Jump to content
_women_

Razbijanje monotonije

Recommended Posts

[quote name='_Vilena_' post='160376' date='May 11 2007, 00:09']Incubus, samo [size=4]par[/size] rijeci ? ihihihi
Eto mozda i ja da negdje studiram da nisam tu u Cazinu, kad dodjem meni bi bilo haos prva liga vidim staru raju profuljam se kroz kafice i nazad u Sarajevo, Graz gdje vec ali ovako mene stvarno muci ovo stanje. :o Ja kao cura, djevojka, djevojcica od 16 godina bas i ne vidim neko pristojno mjesto gdje bi izasla, gdje bi se mogla normalno provesti koliko god ja dobru raju imala. Meni bas i nije u interesu opijanje i povracanje po cesti te razvlacenje po kaficima wc ova, a na to se danas svode izlazci mojih vrsnjaka. Kad malo razmislim mozda piju u nadi da ce zaboraviti kako im je izlazak beze i kako je sve jednoliko i monotono, onako ukomiran sve ti ravno do mora neas veze sta se desava. :D
Ja nisam bila vani mozda nekih 2, 3 mjeseca ne znam sita sam tog jednolicnog izlazka i svega istog koliko se mi trudili da napravimo sebi izlazak boljim jednolik izbor u nasem gradu ne dopusta to. Ja bi volila otic pogledat film u kino nego 10 maraka za dopunu al nema.. :D Prije su pustali filmove one sa RP al samo kad zatrpa snijeg do koljena pa moras lopatom zgrcat snijeg da bi dosao do kino sale. :D No sad ne pustaju nikako. :( Ne znam mozda ja trazim previse,i nemoguce ali meni se ovakvo stanje ne svidja.

No opet nisam mislila da tema ide ovim tokom, ali hajd samo nek se ne mjesa politika u nju sve ok. :D[/quote]

excuse me for replying...

vjeruj mislim da je vama sada sa 16 godina cazin gori nego meni kad sam imao 16.... , nemate udruzenja mladih :D, nemate zidine, nemate vise ni sumarke sve prokrcise, eno i reflektore stavili kraj osnovne skole ne mozes ni drogirati se na miru :lol: :lol:
ali opet vilena malo ste si i sami krivi... mislim ne govorim ja sad opcenito za tebe, nego sta ja znam mi smo sebi stalno nesto organizirali... nije nam bilo problem stopom otici na unu, nije bilo problem pjesice otici negdje, nije bilo problem kampovati, nije bilo problem moliti taxiste da nas voze u topusko kad zakasnimo na autobus... vecina stvari nam nije bila teska... znali smo se organizirati ... nismo ni mi imali nista vise nego sto vi imate sada, ali smo imali volju... sta ja znam u svemu smo se zabavljali... i to ne govorim ja sad samo na alkohol i slicno... mislim bilo je i toga, ali to i nije uopce vazno... znali smo se zabavatiti sa i bez alkohola... znali smo izici sankati se zimi, grudati, pa nam opet bude dobro... mislim sta ja znam kad sam imao 11-12 godina kosili smo travu da sebi napravimo igraliste za nogomet, danas se djeci to ne da...

a da ti ja dajem apsolutno pravo za ovu temu - DAJEM!

ne znam.... meni ni danas sa pravom rayom nije dosadno... ali da se vidim da radim u cazinu ili da zivim u cazinu sa 30 godina ... ako ja sam sebi mogu pomoci ... NE!

[quote name='black tatoo' post='160339' date='May 10 2007, 20:55']da ti ja postam prije gejbla, mada je ovaj post nanijecen njemu...

posto vidim da si "nacitan i nabrijan" ciko, naoruzan samo oruzjem, a ne rijecima, da ti moja malenkost pokusa dati adekvatne i tebi kompromitirajuce odgovore.

mozda ne vidim dobro, ali ovdje se niko ne "kaci", ovdje se diskutuje... ljudi iznose svoje stavove. uspjesan nacelnik i provincija? ajde da krenemo sad ispocetka...
tvoja definicija provincije je, mozda najblaze receno laicka...

