Jump to content
Sign in to follow this  
_beba_

Koliko volite svog partnera ?

Recommended Posts

Ja svog malog volim odavde do beskraja , i dalje od toga :) , volim ga vise nego zivot svoj :) volim ga toliko da se to vise nemoze rijecima opisati :) on je covjek mog zivota :rolleyes: i udat cu se za njega ako bog da uskoro :) :wub: :blover:

zar tu rijec netreba da osejti osoba koju volis a ne da to govoros citavom svijetu da ga volis do beskraja,to bi svi vidjeli i bez ovako da kazes da ga volis do beskraja,mozda za nekoliko mjeseci ces ga mrzit pa ces se smijat i reci dzubre jedno :) i onda kazu kad se neko mjesa u tudze zivote a pola osoba ovdje iznijelo svoje privatne zivote..

Dobro pitanje? Ne poznajem ja rijeci dovoljno dobro da ih prebacim u tu apstraktnu dimenziju i da pokusam opisati sta znaci to tacno, nekako je strano, kao da pokusam opisati kakav je okus kruske, slatka ali ne tipicno ko secer vec je slatka i socna i jos uz to je nekako neopisiva i moze se samo dodati da se osjete ona predivna zrnca dok se jede kruska! A ljubav se moze opisati kao osmjeh, pogled il kao snijeg il sunce ne ne ne mozda zrak il je cokolada pravi ukus ;) nebitno :) al NAJVISE cemo stavit kao zadnje :)

bolje je pokazati jednom osobi koliko je volis, nego joj 100 puta to reci ;) ja se bar toga drzim... draza su mi djela nego rijeci... a istina je da i rijeci ponekad dobro pasu... al dzabe rijeci ako nema djela...
ko o cemu, n_z_k_s o ljubavi :D

nadam se da moderatori nece obrisati ali samo se pjesmom moze iskzati osjecaj ...pa zato evo jedna lijepa od

Tema je vela havle, pravo da se covjek nasmije... :)
Zar nije dovoljno da partner osjeti i zna da ga volimo a ne cijeli svijet?

Pitanje za _bebu_: Da li bi ti umrla za njega? (recimo njemu treba srce kao organ i ti mu das svoj, jer pises da ga volis vise od zivota)

[quote name='Eve' post='161502' date='May 17 2007, 17:11']Tema je vela havle, pravo da se covjek nasmije... :)
Zar nije dovoljno da partner osjeti i zna da ga volimo a ne cijeli svijet?

Pitanje za _bebu_: Da li bi ti umrla za njega? (recimo njemu treba srce kao organ i ti mu das svoj, jer pises da ga volis vise od zivota)[/quote]

Iako je pitanje za bebu, ja cu kazati da bi ja za svoju voljenu dao i srce kad bi trebalo... ne bi zalio svoj zivot okoncati samo da bi ona svoj nastavila...

I sta onda kad ti svoj zivot okoncas?
Ona ce mozda za nekih 10 godina naci drugog, udati se imati svoju porodicu, pitanje je hoce li te kad spomenuti. Apsurdno je tako nesto reci li napisati kad ne znas sta te sutra moze docekati, sto je x-men napisao danas je volis sutra mozes reci da je djubre. Vama izgleda jos puse vjetar kroz usi :D ali sve u svoje vrijeme. :) ;)

[quote name='Eve' post='161509' date='May 17 2007, 17:39']I sta onda kad ti svoj zivot okoncas?
Ona ce mozda za nekih 10 godina naci drugog, udati se imati svoju porodicu, pitanje je hoce li te kad spomenuti. Apsurdno je tako nesto reci li napisati kad ne znas sta te sutra moze docekati, sto je x-men napisao danas je volis sutra mozes reci da je djubre. Vama izgleda jos puse vjetar kroz usi :D ali sve u svoje vrijeme. :) ;)[/quote]

Sta kad zivot okoncam?! :D Znam zasto sam ga okoncao, i nece mi biti bitno hocel me spomenuti ili nece. Vazno mi je da bude sretna i nista vise. Ako ce joj biti sreca sa nekim drugim neka bude zasto bi mi to smetalo?! Ako ce joj biti sreca porodica sa nekim drugim momkom/covjekom - ne zalim. Bar sam pomogao da neko bude sretan... A svoj zivot kad bi i okoncavao na taj nacin, okoncao bi ga jer bi znao da radim nesto dobro za nekoga koga volim...

mislim da prvo treba spasit svoj zivot da bi drugom pomogao :) da je forum postojao prije 10 godina ija bi ovako napisao kao neki al sve u svoje vrijeme.

