Jump to content
safet susic

KOSARKA: DODATNE KVALIFIKACIJE ZA EP !

Recommended Posts

Prva utakmica, veliki pritask je sigurno bio i s tribina gdje su igraci sigurno zeljeli dati sve od sebe ali im u nekim situacijama nije polazilo za rukom a realno gledajuci nije Bugarska neka velesila kao sto nismo ni mi ali nisu ni neka ekipa za podcjenjivanja. Kako god se mi nadamo EP sigurno se nadaju i oni.

Sto se tice igre kroz citavu utakmicu nas glavni igrac je bio Sasa Vasiljevic na cijim smo krilima spasavali produzetke a u produzetcima stvar u svoje ruke preuzeo je Kenan Bajramovic.

Sto se tice navijaca i navijanja suvisno je bilo sta pisati, neznam kako je to bilo preko TV al u dvorani je bilo pravo ludilo. Zahvaljujuci BH Sejtanima kao Fanaticosima kojih je bilo u manjem broju kao i mnogim navijacima koji su dosli najprije iz Bihaca, Kladuse, Sanskog Mosta pa i sire reprezentacija je bodrena citavo vrijeme bez prestanka.

tvrda utakmica, tvrdi bugari kaj orasi kostunci :icon_mrgreen: ali nasa reprezentacija imala dobar cekich.
atmosfera je bila paklena, navijaci... nemam rijeci. a da je bilo vruce, to se lahko moglo primjetiti po pantolama bugarskog selektora :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: ili ce biti da mu je otkazao mokracni mjehur.

Sinoc a evo danas citam razne forume i blogove na temama utakmice BiH-Bugarska i svi su puni hvala za atmosferu i navijanje u dvorani. Jedini forum na kojem sam naisao na kritike je onaj od NK Jedinstva Bihac;

Pogledajte i sami [url="http://www.jedinstvo.org/forum/index.php?topic=563.150"]http://www.jedinstvo.org/forum/index.php?topic=563.150[/url]

[quote name='safet susic' post='173529' date='Aug 9 2007, 14:08']Sinoc a evo danas citam razne forume i blogove na temama utakmice BiH-Bugarska i svi su puni hvala za atmosferu i navijanje u dvorani. Jedini forum na kojem sam naisao na kritike je onaj od NK Jedinstva Bihac;

Pogledajte i sami [url="http://www.jedinstvo.org/forum/index.php?topic=563.150"]http://www.jedinstvo.org/forum/index.php?topic=563.150[/url][/quote]

Ma mogu biscani pricati sta hoce, crkli su od ljubomore sigurno kad je dvoranom odjekivalo

[quote name='[LoLLipop]' post='173565' date='Aug 9 2007, 20:35']iz tuzle[/quote]

A da ne znas hoce li biti i na utakmice sa Madjarskom 25.?

svaka cast i reprezentaciji a i navijacima...sejtani su najbolji bili..bhf nista...trebalo je da svi navijaju zajedno a ne jedni ovako jedni onako ali nema veze,,,a sto se tice utakmice sreca nasa da smo imali cijelu utakmicu pomoc sudija..ali kako ce biti u bugarskoj vidjet cemo,.,sretno reprezentaciji..tamo ce biti isto dobra atmosfera a i gubimo 1000% ako ne budu bolje igrali...markovicu odlazi...nula si ebo te

[quote name='_MORRISON_' post='173564' date='Aug 9 2007, 21:28']Ma mogu biscani pricati sta hoce, crkli su od ljubomore sigurno kad je dvoranom odjekivalo

nema potrebe da se prepucavamo. dobro je sto je bilo i ljudi iz drugih gradova i nema potrebe da nekib pripadnici SN ovdje ili bilo gdje drugo omalovazavaju atmosferu za koju su zasluzni SVI. vjerujte, gledala sam kosarku u tz, baraz, prije par godina, bih-holandija, bilo je isto pakleno, 6,000 gledalaca, ali je krajina u srijedu imala vece srce.

u prilogu je izjava kapitena hukica, i svi koji su tu vecer bili u dvorani, trebaju biti ponosni.