[color="#000000"]pokrajina (lat. [i]provincia[/i]) je upravno-administrativna jedinica te druga razina vlasti u ve

samo bih jos nesto dodala. naime, gdje je glas roditelja? sta oni, ustvari, hoce za svoju djecu? gdje su gradjanske inicijative? ovako gledajuci, roditelji zele da im djeca mladost provedu ne uceci i ne radeci nista...

roditelji glasaju Lolli :D ...

skrojili su lijepu sudbinu djeci, al ne svojoj , vec djeci njihovih stranackih favorita...

[size=7][color="#ff0000"]NEMOJTE U OVO MJESATI POLITIKU!
[size=2]
nadam se da ce sad svi vidjeti procitati... :rolleyes:
[/size][/color][/size]

oko nas je sve politika vilena...valjda ti je to do sad postalo jasno....

[quote name='snake' post='160401' date='May 11 2007, 11:09']oko nas je sve politika vilena...valjda ti je to do sad postalo jasno....[/quote]

Ali ja necu da u mojoj temi bude. Nisam je sa tim ciljem otvorila da se vode nekakva stranacka prepucavanja i tome slicno. Za to imam podforum politika. Trebate se svi vratiti na pocetak teme i onda postirati..Ja sam utvrdila da je monotono i trazila sam od vas neki kerativan prijedlog kako da tu monotoniju razbijemo..

ajoj i tebe, ti ko da si od juce na forumu :D ...

nema ovde " moja, tvoja tema " , sve je nase :lol: ...

ja nisam prvi poco, Ibrinih mi cevapa:D

evo sad ce nas poglavica crnih tetovaza optuziti za floodanje :D

CCC dobro! Daj onda podjeli sa nama pin svoje bankovne kartice (ovaj NASE).. :lol: :lol:

Dobro nebitno ko je poceo al nek sad to zavrsi..i da se vratimo na temu...

Tebi plaho zamirisao cevap...:D :D

[quote name='snake' post='160394' date='May 11 2007, 06:47']crna tetovazo ohladi, ti ne razumijes odnos izmedju mene i clarka, pa prema tome svoje djecacke frustracije dokazivanja ostavi za nekog drugog..

p.s. poslusaj savjet jednog coeka pa spomeni nacelniku, kao njegov fan, pri tom ga pitaj za autogram, da je provincijski nacelnik...javi nam obavezno njegovu reakciju...

p.s. 2... hvala na kritikama ( veza sa playerom, mada ga ne znam, mora da ti je on neki trn u oku pa ga prozivas ovuda ), al uvazavam samo normalne ljudske kritike, a ne one koje su po necijoj direktivi...[/quote]

ja uvijek hladan, kuler pravi :D

niti se trudim, niti pokusavam da razumijem, niti me zanima tvoj odnos s gejblom. frustracije? moje? na nekog, o necem? velim ti jos jednom ja sam pravi kuler, ne mogu me niciji postovi isfrustrirati. mozda ti hoces reci kako je tebe moj post isfrustrro??

uspjesnost cazina? ajd vala radit cu diplomski na tu temu, pa cu ti dati kopiju. jel posteno? trenutno iz ove pozicije nem ti rec kolka je uspjesnost, mogu ti samo reci da je cazin najrazvijeniji grad na kantonu, htio ili ne htio ti to prihvatiti. a sad, sto nema kulturnih, sportskih i drugih manifestacija to je druga prica. eto recu ti jos jednu stvar, koju mozda znas/ne znas: dvorana koja je napravljena u cazinu prevashodno je bila u planu da se radi u buzimu, ali zbog politickih i svih ostalih, nazovimo ih "povlacenja" na stranu cazina, ona je tamo gdje je danas. nebitno je to... ja samo zelim reci da nema drzave u svijetu, vlade i stranke koja nije korumpirana, a ti me ispravi ako grijesim.

