Jump to content
Sign in to follow this  
_women_

Djecu ne donose rode

Recommended Posts

sjecate li se kada, kako, kojim putem, od koga ste saznali da sex postoji???? da djecu ne donose rode, da ih ne ostavlja ciganka pred vratima, nego da ih prave mama i tata....u krevetu??? I da li vam je i kako to saznanje promjenilo pogled na svijet?

Kako planirate to znanje prenijeti svojoj djeci??? Ili se nadate da ce vjerovati u rode sve do faksa? :lol:

to je normalno da kad si manji da roditelji uvijek pricaju neke bajke i to :D

pitas sjecas li se kad si sazno za sex itd...pojma ja nemam,gledo uvijek tv i ponekad scene dobre bile heheh tako da sam onda nekako skonto sta bi to moglo biti :D :D
svojoj djeci mozda budem pricao bajke kao stoo su i meni moji roditelji :D

ma sve cista glupost ja inace nikad nisam tome vjerovo, a kako primjetim ni danasnja djecurlija tome nevjeruje dok pocne da prica djete zna kako je nastalo... al prije vremena su bila takva djete gleda crtic vidi rodu i djete i misli do srednje da ga je roda donjela :D

sa roditeljima nisam nikad ni pricala o tome,
a mislim da sam prije 1. razreda osnovne znala kako se djeca prave :D

pa obicno pusimo tako te price u obdanistu.
filaju nas tako tim fazonima, i onda pocnu nas zafrkavat aj imas curu, aaaaajiiiiii, ovo ono, pa onda oni fazoni, volis ti memu, pa se upali djecija ona znatizelja pa se raspitivas cemu sluzi mema, pa onda slusas price odraslih, ono ja nju lapim za krake i ufatim perlat i sve to kad povezes tako nekako skontas.
iskreno, meni otac kad je prvi put pricao o tome, vec sam znao dobrih 90%, jedino sto u onom njegovom drhtavom glasu nisam uspio skontati sta mu znaci izvuci ga na vrijeme, nemoj da ti ostane u njoj :D

sta ja znam, mislim da je to bilo cc-a u 1. razredu srednje skole, kad sam onako imao prvi put burnije snove :D

sto se tice nacina prenosenja svojoj djeci, mislim da cu se aktivirati tako

hmm zeznuta tema,tesko ce to djeci biti objasniti inace nisam tako otvoren tip i nisam tako rano sazrijela kao vecina mojih kolegica bilo me sram pricati o tome sa bilo kim a kamoli sa roditeljima.sad to djeca uce u skolama pa bice lakse za objasniti.....
Znam da sam plakala kad sam bila mala sto me roda donijela......

[quote name='[I-B-R-O]' post='160553' date='May 12 2007, 17:43']pa obicno pusimo tako te price u obdanistu.
filaju nas tako tim fazonima, i onda pocnu nas zafrkavat aj imas curu, aaaaajiiiiii, ovo ono, pa onda oni fazoni, volis ti memu, pa se upali djecija ona znatizelja pa se raspitivas cemu sluzi mema, pa onda slusas price odraslih, ono ja nju lapim za krake i ufatim perlat i sve to kad povezes tako nekako skontas.
iskreno, meni otac kad je prvi put pricao o tome, vec sam znao dobrih 90%, jedino sto u onom njegovom drhtavom glasu nisam uspio skontati sta mu znaci izvuci ga na vrijeme, nemoj da ti ostane u njoj :D

sta ja znam, mislim da je to bilo cc-a u 1. razredu srednje skole, kad sam onako imao prvi put burnije snove :D

sto se tice nacina prenosenja svojoj djeci, mislim da cu se aktivirati tako

Guest
[b][url="http://tekstovi.net/2,1016,0.html"]Vampiri[/url][/b]
Bebe

Bebebebebe...
vampiririri...

Kako se prave bebe
od secera il' sna
dos'o sam da pitam tebe
da l' o tome nesto znas

Da li je male bebe
roda donela
ili su se izlegle
iz glavica kupusa

Ref.
Nocas smo mi
sve blize istini
srce mi brze lupa
vec je pola tri

Kako se prave bebe
ko ih donosi
i zasto gasis svetlo
hajde reci mi

Kako se prave bebe
pokazala si mi
ono sto nisam znao
da prave se od ljubavi

Ref. E svojoj djeci cu dati da poslusaju ovu pjesmu :lol:

Ma negdje sa 6-7 godina striko mi je objasnio (inace je ginekolog) :lol: , pa zna najbolje...
Meni je pomalo glupo kad djeci lazu i izmisljaju svakojake price o tome, mislim da djeci odmah treba objasniti...

[quote name='_MORRISON_' post='165646' date='Jun 12 2007, 00:49']Ma negdje sa 6-7 godina striko mi je objasnio (inace je ginekolog) :lol: , pa zna najbolje...
Meni je pomalo glupo kad djeci lazu i izmisljaju svakojake price o tome, mislim da djeci odmah treba objasniti...[/quote]

pa cuj jes glupo al nije dobro mala djeca njima svasta padne na pamet kuzis sta pricam .... treba to nekako uvjek ga omesti nekako da mu nista neobajsnjavas :D

[quote name='_MORRISON_' post='165646' date='Jun 11 2007, 22:49']Ma negdje sa 6-7 godina striko mi je objasnio (inace je ginekolog) :lol: , pa zna najbolje...
Meni je pomalo glupo kad djeci lazu i izmisljaju svakojake price o tome, mislim da djeci odmah treba objasniti...[/quote]

po meni nije glupo....
djeca nerazumiju neke stvari u tim godinama....
uvijek nemirna il sta ti ja znam,pa onda moras ispricati koju bajku da se smiri ;)