[quote name='safet susic' post='173468' date='Aug 9 2007, 03:25']Sto se tice navijaca i navijanja suvisno je bilo sta pisati, neznam kako je to bilo preko TV al u dvorani je bilo pravo ludilo. Zahvaljujuci BH Sejtanima kao Fanaticosima kojih je bilo u manjem broju kao i mnogim navijacima koji su dosli najprije iz Bihaca, Kladuse, Sanskog Mosta pa i sire reprezentacija je bodrena citavo vrijeme bez prestanka.[/quote]

Stvarno mislim da je ova utakmica pokazala da Cazin ima filing za organizaciju velikog sportskog dogadjaja. Ja sam uzivao u svakom trenutku utakmice, najvise u igri koja je bila cudna i neobicna jer su ocito Bugari gledali kaset i najvise cuvali Sasu Vasiljevica, a najsmjesniji mi je bio trener Bugarske koji se toliko oznojio da su mu hlace bila pola od vode pola suhe, onako nesto nevidjah u zivotu. Prije utakmice i onako po tribinama vidio sam neke grupice iz Krupe i S. Mosta (sve pojedinci) i svaka im cast, medjutim ono sto me najvise iznenadilo je da "Sila nebeska" nije dosla skoro nikako il bar ne organizovano. Sjetimo se utakmica u Bihacu kad je igrala reprezentacija, Cazinjana je bilo jako puno.

Onda, svecane loze, sto rece moj prijatelj "tribina za one iz budzeta"... dolazi nacelnik Bihaca, jako me obradovalo sto je i on dosao. Medjutim, u onoj guzvi stoji tacno iza svecanih loza, al dosao i stoji pravo ono provokatorski. Ustaje savjetnik nacelnika i nudi mu mjesto dole kod igralista u lozi al ovaj to odbija. Ovaj ga opet lijepo moli a on nece, nesto vice mase rukama... imam malo to i na mobitelu snimito, stvarno u tom trenutku mi se zgadilo ponasanje Lipovace i njegovo licemjerstvo. Ovaj ga moli pred stotinama ljudi na najljudskiji nacin da dodje i ugosti ga al ovaj to odbija na neki stranso drzak nacin. A, ovaj i dalje ljubazan prema njemu. Ja nebih imao zivaca onako se lijepo ponasati prema nekom ko se onako drsko ponasao.

Sudbina je htjela da u isto vrijeme je Sarajevo igralo protiv Genka u pretkolu lige prvaka pa je mozda pola drzave gledalo tu utakmicu na Hayatu, al mislim da kosarkaski savez sad ozbiljno razmislja da u Cazinu malo cesce organizira reprezantativne utakmice.

Nasa reprezentacija ima ogromni problem na centarskoj poziciji. Treba nam jak, iskusniji centar, snazniji centar. Hukic, Bajramovic i Bavcic u Evropi prolaze samo kao krilni igraci. Jazvin ima visinu al svi smo vidjeli da promasi vise neg sto pogadja i zicere i slobodne. Ako u Madjarskoj Kenan Bajramovic ne napravi cetiri prekrsaja u prvom poluvremenu mozemo se nadati pobjedi :)

ja sam tek danas dobio glas, juce i prekljuce sam totalno bio promukao, govorio sam tiho gotovo necujno. Svi mislili da gripam, a ono od navijanja :)

Jel neko slucajno snimio utakmicu na dvd il video?

[quote name='SN_Bihac' post='173611' date='Aug 10 2007, 19:21']Od ljubomore hahhahahhhhahhhhhhhhhhhhhazhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhaaaaaaa
:D :D :D

Kad ne pade s stolice.

Na

[quote name='Kemal_S' post='173696' date='Aug 12 2007, 00:09']Onda, svecane loze, sto rece moj prijatelj "tribina za one iz budzeta"... dolazi nacelnik Bihaca, jako me obradovalo sto je i on dosao. Medjutim, u onoj guzvi stoji tacno iza svecanih loza, al dosao i stoji pravo ono provokatorski. Ustaje savjetnik nacelnika i nudi mu mjesto dole kod igralista u lozi al ovaj to odbija. Ovaj ga opet lijepo moli a on nece, nesto vice mase rukama... imam malo to i na mobitelu snimito, stvarno u tom trenutku mi se zgadilo ponasanje Lipovace i njegovo licemjerstvo. Ovaj ga moli pred stotinama ljudi na najljudskiji nacin da dodje i ugosti ga al ovaj to odbija na neki stranso drzak nacin. A, ovaj i dalje ljubazan prema njemu. Ja nebih imao zivaca onako se lijepo ponasati prema nekom ko se onako drsko ponasao.[/quote]

Vidio Lipova

Politicke diskuje vodite u podforumu Politika ovdje je rijec o sportu!!!

Neznam zasto stalno zapinjemo za druge ali moram demantovati Kemo u vezi SN i reci mu da su nasuprot nas u desnom uglu bili navijaci iz Bihaca i dosta dobro navijali, nisu bas bili u nekom vecem broju ali su dosta dobro navijali!

Sto se tice nasih kosarkasa ja evo sad i XL-a a nasi reprezentativci su ostali iza mene u jako dobrom i veselom drustvu :)

[quote name='Kemal_S' post='173696' date='Aug 12 2007, 00:09']Onda, svecane loze, sto rece moj prijatelj "tribina za one iz budzeta"... dolazi nacelnik Bihaca, jako me obradovalo sto je i on dosao. Medjutim, u onoj guzvi stoji tacno iza svecanih loza, al dosao i stoji pravo ono provokatorski. Ustaje savjetnik nacelnika i nudi mu mjesto dole kod igralista u lozi al ovaj to odbija. Ovaj ga opet lijepo moli a on nece, nesto vice mase rukama... imam malo to i na mobitelu snimito, stvarno u tom trenutku mi se zgadilo ponasanje Lipovace i njegovo licemjerstvo. Ovaj ga moli pred stotinama ljudi na najljudskiji nacin da dodje i ugosti ga al ovaj to odbija na neki stranso drzak nacin. A, ovaj i dalje ljubazan prema njemu. Ja nebih imao zivaca onako se lijepo ponasati prema nekom ko se onako drsko ponasao.[/quote]

super je bilo za vidjeti lipovacu kako citavo vrijeme navija. svaka mu cast. pokazao je da je covjek iz naroda, a u svecanoj lozi neka sjede oni koji pate od toga. on je dosao na utakmicu, a ne da se slika :)

sto se tice snimka, ibro ima kompletnu tekmu i stavit ce je na net.

kako rece safet, biscani su bili u desnom uglu. na pocetku su me pitali kako da dodju na drugu stranu, ali je bila neopisiva guzva i nisu mogli preci kod sejtana. znam da su momci promukli jer sam im sve sokove od reprezentacije na kraju bacila da se napiju :)

ej vozdra raja hvala vam na gostoprimstvu ja mislim da je sa nase strane bilo sve ok zamolio bi vas da ne nasjedate na provokacije drugih i da pokusamo i sljedeci put u sto vecem broju bodrit nasu ekipu.
pozdrav od BH-

[quote name='[LoLLipop]' post='173734' date='Aug 12 2007, 03:39']super je bilo za vidjeti lipovacu kako citavo vrijeme navija. svaka mu cast. pokazao je da je covjek iz naroda, a u svecanoj lozi neka sjede oni koji pate od toga. on je dosao na utakmicu, a ne da se slika :)

sto se tice snimka, ibro ima kompletnu tekmu i stavit ce je na net.

kako rece safet, biscani su bili u desnom uglu. na pocetku su me pitali kako da dodju na drugu stranu, ali je bila neopisiva guzva i nisu mogli preci kod sejtana. znam da su momci promukli jer sam im sve sokove od reprezentacije na kraju bacila da se napiju :)[/quote]

Ja sam svojim ocima vidio drskost na djelu Lipovace i ponizavanje samog sebe radi udovoljavanja gostu nacelnikovog druga. Lipovaca, zar je navijao? Bio je ispred mene dole odmah iza loza i ucinilo mi se da je nakon deset minuta utakmice napustio dvoranu. Ili to, ili je otisao negdje jer ga nisam vidio. Mozda ga nisam primjetio od navijaca.

Unatoc svemu, treba postovati i podrzati njegov dolazak i njega i bilo koga drugog. Lijep gest, malo nastrano odradjen ali ipak gest.

[quote]safet susic:

Neznam zasto stalno zapinjemo za druge ali moram demantovati Kemo u vezi SN i reci mu da su nasuprot nas u desnom uglu bili navijaci iz Bihaca i dosta dobro navijali, nisu bas bili u nekom vecem broju ali su dosta dobro navijali![/quote]

Jako mi je drago za tu grupicu "Sile nebeske" da je bila u nasoj dvorani. Svaka im cast. Ima jos nesto opet nisam siguran, al zar onaj tamo dio "Sile nebeske" nisu bili i neki momci iz Cazina? U svakom slucaju ponavljam da je lijepo da je bilo ko bio od Sile nebeske. Bilo je podosta ljudi sa strane, pozdravio sam se s momcima koje poznajem iz B. Krupe, B. Novog, S. Mosta... u svakom slucaju sto vise to bolje.