ko ima najveci budzet na kantonu? pa cazin, naravno! a zasto? zbog velikog broja porezkih obveznika! mozda se te pare ne rasporedjuju adekvatno, ali ni ti ni ja ne mozemo plaho na to uticati.

a sto se tice nacelnika i mene, odnosno mojih simpatija prema njemu - lupas na casu!ako te bas zanima moje politicko opredjeljenje, ev reci cu ti: ja ostajem privrzen Stranci Zena!!!

sto se tice mog dokazivanja na forumu... opet udarac u prazno! neam potrebe, jer garant nikog od njih nikad i necu upoznat, pa cemu onda dokazivanje? jednostavno pisem onako kako mislim, ali vidim da si ti jos pod velikim utjecajem onog rezima, kad nisi javno smio rec ono sta mislis. jel nam to opet treba???

tvoja i gejblova mimoilazenja i drukcija shvatanja i poimanja stvari neamju ama bas nikakve veze sa mnom. ja sam samo htio da postam, ako te barno moj post, duboko se ispricavam :D :D

ideologija SDA je anti-intelekutalizam? ajd ok! ma garant si u pravu! ja samo znam jednu stvar, da zahvaljujuci SDA, ne bas samo njoj, ali njoj najvecim dijelom, ja mogu da javno kazem sta mislim! pa tako i ovdje na forumu, sve dok ne popusim ban :D :D :D

i sad na kraju: tvoja i pleyerova (ne)slicnost trebala je da doda malo smijeha na kraju mog proslog posta, da se malo nasmijemo, a ne "koljemo", medjutim, vidim da si i to, kao i cijeli moj post, pogresno shvatio.

i na kraju: ja sam crna rupa, black tattoo za ovaj grad. upijam iz tebe, lose u dobro pretvaram :coolio:

ako razumjes sta hocu reci

nisam se isfrustrirao vjeruj mi, kakvih sam sve okrsaja u vezi raznih tema imao i sa kakvim tipovima, o tome bih mogao roman napisati...

ti si mi dosao ko kec na deset da razbijem malo forumsku i svaku drugu monotoniju :D ...

ako ne zelis sa nekim da se koljes , onda moras malo smiriti tu svoju aroganciju inace ces cijeli svoj "forumski" i stvarni zivot provesti u kacenjima i prepiranjima...

-obavezno nam omoguci da vidimo tvoj diplomski rad , jedva cekam da ga procitam... da vidim da li ces koristiti stvarne i egzaktne podatke ili one koje ti dostavi statisticki laboratorij vladajuce stranke...obavezno uzmi u obzir trend kretanja broja nezaposlenih na opstinskom birou rada pa ih uporedi sa okolnim opstinama...

- ekonomski smo najzaostaliji kanton u drzavi, pa ti vidi ima li kakve vajde biti prvi u "najgoroj ligi "( zvanicni drzavni podaci )...to u vezi sa onim da smo najrazvijenija opstina na kantonu ...samo da te napomenem da se iz ove lige ne moze preci u neku drugu ligu, vis rang , vec zauvijek moras ostati u njoj...a kako je krenulo sa formiranjem kantonalne vlade i smjernicama razvoja u njoj, vjecito cemo izgleda biti "sampion " ...al haj kako kaze nas narod : bolje biti prvi u selu, neg zadnji u gradu...

- sto se tice budzeta, lupas ko martin po diviziji osim ako je tebi 23 i jos nesto miliona KM budzeta opstine Bihac manje od Cazinskih 8 ili 9 miliona....23.000.000 naspram 8.000.000 !!!???

