Jump to content
Sign in to follow this  
Belmin

Ljubav

Recommended Posts

Ko moze u pribliznosti definisati ljubav?

Imali ljubav definiciju?

Sta je za nekoga ljubav?

Imali istine u tome da je covjek najpovredljiviji kada iskreno voli?

Sta ste spremni da uradite ili zrtvujete za voljenu osobu?

nesto ti se ovaj topic slabo pika...stvarno cudno,svi pricaju kako su zaljubljeni i tak a kad ovamo cojku treba objasnit neke stvari,svi sute.stvarno cudno.ja bih ti objasnio kad bih znao... :roll: :roll: :roll:

:wink: Kako se pise ljubav dali kao jedna rijec ili su to uvjek barem dvije najmanje.... ljubav se nepise tako oko za oko zub za zub..... :wink:

eh znate onu "ZIVOT ZNA ROMANE DA PISE" a ljubav vam je u tom romanu 99,9% tako da to nije jedna ni dvije vec PUNO rijeci suza slomjljenih srca i sreca! jako kompleksno i NEISKLJU

nemoj govoriti da bi voljela da se nikad nebi zaljubila,..jer pomisli bilo je i ljepo..nazalost svaka ljubav ima svoj pocetak i kraj,i tako je kod svakog prije il kasnije.. sad ti je tesko,al kroz nekoliko vremena ces se samo smijati "glupostima" i koliko si preplakala zbog otog tipa i to.. svim nam je sudjeno da patimo,a i svi imamo negdje pravu ljubav,onu happy luv :)

Ljubav,nevidljivi i neopipljivi osjecaj.Ima vise vrsata ljubavi ,ali sad cu pokusati definisati ljubav koja nastaje izmedu momka i djevojke..Ljubav nije nista drugo do proces pri kome dolazi do pojave odredeni osjecnja,koja cine da se covijek osjeca fenomnalno.Medutim pitanje je sta uzrokuje odnosno kako dode do pojave ljubavi,a moje misljenje je sljedece:Svaki covijek bio muskarac ili zena vec kad se rodi kao beba ima u svom mozgu jedan dio u kojem se nalazi perfektan izgled i ono sto bi njegova buduca ili budici partner trebao imati od boje koze,ociju,kose pa do boje glasa i najsitniji detalja, jednostavno mnostvo parametara od kojih su neki vazni a neki manje vazni.Primjer prolazi momak pokraj skupine djevojaka i treba da izabere jednu koju smatra da bi mogla biti njegova ljubav.Tad preko cula vida,sluha i ostali cula mozak dobiva informacije i poredi sa zadanim kriterijem koji momak ima u svojoj glavi i koji se ne mjenja ali postoji mogucnost da odredeni zahtjevi nadvladaju druge shodno vremenu ili da neku budu zanemareni zbog uticaja i jacine onoga sto njegov spol nudi.koja djevojaka vise kriterija ipuni tu ce i odabrati.
Od vrste,broja i jacine zahtijeva zavisi kakva ce ljubav biti odnosno njena jacina i trajanje.Treba znati da se kriteriji koje covjek ima u mozgu ne mogu obrisati,niti promjeniti u jednoj sekundi,nego se moze oslabiti ili zanemariti odredeni kriterij zbog loseg iskustva ili pak neki drugih faktora.
Zato cesto dode do toga danas se vole a sutra mu se vec ne svida ljubav se gubi.Primjer dvoje mladi zaljubljeni i raduju se svojoj ljubavi medutim djevojka pocne pusiti a njegov je kriterij da ima djevojku koja ne pusi(cigarete),ona nece da prestane i on je ostavlja 8)
Mislim da je dovoljno za pocetak :P

Ovu sam sliku dobio od prijateljice, kako i zasto? duga prica :)

Zavrsi ljubav kao na ovoj slici ili ne?????????

Zena.gif

Nema odmora dok traje obnova :P

Heh nebude u svakom slucaju tako, ne zavrsi svaka ljubav ovako, ima oni muskaraca koji su valjani ovako ko ja pa koji bi pomogli svojoj zeni.... :lol:

i sta ako radi zena?Jel to neki problem?
Pa muskarac je vjerovatno na poslu na zeljezari i dize 70 kila svako 15 minuta pa na ovoj vrucini il zida kucu na vrucini.

Ehh najvise bih se slozio sa lafo mamone ljubav nepostoji il kao sto bi reko nas Elvis J. Kurtovic
Prava ljubav nikad ne postoji!

halid beslic kaze da je ljubav stvorila andjela heheheheheh 8) neznam ja kad cujem tu rijec (ljubav) ja odma pomislim na deracinu ona na jozi meho na njozi ma znate .....................................................................

i sta ako radi zena?Jel to neki problem?
Pa muskarac je vjerovatno na poslu na zeljezari i dize 70 kila svako 15 minuta pa na ovoj vrucini il zida kucu na vrucini.

pa gore fino pise zena poslije posla !! znaci ona je radila i dosla kuci a tamo jos gori "dernek" ali to je nekada bilo ........ NADAM SE :shock:
al u svakom slucaj treba pored sebe imati nekoga ko ce mu pomoci i biti tu kada mu najvise treba pa i u ovoj situaciji gore!

a vi sto govorite da ljubav ne postojiiii :cry::cry::cry::cry: SRAM VAS BILO!

ma postoji ljubav bolan! Sta ima ljepse od zivota muskarca koji se non-stop fulja po carsiji... i onda dodje kuci i zena mu fino skuha jesti... sjedne u udobnu fotelju, obuce cisto odjelo i leze spavati!

Hmm ljubav postoji, naravno,, samo je mozda svi nisu dozivili ovdje na forumu pa nevjeruju u ljubav... A nadam se da ovako nije vise, da zena i na posao ide a i u kuci sve mora raditi, ja mislim da se vremena mjenjaju i da su muskarci sada bolji da pomognu svojim zenama, ja sam barem to dozivila, vjerujem da nisu svi tako fini ali da se naci..... Negubim nadu... :roll: