Jump to content
Sign in to follow this  
lacky luck

Koja je ekipa zasad najbola u COD2

Recommended Posts

[quote name='3rror' post='168462' date='Jun 30 2007, 02:35']anes pola challenga (tj pola mapa) nije igrao nikako ;)[/quote]
hehe e sad se ti izvlacis

A sto se tice ovog najbolja ekipa i to sranje,vec se zna ko kako igra i ko stalno osvaja turnire :D
a i zidov nije za mene nikakav igrac,jer na turniru u armadi ima jo 77killova a umro 70 puta,nid veze,on je vise ekipi odmogao nego pomogao...bolje bi bilo da je npr. ima 45 killova a umro 20 puta...pa eto neka neki tvrde da je on najbolji igrac u Cazinu omG
samo sam istekao svoje misljenje :D

[quote name='MaD_MaX' post='168453' date='Jun 30 2007, 01:27']Joj suhi sto lazes ja sam tad imao najgori comp a i sad ga imam hehe ali anes je imamo najbolji comp pa bio najgori na challengu omg :D[/quote]

da ja sam imao MX440 64mb,a ti radeon 9600 256mb..pa usporedi:)

[quote name='UT.gaming-AlieN!?' post='168515' date='Jun 30 2007, 15:02']da ja sam imao MX440 64mb,a ti radeon 9600 256mb..pa usporedi:)[/quote]
A da, ta "luda" MX440.
A nemoj ti Mad_Max-u racunati samo graficku jer mu zbog procesora i RAM-a padaju frejmovi.

[quote name='UT.gaming-AlieN!?' post='168515' date='Jun 30 2007, 15:02']da ja sam imao MX440 64mb,a ti radeon 9600 256mb..pa usporedi:)[/quote]
hehe kad je bio challenge i ja sam imao staru graficku a ne ovu,tada je bila ati radeon 7200 zivi krs...tako ne izvlaci se :D

kako god,neizvalcim se...bio sam najbolji,sta me briga:)

[quote name='MaD_MaX' post='168481' date='Jun 30 2007, 08:52']hehe e sad se ti izvlacis[/quote]

nije to izvlacenje, to je cinjenica. Igrali se vise mapa S&D-a i TDM-a ... pola toga nisam igrao. ;)
Admini me sjebali :angry:

Ej ovako ljudi slusajte me dobro
Rusko
Dzemo
Zido
Sefko vi ste dobri

ali ljudi bez obzira na sve Limometalci
[color="#00ff00"][size=5]Alien
[color="#2e8b57"]3ror[/color]
[/size][size=5][color="#ff0000"]Revolt
[/color][/size][/color][size=5][color="#00bfff"]Dragoon
[/color][color="#0000ff"]Good Boy su najbolji :D
[/color][size=3][color="#000000"]Decki pustite sta ko prica vi ste jedina ekipa koja nasu Opcinu a mozda i kanton prestavljati Bosni i Hercegovini a ne da se tu svadate treba da budemo ponosni sto vas imamo...a ko se neslaze neka cuti[/color][/size][/size]

ma da SAmo vi pricajte
Rusko
Dzemo
Zidov
Sefko
e moji decki slabi ste vi pogledaj ovo
[size=5][color="#ff0000"]Alien
3rror
Dragoon
good Boy
Revolt su najbolji ovde na kantonu a vi umijesto da se zahvaljivate njima sto nas ima ko prestavljati na turnirima na koje neki od nas nece nikad otici vi se s njima svadate umijesto da hm se zahvaljujete daj malo uklji=ucite klikere...
ko nezna to su
[color="#0000ff"]LIMOMETALCI[/color][/color][/size]

powerslave .. hvala na podrsci :)

jes ti to po abecedi isao kad si mene stavio na 1 mjesto:) hahaha

potrefilo se brate nego nije vazno ko je tu na prvom mjestu ili kako sam vas ja poslozio mozda je 3rror trebao biti tu da sam piso ko je bolji ali je vazno da ste vi tim i da ste najbolji na ovom prostoru ma da to nekima bilo krivo pa se izvlacce na neke price koje su prodavane davno davno davno jos u vrijeme Homosapijensa>>>>> samo neka nastave ili da vijezbaju ili da ne pricaju puno jer to je sve suplja i oni to znaju samo ih sram priznati da ima bolji od njih... LIMOMETALCIIIIIIIIIII... :D

OMG .... ipak priznajes da ste mu platili. :D
@ Powerslave - Mogao si dobiti vise od 3KM ali kasno je sad.Vise srece drugi put.:D

[color="#ff0000"]ALien hvala ti nisam se tome nadao od tebe i ako bi volio znati ja se neprodajem ja sam samo reko kako je i sta je istina...TAKO DA ZNAS>>>thx OFG.
[/color][color="#0000ff"]JA vas podrzavam vi znate zasto
a meni od vas daje podrsku samo 3rror i Dragoon i njima hvala a od tebe se nisam tome nadao Thx>>
3rror hvala jos jednom
A niko meni nije nista platio jer ja nepricam lazi za pre ako bi voljeli znati... cujemo se
Zivio Rock*n*Roll........................................................Cujemo se............................................samo nastavi Alien...................................OMG... :angry: [/color]

Ma nije Alien to mislio ozbiljno ;)

lynx nema tu nikakvog placanja, covjek nas smatra najboljim (s dobrim razlogom ;) ) i gotovo..

Bio sam ja sa njim i znam ja da je zeza a 3rror nije bitno sta ko misli
od njih bitno je sta mi znamo
i oni znaju samo................... :D Duga je to prica...................Pozdrav braco Limometalci...................... :lol:

OMG.:D
@3rror - Znas da sam se zezao.

mislim da je dat odg. na temu...cccc daj links radi svoj poso i lockaj ovu temu noobe:)

[quote name='UT.gaming-AlieN!?' post='169313' date='Jul 8 2007, 02:52'].... daj links radi svoj poso i lockaj ovu temu noobe:)[/quote]
Nisam moderator na "Igre". :D

E drugovi drago mi je da znate da je sve bila Zajebancija i da od toga nema nista :D
A AlieN meni je vazno da sam ja iz tvoji usta cuo da je zeza bila....
a sto se tice zakljucavanja teme to je i vrijeme zna se ko je najbolji i moze da nam neko da novu temu koja ce biti isto zanimljiva kao i ova... pa daj smislite nesto.. :rolleyes: 3rror brate vidimo se...nenasjedaj na svaku nemoj da te zivciraju beze...OMG znas kakvih ima...THX

[quote name='lynx' post='169305' date='Jul 8 2007, 01:32']OMG.:D
@3rror - Znas da sam se zezao.[/quote]
Naravno da znam, ali morao sam za svaki slucaj reci, da nebi ko pomislio :)

Eto ljudi tema je Close sta nam drugo preostaje reci nego zna se ko je najbolji ovde nisam ni ja sa svojom ekipom niti su TNT niti je to Stijena NIti Armada niti Askina ekipa a ko nam je osto LImometalcni znaci oni su najbolji i to je to...A Rusko tvoja je ekipa na drugom jestu ja mislim da ste vi zadovoljni i sa tim svaka vam cast ci ste dobri ali uvijek ima bolji
[size=4][color="#4169e1"]I don*t know why
it look me so long
to say
LIMOMETAL JE NAJBOLJI...
jedino nam je zao sto se jos malo rastaju... ali vratice se oni jos jaci hehehehehehehe......... B) B) B) B) B) [/color][/size]

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,365
  • Create New...