- da ja tebi kazem nesto u povjerenju : budite sretni vi u Buzimu sto vam nisu izgradili sportsku dvoranu koja nema licencu za evropske utakmice , niti ce je, zbog toga sto neki mozak nije predvidio tu mogucnost ( a zna se i zbog cega, nasa vlast i onako mnogo "ulaze" u sport i omladinu tako da nam evropske utakmice nece ni trebati) , ikada i dobiti...tako da ce, cim bude zavrsena ova gore kod medrese izgubiti smisao i znacaj koji je do sada imala..ako je i imala...ona je ko i ti , crna rupa opstinskog budzeta :D ...crpi sve sto valja iz njega :D

- ako moja i gejblova mimolizenja nemaju veze s tobom , zasto si se ukljucio u moju polemiku s njim...

- opet ti ponavljam , ako je tebi polupismeni savjetnik nacelnika plus za intelektualizam onda ok...sve je jasno...

- ne kazem nista playeru, sto se mene tice tip je ok, nisam ulazio u duele s njim, razlicite smo generacije.... nisam nikakav UDBAS da pratim neciji rad na forumu, bas me briga s kim ces me uporediti, do sada sam bio komunjara, autonomas, cetnik, svasta nesto, pa mogu i to sa playerom prezivjeti...

na kraju ponovo da rezimiram :D :

na osnovu tvojih konstatacija koje nemaju blage veze sa utemeljnim i egzaktnim podacima koje si iznio ovde, vec se sve svodilo na dobro poznati stranacku demagogiju( prica o medu i milijeku ), bit cu slobodan da zakljucim da ce taj tvoj, famozni, diplomski rad biti legendaran, mozda i diplomski generacije , al ti je moj savjet, posto za sebe tvrdis da si cool, da se malo skuliras i kad budes iznosio podatke u istom , dobro ih odvazi, da ne bude opet 23 manje od 8 !!! to je neka nova matematika...mozda stranacka...samo nemoj dozvoliti da ti i diplomski bude pun crnih rupa ( kao i tvoje konstatacije ) ogromne gravitacije koje usisavaju, da te korigiram , [b]sve sto valja i ne [/b][b]valja oko sebe[/b]...(ovo sa crnim rupama se odnosi na tvoje pitanje oko toga da li razumijem...dakako da razumijem, imam Sagana kod kuce, procitao sam ga nekoliko puta, ako ti to ime ista znaci...

ako ti bude trebala pomoc oko tacnih i provjerenih podataka za diplomski slobodno javi, nije problem, ljudi smo...

p.s. ako ne zelis povjerovati u ovo sve sto ti ja pricam ( opste stanje i situaciju na kantonu i na opstini ), procitaj jos par postova na ovu temu , nisam ja jedini ovde koji je u zabludi...u stvari volio bih da samo imaginiziram i da mi je mozak ispran pa da pogresno vidim stvari oko sebe...al nije...

da se poslije rata nije krenulo sa kriminalom u cazinu, koji traje i dan danas, cazin sa svojim mogucnostima bi bio kombinacija gracanice i kozarca. sta nam je trebalo?
trebalo je pustiti 10 pametnih ljudi da vode cazin. mi i ljude imamo, al nedamo im prilike da nas unaprijede.

suosjecam sa onima koji su osudjeni da dane mladosti moraju provoditi u cazinu. za mene je cazin new york, jer sam tu ukupno 2 mjeseca godisnje. kako je onima koji su uvijek tu, ne znam. kad pitam 10 prijatelja kako je u cazinu, sta ima, odgovor je isti vec duze godina.

