Jump to content
Sign in to follow this  
tomahawk

CoD2 klanovi

Recommended Posts

Vidim da CoD2 igraci koji igraju online uglavnom pripadaju nekakvom klanu (Voda,Overkill,pistol Only...)Da li je neko od vas razmisljo da napravi nekakav klan sa igracima samo iz USK jer cini mi se da nas je ubjedljivo najvise bar sto se tice bihnetovih servera.Mozda nebi bilo lose,ima tu materijala za dobar klan.

[quote name='tomahawk' post='173003' date='Aug 5 2007, 15:03']Vidim da CoD2 igraci koji igraju online uglavnom pripadaju nekakvom klanu (Voda,Overkill,pistol Only...)Da li je neko od vas razmisljo da napravi nekakav klan sa igracima samo iz USK jer cini mi se da nas je ubjedljivo najvise bar sto se tice bihnetovih servera.Mozda nebi bilo lose,ima tu materijala za dobar klan.[/quote]

Bas super ideja, onda neka ova tema bude mjesto za regrutovanje clanova u klanove i sve vezano za klanove, ko hoce neka pise !

Ja sam za,ako me hocete naravno,,smislite neko extremno ime za klan,pa cemo se okupiti na pucanju.

bom prvo kakav test igraca i onda :D i ja sam za nebi bilo lose :D

e ovako ljudi,nemojte se dizati previse,ipak ste samo poceli igrati online i treba vam jos dosta iskustva i igre da bi osnovali klan.mislim klan je lako napravi,najjednostavnija stvar...ali kakav ce to klan biti,ko ce ga i kako voditi? te stvari jos morate nauciti...

ako hocete klan da imate ,bio bi red da se napravi dobar web,da se kupi server koji kosta dosta para....a koga bi vi to pobijedili kad bi igrali war? nikoga...

prvo morate imati dobar komp,da imate minimalno 125 fpsa...dobru gaming opremu,sto cete sve s vremenom nauciti da znaci...morate nauciti igrati na zvuk,sto vas 90% nezna..morate nauciti nade-ove,sto pola ljudi nezna sta je...morate znati sve mape ,morate nauciti kako se zovu kuce i mjesta na mapama..ne cumes ili sl. stvari...morate nabaviti original cd-key jer niko nece da igra na cracked serveru-chiteri sve...cd key kosta 25

AlieN sve to stoji, ali i mi prije 2 god. kad smo poceli nismo znali nijednu od tih stvari, a vidi nas sad... nista oni to ne moraju, s vremenom ce nauciti .. ako budu aktivno igrali online..

decki ja vas podrzavam, sretno..

[quote name='3rror' post='173078' date='Aug 6 2007, 03:32']AlieN sve to stoji, ali i mi prije 2 god. kad smo poceli nismo znali nijednu od tih stvari, a vidi nas sad... nista oni to ne moraju, s vremenom ce nauciti .. ako budu aktivno igrali online..

decki ja vas podrzavam, sretno..[/quote]

Halal ti pita....
Bas sam sa Denom (lynx) prico za ovaj nihadov post (malo napucan), ispada da ljudi odmah se trebaju predati (btw. nisu se oni dizali, samo rekli : ajmo pokusat nes skupa)...
I ja podrzavam potpuno... bice nes sefko, samo skupa raditi!...

Na

[quote name='[TaKe_dOwN' post='173084' date='Aug 6 2007, 04:06']Halal ti pita....
Bas sam sa Denom (lynx) prico za ovaj nihadov post (malo napucan), ispada da ljudi odmah se trebaju predati (btw. nisu se oni dizali, samo rekli : ajmo pokusat nes skupa)...
I ja podrzavam potpuno... bice nes sefko, samo skupa raditi!...

Na

Eto ja online igram al ne bas aktivno ono svaki dan, povremeno ima 7-8 mjeseci, kako sam net sebi prikljucio i prije nego sam poceo da igram online znao sve te pojmove jos iz doba CoD jer sam vec tada igrao u LAN-u i islo me je fakat dobro, al sranje je kad ne mozes stalno da igras, fuljas se po posti, kod Aske, armada, jebga, uglavnom klan ima da bude, kakav takav :D hehe ! Nije sve ni u poznavanju tih pojmova i imena gradjevina, ako ti mlatis dobro niko ne mari za imena hehe !

poZZ

Ako cete pravo meni nisu bitne stvari kao sto su imena kuca i dzamija u stazama i nemam namjeru da se tim zamaram,meni je COD2 zabava i nista vise,kad sam najbolji na stazi uzivam a nije mi smak svijeta ni kad sam zadnji od 15 igraca.
Kad sam predlozio temu mislio sam pod tim klanom znaci da se ljudi malo grupisu,bolje upoznaju itd.
Nemoramo nikog ni pobijediti ali mislim da bi se naslo zrtvica i za nas.
Igro sam sa Vodama i overkilovima raznim i ne drzim da su supermajstori,dobri su ali cesto sam na stazama cak i ja bolji,pa kad mogu oni u klan valjda mozemo i mi nesto napraviti. Pitu nepravi onaj koji ima nego onaj ko je naucio!!!

nemama ja nista protiv,samo napred,ako vas sta zanima u vezi toga slobodno pitajte.Samo da znate da se na warovima izmedju klanova,znaci kad bi vas klan igrao protiv nekoga igra S&D a ne TDM..mislim moze se naci i TDM samo to kod nas nije popularno i veoma rijetko se nadje...

