Jump to content
Sign in to follow this  
_women_

Osobe vama drage

Recommended Posts

Ovdje mozete postati lijepe rijeci osobama koje vam se svidjaju..

Koje smatrate dobrim prijateljima bar ovako virtualno.

Koji su vam dragi..

Koji su vam dali savjet, pomogli

Iskreno napisite sta vam znace..

Postajte koju fotku na poklon..

Ili na koji crtani lik vas asociraju..

evo slike meni drage osobe sa foruma :D mislim nas 2 smo na toj slici togeder :)
pomogo mi dost puno :) ne merem mu to zaboraviti :)
ima ih jos... al to u nekom iducem postu ;)

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='166370' date='Jun 16 2007, 23:23']evo slike meni drage osobe sa foruma :D mislim nas 2 smo na toj slici togeder :)
pomogo mi dost puno :) ne merem mu to zaboraviti :)
ima ih jos... al to u nekom iducem postu ;)[/quote]

e jes se gable napuho brete :D to on samo da se pofali ko da je nabildan heheh

meni je ibraga pomalo pomogao,mislim sto se tice foruma,cazin net :D

ljuta ina.. uvek tu (tada,onda,sada ,nekad,negdje....) :)

dragi su mi jos sanel ,edo dusha, gejbl, batan, denser....ako nampane jos ko ispravicu... :D

x-men, uvjek ima dobre savjete rado ga poslusam i naj naj vise ga volim!
Jesiminda mi je isto najbolja ovdje takogdje najvise volim! super zenska,

[font="Comic Sans MS"][color="#9932CC"][b]E ovako dosta raje mi je drago ali ima onih par sa kojim sam bas u super odnosima i koji mi daju savjete ko niko :

[size=3]zvrk hanuma - tetisna moja koja je uz mene uvijek kad imam kakvi belaja ... kojom se mogu ispricati totalno a znam da nitko saznati nece to moja sunce zlatno i volim je puno

Sebina- moja rodica prezivjele smo skupa fenomenalni vremena :) hehe a i sad smo veoma dobre :) tako da zasluzuje ovdje mjesto

divlji_andjeo - moja komunjara, nismo bile najbolje na pocetku ali godine cine svoje :) jedva cekam da se vidimo

_[pile]_ mama u mene nebi je dala nikome :) djeli savjete bolje nego itko

veni_b je secer od cure i dobra

[/size]

ostali su mi manje vise svi dragi ali sa ovima provedem dosta vremena tako da imaju specialno mjesto kod mene :) bez zamjerke :) pussacha[/b][/color][/font]

[color="#FF00FF"][size=3]jedna od najdrazi osoba je

Zelka, moja seka, s njom sam super, uvijek se ispricamo ko budale, pomogne mi non stop kad imam kakvih problema, uvijek je tu za mene a naravno i ja za nju, u bilo koja doba, voliim je punoo i nedam je nizasta

&

_cazinjanka_, moja najbolja rodica, s njom sam isto predobra, jedna drugoj isto uvijek pomazemo, super osoba, nebi ni nje dala nizasta[/size][/color]

Meni naravno _cazinjanka_.. moje najdraze i tu nema sta.. svaki dan sam snjom,scaki vikendom kod nje ili ona kod mene i tako.. vojimo se cudo i to je to :D

ljuta_ina mi je isto ja jako draga osoba.. ma da mi je jako zao sto se sa njom nisam upoznala sad kad sam na ljeto bila u Cazinu..

zekica :D mOjeeeeeeeee lUdoooo crNceeeeeeeeeeeeeeeee! signorina,Sany&lopuzica opet sve su to moje rOdice i to je to!

