Jump to content
Sign in to follow this  
lacky luck

Koja je ekipa zasad najbola u COD2

Recommended Posts

ja mislim da je ekipa SS FORCE (ekipa iz slatine) najbolja ekipa zasad. I naravno najbolji su igraci uvjek bili,a to su : LACKY LUCK , ZLATNI LJILJAN , STEEL FALCON I DOC HOLIDAY, nema bolji igraca ja mislim da cete se sloziti s tim :rolleyes:

[quote name='lacky luck' post='167067' date='Jun 20 2007, 22:05']ja mislim da je ekipa SS FORCE (ekipa iz slatine) najbolja ekipa zasad. I naravno najbolji su igraci uvjek bili,a to su : LACKY LUCK , ZLATNI LJILJAN , STEEL FALCON I DOC HOLIDAY, nema bolji igraca ja mislim da cete se sloziti s tim :rolleyes:[/quote]

joj, zidove, kakav ti najbolji :D

[quote name='lacky luck' post='167067' date='Jun 20 2007, 22:05'], nema bolji igraca ja mislim da cete se sloziti s tim :rolleyes:[/quote]

tesko... :rolleyes:

mogo si i anketu staviti usput ..

[quote name='lacky luck' post='167067' date='Jun 20 2007, 22:05']nema bolji igraca ja mislim da cete se sloziti s tim[/quote]
Moras ti care jos uciti o CODu nije COD samo uzeti shootgun i trcati po stazi...treba imati skilla znas mozda sta je to? hm...
Trebas probati igrati PAM mod,pa da vidis kako se igra u citavom svijetu a kako se igra kod nas,to je sramota...
U CODu se trazi skill,a da budemo realni ti toga nemas,i za kraj po meni najbolji igrac u Cazinu je Alien
I ne shvataj ovaj post kao neku uvredu samo hocu da ti probam pomoci da naucis igrati kao citav svijet.pozz

Vidjet cemo na slijedecih nekoliko turnira pa cemo valjda onda moci reci koja je ekipa najbolja.
I ja isto mislim da je AlieN najbolji igrac u Cazinu....RESPECT.;) ....

Od otih igraca "lacky luck" koje si nabrojo gore iz SS force jedino postujem i cijenim kao igraca i kao covjeka(mada ga ne poznajem bash dobro) Zlatnog Ljiljana,ostalo je pumperica kanal i legni i cekaj...ko saddam hussein.

Nemojte

zanimljivo lynx, gdje ti je nestao onaj pametni komentar ? nekome se nije svidjao pa si ga maknuo ?

[quote name='3rror' post='167229' date='Jun 23 2007, 00:49']zanimljivo lynx, gdje ti je nestao onaj pametni komentar ? nekome se nije svidjao pa si ga maknuo ?[/quote]
Pravo da ti kazem, editirao sam komentar zbog toga sto necu da neko to pogresno shvati pa da nastanu prepirke oko toga.
Ti i AlieN dobro znate moje misljenje o CoD2 ekipama, kako localnim tako i sire.Vazno je da znaju oni sto trebaju da znaju a da ja objasnjavam svakome .... neda mi se, jer ce se uvijek naci neko ko ce reci da nisam u pravu.
Uglavnom, sretno svima na turnirima i neka se napokon dokaze ko je najbolji.;)

Mislim da je AlieN najjaci snajperom, a Laky Luke ostalim oruzjem u Cazinu.Kad bi jednom napravili ekipu da igraju zajedno njih dvojica malo ko u Bosni mogo bi da im se suprotstavi...

eh jos da znas ko bi mogao ,kakve ekipe imaju ... mi smo nista ;)

Jel jos uvijek sumnjate u nas ? Evo jos jednom smo se dokazali na ovo turniru u Armadi - CazinTeam 1. mjesto xD :) ili kako nas zovete " Limometal "

good game svima..