[color="#800080"]e moja Irma drugi put pazi kakve teme postavljas.. jos jedna neiscrpna rasparava oko politicke opredjenjenosti, je SAMO tvoja krivica ;) hehehe

citam sve postove sa divljenjem i uzasavanjem. najlakse je na postavljeno pitanje blatiti okolinu, i nikad ne dati konkretno rijesenje na zadati problem. nazalost, ljudi su navikli uvijek krivca nalaziti u drugome, ne daj Boze u sebi.
vjerovatno se mijesam tamo gdje mi sigurno nije mjesto, ali sta cu kad me mama razoznalu rodila ;)

ja nisam iz cazina, ali cesto budem gore. skoro svako ljeto, pod moranje mi je doci u Cazin, obici familiju i prijatelje i (uvijek) super se provesti. s obzirom da sam u kontaktu sa ljudima koji zive i rade u Cazinu, poceto se zapitam kako vise samoubistava nemate ;) jer uvijek je isti odgovor na pitanje sta ima : nista! zimi kad budem gore, onda tek shvatam to nista, jer po danu bude ljudi, jer rade pa moraju izaci iz kuce, ali navece zivog roba nema.. kao da je neko odredio da se izlazi petkom i subotom! ostale dane, sjedi u kuci i pusti cuke da obavljaju svoj posao na ulici..

meni je zao to vidjeti i cuti, jer iz prica moje mame, tetke i svih ostalih starijih Cazin takav prije nije bio.. sada se sve svodi na izlazak u odredjeni kafic, u odredjeno vrijeme, koje ne moze proci bez alkoholnih pica i sund muzike.. (samo govorim ono sto vidim kad odem gore). i naravno kafici su puni djece koja bi za svoju dob jos uvijek trebala igrati zmire, setati po parku i generalno imati djetinjstvo. ti kad kafic isfuras u 17-oj godini, logicno je da ce ti kasnije to biti dosadno.. danas, tinejdzeri prolaze ono sto ja jos uvijek nisam..zalosno.. i upravo tu se "radja" monotonija. ne u politickim strankama, gradonacelniku.. vec zelji za boljim. stariji ljudi, koji i izlaze iz kuca, obicno odu u bihac, pored restorana, kafica u cazinu.. zalosno..

a to sto se povlace paralele sa sarajevom, ruku na srce, ipak je ako nista sarajevo prostorno veci grad, o drugim stvarima i da ne govorimo .. nije da ja sad izdizem nesto, daleko od toga, samo pokusavam reci da su stanovnici Cazina ti koji trebaju da se trznu i pokusaju dici grad na noge.. i malo da se zapitaju sta im djeca rade kad nisu kuci ;)
[/color]

LJUDI a da meni neko mozda odgovori na prvobitno pitanje ove moje temice, koja se u sve trebala razvit,i a samo ne u ovakvu prepucacinu i raspravu.. Neki prijedlog za razbijanje monotonije, nadam se da smo svi suglasni da ona postoji, ako neko nije nek ne komentarise onda na temu. :D Nadam se da ce sljedeci postovi biti bez spominjanja naseg milog nacelnika, stranke SDA i kojekakvih politickih obiljezija.. ja tri puta molim al mene niko ne procita izgleda, mlatim praznu slamu.BEZ POLITIKE MOLIM!!!

hvala !

black tatoo,

sto se tice dvorane, nije ona trebala biti u buzimu. cazin je imao potrebu za dvoranom tih godina zbog rukometnog premijerligasa (muski) te prvoligasa (cure). a, naravno, i zbog kosarke, casova tjelesnog...

stoga, zao mi je.

evo prijedloga ... ljetna basta doma kulutre ... treba Dini iz doma kulture dati odrijesene ruke i zena bi tu napravila puno lijepih stvari ...

[quote name='[LoLLipop]' post='160484' date='May 11 2007, 21:32']black tatoo,

sto se tice dvorane, nije ona trebala biti u buzimu. cazin je imao potrebu za dvoranom tih godina zbog rukometnog premijerligasa (muski) te prvoligasa (cure). a, naravno, i zbog kosarke, casova tjelesnog...

stoga, zao mi je.[/quote]

Da i zanimljivo je i to

[quote name='jedancoek' post='160534' date='May 12 2007, 13:14']Da i zanimljivo je i to

i odesmo na dvoranuuuuuu ...

mozda je to i jedan od nacina da razbijemo monotoniju.
da odemo u dvoranu, da nam tamo ne naplate 50 KM za onaj jedan termin (pa i odakle nam tolike pare).

