Jump to content
Sign in to follow this  
3rror

Gameri na okupu

Recommended Posts

meca ajmo ja i ti 1vs1
vidim ja ti posto jak cojek u cod2 tares sve redom
hehehehhe
ma ajde mozda postanem i ja dobar igrac ako te pobjedim

ma kakav ja ljut ,to se tebi ucinilo...haj kad je gulas dzabe,morel sutra da se okupimo? hahahhah

@lucky nije to malo trajalo nego si ti kasno dosao:) hehe

bilo prawo... samo rusko zajebavo, dere se, budi komsije i onda kad ja probudim nekog galami.. lol:D
whatever... gulas gorio.... hmm... i i tako dalje:D

Bice jos susreta, mada manje, sad ce skola, ljudi ce se razbacati:D al' nadajmo se zimskom gulasu! :D

Pa nema veze sto je skola pocela vi ionako nista neucite samo igre igrate hehee, pa bi onda mogli jednu nedjelju da napravimo jos bolju rostijadu (osim ako nam batan ne uvali konjetinu)...

Ja bih volio odmah u sad ovu nedjelju, valjda nije nikom problem dati 3 KM a da se pri tom dobro najede i na igra ... a ako bude rostilj, valjda nije problem da se da koja marka vise ako je potrebno ...

Ali dzabe mi pricamo dok se ne javi doc :)

obeco je staklar da je gulas na njegov racun... hahahahaha

evo me....

ovako hmm nedjelja isto vrijeme al vise nas ako bog da...

recemo po nekih 6km et da se malo bolje opremimo hehehe
a moram i ja malo zaradit hehehehehehehehehe
sala mala..
za mene nije problem 3rror preuzmi na sebe da okupis skvadru bronxovci su moja stvar

[quote name='3rror' post='176219' date='Sep 3 2007, 17:47']Ja bih volio odmah u sad ovu nedjelju, valjda nije nikom problem dati 3 KM a da se pri tom dobro najede i na igra ... a ako bude rostilj, valjda nije problem da se da koja marka vise ako je potrebno ...

Ali dzabe mi pricamo dok se ne javi doc :)[/quote]

ljudi mene sto se tice svaki dan se mozemo okupljati samo nek ima hrane,,,u nedjelju moze samo sadd rostilj pravimo pa bi i bilo potrebno malo visee paraaaa datt...mislimm da nije nikomm problemm dat po 5-6 km,,,pa da se togaa uzme malo visee....u nedjelju je bilo pravo dobro naigrali smo se izgalamilii...jeli sto je najvaznijee......et samo smo suhhomm zaboravili kupiti piletineee...heeeh...al ce saddd bitii suhii ne berii briguu....EHHH taj zidovvv....moramm nesto i o njemuu vidimm da ga pogodiloo sto je mecaaa bioo carr tu nocc a onnn se nijee uspioo dokazat...pa je navaljivaoo kad smo krenuli kucii da igraa...jadnii onii momcii stoo ih je zidovvv ufatio na polazku pa nikad se odljepitii od njihh.....heeh..alll ipakkk sta bi mi bezz njegaaa..kome bi se smijalii....hajjj necu ja visee pricatii..nedaa rusko da pisem visee..on sadd naplacujee i po broju rijecii...hehehe

Ja cu okupit ove koje znam, a i vi prosirite vijest :P

Al' ajd tacno reci u kolko sati, tacno kolko para, detaljnije da se objasni uglavnom... (ne zbog mene nego da se nebi neko bunio i sl...)

[font="Times New Roman"] :lol: [font="Times New Roman"][/font][color="#0000ff"]pa kad je tako sta da kazem

[size=3]eto party u nedjelju u bronxu sa pocetkom u 15h

gost zabave halid beslic i orkestar mrtve muhe...

sala mala...

et 5km za rostilj i pijacu..
2km za igranje(pa koliko god ostali)

provjerit cu hocel staklar castit gulasom to ce bit bonus...

igrace se cod2 Css yuri i na ps2 ima dosta igara
tako da nikom nece bit dosadno
nadam se da ce nas bit vise i da cemo se lijepo provest...

mislim da to nece bit bad.a ako neko ima zelju da dodje a finansije su problem
nek se javi pa cemo i to rijesit...
et od mene za sada

nevolem......

[/size][/color][/font]

Vidimo se u nedjelju u tri,,ko nema para nek ipak dodje nije belaj,samo nek nas je vise..rijesicemo sponzorski :-)

[quote name='suhi' post='176748' date='Sep 5 2007, 18:11']ja nemam para:)[/quote]

joooj suhii kod nas je vaznoo ucestvovatii..........ne brinii za paree..mi imamoo paree((AL LJUDIMA DUZNI)) hehehehe....samo ti dodji ne beri briguu,,za tebee ce

Da sam znao ranije dosao bih i ja........da to proslavimo......kako je bilo
3rror KAj se dela aj javi se misa nu aj mi javi mailom da se dogovorimo kod onog novog kod Aske sto je otvorio da poigramo docu ja sa ekipom da poigramo protiv vas da vidimo jesteli ojacali....Salim se ali aj da se dogovorimo....javi MAILOM.... :D

[quote name='tomahawk' post='176703' date='Sep 5 2007, 16:57']Vidimo se u nedjelju u tri,,ko nema para nek ipak dodje nije belaj,samo nek nas je vise..rijesicemo sponzorski :-)[/quote]

[quote name='PoWeRsLaVe' post='176898' date='Sep 6 2007, 13:41']Da sam znao ranije dosao bih i ja........da to proslavimo......kako je bilo
3rror KAj se dela aj javi se misa nu aj mi javi mailom da se dogovorimo kod onog novog kod Aske sto je otvorio da poigramo docu ja sa ekipom da poigramo protiv vas da vidimo jesteli ojacali....Salim se ali aj da se dogovorimo....javi MAILOM.... :D[/quote]

kao sto sefko rece pare nisu toliki problem...
slave bujrum i ti

3rror okupi skvadru pa mi javi da znam za sutra
061 790 289

vidjecemo staklara za gulas i ganjam jos jednog sponzora heheheeh
ako neko od vas moze naci sponzora bilo bi jos bolje j
racunam na dvojicu
pa ce trebat manje para za ucesce hehhehe

Bilo je opet super, niko nije gladan ostao a nije ni skupo bilo ... naigrali se , sve ok ;)

[quote name='3rror' post='177697' date='Sep 10 2007, 01:45']Bilo je opet super, niko nije gladan ostao a nije ni skupo bilo ... naigrali se , sve ok ;)[/quote]

hahahaha bilo je super i jos traje jeb ga 3rror treb ste ost duze..
al bice ako bog da josss

hej samo da dodam evo asko jede one sampinjone i kuka kako mu nisam ostavio nista...
hehehehe
sala mala et bilo je kako je

a to sto suhi nije dobio domace piletine jeb ga macak zakazao kao lovac...
mijaaaaau

dobra piletina i cevapi i ono sto je jos bilo :)

mislim da Ibro jos osjeca moj pistoljk u svojim ustima:) hahahhaha

ideja je sjajna samo bojim se doći da nebi bilo mrtvi glava,da se to nebi pretvorilo u kakav cazinski server gdje svak svakog mlati,he,he