[quote name='3rror' post='167397' date='Jun 24 2007, 17:36']eh jos da znas ko bi mogao ,kakve ekipe imaju ... mi smo nista ;)

Jel jos uvijek sumnjate u nas ? Evo jos jednom smo se dokazali na ovo turniru u Armadi - CazinTeam 1. mjesto xD :) ili kako nas zovete " Limometal "

good game svima..[/quote]

a ekipa je bilo koliko i kakvih ? :D

Ja mislim da je bilo vise od 6 ekipa ....
....
Svaka cast Limometal-cima, ili kako se vec zovu .... :)
Sad bi mogao samo reci da mislim da su oni ipak najbolja ekipa na ovim prostorima jer su (koliko ja znam) dva turnira za redom pobjedili i time dokazali da nesto i znaju.
Ako pobijedite jos koji turnir (za redom) onda vjerovatno necu biti ja jedini sa ovakvim misljenjem.

Bilo je 7 ekipa, a mi smo pobjedili ukupno 4 turnira, prvi kod Aske na curpriji (4 ekipe bile), pa onda u Stijeni (isto 4 ekipe bile s tim da su dolazili i biscani koji takodjer online igraju), onda u ovaj u Liskovcu (8 ekipa bilo) i sad ovaj u Armadi (7 ekipa) i ako cete brojati ono sto je moj [url="http://www.ext-team.com"]klan[/url] u Zagrebu na ESWC turniru osvojio trece mjesto..

;)

pa i mi imamo osvojena 3 turnira prvi na ostrozcu 5ekipa, druga dva na nasem terenu (tj. u slatini CLUB BRONX) bile su prvo 4ekipe a na drugi put 5ekipa ova pobjeda limometalaca danas je zasluzena mada mi nismo imali svoju ekipu koja je bila standardna sreca za vas sto nije bio danas jos samo DOC HOLIDAY jer tad limometalci nebi bili pobjednici. Mi nismo ni mislili dolaziti na turnir jer su nam falila dva stardardna igraca STEEL FALCON I RUSKO ZVANI DOC HOLIDAY vjerujte da su nas ukopali ona dvojica (MECA I CHAOS) ali nas je i u nekim situacijama znao meca izvlaciti ali onaj drugi nije znao ni sta radi. Naravno s ovom pobjedom limometalci prelaze na vodece mjesto NO.1 ali sad ja mislim da ce se u SLATINI CLUB BRONX odrzati turnir 8 na 8 pa cemo vidjeti kako ce se ko snalaziti u toj situaciji, LUCKY LUCK mislim da nije ni jednu bio u minusu a uvijek najvise ubojstava s naravno ""VELIKIM +"" samo da smo imali jacu dvojku umjesto njih dvojce MECE I CHAOS mi bi ja mislim dobili

PA ONDA SVIMA BUJRUM KAD BUDE TURNIR U SLATINI (CLUB BRONX) 8 NA 8
SVAKA CAST LIMOMETALCIMA
I DA SE MALO VISE POTRUDIO ZLATNI LJILJAN PA NEBI VAS BILO NI U SUSNJU :rolleyes:

rale sine ja mislim da uopste nisi upucen u nasu igru mislim timski ni od limometalaca ni od nase ekipe ako ti lezis u kanalu s krampon neznaci da mi s pumparcom :rolleyes:

[quote name='3rror' post='167419' date='Jun 24 2007, 20:15'].... mi smo pobjedili ukupno 4 turnira[/quote]
Mislio sam "za redom" a ne ukupno.Za redom ste pobjedili na 2 turnira ?

[quote name='tomahawk' post='167366' date='Jun 24 2007, 10:00']Mislim da je AlieN najjaci snajperom, a Laky Luke ostalim oruzjem u Cazinu.Kad bi jednom napravili ekipu da igraju zajedno njih dvojica malo ko u Bosni mogo bi da im se suprotstavi...[/quote]

to da igramo zajedno ja bih se prije ubio nego da me ko vidi da igram sa njim na net-u mislim... a to da je bolji sa drugim oruzjem su ciste gluposti jer on samo zna uzeti trench i letati po mapi i ubijati ljude na 100 metara trenchom sto je jako jako neralano,to zna i u mene majka koja nevidi nikako...a ostalim s cim igra je mp i to uzme i leze ne sred mape i ceka...to vama igra...pa dajte molim vas nemojte biti smijesni;)