Vilena, prije svega, politika je pokretac svega.
pred izbore su nam stavili reflektore na alinac, da bi nas kasnije otjeravali hajte "odavle" nije ovo za vas napravljeno...

Samo politikom se moze razbiti monotonija.
sta ja mogu ako otvorim neki klub i slicno, a politicari me muce i salju mi redovno nekakve kontrole, specijalce i slicno.

Vidis Gornju carsiju?

nekad bio centar svih desavanja.
danas pustara.
nigdje nikoga.
srusene su nam mnoge uspomene, zarad necijih punih dzepova i slicnog.

Pogledajte ovu sliku
[img]http://img87.imageshack.us/img87/1765/kultura04re1.jpg[/img]

nacelnik je najavio u ovoj godini da ce se poceti rekonstrukcija doma kulture
a kakve koristi ako nece biti nikog u njemu, nikakvih predstava, kulturnih doga

grad se siri, nema u gornjoj nista, zato cuprija vrvi.

sta ti je sruseno ? izvini batane, sami ste krivi ako vam je nesto sruseno, kljuc tog problema se nalazi u necemu drugom, prije se sve vrtilo oko gornje carsije, pa i profit, budimo realni, to je mnogima krivo,zato su sve uzbune i dignute..

za ona prethodna izlaganja imam samo jednu recenicu i necu se ponavljati vise niti obazirati : VECINA DIKTIRA, MANJINA SE SLEGNE!
vecina je i potvrdila ono sve sto sam rekao, ali ih tangira ona rijec "provincija", sto, to ja ne znam..

rekao sam fino, oni koji su na margini, treba da budu polaskani s pozicijom.. :D

sto se sajma tice, pa vecina prosvijetljenih ljudi iz carsije kaze "ja necu da izlazim petkom, mamu im, sami seljakluk se okupi" :D toliko i o tome.. ostalo cete sami zakljuciti..

ne branim tatua,medjjutim nije lijepo da se nekom drze moralne pridike i da mu se govori sta da radi, on kao i svi mi, ima pravo da iznese svoje misljenje i ono prethodno je bila uvreda, ne zamjerim mu na reagovanju, mozda malo vulgarno ali ipak, svi mi imamo svoj nacin..

i mislim da imamo malo tolerancije prema forumasima sa strane, zasto ? jer ne dozvoljavamo da nam neko kaze kako jeste ? jer se to bojimo pogledati u oci istini ?

gejbl nikad nije nikog uvrijedio ili napisao nesto slicno, nemam utjecaj ni nad kim, mozda nad sobom, nadam se..a ova tvoja recenica batane je uvreda za mene kao i mnoge druge na ovoj temi, koje sam, precutao, nije vrijedno da se zamaram s tim..

svako mjesto u gradu ima nesto svoje ,koliko kafica valdja mozete nac izbor sebi,hehe.

[quote name='Clark_Gable' post='160583' date='May 12 2007, 16:36']grad se siri, nema u gornjoj nista, zato cuprija vrvi.

sta ti je sruseno ? izvini batane, sami ste krivi ako vam je nesto sruseno, kljuc tog problema se nalazi u necemu drugom, prije se sve vrtilo oko gornje carsije, pa i profit, budimo realni, to je mnogima krivo,zato su sve uzbune i dignute..

za ona prethodna izlaganja imam samo jednu recenicu i necu se ponavljati vise niti obazirati : VECINA DIKTIRA, MANJINA SE SLEGNE!
vecina je i potvrdila ono sve sto sam rekao, ali ih tangira ona rijec "provincija", sto, to ja ne znam..

