Jump to content
Sign in to follow this  
3rror

Gameri na okupu

Recommended Posts

[quote name='3rror' post='175265' date='Aug 30 2007, 15:29']moze :)
ne znam za gulas ali neko je spomenuo paprika

[quote name='clark gable' post='175268' date='Aug 30 2007, 15:35']na tome je ne_volim_januar doktorirao :lol:

cuvajte se samo da vam ne uvali veprovine :lol:[/quote]

ljudi najbitnijee u tommee svemuu je da ne ostanemoo gladnii,,,,,ett biloo je finoo u divx-u zajebavalii smo se maloo,,,,,odigralii jednuu dobruu u nekakvomm internett centruu ne znam ni ja cijee je too,,,,al nijee askinoo,,,to znamm,,,,samoo cojekk namm nijee daoo da odigramo do krajaa,,,,pa sumnjamm da cu icii ubuducee tammo....nisam znaoo da je nekimm ljudima staloo do jedne minute...all nebitnoo to sadd...nadam se da cemo se iskupiti u sto vecemm brojuu kodd ruskeee da se druzimoo i
pucamoo.......pa ako budee dobroo da se i cescee sastajemoo.......i ne bojte se nece biti veprovinee to ibro u svojojj MESAANCI ne drzii,,onn samm ima mesoo odd domacihh dzukela,,i ponekadd naletiss na mesoo odd mackii lutalicaa,,al urijetko,,,pa sta mislitee stoo na cuprijii nemaa pasa lutalicaa,,,,,, IBROO SVEE POFACOOO I pravi kobasicee i nemasneee sudzukicee,,,,a za cevapee bolje da vam ne govorim od cegaa se pravee....heeeh.......ett tolko od mene

Ljudi kako ste krenuli sa tim pucačinama ja mislim da će Vam Šefko zadužiti i one uniforme "VIJETNAMKE"... :D

[quote name='imola' post='175282' date='Aug 30 2007, 19:17']Ljudi kako ste krenuli sa tim pucačinama ja mislim da će Vam

[quote name='suhi' post='175287' date='Aug 30 2007, 18:06']ja bi sebi ipak donio jedan komad piletine:)[/quote]

joj suhi za tebe ima da napravimo posebnoo hranuu samo recii.....all od moje se hraneee debljaaa vijajj ruskee kolkii jeee.....heeheh....vidimm i mojj rodjoo imolaa javlja se malooo neka nekaaa nebilll i onn poceoo heehh,,,,, ma piletina je za restoranee mi u slatini volimooo maloo zescuu hranuu...heehehh.......all za suhoggaa cemo nestoo rijesitii ne bi biloo dobroo da nam ostanee gladann....heeh....a ti sefkoo jest cesss staa tii damooo,,,heheehehe,,,sala mala

Ne znam al' ja sam cuo da su bili dobri hamburgeri na onom turniru tako da vjerujem da ni ovo necu bit lose :)

Da, mogli bi ovo cesce , okupljati se i sl... a onaj u internet centru ne konta na ono vrijeme u CoD-u da sam stavio na 60 min. nego on u svesku napise i prije nego sto pocnemo igrat.. al jest fakat bezveze to..

[quote name='3rror' post='175325' date='Aug 31 2007, 00:43']Ne znam al' ja sam cuo da su bili dobri hamburgeri na onom turniru tako da vjerujem da ni ovo necu bit lose :)

Da, mogli bi ovo cesce , okupljati se i sl... a onaj u internet centru ne konta na ono vrijeme u CoD-u da sam stavio na 60 min. nego on u svesku napise i prije nego sto pocnemo igrat.. al jest fakat bezveze to..[/quote]

hahah ja sam cuo da su pojedinci zavrsili u bolnici meso bilo staro,a nije bilo ni pravih igraca
heh bronx prdimahovina

[quote name='thompson' post='175359' date='Aug 31 2007, 03:40']hahah ja sam cuo da su pojedinci zavrsili u bolnici meso bilo staro,a nije bilo ni pravih igraca
heh bronx prdimahovina[/quote]

pas koji laje ne ujedaa......sto ti nisii dosaooo pa da vidimoo jesill ti igracc..........ako misliss da si boljii dodjii u nedjeljuu pa poigrajj....nemoras jestii ako se bojiss da cesss u bolnicuu

aaa sstttoooo tiittii oommmeerrreee ddduuuuppplllaasss sssllloooovvvaaaa jjjjeeeeelllll?????????

[quote name='thompson' post='175359' date='Aug 31 2007, 05:40']hahah ja sam cuo da su pojedinci zavrsili u bolnici meso bilo staro,a nije bilo ni pravih igraca
heh bronx prdimahovina[/quote]

Miran budi thompson!!! Ovde ljudi pricaju,pokusaj na forumu od govedarnice komentarisati.

[quote name='suhi' post='175639' date='Sep 1 2007, 10:27']aaa sstttoooo tiittii oommmeerrreee ddduuuuppplllaasss sssllloooovvvaaaa jjjjeeeeelllll?????????[/quote]

hejjj suhiiiiiiiiiiiiiiiiii neznammmmmmmmmm jaaaa drukcijeeeeeeee heheeheheheh,,,,,,ahjj vijamooo see sutraa na rostiljuuuu

[quote name='3rror' post='175839' date='Sep 2 2007, 01:33']Dobro pitanje :huh: osim ak negdje pise a ja propustio ?[/quote]

jeb ga ja sam konto da smo u divxu rekli 3 pola 4 al eto oko 3 pola 4 pozeljno da dotad svi dodju

[quote name='MECA' post='176089' date='Sep 2 2007, 22:56']Ma dobro je bilo samo je Rusko pojeo sav gulas.....) a onda sam poceo nabijati limometalce i otisli su ljuti kuci......([/quote]

sta je sa zidovom bilo ?

jel' opet pjena na usta isla :lol:

Bilo je super, na igrali se samo tako (CS:S, CoD2, Red Alert) , najeli se gulasa (bio je odlican) ... nevjerujem da se je iko pokajao ;)

[quote name='MECA' post='176089' date='Sep 3 2007, 00:56']Ma dobro je bilo samo je Rusko pojeo sav gulas.....) a onda sam poceo nabijati limometalce i otisli su ljuti kuci......([/quote]

heheh meca ma nisu nebi oni tako otisli
da je jos ovako sslicni sastanaka
eeeeeeeeeee
s onakim gulasom
mecom posebno
a naravno i sa limometalcima

treba da sto vise pravimo ovako slicni sastanaka ali na mallo vise vremena
danas se ovo brzo zavrsi

[quote name='3rror' post='176096' date='Sep 3 2007, 01:02']Bilo je super, na igrali se samo tako (CS:S, CoD2, Red Alert) , najeli se gulasa (bio je odlican) ... nevjerujem da se je iko pokajao ;)[/quote]

[quote name='good_boy' post='176104' date='Sep 3 2007, 01:28']Ja nisam mogao doci...
Morao vjezbati za prijemni na fax
Valjda ce biti opet okupljanje
Pozz[/quote]

hvala bogu prodje dobro,suhi nes nije bio dob volje adi malo galamio kemo ko i obicno izgubio se
et uglavnom dobro je iduci put ako bog da u vecem broju otom potom

obeco je staklar da je gulas na njegov racun... hahahahaha