Jump to content
_MORRISON_

"Sjenka leptira"

Recommended Posts

[b][color="#ff0000"]"Sjenka leptira"[/color][/b] je novi nas Rock bend Seje Bajraktarevica osnovan nedavno u Sarajevu. Bend ima 5 clanova (ritam gitara,solo gitara,bubnjevi,bas,klavijature). Sviraju samo [color="#ff0000"][b]instrumental[/b][/color] a da su dobri pokazali su u Sarajevu u "Domu mladih", gledao sam taj koncert, odusevili su me. Imaju i jedinsten imidz, na bini su u crnim pelerinama, naslikanih lica (nesto slicno kao Kiss). Mislim da ovakav bend Balkan jos nije imao, tj. da svira ovako nesto.

Preporucujem da svakako poslusate, necete se pokajati niposto...

slusala sam ih ja, predobri su, jako mi se svidja njihov imidz sa tim crnim palerinama i kapuljacama, prije godinu dana sam ih pvi put slusala u skenderiji (ziva svirka naravno) i naprosto su me odusevili

ima u BiH dosta novih grupa. neki su culi za jedne, drugi za druge...

de morrisonu daj link gdje se moze skinuti sta od ove grupe.

p.s. a mogo si mi i prebaciti preko msn-a.

necemo flodati, galame na mene.

[quote name='black tattoo' post='174200' date='Aug 25 2007, 22:23']ima u BiH dosta novih grupa. neki su culi za jedne, drugi za druge...

de morrisonu daj link gdje se moze skinuti sta od ove grupe.

p.s. a mogo si mi i prebaciti preko msn-a.

necemo flodati, [b]galame na mene[/b].[/quote]

Nisam ja nasao link na kojem mozes skinuti nesto od njih, mislim da nema...

P.S. Galami i ti na njih :lol:

[quote name='_MORRISON_' date='28 August 2007 - 03:03 ' timestamp='1188270235' post='174651']
Nisam ja nasao link na kojem mozes skinuti nesto od njih, mislim da nema...

P.S. Galami i ti na njih :lol:
[/quote]

JA nigde ne mogu naci bilo kakvu informaciju,a kamoli pesmu od ove grupe.Video sam taj koncert preko tv-a i trazim nesto od njih vec nekoliko godina.Ako neko ima bilo kakvu informaciju...

To je grupa Seje Bajraktarevica, on radi muziku za sve emisije na FTV televiziji...

[quote name='_MORRISON_' date='05 March 2010 - 20:12 ' timestamp='1267819953' post='363842']
To je grupa Seje Bajraktarevica, on radi muziku za sve emisije na FTV televiziji...
[/quote]

Znam da je on u pitanju, ali gde mogu naci snimak tog koncerta??Trazim ga vec godinama :(((

[quote name='sweexy' date='17 March 2010 - 17:07 ' timestamp='1268842020' post='365737']
Znam da je on u pitanju, ali gde mogu naci snimak tog koncerta??Trazim ga vec godinama :(((
[/quote]

nema na netu, ja pretrazio...

evo ako te zanima nasa muzicka scena...(metal/rock)...imas na ovom blogu svasta za downloadati