Jump to content
Sign in to follow this  
werewolf

Red Alert 2 Yuris revenge

Recommended Posts

[quote name='_Ne_VoLiM_jAnUaR_' post='176070' date='Sep 3 2007, 00:46']ljudi dajj okanitee se tihh nerealnihh igricaa.....sta ce vamm too....2h sjedisss predd pc-om i klikass na nekee minijaturnee ljudee i tenkovee....josss kadd staa hocee svee nekakvii letecii medvjedicii itd...jedino realnoo u tojj igricii su onii psi(vucijaci) vikness samooo ujjjjjiiiiiiiiiiiiiiiiiii gaaaaaaaa...i onn odeee....ko kadd ruskoo vikneee zidovuu(lacky luck)[/quote]

vidis omere tako npr cod2 men nista ne znaci,dosadna mi igra...
red alert mi zanimljiv,mos se uvijek graditi,razmisljati kako ces napasti neprijatelja i tako dalje...
prvi put kad sam poceo igrati cinilo mi se glupom igrom,na kraju skonto da je jako zanimljiva sto meni licno neke druge igre nisu...
vidio si dodijem kdo ruske ,svi igraju cod2 ja sjedim,pusim,debljam se....jednostavno hocu da kazem da mi svi igramo razlicite igre i ono sto se meni svidja nemora teb il nekom drugom i obratno.....

p.s

leteci mede,moje omiljeno ljudstvo bauhbahbauh al nazalost naso im je rusko lika sto za asku neb reko...
cazin ima jako dobrih igraca,izmedju ostalog,kenu kapica,rusku brutala,asku auca,jasku malog i tako dalje....

sad nam se i clarkic pridruzio heheh

[quote name='bUDO_hodza' post='176097' date='Sep 3 2007, 01:08']vidis omere tako npr cod2 men nista ne znaci,dosadna mi igra...
red alert mi zanimljiv,mos se uvijek graditi,razmisljati kako ces napasti neprijatelja i tako dalje...
prvi put kad sam poceo igrati cinilo mi se glupom igrom,na kraju skonto da je jako zanimljiva sto meni licno neke druge igre nisu...
vidio si dodijem kdo ruske ,svi igraju cod2 ja sjedim,pusim,debljam se....jednostavno hocu da kazem da mi svi igramo razlicite igre i ono sto se meni svidja nemora teb il nekom drugom i obratno.....

p.s

leteci mede,moje omiljeno ljudstvo bauhbahbauh al nazalost naso im je rusko lika sto za asku neb reko...
cazin ima jako dobrih igraca,izmedju ostalog,kenu kapica,rusku brutala,asku auca,jasku malog i tako dalje....

sad nam se i clarkic pridruzio heheh[/quote]

nemezes ti budo nista samo pricaj hocu djelo kad pobijedis asku das ja vidim e onda u redu

Ja sam to davno igrao, i evo danas opet kod ruske, meni se svidja i planiram poceti aktivnije igrati to ...

[quote name='3rror' post='176099' date='Sep 3 2007, 01:15']Ja sam to davno igrao, i evo danas opet kod ruske, meni se svidja i planiram poceti aktivnije igrati to ...[/quote]

to to mi se svidja treba igraca dosadilo mi mlatit ovu djecu asko nece da igra
budu sjebem par puta za redom i on ode jeb ga

lucky lucka moram pustit 5-6 puta za redom da me pobijedi i on opet nece da igra samnom
neznam nekima je najvaznije pobijedjivat
ja samo zelim igrat al sa dostojnim protivnicima.

jebote kad je igraju na west pointu kao vojnu vjezbu nemoze mi niko rec da nevalja.

igraci reda bujrum brutal enemy vas ceka.....

[quote name='MECA' post='176098' date='Sep 3 2007, 01:12']nemezes ti budo nista samo pricaj hocu djelo kad pobijedis asku das ja vidim e onda u redu[/quote]

meca nije tebe bilo nidje kad smo rulali po cupriji,asko,rusko i ja :D
dobro rusko sad se malo prefise falis :)
ajde budi dobar drug (sjetit se noci kad smo se tovili) pa kazi kako me pobjedis....
ako imas vojsku pusti je da se izgradi ! :D khkhkkhk
nego skidam ja teb kapu,dobar jesi al uvijek ima bolji :)

aj peace,ode igrati yurija ehheh

[quote name='bUDO_hodza' post='176240' date='Sep 3 2007, 22:03']meca nije tebe bilo nidje kad smo rulali po cupriji,asko,rusko i ja :D
ajde budi dobar drug (sjetit se noci kad smo se tovili) pa kazi kako me pobjedis....

