Jump to content
Sign in to follow this  
Virus

Fuad Backovic Deen

Recommended Posts

ccc momak bar radi nesto od svog zivota :) hehe,nemojte tako on nije nikom ovdje rekao nista :)

To je sve individualno, covjek moram priznati i jest individualac..ima lijpe tekstove....glas onako ...previse mi se rasteze...muzika ok..poprilcno....

njega treba u ćefine , u tabut i za merhamet xD
ma pederko je on , sto kaze jezza gaycina nad svim gaycinama

[quote name='najmladji_sejtan' post='329702' date='17.06.2009, 12:06']njega treba u ćefine , u tabut i za merhamet xD
ma pederko je on , sto kaze jezza gaycina nad svim gaycinama[/quote]

[font="Georgia"]Zato je taj pedercici pola Sarajevski "damica" guzio dok si ti jedino svoju desanku :lol: [/font]

hehe ja da sam damica mogo bi od mene samo dobiti saku u nos , bolje i desanka nego Deen

[quote name='najmladji_sejtan' post='329715' date='17.06.2009, 13:22']hehe ja da sam damica mogo bi od mene samo dobiti saku u nos , bolje i desanka nego Deen[/quote]

[font="Georgia"]Čekaj ti omavla

ti fakat covjece samo provociras mene bezze , sta si navalio na mene, citiram li ja tvoje komentare , okani se moje muzike , ako slusas deena tvoja stvar mene nije briga, i kakav ja to imam stil oblacenja de reci da znam , reko sam vec jednom da se ja ne oblacim u crno - nije mi niko umro :D , da bi izbjegli dalje konflikte okani se mene do daljnjeg , ako mi sta imas reci fino pitaj , ne moras me provocirati bezze

[quote name='najmladji_sejtan' post='329733' date='17.06.2009, 17:13']ti fakat covjece samo provociras mene bezze , sta si navalio na mene, citiram li ja tvoje komentare , okani se moje muzike , ako slusas deena tvoja stvar mene nije briga, i kakav ja to imam stil oblacenja de reci da znam , reko sam vec jednom da se ja ne oblacim u crno - nije mi niko umro :D , da bi izbjegli dalje konflikte okani se mene do daljnjeg , ako mi sta imas reci fino pitaj , ne moras me provocirati bezze[/quote]
[font="Georgia"]
Ko te provocira, ja tebe citiram ko i druge članove, tako da nemoj si imat tu čast da misli

ccc ja cijenim svakog ko ima svoj image,i na njegovom oblacenju nemi se smijao nego covjek ima svoj stil svaka mu cast,a ko ono rece neka austrijska tv kuca tako nesto rekla za njegovo oblacenje je ponizenje za tu tv kucu ili voditelja koji je to rekao,naj gore je nosit sto svi nose,mnogi uzimaju markiranu odjecu a nestoji im uopste ali eto markirano je markirano.

ja licno nosim carape Dolce & Gabanna , Hugo Boos remen, i Prada gaće i osjecam se tako sexy kao Deen , prolazim korz stop i crveno samo dodjite , taxi treba mi samo zovnite haha

[quote name='Adnan91' date='13 July 2009 - 22:45 ' timestamp='1247521520' post='333131']
ma on je

[url="http://www.youtube.com/watch?v=Kku84bUg0YQ&feature=related"]klikni de[/url]

:DDD

Pop pjevač i slobodni umjetnik u Kantonu Sarajevu Fuad Backović Deen, koji je pod krivičnom i moralnom odgovorno