Jump to content
bUDO_hodza

Opcina Cazin - zelim bolji grad!!!

Recommended Posts

Nisam siguran, ali mi se čini da je ono smeće na privatnoj povr

e vala dragi i ti sta neces sve naci i vidjeti :D

ali sto jes jes sramota je fakat..cccc da to narod tako gleda i da svi sute ...ccc

sto bi moga majka rekla..

grihota i sramota ...

ha, kad nam nacelnik, i njemu bliki, moze parkirati na mjestu za invalide, zasto harfasi ne bi mogli na pjesacki malo da stanu???

vidim da nam ova demokratija bas i ne ide od ruku...

ma uostalom, zasto da se staram kako neki malogradjani seru odakle jedu... oliti bacaju smece pod svoje pendzere...

ah, to nije nasa ni sramota, ni grihota, to je nase vaspitanje...

[quote name='divlji_andjeo' post='292077' date='14.12.2008, 01:22']ha, kad nam nacelnik, i njemu bliki, moze parkirati na mjestu za invalide, zasto harfasi ne bi mogli na pjesacki malo da stanu???

vidim da nam ova demokratija bas i ne ide od ruku...

ma uostalom, zasto da se staram kako neki malogradjani seru odakle jedu... oliti bacaju smece pod svoje pendzere...

ah, to nije nasa ni sramota, ni grihota, to je nase vaspitanje...[/quote]
kad se nema gdje stati mora se cojek negdje parkiratiii sta sam ja kazni za parkiranje dobio al nisam toliko kriv da sam imao gdje parkirati parkirao bih.... ta slika od goricinog juge sta reci na nju jbg cojku pukla guma sramota je za grad sto mu niko nije pomogao u tome :lol:

ko parkira na zelenu povrsinu osim nas ... ko baca smece pored znaka za zabranjeno odlaganje smeca ...

sta uraditi ? kada budemo parkiravali sjetimo se sta smo na forumu pisali o tim ljudima koji parkiravajau na zelenu povrsinu pa se nemojmo parkirati na zelenu povrsinu vec odimo se parkirati na predvidjeno mjesto za to ... kada se vozimo autom i otvorimo prozor da bacimo kesu sa smecem kroz prozor sjetimo se sta smo ovdje pisali ... pa zatvorimo prozor i kesu bacimo u kontejner za smece ...

za radnike cistoce ili vodovoda koji su cisternu praznili u potok pored skole nemam rijeci ... sliku treba odnijeti direktoru od tih javnih preduzeca i traziti odgovornost za to ...

sramota je opcinksih inspektora ono sto se radi kod desetke ... radovi uz samo cestu a nikakve ograde ...

[quote name='lucky' post='292107' date='14.12.2008, 11:46']sramota je opcinksih inspektora ono sto se radi kod desetke ... radovi uz samo cestu a nikakve ograde ...[/quote]

Općina Cazin nema građevinskog inspektora već godinama. Čija je to sramota?

hahh,,imam rjesenje za neke probleme:

ZELENE POVRSINE- treba zvati nacelnika da to sve asvaltira,,to mu dobro ide,,

SMECE PORED KONTEJNERA- pa treba i njega baciti u potok..sto se ne ugledaju na nase komunalce.

ISTRESANJE KANALIZACIJE- pa ima potok i na slatinskim barama,samo vam jopet treba asvalt(obratite se nacelniku)

PARKIRANJE U SRED GRADA-pa samo treba stavit znak "samo za sjebana auta u sjebanom gradu"

ett..

[quote name='CAZINJANIN' post='292097' date='14.12.2008, 04:34']Slike su prawi urnebes :) Mislim to Edited by Catak

Ljudi moji pa nije nacelnik nabaco smece nego vi gradjani Cazina!
Ja nezam koji maloumnik moze namjestaj onako pobacati! Stvar licnog odgoja.
Nije se nacelnik parkio na zelnilo. To policija treba rijesiti kaznam!
Izlijevanje kanalizacije u potok, njerujem da naclnik naredio!
Vi ako mislite da je nacelnik zaduzen za cistocu naseg grada, tu se varate grdo. Svako od nas sam nosi dio odgvonosti!!

Nemaju nasi ljudi nek navike, potrajce to jos malo dok se sv to uhviza pod spagu dotjera!

[quote name='EcI PeCi PeC' post='292119' date='14.12.2008, 12:21']Ljudi moji pa nije nacelnik nabaco smece nego vi gradjani Cazina!
Vi ako mislite da je nacelnik zaduzen za cistocu naseg grada, tu se varate grdo. Svako od nas sam nosi dio odgvonosti!!

[b][u]Nemaju nasi ljudi nek navike, potrajce to jos malo dok se sv to uhviza pod spagu dotjera![/u][/b][/quote]

potrajat ce to jos malo duze, nije narod lako uhavizat

[quote name='EcI PeCi PeC' post='292119' date='14.12.2008, 11:21']Ljudi moji pa nije nacelnik nabaco smece nego vi gradjani Cazina!

