Jump to content
Sign in to follow this  
werewolf

Red Alert 2 Yuris revenge

Recommended Posts

gleam aj sta cojk pise 2ubhhuahubauhbahu
a ko kemo poco i adam pisati...

nego rusko uskoro cemo ti i ja jednu priajteljsku odigrati i shout na ovu temu staviti da vide bolest....:D
ipak na kraju staz je jako bitan a cega mi imamo i previse,pustimo sad djecu nek se uce a omera posebno! :D
et peace ode ja jesti....

Ja tri dana igram ovu igru i jedva sam dvaput dobio brutala(i to jednog) valjda ce nakon dvije godine biti bolje...

i igras, igras i onda dodjes do jednostavnog zakljucka..

pa teze igrati protiv Normal enemy-a nego glupih brutala.. :huh:

brutal ista taktika isto sve, skontas jednom kako ga dobiti i nije ti vise zanimljivo..

p.s.decki, nema onoga "pola sata se izgradjujemo ili sat pa onda napad", :kiffer: pravila su da nema pravila :D

dosadila mi je, nema protivnika jakoh, ja mislio ovaj budo dobar a on :lol:

<_<

[quote name='clark gable' post='181360' date='Sep 23 2007, 15:43']i igras, igras i onda dodjes do jednostavnog zakljucka..

pa teze igrati protiv Normal enemy-a nego glupih brutala.. :huh:

brutal ista taktika isto sve, skontas jednom kako ga dobiti i nije ti vise zanimljivo..

p.s.decki, nema onoga "pola sata se izgradjujemo ili sat pa onda napad", :kiffer: pravila su da nema pravila :D

dosadila mi je, nema protivnika jakoh, ja mislio ovaj budo dobar a on :lol:

<_<[/quote]

neeeeee

samo uymi pa razradjivaj taktiku da ga sa sto slabijim jedinicama pobijedis

a budo je dobar bez daljnjeg hahahaha

i tako rusko(doc) i budo hodzaa pricaju kako su jaki kako ih malo ko moze pobjediti yurija,,kad ono dodje jedan momak koji je nedavno to poceo igratii i sjeba ihhh,,,rusko isopo nakon 5min,,a hodza nedugo nakon njega odustajee,, i ko sto bi balas rekao
"i svi sto gube se ljute,to je poznata stvar........",,sve u svemu prporucio bih ruski i budi u penziju sto prije,,i da se ne uzdizu previsee,,sramote se dzabeee,,,joss da nism to gledaoo ne bih vjerovaoo,,,,,

[quote name='_Ne_VoLiM_jAnUaR_' post='184628' date='Oct 5 2007, 22:33']i tako rusko(doc) i budo hodzaa pricaju kako su jaki kako ih malo ko moze pobjediti yurija,,kad ono dodje jedan momak koji je nedavno to poceo igratii i sjeba ihhh,,,rusko isopo nakon 5min,,a hodza nedugo nakon njega odustajee,, i ko sto bi balas rekao
"i svi sto gube se ljute,to je poznata stvar........",,sve u svemu prporucio bih ruski i budi u penziju sto prije,,i da se ne uzdizu previsee,,sramote se dzabeee,,,joss da nism to gledaoo ne bih vjerovaoo,,,,,[/quote]

ma deee nemoj tako, to se meni posrecilo :lol:

[quote name='clark gable' post='184631' date='Oct 5 2007, 22:37']ma deee nemoj tako, to se meni posrecilo :lol:[/quote]

ma da to ce oni tako recii..i joss ce po obicaju reci da su te pustilii,,,,to je njhiva glavna pricaa

hahahahahahahahahahahahahahahahah

ja sam svoje dokazao hahahahahahahah

razmisljam da prestanem igrat zao mi samo sto kemo nije bio tu da vidi ko je brutal.......

Ja ew 80% vec skinuo :P Ne mogu naci oriđinale, pa prisiljen skidati :P
Napaljen Red Alert 3 groznicom planiram i ovaj malo sigrati prek neta, pa kad dodjem da Roketaju pokazem ko je ručo, hehe.

btw. de de patchujte Red Alert 2.
Ja cu svoj dok skinem:
Zadnji patch - doduse jako star, ali je zadnji, mozete skinuti ovdje:
RA2: [url="http://www.download.com/Command-Conquer-Red-Alert-2-1-006-patch/3000-2103_4-10236244.html"]http://www.download.com/Command-Conquer-Re...4-10236244.html[/url]
YURI: [url="http://www.download.com/Command-Conquer-Red-Alert-2-Yuri-s-Revenge-1-001-patch/3000-2103_4-10236248.html"]http://www.download.com/Command-Conquer-Re...4-10236248.html[/url]

Jedan je tezak 2.8, a ovaj za yurija 2.3mb :D (ili ti ga mrwica), a donosi neke ispravke gresaka (u grafici nke ispravke, u lan igranju, i balansu).
Prvo install RA2, nakon toga patch, pa yuri, pa patch ;)
U ovom pogledu vise volim Blizzard, jer ljudi i danas znaju izdati patch za Starcraft, koji je dosta stariji od RA2, al nek im bude.

[quote name='MECA' post='185006' date='Oct 7 2007, 00:38'][b]pusticu vas sa 7 brutala , prvo cu nji satrati pa vas.....................[/b][/quote]

hahaahahah , nek ima i ovih ovakvi haha pa nek gori :D

igra mi gori , a u lanu volim Yuria uzimati .. .najjaca odbrana , ja malo kad i napdam , ubi buraz boga u meni korejom ... Al kad tata pokupi americku bazu , onda je ruco :D

btw adi , de allaha ti kad dodjes u cazin ,il ako si vecu cazinu , i ako imas Red Alert 2 , de pls kopiraj mi , dobices cd preko zlaje ...

[quote name='omg-It's-BaroN' post='235786' date='May 24 2008, 04:30']btw adi , de allaha ti kad dodjes u cazin ,il ako si vecu cazinu , i ako imas Red Alert 2 , de pls kopiraj mi , dobices cd preko zlaje ...[/quote]
Ja tek na ljeto dolazim, ili ti ga za 2 mjeseca, tako da bolje cupni do Ruske po one vestern filmove sto si spominjo, i odmah kod njega mozes i Red Alert 2 i Yurija nabaviti. Roki je pionir medju brutalima xD

Ok , samo problem je kad cu otici kod ruske =) , ajde nema veze :) , ev gledao sam na youtube covjeka kako igra Red Alert - impressive

Neko me je pitao za ove patchove :P
Uglavnom stvar radi k'o podmazana :D

Znaci prvo install Red Alert 2, te odgovarajuci patch, a nakon toga Yurija, te njegov patch i bombona xD