Jump to content
Sign in to follow this  
gale

hoce li Cazin doci

Recommended Posts

www.velikakladusa.gov.ba/teferic/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=42

na proslavu 5/10 krajiskog teferica.

ja upucujem poziv i zelim dobrodoslicu svim ljudima dobre volje.

ili nece doci,

ovo ce biti i test,

da se znamo ravnati u buducnosti.
[url="http://www.velikakladusa.gov.ba/teferic/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=42"]http://www.velikakladusa.gov.ba/teferic/in...9&Itemid=42[/url]

[quote name='gale' post='160701' date='May 13 2007, 06:23']www.velikakladusa.gov.ba/teferic/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=42

na [b]proslavu 5/10 krajiskog teferica[/b].

ili nece doci,

ovo ce biti i test,

[url="http://www.velikakladusa.gov.ba/teferic/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=42"]http://www.velikakladusa.gov.ba/teferic/in...9&Itemid=42[/url][/quote]

Ispada Gale da si ti neki

test bas ce se vidit test i izdajnici medzu nama ,ovo je kao ona sabotaza sto je bila,da vidimo ko ce poletit u izdjajnistvo i miljenistvo fikreta,,haj nesikirajte se vii doce vama i braca srbi..i pop :)

[quote name='x-men' post='161159' date='May 15 2007, 19:13']test bas ce se vidit test i izdajnici medzu nama ,ovo je kao ona sabotaza sto je bila,da vidimo ko ce poletit u izdjajnistvo i miljenistvo fikreta,,haj nesikirajte se vii doce vama i braca srbi..i pop :)[/quote]
poziv se upucuje svim ljudima dobre volje,prema tome dobro dosli i Srbi jer je pola Bosne u njihovim rukama koju ste vi zauvijek izgubili...bem li ga slabi ste bili borci.

a vjerujem da ce mnogi doci iz Cazina i okolnih mjesnih zajednica.ne mozes ti atakovati na niciju svijest i diktirati kako ce ko misliti.moras shvatiti da tebi od Bosne ostaje samo Cazin.

[quote name='bUDO_hodza' post='161165' date='May 15 2007, 20:20']edo de mi pravi drustvo dole za stolom...

znj[/quote]
Kladuscani su za multietnicku drzavu sa razlicitim nacijama, religijama i etnickim grupama pa treba uzeti u obzir i zelju takvih/takovih gostiju i da ne bi doslo do kakve diskriminacije po pitanju jelovnika,vjerovatno ce biti posluzivan i klepan,peceni krmak sa raznja.pa kome se ne gadi bujrum.za muslimane ce biti uvezena jagnjetina iz Saudijske Arabije koja ce nositi na sebi medjunarodni znak HALAL FOOD.zbog toga Budo pazi za koji ces stol posaditi x-mena.

kad bi umirao od gladi nebi jeo izdajnicku hranu,..hocel biti puskaranja,,koliko smo mi dobri borci vidilo se gdje ste vi sad i kako ste bjezali,,,kad su se cazinljani patriote naoruzali tad su se i prepali takviu kao tii kukavice pobjeglice...ako je govorit na pocetku kad se lovackim branilo ,nisu oni nama nista mogli sa onolikim topovima kad nismo imali nista nece nikad ni mocii,,strasljivi su srbii a vii jos strasljiviji pa im se pridruzili,krmci jedni...

[quote name='ober_snake' post='161063' date='May 15 2007, 08:58']Ispada Gale da si ti neki

[quote name='zilho' post='161303' date='May 16 2007, 13:19']ja bi mogo na motorijadu i rock koncert gale de me brete zovni ja bi volio doci

a ober nisam nigdje vido sahovski turnir oni tebe bas bojkotuju iskljuci him struju
a sto se tice naziva

HOCE CAZINJANI DOCI NJIKE JE NAJVISE TAMO[/quote]

Bio turnir ne bio, ako se neki frendovi nekad patriotski orjentirani dovuku preko bare , ja

ma oni imaju para (dolara) njima fali kruha i igara a to ce doti al de vidi sa galom za sahivski turnir

doce i moj tetak nisam ga vidio godinama

sad samo da ih i vrijeme posluzi
kladusa bi mogla od turizma zivjeti

[quote name='zilho' post='161357' date='May 16 2007, 18:35']ma oni imaju para (dolara) njima fali kruha i igara a to ce doti al de vidi sa galom za sahivski turnir

doce i moj tetak nisam ga vidio godinama

sad samo da ih i vrijeme posluzi
kladusa bi mogla od turizma zivjeti[/quote]

Galetu dugujem fotografije iz

[quote name='gale' post='160701' date='May 13 2007, 04:42']www.velikakladusa.gov.ba/teferic/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=42

na proslavu 5/10 krajiskog teferica.

ili nece doci,

ovo ce biti i test,

[url="http://www.velikakladusa.gov.ba/teferic/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=42"]http://www.velikakladusa.gov.ba/teferic/in...9&Itemid=42[/url][/quote]

Objasnili su mi sat je ovo 5/10, 5-ti u Bih, a 10-ti u SAD, valjda ce ovo biti centraliziran i zajednicki, ocekuje se oko 7-10 hiljada ljudi iz SAD.
Ja sam pozvan, od strane organizatora u V. Kladusi, imacu VIP lozu.