aj peace,ode igrati yurija ehheh[/quote]

budo brate sve to stoji al zasto ja dobi naziv brutal
sjecas se kad smo ucili igrat da sam pustao brutala da me napada da vidim taktiku i da nadjem mane
i prednosti nisam jaq kriv sto ti hoces 70 fabrika 70 baraka itd da napravis milion medi i onda u napad to onda nije smisao igre
napadas brate brutalno
gradis ono sto ti ja dozvolim
a ne sto ti zelis hehehehe
znam ja da to boli al sta ces

sjecas se one partije kad sam te kopacima ruskim iznabijao

[quote name='bUDO_hodza' post='176240' date='Sep 3 2007, 20:03']meca nije tebe bilo nidje kad smo rulali po cupriji,asko,rusko i ja :D

aj peace,ode igrati yurija ehheh[/quote]

ma dobro je too svi mi igramo sto volimoo...al vidimm ja da cu morati nauciti malo bolje igratii togg yurija pa da zatvorim ruskii ustaa......kao sto samm mu zatvorioo za joss jednuu igruu....njemuu i zidovuu...al necemo sadd o tomee,,,bit ce da se i ja falimmm ko ruskoo budo i zikemonn....heeehh....recu ja mami da i meni kupii tu igricuu pa da i ja na svojj kompjuterr instaliramm too....pa da se i ja ufuramm u too ondaa.....heeehh...

[quote name='doc' post='176244' date='Sep 3 2007, 22:19']budo brate sve to stoji al zasto ja dobi naziv brutal
sjecas se kad smo ucili igrat da sam pustao brutala da me napada da vidim taktiku i da nadjem mane
i prednosti nisam jaq kriv sto ti hoces 70 fabrika 70 baraka itd da napravis milion medi i onda u napad to onda nije smisao igre
napadas brate brutalno
gradis ono sto ti ja dozvolim
a ne sto ti zelis hehehehe
znam ja da to boli al sta ces

sjecas se one partije kad sam te kopacima ruskim iznabijao[/quote]

heheheheh sta ti ispisa...

nego brutal si sam sebi dao,ne znam da te iko tako zove sem mene,eto reda radi...

mede rulz...

p.s

[font="Arial Black"][b]sjecas se ti ono kad si razbio tastaturu na cupriji a asko mis ?[/b][/font]

[quote name='bUDO_hodza' post='176246' date='Sep 3 2007, 22:32']heheheheh sta ti ispisa...

nego brutal si sam sebi dao,ne znam da te iko tako zove sem mene,eto reda radi...

mede rulz...

p.s

[font="Arial Black"][b]sjecas se ti ono kad si razbio tastaturu na cupriji a asko mis ?
[/b][/font][/quote]

nije to bas tako bilo al nema veze ipak ja tebe volim heheheh
kad cemo razbacit jednu nasu bolesnu heheheheh

a sjecas se kad si jednog uhvatio i baco po int sto te pobijedi hahahaha

[quote name='doc' post='176247' date='Sep 3 2007, 22:38']nije to bas tako bilo al nema veze ipak ja tebe volim heheheh
a sjecas se kad si jednog uhvatio i baco po int sto te pobijedi hahahaha[/quote]

aj cojece ev sad igram sa seam brutala,znas kako cu ih satrati,na bankrot :D khkhkkh
nego igramo kad nadjes dovoljno jakih igraca,saramota je da sa svakim i igramo...:D

sjecas se kad sam bio dole sad,pa kad smo ti i ja igrali u tim protiv onih drugih,jean se zvao jasko,on je dobar igrac,zna mali...

aj kazi omeru da pravi kebabe a nek nas pusti da furamo yurija :D

rusko evo ti nova verzija yurija !!!