[quote name='lacky luck' post='167429' date='Jun 24 2007, 21:10']pa i mi imamo osvojena 3 turnira prvi na ostrozcu 5ekipa, druga dva na nasem terenu (tj. u slatini CLUB BRONX) bile su prvo 4ekipe a na drugi put 5ekipa ova pobjeda limometalaca danas je zasluzena mada mi nismo imali svoju ekipu koja je bila standardna sreca za vas sto nije bio danas jos samo DOC HOLIDAY jer tad limometalci nebi bili pobjednici. Mi nismo ni mislili dolaziti na turnir jer su nam falila dva stardardna igraca STEEL FALCON I RUSKO ZVANI DOC HOLIDAY vjerujte da su nas ukopali ona dvojica (MECA I CHAOS) ali nas je i u nekim situacijama znao meca izvlaciti ali onaj drugi nije znao ni sta radi. Naravno s ovom pobjedom limometalci prelaze na vodece mjesto NO.1 ali sad ja mislim da ce se u SLATINI CLUB BRONX odrzati turnir 8 na 8 pa cemo vidjeti kako ce se ko snalaziti u toj situaciji, LUCKY LUCK mislim da nije ni jednu bio u minusu a uvijek najvise ubojstava s naravno ""VELIKIM +"" samo da smo imali jacu dvojku umjesto njih dvojce MECE I CHAOS mi bi ja mislim dobili

PA ONDA SVIMA BUJRUM KAD BUDE TURNIR U SLATINI (CLUB BRONX) 8 NA 8
SVAKA CAST LIMOMETALCIMA
I DA SE MALO VISE POTRUDIO ZLATNI LJILJAN PA NEBI VAS BILO NI U SUSNJU :rolleyes:[/quote]

vi ste osvojili samo turnire na kojima mi nismo bili,a to da niste imali svoju ekipu ne seri,jer smo obe vase ekipe dobili u liskovcu na turniru,zato ti je to nebitno...
a ako hocete nadjite prostor gdje mi mozemo donijeti svoje komp. pa da onda igramo sta god hocete i koliko hocete ...pa cete onda ako niste do sada svatili vicjeti ko je najbolji u Cazinu..i molim da neraspravljate o tome vise koja je najbolja ekipa jer je to samo sramota jer morate prvo poceti igrati online i nauciti neke osnovne stvari o cod2 a ne samo sjesti kreirati TDM uzeti sacmu i letati po stazi...

jesi ti igrao na bihnet cod2 challenge 2006 ??

koliko sam vidio, clan iz klana Voda (jesu iz bihaca,gdje li) je na spisku medju 20 najboljih.

tebe, ni na mapi.. ?

p.s.mozda nisu svi u mogucnosti da igraju online ?

hebga, adsl je jos uvijek van dohvata za vecinu cazinjana!!

[quote name='Clark_Gable' post='167552' date='Jun 25 2007, 21:16']jesi ti igrao na bihnet cod2 challenge 2006 ??

koliko sam vidio, clan iz klana Voda (jesu iz bihaca,gdje li) je na spisku medju 20 najboljih.

tebe, ni na mapi.. ?

p.s.mozda nisu svi u mogucnosti da igraju online ?

hebga, adsl je jos uvijek van dohvata za vecinu cazinjana!![/quote]

e pa bolje pogledaj zlato moje,falilo mi je svega par bodova da prodjem dalje i tu sam imao najlosiji komp. od svih iz Cazina sto su tada igrali a najbolji sam bio...zato molim te tise;) i da jes taj iz bihaca bio u top20,ali to je igrac koji nonstop i samo igra TDM ,a ja to igram samo da se zagrijem malo ...

i znam da svi nisu u mogucnosti da igraju online i nista im za to nisam rekao,ali onda neka se poklope i neka nepametuju nama oko neki stvari koje neznaju.

i onome sto je trcao maraton, na kraju do pobjede mu falilo samo pola metra, ali eto, izgubio..