Tema je dobra,moze se voljeti voljeti a bogami i preboljeti,a sad ...vene rezati i srce vaditi ...na to nisam spremna...pa ... sad zavisi ..u kakvoj si situaciji,treba pokazivati i DOKAZIVATI ljubav...voljenoj osobi ....

reko sam jednom al vidim da mi brisu postove pa da ponovo kazem :D .. volim svog partnbera trenotno mja ljubav nasjvise na svijetu al ja tu ljubabv njoj poakzujem djelima :D et bom da znate kako to kod mene ide :D

Ma znate sta svi vi koji tako kazete nikad se niste iskreno zaljubili niti ste bili iskreno voljeni sa druge strane t.j od strane vaseg partnera :huh: niko vas nije iskreno volio :huh: a niste nikog ni iskreno voljeli :huh: neko je pitao sta da treba pa on bi meni dao i srce i dusu i sve a tako i ja njemu i kad bi jedno od nas umrlo nedo bog :huh: ovo drugo bi umrlo od tuge za umrlim i ja nevjerujem da bi mogla dana bez njega bez mog maljog a nebi mogao ni on bez mene :huh: tema nije nimalo glupa ko zna sta osjeca prema nekom :huh: :mellow: samo je pitanje kad cete vi to osjetiti neki nece nikad mozda, meni je se moj malji dokazao milion puta a i ja njemu tako da netreba sta dalje puno pisati o tome :rolleyes: eto toliko od mene a kome se tema nesvidza i kome je glupa , t.j ko nema nimalo emocija u sebi nemora ni postati nikako :P !!! Toliko od mene to je moje misljenje nece se promjeniti nikad al postujem svako ima svoje misljenje samo je kod nekih preglupo i toliko bezosjecajno !!

a mislim dati zivot ... to je ipak malo puno zar ne... mislim nije da nemam emocija, ali ove price o smrti i slicno me prvo najeze a drugo ne mislim da bih umro od tuge i za kim pa ni za svojim roditeljima koje ipak najvise volim jer ljudi koje volim bi i htjeli da ja nastavim zivjeti kao sto bi ja htio da drugi nastave zivjeti u obrnutom slucaju....
sta ce neko davat zivot za mene....ili ja za nekog...

[quote name='_beba_' post='161599' date='May 17 2007, 22:17'][b]Ma znate sta svi vi koji tako kazete nikad se niste iskreno zaljubili niti ste bili iskreno voljeni sa druge strane[/b] t.j od strane vaseg partnera :huh: niko vas nije iskreno volio :huh: a niste nikog ni iskreno voljeli :huh: neko je pitao sta da treba pa on bi meni dao i srce i dusu i sve a tako i ja njemu i kad bi jedno od nas umrlo nedo bog :huh: ovo drugo bi umrlo od tuge za umrlim i ja nevjerujem da bi mogla dana bez njega bez mog maljog a nebi mogao ni on bez mene :huh: tema nije nimalo glupa ko zna sta osjeca prema nekom :huh: :mellow: samo je pitanje kad cete vi to osjetiti neki nece nikad mozda, meni je se moj malji dokazao milion puta a i ja njemu tako da netreba sta dalje puno pisati o tome :rolleyes: eto toliko od mene a kome se tema nesvidza i kome je glupa , t.j ko nema nimalo emocija u sebi nemora ni postati nikako :P !!! Toliko od mene to je moje misljenje nece se promjeniti nikad al postujem svako ima svoje misljenje samo je kod nekih preglupo i toliko bezosjecajno !![/quote]
Kao prvo odkud ti znas jel ko kad bio zaljubljen ili ne?? Previse se dizes u mojim ocima! Imas mozda oko 14-15 godina, ako imas vise onda mi je zao, ponasas se ko malo naivno djete sry! Mozda ti je to prva ljubav pa ti sad mislis to je bog zna sta i ostacete vjecno zajedno blablabla svi smo mi to prosli! Nemora znaciti ako neko nece citavom svijetu da pokaze svoje osjecaje i da napise na javni forum koliko nekog voli, da je bez osjecaja. Trebala bi malo razmisliti prije nego sto napises tako nesto. Iskreno, ja nebi dala svoj zivot za taj od mog partnera - bilo kojeg. Svakome je sudjeno jednom umrijeti, prije ili poslje! I ako tebe ta osoba iskreno voli onda ona isto sigurno nece da ti umires umjesto nje...Ako nekom treba krv ili bubreg ili sta ti je znam ok, nije problem ako ja tu osobu volim i mogu mu tako spasti zivot haj sto da ne, al da mi ja umirala da on zivi hmmm nemogu si to zamisliti! A kad pogledas to "ja bi umro za tebe" nema nikve veze s realnim zivotom, ko da ja nekog mogu spasiti kad umire...romanticno jes al to je i sve!

