 sigurno.. da je teren bio bolji, da je sunce grijalo, da se igralo po danu, da su igrali ribery i toni, da je baba did i da se igralo u allianz areni i da se u skupinama lige uefa igra dvokruzno, i da su igrali sa drugom loptom, i da je schweinsteiger imao zute kopacke.... <_< <_<

zaborabvio si jedno incubus:
.... i da se Kahn nije rastao sa svojom ljubavnicom :)