A dragi su mi josh .. edhem :D :P.. mukin,clarkic,moj kojega(ma da smo mi ljuti jedno na drugo)a da nezaboravim budu :D

e ovako.....moja ljubav moj sanel najbolja osoba na svijetu ljubav mog zivota...volim ga svim srcem..

zelka...dusa moja draga..
apotekarka
alan

e vakooo:

ZELKA-to je cura fakat koju puno cijenim i lolim jer u dosta stvari me je podrzala i dala mi savjet :**
LjUTA_INA-moja cvrcava bebuska koje sam se puno pozelila :(
AUSLANDERKA-ma binica moja koaj je rekla da cu ja biti druga zena sala mala,moja velika kona :**
SELMA-iako je odavno nema cura koja je na forumu bila vrh nedostaje puno :(
FLORY-cvjetic mali koji me uvijek nasmije i braduje :)
SNAKE-veliki patrijota i drug
BREAKE_DANCER-macak moj mali,big friend
EVE-isto moja velika kona :** koju jedva cekam da vidim
APOLO-drug kojeg fakat cijenim
BEBACH-moja kegica vejika,cura je stvarno super amric :** bubi ella

eto ako mi jos tko naumpadne napisem :)

[I-B-R-O] ma sta trebam reci.....mislim da svi znaju koliko mi je drag.:D

gable....kolega i uvijek je spreman da mi pomogne i svajet da mi da...:D

dancer...uvijek se sa njim dobro ismijem i zezemo se...

pikaso.....rodjo moj naj drazi....

Budo ....dosta smo dozivjeli i ludovali...:D

onda jos sa strane.....ne_volim_januar, zarinica,apolo.....i jos mnogo ostali....:D

pa3um - frajer prva liga,uvijek i zauvijek ;)
jedancoek - nas dvoje ko da smo zajedno rasli,licimo :lol: ,tip me kuzi u 16
zvrk_hanuma - plaho pametno celjade,od kojeg ucim ono sto sam propustila
imola - kad sam tuzna,on je uvijek tu s nekom geegom :D
kemal_s - pametan cojk,ima finog sina ;)
lucky - nismo znali da smo rod dok se nismo upoznali,bas ga cudo volim
eci peci pec - straha zemska,plane u 16,al kad vidja da sam ja gora,onda se zezamo :D
zelka - okara moja s bebarom,volim je
zilho - eh.cojk svog kalibra,unikat
hiv-pozitivan -napusa jedna,koja me uvijek zezne sa dimovima :lol:
snake - drago bice,koje volis ili ne volis,mrziti ga ne mozes...

ja mislim da vise mi niko nije drag :lol:

Jao pa na forumu ima dosta dosta dragi insana...

Auslenderka fina i cestita zena, iako se nekad za vratove uhvatimo, ipak uvijek fino popricati mozemo.
Pa onda cika lucky, on je nezenja Nr. 1 na forumu. Rascaputace ga, a on ko fol mrtav hladan
Imola i zilhad, e to je neka cudna i opasna kombinacija, bolje sto dalje od njih :D nije nijednom za vjerovat
onda dolazi zelka, e nju volim na poseban nacin, divim se njenoj odluci za zivotom jako jako hrabra zenska!! BRAVO!!!
Black tattoo e to je jedno milo, drago i slatko stvorenje sto covjeka uvijek umje i zna da nasmije..
Adam jao sta bi bez clarka i njegovi ljubavni stihova :D kad zatreba uvijek tu :)
Divlji andjeo, ta boze sacuvaj lude zenske, podsjeca me u nekim stvarima strasno na mene dok sam mladja bila :D :D
Onda dolazi veteran x man, ma ljudi on me asocira na ono MA LJUDI NIJE DA SE FALIM al i njega volim takvog kakav je..Najduze ga poznam od svih, prema meni uvijek moro biti kulturan i fin uz par opomena :D

