Jump to content
Sign in to follow this  
denoM

Smijeh

Recommended Posts

Koliko cesto se smijete i dok se smijete jel to bude "od srca" ili cisto radi kulture ?
Koliko vas je puta smijeh izlijecio nakon depresivnog dana .... isl. ?
Vidim da se danas malo ljudi iskreno nasmije a i kada se smije osjetis njihovu psihicku iscrpljenost.
Jedan iskren osmjeh moze mnogo toga promjeniti ....
[color="#808080"][size=4]Smile :D Be happy ;) !!!![/size][/color]

inace se smijem cudo kazu dobro za trbusne misice :D a i fino kad si u drustvu da bacis koji osmijeh inace misle da se osjecas suvisno :D al i nevalja se cudo smijati kazu da si lud znaci ni malo ni cudo neg umjereno :D

Ja kad se smijem smijem se od srca. Krecem se u takvom drustvu gdje se uvijek vodi nekakva hajka pa smijeh prisutan il prije kakvog testa za razbijanje treme. Nekad ne da se smijemo nego cenimo od smijeha :D :D (nadam se da znate sta znaci rijec ceniti :D :D) i pravo dobro dodje covjeku da se malo opusti. Inace ne volim ljude koji se smiju "radi kulture" i koji ne znaju se od srca nasmijati. Kad sa Ibrom pijem kafu, idem negdje pricam uvijek mi je kez od uha do uha. Jer taj covjek stvarno ima moc da te razvedri i nasmije u kolikoj god sjebadi bio. :D Ibro HVALA! :)

Smile :D druzi se sa Ibrom and be happy :rolleyes:

Ako je ko ekspert u rusenja rekorda smijeha, onda sam ja :D Vesela sam, ne volim zategnute ljude, peke, koji nit 'znaju za salu nit' se kad sale u drustvu :D
TReba znati granice, okej, ali stvarno me cesto znao zaboljeti stomak od smijeha i danas kad se sjetim nekih stvari mogu se smijati opet onim zarom :D
A to da ljudi se smiju radi reda, kriva je teska situacija pojedinca, problemi, sikiriki, eh...
Vec sam jednom negdje navela citat:
"Teku mi suze od smijeha, ako prestanem da se smijem, ostat ce samo suze"

ovaj ipak najjaci...

Zaboravili smo kako se smijat.
Ti misici na licu nam se jednostavno ne micu...
Hej, evo ga! Kad estradu vidim,
i opet nestane... kad se sjetim dje zivim...

Ali ja uvijek kazem, optimizam, sam se znati podici i naci razloga za smijeh, nikako ne moze sve da bude crno! ;)

:D
kod mene je il crno il bijelo, il se smijam il placem...fakat se volim zezati ,kako na svoj tako i na tudji racun,,al naravno, u granicama ukusa i dopustenog.. :D
fakat je smijeh ono sto je insanu najvise potrebno, sta ces i od plakanja il nekih tamo tuznih faca i deprimirranog ponasanja dobiti..nista

smij se, smij se i onda kad bi plakati htio..... :D