Eno imate onu temu s uputama za igranje online, imate www.ga.com.ba/forum i ima tu CoD2 podforum, sve sto vas zanima tu pitajte a i citajte bom...
Samo bojim se da je AlieN u pravu, warovi (me

[quote name='tomahawk' post='173122' date='Aug 6 2007, 16:23']ali cesto sam na stazama cak i ja bolji,pa kad mogu oni u klan valjda mozemo i mi nesto napraviti.[/quote]
Pa napravite onda i vi klan pa cemo s vremenom vidjeti kakvi ste....GL....

moj vam je savjet ako zelite da se dogovorimo pa da odigrate protiv nas jedan war 4v4 S&D,mi cemo pokusati naci cracked server,pa da onda vidite na cemu ste,koliko ste dobri ili losi;)

HF

sefko totalno se slazem s tobom samo tak" ko nece nece izleda da se nebi slagali da si ti vodja tog tima jedan od limometalaca to mora biti :) ili od tog klana nema nis ali samo ti nastavi pa nisu on nis prdina bara za nas dvojicu :D samo steta sto nemozemo da nadjemo jos dvojicu koji nece ni biti u - a ni u + kad je turnira,pa da ja i resavamo poslove da pravimo mallo iskidavanje po mapi B) samo tako sefko dalje ja sam uz ebe
ko hebe limometelalce nek oproste kad procitaju :D
nemaju ovi pojma od cod2 osim kempaaaaaa :o ma nisu oni kemperi ko to kaze :D ma nisu ma kakvi
lez gdje te rodi B)

Pokusas pomoci, pokusas dati savjet , podrzavas ... i dobijes to :)
Ali sta ces tako ti je to kod nekih ljudi ... :rolleyes:

@lucky, nijedan od nas nebi ni u snu htio biti u tom timu a kamoli voditi takav tim. Nekazem nista PlaYeR-u i Killeru, ali dok ima takvih poput tebe, nosi to sto dalje od mene... bez uvrede, a s tim sto si reko za kamp, idealno si opisao samog sebe ;)

Pozdrav...

omg pa ti stvarno onda nisi citao nase postove,ja sam samo naveo cinjenice,odite malo na druge forume od drugih klanova pa cete vidjeti da je sve sto sam ja rekao istina,i rekao sam da nemam nista protiv toga,pravite sta hocete ...bmk...

i fino sam predlozio da odigramo war pa da vidite kakvi ste,pa poslije toga odlucite hocete li praviti klan ili ne.

odigramo jedans S&D war da vidite kako se igra S&D,jer to nije BIHNET s&d ,nego je kompliciranije nego sto pojedini misle,a necete se u to uvjeriti dok neodigrate war pa vidite i sami...

zato kad mozete igrati samo javite?

P.S.moze vam player posvjedociti kad je igrao sa mnom 1v1,kako je zavrsilo,naravno S&D....

[quote name='*_lucky_luck_*' post='173260' date='Aug 7 2007, 20:56']sefko totalno se slazem s tobom samo tak" ko nece nece izleda da se nebi slagali da si ti vodja tog tima jedan od limometalaca to mora biti :) ili od tog klana nema nis ali samo ti nastavi [b]pa nisu on nis prdina bara za nas dvojicu[/b] :D samo steta sto nemozemo da nadjemo jos dvojicu koji nece ni biti u - a ni u + kad je turnira,pa da ja i resavamo poslove da pravimo mallo iskidavanje po mapi B) samo tako sefko dalje ja sam uz ebe
[b]ko hebe limometelalce nek oproste kad procitaju[/b] :D
[b]nemaju ovi pojma od cod2 osim kempaaaaaa :o ma nisu oni kemperi ko to kaze :D ma nisu ma kakvi
lez gdje te rodi[/b]B)[/quote]
Ne znam zasto te uvrede ali nadam se da vise nece biti toga.
.
.
.
.
Tomahawk, sto se tice tog klana, nadam se da cete napraviti neki klan koji ce biti MEDIUM skill .... Sretno.;)
Znas i sam da treba svaki igrac u klanu imati ORIGINAL i dobru konekciju.
I trebate imati svoj PRIVATE server.
A ostalo i nije toliko vazno.
Normalno, treba znati nekoliko NADE-ova, treba znati pravila clan base-a (ako ste vec na clan base-u) i treba imati iskustva na S&D .... a ovo ostalo .... to manje-vise.

