Jump to content
_women_

Razbijanje monotonije

Recommended Posts

ma nista incubus svi imamo djecacke sne,koji su ostvarljivi,dok smo bili zajedno u drustvu zato sam i napisao gore u mom postu sad svi su negdje,imam kolegu koji se furao na ameriku jos dok smo bili klinci,otisao je u ameriku,nisam neki paradzija al sjecam se kad sam jos radio u vojsci pa se vozim autobusom kuci a prelazi nas auto tako dobro al nije skupo :) pa sma sebi rekao a trebao bih ovo imat samo ne sad nemogu na sve strane,al u meni je bila ta zelja i znao sma da cu ga imat,nakon godinu dana moje zelje ja sam ga imao.ipak sam se sjetio onog dana kad sma sjedio u autobusu i kad je to auto prtetklo nas,..onda nisam dugo eto bio u cazinu al iskreno i kad dodzem ja cu sebi ucinit trenutke zadovoljne makar samo udisao zrak u cazinu..mislim da nema toliko kafica po cazinu kao sto ima da nebi bilo ni monotonije toliko,ovo nije nikako izbor ovoliko kafica ovo je neizbor,i ovo je monotonija jer svaki kafic sad ovaj danasnji je skoro isti,svaki pojaca muziku u svakom se samo loce,i oni sto je u njima svirala zabavna muzika sad svira narodna jer pare igraju ulogu,kako ce muhamed M pustat zabavnu a pored njega kafic sa narodnom muzikom i oko njega takvi kafici i puni a u njegovom samo neki stalni gosti,sitna zarada.da je i dan danas ostao na zabavnoj muzici mislim da bi bilo puno vise onih nostalgicnih osoba koje vle taj kafic zbog toga sto ima nesto svoje nego da svira istu pjesmu kao u NILL,U M ZAVRSI U NILU POCNE ISTA PJESMA....