Jump to content
Sign in to follow this  
[LoLLipop]

Utopila se cazinjanka

Recommended Posts

[font="Comic Sans MS"][color="#008080"]bas sam danas na dnevniku u podne na HR1 slusala oko toga dosta nestalog naroda i to za BiH drzavljanine ... steta bogami ... zna li tko kako joj ime i odakle je ? ovde godine sami belaji vamo pozari i nevrjeme u Engleskoj poplave ... nemozes da vjerujes [/color][/font]

Zena od konobara iz M-a, i kcerka od sestre Muhameda Zunica - Zune, kuca im tu negdje oko Sedrvana...

Meni je najzalije sto je iza nje ostalo dvoje male djece koja ce sad citav zivot zivjeti bez majke...

[quote name='_MORRISON_' post='172513' date='Aug 1 2007, 23:17']Meni je najzalije sto je iza nje ostalo dvoje male djece koja ce sad citav zivot zivjeti bez majke...[/quote]

jedno djete

[quote name='thompson' post='172541' date='Aug 2 2007, 01:22']jedno djete[/quote]

Ja sam citao u Jutarnjem listu kako je ona bila na tom gumenjaku sa dvoje djece, i covjek njen je dosao kad je nevrijeme pocelo i odveo djecu i kad se je vratio ona je nestala ali sve u svemu tragedija velika...

[quote name='zvijezda' post='172695' date='Aug 3 2007, 00:47']Eto ja sam bila tu kada se to desilo, vidjelo je se da

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,368
  • Create New...