[quote name='pinky' post='161708' date='May 18 2007, 16:17']Kao prvo odkud ti znas jel ko kad bio zaljubljen ili ne??[b] Previse se dizes u mojim ocima[/b]! Imas mozda oko 14-15 godina, ako imas vise onda mi je zao, ponasas se ko malo naivno djete sry! Mozda ti je to prva ljubav pa ti sad mislis to je bog zna sta i ostacete vjecno zajedno blablabla [b]svi smo mi to prosli! [/b]Nemora znaciti ako neko nece citavom svijetu da pokaze svoje osjecaje i da napise na javni forum koliko nekog voli, da je bez osjecaja. Trebala bi malo razmisliti prije nego sto napises tako nesto. Iskreno, ja nebi dala svoj zivot za taj od mog partnera - bilo kojeg. [b]Svakome je sudjeno jednom umrijeti[/b], prije ili poslje! I ako tebe ta osoba iskreno voli onda ona isto sigurno nece da ti umires umjesto nje...Ako nekom treba krv ili bubreg ili sta ti je znam ok, nije problem ako ja tu osobu volim i mogu mu tako spasti zivot haj sto da ne, al da mi ja umirala da on zivi hmmm nemogu si to zamisliti! A kad pogledas to "ja bi umro za tebe" nema nikve veze s realnim zivotom, ko da ja nekog mogu spasiti kad umire...romanticno jes al to je i sve![/quote]

1. sta su tvoje oci,instrument za odredjivanje koliko se je sta diglo
2. u zivotu postoje faze kroz koje svi moramo proci,
3. ako se jednom umire treba umrijeti sa stilom

[quote name='lucky' post='161714' date='May 18 2007, 14:44']1. sta su tvoje oci,instrument za odredjivanje koliko se je sta diglo
2. u zivotu postoje faze kroz koje svi moramo proci,
3. ako se jednom umire treba umrijeti sa stilom[/quote]
1. To se vidi zato ne treba nikakav "instrument"!
2. Isto sam to rekla da imaju faze, i da je vecina ih vec prosla CITAJ!
3. Tacno je da se treba umrijeti sa stilom, nigdje nisam napisla nesto drugo!

Samo toliko :D

pisel jos na robnoj kuci umri mlad bices lijep les :) bebo svatam da si ti olaksala dusu i kad si napisala da ga volis i da bi dala zivot za njega,al podjeli tu ljubav snjim ili ti osjecaji naviru tako puno da si zadovoljnija kad kazes i nama da ga volis do beskonacnosti..

tema je evoluirala kao i svaka druga,

edo,mislim, treba curu razumjeti, ipak, taj zanos, polet, osjecaj da ste neunistivi i slicno, pobudi zelju da vrsitis i da to podijelis sa cijelim svijetom, to je neminovno..

dati zivot, u ovom kontekstu ja bih ga upotrijebio samo metaforicki, usplahirenost, zelja za voljenom osobom i tuga kad je izgubimo vjerovatno nas ponuka na mnoge stvari.. price o ubistvu i davanju zivota za voljenim/om mozes naci jos samo u knjigama,mislim, budimo realni ipak najvise volimo sebe ali u afektu, covjek je spreman na sve.. ali mala doza razuma ipak ce nas ponukati da se presaberemo..

romeo i dzulijet je samo "bajka!" a sapunice ( citaj, safunjare) su sasvim nesto drugo..

a zivot i ljubav su opet nesto drugo..

p.s.zanimljiv razvoj teme..

[quote name='pinky' post='161716' date='May 18 2007, 17:51']1. To se vidi zato ne treba nikakav "instrument"!
2. Isto sam to rekla da imaju faze, i da je vecina ih vec prosla CITAJ!
3. Tacno je da se treba umrijeti sa stilom, nigdje nisam napisla nesto drugo!