Nemaju nasi ljudi nek navike, potrajce to jos malo dok se sv to uhviza pod spagu dotjera![/quote]

Kako ja mislim nema tu policija sta traziti dok joj neko ne da nalog da istrazi ko je ostavio toliko smece zato uglavnom svi mislimo da je to nacelnik nemislimo licno da on ide to ganjati ali ima svoje pomocnike ljude koji bi trebali da pokrenu nesto da se to ocisti a ne samo da sjede u opstini i da prostis lizu d...... nekome

Slike su super i kamo srece da ima jos takvi koji uslikaju i jos bi trebalo slike poslati nacelniku u opstinu da nekaze nisam ja to vidio jer ne prolazim tuda ja idem asvaltom:))))
Ali sta ces opet se ponavlja ona stara koga si izabrao neka ti je sada cuti i trpi a tako je kod nasih opstinara narod pred izbore trljaka kako nevalja ova vlast treba mjenjati i ode da glasa i opet za istog glasa a mozda i zato sto nema boljeg izbora kada je sve gore od goreg samo intres

Pa se onda nekada i zapitamo Poznajemo li mi ikojeg politicara koji je usao u politiku sa nekom idejom za bolje svoga grada ili je to zbog interesa financijski ja g bogami ne poznajem mozda i ima ali nije se pokazao od ovih drugi

Ovo meni nije nista cudno.. ja zivim u njemackoj (tako neko bi ocekivao da je sve super), ali i ovdje u svakom cosku gdje ljudi mogu bacati da niko nevidi smeca preko glave! Prije nekih godinu dana bila je neka akcija u ovom gradicu gdje zivim da se sakuplja smece i sl. sta mislis koliko su vreca smeca nakupili taj dan??? sad sam zaboravio tacnu cifru ali bilo je nesto preko 100 vreca smeca na nekig 4-5 kvadratnih kilometara ako i toliko! A nasi nisu nista bolji od svabi u tom smislu ako nisu jos gori :ap: :ap:

e skrgane sve bi to nekako i imalo smisla ali u komunalnom se hvale kako dobro rade na cistoci a evo ibro je samo naletio slucajno na cisternu a koliko je to puta a niko ne obraca paznju?
Trebali bi da daju kolika im je plata u komunalnom i sve bi se rijesilo nemislim na obicne radnike oni jadni rade za sitnice ko i svi a koliko znam u komunalnom se svi nekako familijarno povezali sa onima u opstini i niko im nista nemoze
Kada bi samo dali napr nekoj skolskoj djeci od svojih plata nesto pare djeca bi pokupila smece u kontejnere ali ovako trebace nama jos dugo dugo vremena da se budale smjene i da se carsija ocisti

Za cistocu Carsije je svako pojedincano i osobno odgovoran!!
Nek se svako za nosic lijepo povuce i razmisli!!

POliticari i opstinnske guzonje trebaju samo taj red da nadgledaju. Da se zna gdje i koji dan se smece smije izbaciti!
Da kolega za onaj trosjed plati kaznu masnu nikad mu nebi naumpalo onako baciti!
Da kolega za parkiranje na zelenoj povrsoini pokupi dobru kaznu, drugi put bi razmsilio bil parkiro ili ne!

Ja zivim i CH i ovdje svaki gradjanin drzi do cistoce svoje okoline. A ne politicari, nenabacaju oni one vrece..

ja neznam kako se samo uvijek mogu uvijek politicari obtuziti

za ovo je kriv narod i samo narod i niko vise, treba astronomska kazne dati pa cemo vidjet hocel bacati

[quote name='Bizzo' post='292226' date='14.12.2008, 21:37']za ovo je kriv narod i samo narod i niko vise, treba astronomska kazne dati pa cemo vidjet hocel bacati[/quote]

Kakve kazne, kod nas se ne zna ni ko je nadle

kakve kazne i mjere,nema od toga nista jer na vlasti svak gleda sebe da je njemu dobro a ostale ko sisa...

[quote name='EcI PeCi PeC' post='292237' date='14.12.2008, 20:55']U CH je ovako nesto NEZAMISIVO I NEMOGUCE!
Mislim da je najcistija zemlja u Europi.[/quote]

I iza nje je odmah SLO, kao najcistija zemlja EU-a

[quote name='Bizzo' post='292230' date='14.12.2008, 20:44']onda reforma citavoga sistema, sve sjebat pa na novo, ovo je sramota ... sramota me dovesti kakvoga stranca u grad, kad je ko smecist ... pfujj[/quote]

kakva reforma kada su samo izabrati nemoze to tako to se kaze trazili ste dobili ste

naravno da su gradani krivi za smece ko drugi ali opstina treba neke poteze da uradi da bi se poguralo komunalno da vrisi insp ko je to bacio i treba ga kazniti a kada ostali cuju da je kaznjen vjerujem da ce se smanjiti broj takvi

[quote name='bekir' post='292240' date='14.12.2008, 21:03']kakva reforma kada su samo izabrati nemoze to tako to se kaze trazili ste dobili ste

naravno da su gradani krivi za smece ko drugi ali opstina treba neke poteze da uradi da bi se poguralo komunalno da vrisi insp ko je to bacio i treba ga kazniti a kada ostali cuju da je kaznjen vjerujem da ce se smanjiti broj takvi[/quote]

de ti nama reci kako je u americi rijeseno ... skrgan ti prica kako je u jednoj njemaskoj isto tako ... nije do zakona i kazni vec do savjesti ljudi ... kao sto sam napiso u svom prvom postu ... znas on da razmislja da nezagadjuje samo zrak ili vodu gdje odlaze smece vec svim cazinjanima ai sire ... da nauci toga biti svjestan ... onda bi sve bilo uredu ...

[quote name='EcI PeCi PeC' post='292237' date='14.12.2008, 21:55']U CH je ovako nesto NEZAMISIVO I NEMOGUCE!
Mislim da je najcistija zemlja u Europi.[/quote]

ti poredis CH i CAZIN. smijesno