Jump to content
Sign in to follow this  
[I-B-R-O]

SonyEricsson K800i - otkljucati

Recommended Posts

E ovako.

Kako, zasto, odakle, to cemo ostaviti komsiluku nek raspravi :D, ali uglavnom sam postao ponosni vlasnik mobaca SE K800i
E sa, bilo bi ono prelijepo kad bi bilo istinito, taj telefon je zakljucan by A1 Vodafone.
i moj brete to je neka ekstra verzija kako mi rekose na dekodiranju nesto CRVENI ......nesto, te ga ovdje nije moguce otkljucati

prije nego sto povilenim, da li neko zna gdje to mogu otkljucati?

inace, nosio sam u Yoshan technik, u Zegar kod Sevala, kontaktirao sam Andreasa u Kladusi.

vidio sam i online ima neko otkljucavanje na wotanserveru, uzmes neki kredit 7

isti sam belaj imo kazu mi samo u beogradu ga znaju otkljucati al nisu 100% sigurni da ce se vratiti tel :D a za to 7eur nije mi niko spominjo fakat nisam ga mogo nikako da regulisem pa sam ga prodo

Znaci telefon ima simlock i vrlo je tesko to otkljucati kod tog mobitela, vidjecu kako je u mene prijatelj to rijesio, jer ima isti mobach.
Jesil stavljao nasu karticu jel ti onda trazilo kakav kod??

Al mislim da nece uspjeti jer je ovo stari neki program i nema podrske za taj tvoj, al ako imas neki stari mobach koji hoces da provalis onda probaj :D.
Probaj malo po forumima da listas, uvijeka se nadje nesto korisno!
A evo ti i link pa testiraj,ako uspije hocu omanje ta

ibro vidi ovdje..

[url="http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=6805"]http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=6805[/url]

s tim programom mozes ga dekodirati.. u tom forumu mozes dobiti pomoc i sve zivo naci, ja sam dosad mogao sve i jedan sony ericsson dekodirati i prevesti na nas jezik.. (ljudi stvarno pomazu..}

poz

[quote name='ki113r' post='168080' date='Jun 28 2007, 09:00']Znaci telefon ima simlock i vrlo je tesko to otkljucati kod tog mobitela, vidjecu kako je u mene prijatelj to rijesio, jer ima isti mobach.
Jesil stavljao nasu karticu jel ti onda trazilo kakav kod??
Al mislim da nece uspjeti jer je ovo stari neki program i nema podrske za taj tvoj, al ako imas neki stari mobach koji hoces da provalis onda probaj :D.
Probaj malo po forumima da listas, uvijeka se nadje nesto korisno!
A evo ti i link pa testiraj,ako uspije hocu omanje ta

anel na kamenici nosi jednom hrvatu da to rijesava teze slucajeve ko sto su nokia, sonye. sagem. i ima nji jos nekoliko sa tim simbijantima koje je haman pa nemoguce otkljucati. ali filek ima tipa u krupoj, on ti to nece licno reci, zove se ismet ili bubi. ima vezu sa tim beogradom i tim famoznim tipom iz beograda. kod ismeta mores cak otkljucati ukradeno auto da imas kljuc na dugme. ako kod njega ne mognes, tu ga mozes odma i prodati, cojk sve kupuje :D moj prvi komentar na forumu. nisam se ovo nado od sebe. mislio sam da mogu bez tog :lol:

nemam taj telefon kod sebe pa nemogu proubati,stranice na german :D

[url="http://www.handyentsperren.at/sub_h-ericsson.htm"]Vidi ovaj link[/url] (So findet man seine Firmware-Version heraus: Dr

[quote name='[I-B-R-O]' post='168066' date='Jun 28 2007, 08:12']E ovako.

Kako, zasto, odakle, to cemo ostaviti komsiluku nek raspravi :D, ali uglavnom sam postao ponosni vlasnik mobaca SE K800i
E sa, bilo bi ono prelijepo kad bi bilo istinito, taj telefon je zakljucan by A1 Vodafone.
i moj brete to je neka ekstra verzija kako mi rekose na dekodiranju nesto CRVENI ......nesto, te ga ovdje nije moguce otkljucati

prije nego sto povilenim, da li neko zna gdje to mogu otkljucati?

inace, nosio sam u Yoshan technik, u Zegar kod Sevala, kontaktirao sam Andreasa u Kladusi.

vidio sam i online ima neko otkljucavanje na wotanserveru, uzmes neki kredit 7

[quote name='rockstar' post='204185' date='Jan 3 2008, 22:41']ibro moj ti je savjet ako si ga dobio od nekog iz njemacke ili vec austrije da ti ga on odnese u maloprije spomenutu mrezu tu platis otkljucavanje i gotovo ovo ostalo ce bi biti uzaludno...

pozz[/quote]

nisam se javljao vi

[quote name='[I-B-R-O]' post='204194' date='Jan 3 2008, 22:56']nisam se javljao vi