hante ljudi imam i ja svoj spisak

IBRO = LAGO
LUCKY=DOBAR COJEK VAJK MI DADNE PARA AL I UZME AL VALJA ZA KAFE I ZNA ZNANJE
pa3um=dosta smo skupa prosli isto zna slagati zakasniti al zna pmoci i nasmijati zaduzen za atmosferu prilikol obreda izjedanja pizze
jedancojek=nepopravljiva komunjara al je to uzo za ozbiljno pa je posten iskren i drug pravi pionir a ne ko neki
snake=jedancojek
ober_snake= monopolista egoist misli da more sam sve kad pliva i tad privlaci vodu kaze sve meni sve meni
vento i neznam ko sam=luda braca nest citaju po novinama i stalno komentarisu rodili se posli tite a vole ga lodo
apolo=drugar zao mi ga izgubio zmaja porazen u ratu pobijedio u miru svaka cast apolo
GAGO=autonomas do krvi al iskren to cijenim
Black_tatoo=super momak stuidira trudi se iskren kaze sta misli nije od lizoguza voli travu reko mi pomoci oko barke nedaj dusu
imola= vajka balansira nesto
sada zene jer tako ide u bih prvo muski pa onda zenama
zvr_ahanuma= vilena= nacitana i raspolozena da svakoga zeza al je dobra vajk ima ideju za dobru temu
eci=hmm iskusna zivotna skola ima super sina isti svabo cura radi i pici pos vom
divlji andjeo= divlja cura pise iskreno voli titu pionirka studira njesto i vaj pametuje al slatka cura
pile= meni posebno draga iz mladosti moje
zelka=zelka vajk njesto razglaba
sebina = e ona sljudi sto more pricati ludo voziti i slusati narodnjake jooj to jos nisam vidjo a kako se ibrom spanjdjala skroz poludila njojzi je ibro piso izgleda njesto hahahhaahah
a ove ostala cure su lipe al ne razmijenjivamo rijeci tako da se neljute jer ja vako lanem

[quote name='zilho' post='185828' date='Oct 10 2007, 12:19']hante ljudi imam i ja svoj spisak

IBRO = LAGO
LUCKY=DOBAR COJEK VAJK MI DADNE PARA AL I UZME AL VALJA ZA KAFE I ZNA ZNANJE
pa3um=dosta smo skupa prosli isto zna slagati zakasniti al zna pmoci i nasmijati zaduzen za atmosferu prilikol obreda izjedanja pizze
jedancojek=nepopravljiva komunjara al je to uzo za ozbiljno pa je posten iskren i drug pravi pionir a ne ko neki
snake=jedancojek
ober_snake= monopolista egoist misli da more sam sve kad pliva i tad privlaci vodu kaze sve meni sve meni
vento i neznam ko sam=luda braca nest citaju po novinama i stalno komentarisu rodili se posli tite a vole ga lodo
apolo=drugar zao mi ga izgubio zmaja porazen u ratu pobijedio u miru svaka cast apolo
GAGO=autonomas do krvi al iskren to cijenim
Black_tatoo=super momak stuidira trudi se iskren kaze sta misli nije od lizoguza voli travu reko mi pomoci oko barke nedaj dusu
imola= vajka balansira nesto
sada zene jer tako ide u bih prvo muski pa onda zenama
zvr_ahanuma= vilena= nacitana i raspolozena da svakoga zeza al je dobra vajk ima ideju za dobru temu
eci=hmm iskusna zivotna skola ima super sina isti svabo cura radi i pici pos vom
divlji andjeo= divlja cura pise iskreno voli titu pionirka studira njesto i vaj pametuje al slatka cura
pile= meni posebno draga iz mladosti moje
zelka=zelka vajk njesto razglaba
sebina = e ona sljudi sto more pricati ludo voziti i slusati narodnjake jooj to jos nisam vidjo a kako se ibrom spanjdjala skroz poludila njojzi je ibro piso izgleda njesto hahahhaahah
a ove ostala cure su lipe al ne razmijenjivamo rijeci tako da se neljute jer ja vako lanem[/quote]

Kako zixe možeš mene i priju Eci ovako nisko držati... :D na tom svom popisu...
ja bih se pridružio ovom zixovom spisku da se ne pobraja više,mada ima tu još ovih mojih susjeda slatinjana(clarc,januar) i nadasve veliki momci[b] profac i sušić...[/b]

evo da ponovim jos jednom:

[quote name='black tattoo' post='179585' date='Sep 16 2007, 22:31']eh ovako...

imam reci par stvari, a mozda i poruciti slijedecim dugaricama i drugovima

da ne bi bilo da nekog vise/manje volim odlucih se krenuti abecednim redom, nista prekoreda :D

[b]apolo[/b]

dobar cojk, zali za Zmajem, al bit ce nafake, kazu. neam nista protiv cojka, misl ni on protiv mene. dapace, zbog njega sam nekima i poznak kako "tatica" [a nisam se nikad zenio ni imo djece]. voli kaze mohunja, al mu plaho ne vjerujem.