[url="http://img509.imageshack.us/my.php?image=upi18910ei0.jpg"][img]http://img509.imageshack.us/img509/9435/upi18910ei0.th.jpg[/img][/url]

[quote name='doc' post='176247' date='Sep 3 2007, 22:38']nije to bas tako bilo al nema veze ipak ja tebe volim heheheh

a sjecas se kad si jednog uhvatio i baco po int sto te pobijedi hahahaha[/quote]
ejjjjjjjjj Budo selam od aske nemogu ja da napravim sebi count ali uskoro cu i to rijesiti pa cu ti ja reci nesto asko je bio i ostao BRUTAL nad BRUTALIMA kazes ono za mis a nepricas kad je BUDO skakao sa stolice i vikao ko mi krade KOPACE HARAM MU BILO.............:)

ja koji se jos mucim sa 5 brutala hehehheheheh
dobijamm rusku u svako doba dana i to po 6-7partija zaredom
hehheheeheh
jos i tebe budo trebam dobiti i ode u penziju
a s ruskom nemogu vise igrati kad gubi razbija sve redom bojim se napravce vise gareta
hehehehehhe
jos tebe cekam 1vs1 budo

[quote name='doc' post='176289' date='Sep 4 2007, 03:04']ejjjjjjjjj Budo selam od aske nemogu ja da napravim sebi count ali uskoro cu i to rijesiti pa cu ti ja reci nesto asko je bio i ostao BRUTAL nad BRUTALIMA kazes ono za mis a nepricas kad je BUDO skakao sa stolice i vikao ko mi krade KOPACE HARAM MU BILO.............:)[/quote]

jel dosolo dotlee da vasss zidovvv tareee u vasojj igrii..heheheh......

[quote name='suhi' post='176749' date='Sep 5 2007, 20:12']rusko pripremi mi CD:)[/quote]

pozeli kada i gdje

znas gdje sam......

[quote name='doc' post='176776' date='Sep 5 2007, 20:12']pozeli kada i gdje

znas gdje sam......[/quote]

i tako ja sjedimm u frizideruu...kad onoo rusko goree kodd jaja i budoo s njimm igraju yurija.....heeh

heheh i tako veli suhi :"pripremi cd:" khkhkkhkh
nego rusko de ga satari jednu nabrzaka (brutalski)..

p.s

nemoj da nam ime brukas...
omere ti jos imas mnogo toga za uciti :D

[quote name='bUDO_hodza' post='177233' date='Sep 7 2007, 19:51']heheh i tako veli suhi :"pripremi cd:" khkhkkhkh
nego rusko de ga satari jednu nabrzaka (brutalski)..

p.s

nemoj da nam ime brukas...
omere ti jos imas mnogo toga za uciti :D[/quote]

joooj budooo u domuu penzioneraa da postojee kompjuterii ja mislimm da bi ti i ruskoo visilii goree i igralii yuri,,i pricalliii penzionerimaa,,,,"KAD SMO RUSKOO I JA IGRALII TO PO CUPRIJII.......,,"blabla...

omere mores ti kebaba khkhk.....
nego jednog dana cemo debeli i ja tako i pricati..ono kad smo mi rulali

p.s

aj sad igraj cod2 i uzivaj u svojoj slavi "omer jebach"
mars :D

[url="http://imageshack.us"][img]http://img208.imageshack.us/img208/6130/upi44380hp0.jpg[/img][/url]

nista ljudi, nego ako Bog da, za bajram pravimo turnir, da mi vidimo ko zna a ko ne zna, tad smo svi dole, valjda.. do tada, samo ucite :lol:

Bil meni ko dao Red Alert 2, ne mogu instalirati Juriya bez toga, a sad me hvata nostalgija za njim...

[quote name='_MORRISON_' post='177360' date='Sep 8 2007, 09:13']Bil meni ko dao [b]Red Alert 2[/b], ne mogu instalirati Juriya bez toga, a sad me hvata nostalgija za njim...[/quote]

[url="http://imageshack.us"][img]http://img381.imageshack.us/img381/1421/0109936c0e7f957dcbd5.jpg[/img][/url]

evo ti njemacka verzija [url="http://uploaded.to/?id=zt3ymk"][b]Red Alert 2[/b][/url],
nju instaliras a onda cd yuris revenge....
et zivio..

[quote name='bUDO_hodza' post='177370' date='Sep 8 2007, 09:18']Evo ti njemacka verzija [url="http://uploaded.to/?id=zt3ymk"][b]Red Alert 2[/b][/url],
nju instaliras a onda cd yuris revenge....
et zivio..[/quote]

Hebi ga, nista od ovoga, Dial up :mellow: ...
Al ipak hvala...

[quote name='bUDO_hodza' post='177372' date='Sep 8 2007, 11:36']Odi kod Aske na Cupriju ili Ruske u Slatinu,oni ce ti kopirati.......[/quote]

061 790 289

ra2 i yuri na dvd slika za alc 120% odmah napravi virtual drive.
heheeheh
svakako nam treba friskih igraca.
omere ne jedi kaku