rekao sam fino, oni koji su na margini, treba da budu polaskani s pozicijom.. :D

sto se sajma tice, pa vecina prosvijetljenih ljudi iz carsije kaze "ja necu da izlazim petkom, mamu im, sami seljakluk se okupi" :D toliko i o tome.. ostalo cete sami zakljuciti..
ne branim tatua,medjjutim nije lijepo da se nekom drze moralne pridike i da mu se govori sta da radi, on kao i svi mi, ima pravo da iznese svoje misljenje i ono prethodno je bila uvreda, ne zamjerim mu na reagovanju, mozda malo vulgarno ali ipak, svi mi imamo svoj nacin..

i mislim da imamo malo tolerancije prema forumasima sa strane, zasto ? jer ne dozvoljavamo da nam neko kaze kako jeste ? jer se to bojimo pogledati u oci istini ?

gejbl nikad nije nikog uvrijedio ili napisao nesto slicno, nemam utjecaj ni nad kim, mozda nad sobom, nadam se..a ova tvoja recenica batane je uvreda za mene kao i mnoge druge na ovoj temi, koje sam, precutao, nije vrijedno da se zamaram s tim..[/quote]

niko nije rekao da se ne siri.
ali zato nista nije ni ucinjeno da se sa

[quote name='x-men' post='160584' date='May 12 2007, 16:42']svako mjesto u gradu ima nesto svoje ,koliko kafica valdja mozete nac izbor sebi,hehe.[/quote]

naravno da ima.
ali svaki dan izlaziti samo na kafe je ubojstvo.

trazimo nesto vise.
monotoni su izlasci.
predlozi nam x-men sta da radimo.
da nam se izlasci ne svode samo na piiiip kafe i prcenje po livadama ...

haha :D

ma ti si kralj covjece,ja tebi skidam kapu :D

stari hotel nisam dirnuo, sacuvaj me Boze, tako isto i pijacu, vidis, modza ti meni ne vjerujes ali i ja smatram da se to trebalo cuvati..

svoje frustracije molim idi iskaljivaj na nekome ko je zasluzan za to, ne na meni, ja u tvoje nisam dirao..

jel porblem sto se pijaca preselila pa opao posao u gornjoj carsiji ili sam ja pak pogresno razumio a mislim da nisam ?
nemoj mi okolisati, znas sta te pitam!

cago (ili neko drugi) vidio svoju korist u pijaci, kako zamjeriti covjeku ? ja mu ne zamjeram, svi mi prvo gledamo na sebe.. kad budemo imali institucije koje ce se brinuti o nasoj bastini (pazi, ovdje je kljucna rijec na "nasoj", nemoj mi vrludati) onda mozemo da priocamo o necemu slozenijem..

do tada, kralju.. busaj se u prsa i vici "provicnija s gradjanskom prosloscu" gdje je akcenat na sadasnjosti i rijeci "provincija!"

haj sad zvizdio!

[quote name='[I-B-R-O]' post='160562' date='May 12 2007, 15:44']i odesmo na dvoranuuuuuu ...

p.s.
molio bih tatua da malo kontrolise se.
nemas ti pravo nikog nabijat na k....
to je djecak uvreda, a to se sankcionisalo i u onom, a mislim da se i u ovom sistemu sankcionise, a pogotovo na podforumu kulture, gdje si nam iskazao nekulturu...
nemoj brate, znam ja da nisi ti takav, nemoj da te gejbl nagovara :D[/quote]

ovo sto sam nekog nabio na nesta... mozda nisam tako trebo, pitam se dal jadnik moze uposte da hoda, la sta's sad, stvar je vec gotova. kad me coek vuko za jezik. uporno govorim da ja neam nikakve koristi od te famozne dvorane, a on upro kaj tele u sarena vrata. pa sam bom moro da se izrazim kako sam se izrazio.

gejbl nagovara? ma daj sta ti je? imam ja svoj vlastiti stav o svemu, ne nagovara me niko ni na sta, a i da hoce, ne bi uspjeli :D :D :D