[b]clarck gable[c]

[/b]brat moj, jest da nije moja krv. vajkana uz meneka, u svim situacijama. uz malobrojni ostatak ekipe brani zelene boje casno [ugledo se na mene]. volim ga, al nismo "topla braca" kao sto mnogi misle :D
brate, postoje neke stvari neprevodive u reci ...

[b]divlji andjeo

[/b]nece da doje kod tatice u sarajevo. bas je bezze. sramota neopisiva. a vajkana tatica ovo tatica ono. popusti me zenska glavo :D

[b]eci peci pec

[/b]vako bisno celjade, temperament zesci :D cudo nevidjeno haha foli flodati samnom pa da. ne da barkati u sebe, a nije struja. pa meni cudno kakvo je to zeMsko

[b]ibro

[/b]a rodila ga majka. cojk vako pun adrenalina. bom on hoce zajebavati ljude, al ne moze svakog. nece da prica fazon o siru, nece ni mecu da nagovori. sramotaaaa :D al bome je crven kaj rak ...

[b]jedancoek

[/b]jarane, sta za reci. ono u vezi dvorane... bilo pa proslo. sve za 10 :D ja viko ne vuci za jezik, ti nisi htio slusati. to su konsekvence koje moras sam snositi :D

[b]lolipop

[/b]ceri brete... reci ti nama kako ti do super moda? al hajd, nije to ni bitno, nego... ti se malo uzdigla nakon toga? supsiti se na zemlju, i gledaj bolje na svoje fine okice. pa da i ne zapinji za mene, ne valja ti to. kazu da igram prgavo :D

[b]lucky

[/b]ljudina, cojk ipo. sta reci. navijamo za isti klub [man utd] i tim [ferarri] ... odmah mi se svidja. junace, idemo na prodlavu titule prvaka evrope i svijeta - man udt...

[b]snake

[/b]ma cojk uvijek fura neke parole smrt ovom, smrt onom [fasizmu, i td] a meni vamo kae ja fasit, nacist... plaho opasan igrac, ali zaboravlja da ima najprgavijeg protivnika :D

[b]zilho [zix]

[/b]eh to je ljudeskara. dokazuje mnogima da godine nisu presudne za ludost. ma obeco me cojk povesti u svoju arku kad je napravi. uh pa sad... zivi bili pa vidjeli ...

eto toliko o vama, moglo je biti i gore i bolje, ali tako je i bas me briga

i jos nesta da kazem:

[b]vise me ne pitajte mogul meme, mohunja, meda nikvog sira i tih guracki. ne mogu ja vise toga. zasitio se.

[/b]mir i spas boziji na vas braco i sestre[/quote]

[quote name='imola' post='185994' date='Oct 11 2007, 08:49']Kako zixe možeš mene i priju Eci ovako nisko držati... :D na tom svom popisu...
ja bih se pridružio ovom zixovom spisku da se ne pobraja više,mada ima tu još ovih mojih susjeda slatinjana(clarc,januar) i nadasve veliki momci[b] profac i sušić...[/b][/quote]
redosljed pisanja nije redosljed drgosti eto vidis
izvinjavam se profi clarku i susicu zbog izostavljanja i sva tri su odlicni momci i jako dragi ako him ibro kaze su su mu dragi neg se cuvaju toga

