Jump to content
Sign in to follow this  
sanel87

Starcraft 2

Recommended Posts

[quote name='Angel of Death' date='01 June 2010 - 15:17 ' timestamp='1275394659' post='377309']
Dobar je Starcraft ali ja cekam DIABLA .
[/quote]

I ja isto tako, nisam bas neki fan starcrafta....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

Uglavnom samo da javim evo, ko ne zna, da je vec u prodaji dvica, pa me zanima li ovdje da ju je vec neko igrao. Ja je licno necu ni ispobati, nemam hdd-a da je skinem sa interneta :rofl: [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

Da nezna neko mozda kakvu konfiguraciju trazi SC 2?....volio bih je igrati al mi komp i nije bas nesto a neda mi se sad davati pare za novi samo zbog jedne igrice!...:)

[quote name='Biggy' date='03 August 2010 - 14:06 ' timestamp='1280833582' post='387447']
Da nezna neko mozda kakvu konfiguraciju trazi SC 2?....volio bih je igrati al mi komp i nije bas nesto a neda mi se sad davati pare za novi samo zbog jedne igrice!...:)
[/quote]

[color="#666666"][font="verdana, helvetica, arial, sans-serif"][size="2"]OS: Windows XP SP3 / Vista SP1 / Windows 7[/size][/font][/color]
[color="#666666"][font="verdana, helvetica, arial, sans-serif"][size="2"]CPU: 2,2 GHz Pentium IV ili jednak AMD Athlon procesor[/size][/font][/color]
[color="#666666"][font="verdana, helvetica, arial, sans-serif"][size="2"]RAM: 1 GB RAM-a (1,5 GB za Vistu id Windows 7)[/size][/font][/color]
[color="#666666"][font="verdana, helvetica, arial, sans-serif"][size="2"]Grafika: 128 MB nVidia GeForce 6600 Gt / ATI Radeon 9800 PRO[/size][/font][/color]
[font="verdana, helvetica, arial, sans-serif"][size="3"][color="#666666"][size=2]
[/size][/color][/size][/font][color="#666666"][font="verdana, helvetica, arial, sans-serif"][size="2"][b]Strategija je ipak, nije toliko bas zahtjevna, kod mene fino przi, steta sto je samo SP [/b][/size][/font][/color][b][img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img][/b]

[quote name='sanel87' date='03 August 2010 - 13:53 ' timestamp='1280836428' post='387455']
Strategija je ipak, nije toliko bas zahtjevna, kod mene fino przi, steta sto je samo SP
[/quote]
Erm, pa to i ba

Igra je izasla prije nekih mjesec dana (27.07.2010), i sta da kazem... odlicna je. Za sve one koji cijene dobru igru (dobar RTS) ovo je igra koju bi trebali imati, ako ne na orginalu onda sigurno pirat za pocetak.

Neznam odakle da pocnem da dam kakav komentar, pa cemo ovako... Ako ste igrali SC1 + SCBW onda znate kako SC saga ide i prica koja se nastavlja je pravo dobra, bar ovaj dio sto je izasao za Terran rasu, jedini nedostatak je upravo sto je izasla samo jedna kampanja i samo jedna prica tako da za ostatak price moramo cekat Heart of Swarm (Zerg kampanja) i protos kampanju. Kampanja ima 29 misija ukupno, medjutim 4 misije su option misije i samim tim necete moci odigrati svih 29 prvi put kad budete igrali kampanju. Sama kampanja je dignuta na puno vishi nivo u odnosu na prvi SC sa izborom misija koje zelite prvo rijesiti, kao i sa tzc virtulanim novcem koji vam omogucuje da unaprijeđujete jedinice po svom odabiru( tako npr. mozete izabrati opciju da bunkeri u terranaca sad imaju mjesta za 6 jedinica a ne samo 4 kao u prvom SC-u) i josh veliki broj interakcije koje manje vishe mogu pomoci kroz samu kampanju. Sve u svemu kampanja je nesto sto morate preci ukoliko imate ovu igru.

Sto se tice multiplayera, tu ima velika promjena. StarCraft 2 naime ne podrzava LAN uopšte i jedini nacin da igrate protiv ljudi (bilo sa prijateljima ili ne) je upravo preko Battle Neta. Razlog ovome je kako Blizz navodi da se sprijeci piratstvo, sto je ujedno i jedini defekt igre uopste. Tako da narode moze zaboraviti na LAN partye sad zasad(citao sam o nekim LAN emulatorima koji su josh u testnoj fazi a koji poprilicno obecavaju, pa mozda za koji mjesec i bue nesto).

Da josh nastavim pisati bio bi ovo jedan veliki text wall a to ne zelim. U svakom slucaju vecina web stranica igru su ocijenili sa 9.5 od 10 iz gore navedenog LAN razloga...

Kako god probajte pa vidite :D

EDIT: Za sve one koji se pitaju koliko retail kosta: 59 eura je diital buy ili upgrade ukoliko imate WoW acc vec Edited by Trollbane

[color="#8B0000"]Ja sam je vis dvaput prelazio i to na BRUTAL dok nisam poludio kod zadnje misije. Zao mi samo sto su odvojili
kampanje Terran / Zerg / Protoss. Igra je premocna i grafika je dobro uradjena.

Jeli tko da odigramo negdje u LAN-u StarCraft 1 ???

Sigurno ima dobrih igraca :)) [/color]