Da li mi neko moze reci, da li postoji podatak koliko je tacno krajisnika u Americi?

koliko ih je nakon pocetka rata otislo gore?

hvala

[quote name='pa3um' post='162008' date='May 20 2007, 15:31']Objasnili su mi sat je ovo 5/10, 5-ti u Bih, a 10-ti u SAD, valjda ce ovo biti centraliziran i zajednicki, ocekuje se oko 7-10 hiljada ljudi iz SAD.
Ja sam pozvan, od strane organizatora u V. Kladusi, imacu VIP lozu.[/quote]
samo da ne saznaju ko si ti hahahahha
i ja sam, pozvan i nosim him milostu smao nek vise ne vicu hairla hairla i nek me bret ne bude vise dzaba him metla i banda i vajk him puhalo

samo da rata ne bude
ludila medju ljudima...

al ako bude sta se more odaberi dres i udri

[quote name='zilho' post='163645' date='May 30 2007, 14:26']samo da ne saznaju [b]ko si ti[/b] hahahahha
i ja sam, pozvan i nosim him milostu smao nek vise ne vicu [b]hairla[/b] [b]hairla[/b] i nek me bret ne bude vise dzaba him metla i banda i vajk him puhalo

samo da rata ne bude
ludila medju ljudima...

al ako bude sta se more odaberi dres i udri[/quote]

Kli

Ma bice to super nelaprdajte svasta, dolazi dijaspore ko nikad i niko nedolazi da se potuce nego da se provede. A vi huskaci sto samo galamite vas nema nigdje kad je gusto, nego sutite i bujrum na dernek svi su dobro dosli.

Nego nije gale iz Cajica nego krajzler gale je malo nize mislim.

[quote name='krajzler' post='164338' date='Jun 4 2007, 01:53']sutite i bujrum na dernek svi su dobro dosli.

Nego nije gale iz Cajica nego krajzler gale je malo nize mislim.[/quote]

Pri

Ja mislim da je dio dijaspore vec dosao (gale, apolo, sonda, gago i ostali), nema ih na netu duze vrijeme vjerovatno pripremaju dernek.
Ja cu ici jer su me neki prijatelji popzvali, a volio bi i upoznati neke od ovih.

[quote name='pa3um' post='164750' date='Jun 6 2007, 21:43']Ja mislim da je dio dijaspore vec dosao (gale, apolo, sonda, gago i ostali), nema ih na netu duze vrijeme vjerovatno pripremaju dernek.
Ja cu ici jer su me neki prijatelji popzvali, a volio bi i upoznati neke od ovih.[/quote]

Nas zovu je se pla

[quote name='pa3um' post='164750' date='Jun 6 2007, 21:43']Ja mislim da je dio dijaspore vec dosao (gale, apolo, sonda, gago i ostali), nema ih na netu duze vrijeme vjerovatno pripremaju dernek.
Ja cu ici jer su me neki prijatelji popzvali, a volio bi i upoznati neke od ovih.[/quote]

Nebi bio

derneka ce biti u svakom slucaju bujrum svakom...samo iz moje familije dolazi nas 25-ro znaci ima nas puno i bit ce to jedno nezaboravno ljeto.

Pozdrav raja,sta ima.Evo upravo sam se vratio iz Bosne pa me nije dugo bilo pa se nadam da nisam nesto zanimljivo prpustio.Sto se tice teferidza bice super i nadam se da cete svi doci da se druzimo.Usput da vam kazem da sam maksuz isao na dzenazu rahmetli Fikretovoj sestri i da sam se BABOM rukovao i malo popricao i stvarno covjek izgleda velicanstveno i nek nam je ziv i zdrav.Dete mi majke vam objasnite koja je BUDALA
istrasirala onaj KRUZNI TOK U CAZINU odnosno polukruzni tok????To je toliko smjesno da sam se odvalio od smjeha pa sam to maksuz skinuo kamerom i poslacu na TV. ovdje u Americi da vide nas napredak i da ko 'GOJC" nestane na kruznom dobije kaznu a da ni sam nezna zasto je dobio.Hajde uzdravlje pa se cujemo.....

[quote name='GAGO2' post='165315' date='Jun 10 2007, 09:25']Pozdrav raja,sta ima.Evo upravo sam se vratio iz Bosne pa me nije dugo bilo pa se nadam da nisam nesto zanimljivo prpustio.Sto se tice teferidza bice super i nadam se da cete svi doci da se druzimo.Usput da vam kazem da sam maksuz isao na dzenazu rahmetli Fikretovoj sestri i [b]da sam se BABOM rukovao [/b]i malo popricao i stvarno covjek izgleda velicanstveno i nek nam je ziv i zdrav.Dete mi majke vam objasnite koja je BUDALA
istrasirala onaj KRUZNI TOK U CAZINU odnosno polukruzni tok????To je toliko smjesno da sam se odvalio od smjeha pa sam to maksuz skinuo kamerom i poslacu na TV. ovdje u Americi da vide nas napredak i da ko 'GOJC" nestane na kruznom dobije kaznu a da ni sam nezna zasto je dobio.Hajde uzdravlje pa se cujemo.....[/quote]

jesi poslije toga cina prao ruke ... :D
a sta je bio sa dovodjenjem crnke ...

jel to za fbi snimke saljes iz cazina a iz kladuse snimao one nove zgradice i semafore pa ces pokazat kako je napredna opstina.jesil bio kod IBRE na cevapima..zaboravio sam jos pitat kakav si ti to covjek a nereci da ces u cazin,koga se to bojis,i jos hrabar rec kad se vratio za ameriku da je bio u cazinu haha,hrabar insan..