sve naj naj i sorry jos jednoc

bom od muskih :google.com- uvijek na liniji i sa njim se fakat napricam ujutro :D ,wesly-ljudina i po,tatica-delija,krajzler-jaran,x-men-svadljiv al nadjemo temu oko koje mozemo popricat ;) zilho-stariji momak sa dobrim gegovima i uopste zabavan ,lucky-neslazemo se uvijek al kad pocnemo igrat saha ;) imola -pametno zbori ,unkown-stari pjevac,ibro-et on zadnji ,nije rijesio problem cobanskog cevapa,svake godine sve manji :D od zenskaci :D :bom :emina :D -,divlji andjeo,sebina,zvrk,moja lipa komsinica :D zelka,bom onda eci,apotekarka21 : :D et svi su mi dragi ,zaboravio sam mog rodju neznam ko sam :D on spada u gornju grupu..et :D

joj, ima ih punooo, svi su na neki svoj nacin dragi, mogu nasmijati, naljutiti ili..
hajmo redom

-auslanderka - samo oduljila sa tom prinovom :lol: al uvijek za flood na du
-sebina ajdinovic - benesto dijete do kraja, al otvoreno za zajebanciju i nije peka
-eci peci pec - nesto joj zec al de, sta ces, hehe, uvijek me nasmije kad se pocne zivcirati na ljubav,zivot,keks
-hugolina, floresita, cazinjanka, bjuti from d mahala, uvijek za zezu su, hehe , zvrk hanuma, zelka

a od muskih, heh

ibro, vazda me naljuti, al' de, kad je on taki, kralj foruma :kiffer:
ne volim januar, hehe, hebac foruma :lol:
doc - tata, treba da castis, nije uredu radost da se krije, haha
lucky - ova ljudina nema dlake na jeziku, samo mu nedajte pare u ruke, ko i svi bankari je :lol:
apolo - mora mi naci kakvu komsincu, khmm :lol: ljudina i po..
snake, zestok brete, ali lako plane, drag mi je i on, imam s kim flodati
black tatoo, sta reci za njega, to vec i tice na grani znaju, demagog foruma :lol:
ne znam ko sam - covjek od povjerenja, samo ne treba da se ljuti i da ga vrijedja sve
imola, komso, zajebant :lol:
razim, ljudina i po, svrstase ga u onu komunisticku elitu al' de
sanel87 i unknown, nasi zaljubljenici, nemaju mira od zena

heh, ne naumpada niko vise, osim zilhe i ober-a, ne znas koji veci zajebant, svaki put se dobro ismijem postovima :D

et' ko se nije nasao na listi nek mi oprosti, dopunim ja kasnije

ahh, da, da ne zaboravim x mena i njegove svadje na ljubav zivot sex i politici :lol:

joj, zaboravio sam jednogcoeka, iako je on zorli ljut na mene, treba odati covjeku pocast, samo da nije toliko ljut na SDA i Aliju :kiffer: Edited by clark gable
zaboravan brete

Haj joj, sash vid'ti liste..

Shall we? :D

Eci mi je cool, jer je iskrena, ima stav i zivi po svom
Sanel je uvijek horan za pomoci, natovario mi je comp muzikom :D
apolo, legenda, svaku noc mi pozeli laku noc :D
lucky, vesela osoba, lijepo sa njim popricat, daje kredita, a naplacuje doople kamate :lol:
ober_snake, djeluje vako kao pametan covjek
zilho, cuj, ne znam ja vas pola, pa ni njega, ali brate ovako se mogu nasmijat njegovim postovima :)
black_tattoo, jer slusha istu mjuzu kaj i ja
auslenderka, draga cura, svestrana, aktivna dosta na svim sfrema zivota ;)
NZKS, dobar prijatelj
clark, jest da dojadi vise sa onom memom, al' neka ga :lol: rodila ga majka, rekla sam ja jednom, voli sarmirati, pametovati i filozofirati :) na zadnjem mjestu, to je ono secer na kraju :lol:

Gledam ja ovaj spisak, samo 2 cure :lol:
Ima vas jos, fine raje sa kojom se moze zezat, Flor i andjeo, recemo..
Koga sam zaboravila, nek halali, valja mriti, a bom kad vas upoznam, dodam vas na listu ili ak se jos koga sjetim..

peace with u