Samo toliko :D[/quote]

1. ti si navela citiram : "Previse se dizes u mojim ocima",kraj citata ,iz toga sam ja zakljucio da tvoje oci dodju kao neki instrument,
2. ti si navela citiram : "svi smo mi to prosli" kraj citata , vidis ima koji nisu sve prosli,
3. ovo je fakat tacno ...
nadam se da nesmeta ovo oslovljavanje sa ti ... eto tolihno od mene ... :D

[quote name='lucky' post='161726' date='May 18 2007, 16:18']1. ti si navela citiram : "Previse se dizes u mojim ocima",kraj citata ,iz toga sam ja zakljucio da tvoje oci dodju kao neki instrument,
2. ti si navela citiram : "svi smo mi to prosli" kraj citata , vidis ima koji nisu sve prosli,
3. ovo je fakat tacno ...
nadam se da nesmeta ovo oslovljavanje sa ti ... eto tolihno od mene ... :D[/quote]
1. To da se ona dize i drugima pokusava da spusti vidi corav a kamol ja :P
2. S tim "svi smo mi to prosli" hocu samo da joj kazem da vecina od nas zna kako je to kad si zaljubljen i kad mislis da bi mogao "more asfaltirati za voljenu osobu blabla", ne vjerujem da jos ima neko na forumu ovom ko nije bio zaljubljen. Ako ima nek se javi :D

Eto jel ti sad jasnije? :D

Kad dodje covjek u ljubavi do te granice da za voljenoga spreman dati zivot onda se moramo pitati sta se sa nama desava : jesam ja to jos nezrela ili vise nisam sa obje noge na ovoj zemaljskoj kugli ?
Razumije se moze se voljeti ali ljubav se pokazuje drugim cinima , rjecima , gestama .
Meni licno kad bi neko rekao sutra : ako ti bude trebalo srce dacu ti svoje ( sem moje mame :) ) pocela bi se pitati jel taj insan dobro!!!

ja samo kazem da to sto neki kazu " ja bi ovo ja bi ono samo hoce da dokazu neku ljubav emocije strast i te emocije i to sve izlaze u visku iz te osobe to nije nista lose po mom misljenju, svak je imo simpatiju bio zaljubljen i poceo da voli ko nije pocece, nekog to pukne zesce a nekom svejdeno samo et da moze reci imam neku ljubav". ja bi prvi za pravu ljubav kad bi neku volio i shavtio da je nekako ona prava za mene sve bi ucinio da bude moja al more nebi asfaltiro mozda i bi kad bi mi stari bio Bil Gates i nebi nikad vadio svoje srce da mi zenska prezivi ipak ja volim sebe :D

[quote name='Clark_Gable' post='161721' date='May 18 2007, 17:03']tema je evoluirala kao i svaka druga,

edo,mislim, treba curu razumjeti, ipak, taj zanos, polet, osjecaj da ste neunistivi i slicno, pobudi zelju da vrsitis i da to podijelis sa cijelim svijetom, to je neminovno..

dati zivot, u ovom kontekstu ja bih ga upotrijebio samo metaforicki, usplahirenost, zelja za voljenom osobom i tuga kad je izgubimo vjerovatno nas ponuka na mnoge stvari.. price o ubistvu i davanju zivota za voljenim/om mozes naci jos samo u knjigama,mislim, budimo realni ipak najvise volimo sebe ali u afektu, covjek je spreman na sve.. ali mala doza razuma ipak ce nas ponukati da se presaberemo..

romeo i dzulijet je samo "bajka!" a sapunice ( citaj, safunjare) su sasvim nesto drugo..

a zivot i ljubav su opet nesto drugo..
p.s.zanimljiv razvoj teme..[/quote]
kolega svatam ja nju i vise nego sto ona to misli,nezelim joj usporavat ove sadasnje osjecaje u kojima ona plovi ne na 7 nebuu nego na 17-mnestom nebu,to je sve prirodno,eto nasla je mjesto gdje ce ispoljit osjecaje za svoju ljubav za koju bi zivot dala.i to cijenim,to su ipak emocije i osjecaji kroz koje smo mnogi prosli samo neki zeel to sakrit jer je to njihova intima a neki zele podjelit sa ostatkom svijeta,..ja njoj zelim srecu i da dozivi starost sa ovakvim osjecajem,ovo sto sad dozivljava u njenim godinama je to neka normala,to kazem osjecala se bolje kad je ovdje postavila temu koliko volimo svog partnera,.rekao sam isto sve u svoje vrijeme,mozda ce se nakon nekoliko godina ako bude postojoao ovaj njen post stidit malo jer je to napisala,ipak bitno je da je sad sretna dok to traje...

Hmmm.nema tih rijeci koje mogu opisati moju ljubav prema mom dragom MUJI !!! volim te (makcode) :D ;)