Hehe sve ok, samo medium skill nema sanse da budu, maximalno low, cak ni low+, jednostavno ljudi nikad nisu igrali S&D kao ekipa ... evo mi xTr3me smo realno gledajuci medium skill, a postojimo vise od godinu dana, imamo jake igrace, 2 postave i jos nam doso igrac iz CW-a (CrazyWarriors) , drugi klan po jacini u Hrvatskoj ... pa ti onda racunaj sta ce oni biti :)

Ali opet kazem, svako tako pocne, ne znajuci nista pa se aktivnom igrom nesto i postinge ;)

whahhahahah...
Sto se teme tice ja sam svoje rekao... samo jos hocu da prokomentarisem ovaj kemin post...
Sine, nemoj se kacti sa ljudima koriste

Ma lucky luck znam ja sto ti stavljas ovako glupe postove da nas iznerviras "svojim ja najbolji...niko ne igra bolje od mene" iskreno da ti sada kazem ti nemas pojma od igranja tvoj status nije ni noob....tako da nece niko nasjedati na tvoje debilne postove ne mozes nas izivcirati jer mi znamo kako ko igra u Cazinu i koliko ko zna o COD-u...zato prestani pisati ovakve postove samo ce ti se ljudi bez veze smijati...pozz ovo nije uvreda nikakava :D

@3rror - Znam sta je MEDIUM .... Samo kazem da se nadam da ce imati MEDIUM SKILLED CLAN .... Ne mora to biti odmah u pocetku ali polako.

@ Mad_Max - Nemoj i ti zezati .... Igrajte, dokazivajte ko je najbolji .... snimajte DEMO-e i hvatajte SS .... jedino tako ce vam neko priznati da nesto znate.
A komentare kao sto su "Ja sam najbolji, vi nemate pojma" ... "Igram bolje od ovog ili onog" .... raspravite u nekoj drugoj temi koja je za to namjenjena.
Ako bas volite toliko raspravljati o tome ko bolje igra, pa otvorite temu .... ;)

[quote name='lynx' post='173299' date='Aug 8 2007, 03:52']@3rror - Znam sta je MEDIUM .... Samo kazem da se nadam da ce imati MEDIUM SKILLED CLAN .... Ne mora to biti odmah u pocetku ali polako.

@ Mad_Max - Nemoj i ti zezati .... Igrajte, dokazivajte ko je najbolji .... snimajte DEMO-e i hvatajte SS .... jedino tako ce vam neko priznati da nesto znate.
A komentare kao sto su "Ja sam najbolji, vi nemate pojma" ... "Igram bolje od ovog ili onog" .... raspravite u nekoj drugoj temi koja je za to namjenjena.
Ako bas volite toliko raspravljati o tome ko bolje igra, pa otvorite temu .... ;)[/quote]

ev ovako

posto nema sefke a ni grof-rusko se ne javlja...

prvo da se zahvalim lynxu na razumijevanju i tebi adi hvala..

3rror nije tu vazno kakav ce to klan biti po snazi,a poznavajuci sefku on je mislio da svi igraci
cazina i usk udju u klan,ako je covjek fino pitao i predlozio da se nesto ucini odmah ga
sijecete u korijenu niko da ponudi pomoc(sory 3rror ti si pon.pomoc.) a kad ponudi to je da
bi se kasnije nasladjivao propascu i neuspjehom

ljudi hajmo gradit nesto a ne rusit?????

a sto se tice lagahnog lucka on je nusproizvod majke prirode i ne treba ga uzimat cudo ozbiljno

Jeste li se pitali bil ovi s USK izisli iz xTreme,Mf,Voda i jos tako jakih klanova,da bi se pridruzili vasem????

Odgovor je NEBI,pa tak da nista od tog vaseg klana...

Mozete jedino pokupiti ove noobove po Cazinu koji su samo dobili ADSL,i s njima pokusati nesto al bili bi Very Low...

Sry, al tako je!!!

[quote name='good_boy' post='173317' date='Aug 8 2007, 13:13']Jeste li se pitali bil ovi s USK izisli iz xTreme,Mf,Voda i jos tako jakih klanova,da bi se pridruzili vasem????

Odgovor je NEBI,pa tak da nista od tog vaseg klana...

Mozete jedino pokupiti ove noobove po Cazinu koji su samo dobili ADSL,i s njima pokusati nesto al bili bi Very Low...

Sry, al tako je!!![/quote]

hahaha koja ste vi razmazena djecurlija,koje rekao nas ko je mislio da mi uzimamo zasluge da skupljamo najbolje igrace
fuj koji ste vi prepotentni mali jadnici .

ideja je bila zazivjela da se napravi klan gdje ce biti svi igraci sa usk oni najbolji ali i oni najgori
dok se god tako budete ponasali nikad nista necete ni postici

(sefko-tomahavk)a ako ga ko pozna covjek je na svom mjesto sto posto a covjek je mislio da se to napravi
malo ozbiljnije netreba njemu slava ni da on bude glavni ni lider klana il sto vec,nego je mislio da se nadju svi istomisljenici
o cod-u na jednom mjestu a nije vazno ko ce bit najbolji ko je prvi i sl.

a sto se tice lucka njemu ce bit jezik skracen.