pa svi sto gube se ljute,to je poznata stvar i uvijek traze neku iglu u plastu sijena, sad kompjuter kriv :D

i omeru hebacu kriv mish kad gubi :lol:

nit' si ti kompetentan da sudis kakav je Kemo igrac, nit' je on.. par osvojenih turnira nisu nikakvo mjerilo.. ja sam pobijedio prijatelja zadnji 4, 5 puta u bilijaru, ali to ne znaci da sam bolji od njega, naprotiv..

o skilu, necemo diskutovati, osim da nam mozda pokazes i objasnis kakav je to tvoj skil.

svi igraju razlicito u tome je i draz!

stoga, smiri strasti i opusti se, sidji dole medju nas, da pricamo normalno, isparaces nebo s tim ponasanjem.. :D

p.s."zlato moje" ne znam kako da shvatim, kao naznake toplog bratstva ili pak samo arogantan nacin da mi odgovoris s "visine", kako god, ja jos uvijek volim zene a visine pretvaram u doline :D

i za kraj:

[b]SJTUTG

live long..
[/b]

ma nije stvar u tome,jesam li ja otvorio ovu temu mozda? i rekao ko je najbolja ekipa? samo su to trazili,samo me vucu za jezik:) meni je svjedno,ali oni moraju prizanti neke stvari a to ne zele,i nije komp. kriv,nego bi ja na svom kompu tek pokazao kako znam igrati,na to sam mislio;)

have fun

@AlieN - Najbolje ti je da napravis frag movie.
Jedino tako mozes svima pokazati kako igras na svom kompjuteru ONLINE ....

[quote name='Clark_Gable' post='167654' date='Jun 26 2007, 10:59']pa svi sto gube se ljute,to je poznata stvar i uvijek traze neku iglu u plastu sijena[/quote]
[b]
Upravo tako[/b]

o ovome pricam:

[quote name='lacky luck' post='167429' date='Jun 24 2007, 21:10']mada mi nismo imali svoju ekipu koja je bila standardna sreca za vas sto nije bio danas jos samo DOC HOLIDAY[/quote]

[quote name='lacky luck' post='167429' date='Jun 24 2007, 21:10']samo da smo imali jacu dvojku umjesto njih dvojce MECE I CHAOS mi bi ja mislim dobili[/quote]

[quote name='lacky luck' post='167429' date='Jun 24 2007, 21:10']I DA SE MALO VISE POTRUDIO ZLATNI LJILJAN PA NEBI VAS BILO NI U SUSNJU[/quote]

uvijek ima nesto i uvijek ce biti nesto kod vas kad izgubite, pa na svakom turniru od ovih 5 kad smo s vama igrali svaki put smo vas dobili a imali ste razlicitih ekipa... i usput: pise se [b]lucky[/b]

....
[quote name='lacky luck' post='167429' date='Jun 24 2007, 21:10']i sad ja mislim da ce se u SLATINI CLUB BRONX odrzati turnir 8 na 8 pa cemo vidjeti kako ce se ko snalaziti u toj situaciji[/quote]

prijatelju, mi svakodnevno igramo 16 vs. 16 , tako da nam nece biti problem ni 8 vs 8 ;)

cinjenica je da vi ne znate ni 2% od cod-u od onog koliko mi znamo a necete ni znati dok ne pocnete igrati online .. ne samo poceti nego igrat bar godinu dana.

pozz..

8v8:) koliko mislis da tu bude ekipa ,dvije ili jedna:) to moze biti samo zajebancija a turnir nemoze

[quote name='UT.gaming-AlieN!?' post='167617' date='Jun 26 2007, 02:22']e pa bolje pogledaj zlato moje,falilo mi je svega par bodova da prodjem dalje i tu sam imao najlosiji komp. od svih iz Cazina sto su tada igrali a najbolji sam bio.[/quote]

Joj suhi sto lazes ja sam tad imao najgori comp a i sad ga imam hehe ali anes je imamo najbolji comp pa bio najgori na challengu omg :D

anes pola challenga (tj pola mapa) nije igrao nikako ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,378
  • Create New...