Jump to content
nery_slo

Veza koju ste zazalili?

Recommended Posts

dali ste se ikad pokajali u zivotu sto ste bili sa nekom osobom, sto se nekome nesto uradili, rekli.. ruzno ili dobro pa vas je ta osoba iskoristila...
dali se kajete za neke ljubavi? suze?

ja se kajem samo sto sam nekome vjerovala sve, dala mu sve i opekla se.. :(al svi kazu neko zlo za neko dobro!! iz gresaka ucimo jel?

i ja se isto kajem sto sam nekom typu vjerovala (nisam mu sve vjerovala) al budalestine i lazi jesam mu vjerovala... i na kraju me je napravio budalom...

za suze se nekajem nisam nikad plakala za nekim momkom

i ja se kajem sto sam upoznala jednog momka i sto kaze moja rodica sve sam mu vjerovala...svi su mi govorila da me laze ali ja sam njemu vjerovala...i na kraju mi spusti posteno....ali obecala sam sebi sama ja vise nista nikom necu da vjerujem osim osobama koje znam duze....ali kosto je nerry rekla na greska ma se uci i ja sam naucila dosta sad.......

kajem se sto nisam s nekim iskoristila vrijeme kako treba jer je zivot i suvise kratak i treba ga maksimalno zivjeti :(

Guest mallenaaa
dali ste se ikad pokajali u zivotu sto ste bili sa nekom osobom, sto se nekome nesto uradili, rekli.. ruzno ili dobro pa vas je ta osoba iskoristila...
dali se kajete za neke ljubavi? suze?

ja se kajem samo sto sam nekome vjerovala sve, dala mu sve i opekla se.. :(al svi kazu neko zlo za neko dobro!! iz gresaka ucimo jel?

<{POST_SNAPBACK}>

kajem se i ja sto sam nekome sve vjerovala sve dala i svasta pretrpjela, milijon suza pustila ... i na kraju bila povrjedjena i emotivno slomljena...

e moja bebika tako je to... haj valjda bas ucimo iz gresaka :(

<{POST_SNAPBACK}>

e sa ovim se ja nery stobom potpuno slazem..

p.s: nery sjecas se onu noc sta sam ti pricala,eee trebam dvi pleske da dodjem seb jos mi dogaja :):D:D :blink:

Ima jedna prica. Kad su jednog covjeka koji je na samrti bio pitali, dali se icega kaje sto je u zivotu uradio. On im je na to odgovorio, da se kaje samo onog sto nije uspio uraditi. Zato ja mislim da se netrebamo niceg kajat. DA svoje postupke uvijek promislimo, pa onda uradimo. Da stojimo iz onog sto cinimo. Ko sto nery, svako zlo za neko dobro. Sve sto nam se desi u zivotu nije bez veze. Bilo to pozitivno ili negativno. Uvijek nesto ucimo i naucimo. :) :)

Guest mallenaaa
e sa ovim se ja nery stobom potpuno slazem..
p.s: nery sjecas se onu noc sta sam ti pricala,eee trebam dvi pleske da dodjem seb jos mi dogaja :):D  :D  :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

i meni dvije pleske sto zaplaka u tramontaniii :( ada ebem ti zivo

...prosla je godina a bol je isto jak...rane jos bole rane se jos cjele...

fuck :( :(

...sve sam mu dala njemu ne reci nisam znala.... :(

[color="#ff00ff"][b][font="Book Antiqua"][size=3]Svatko od nas (mislim) ima jednu takvu ako ne i vise ovih u sta sam gledala i da vrijeme mogu vratiti :)
E nicim ne mozemo to ispraviti al zato izvuci pouku ili ipak ne? :D

[u]Eto pisite[/u] :D
[/size][/font][/b][/color]

pa inace kad se tako desi uvjek pouku izvuces, dosad nisam ni za jednom zazalio zato sto radim uvjek da ispane na dobro... sve je to prolazno makar moje misljnje jedino kad si ti sa njom zarucen ono pred brak pa raskines tu bi mozda vec zazalio

ni za jednu svoju vezu se ne kajem, bas suprotno, mislim da je i najgore iskustvo dobra pouka za ubuduce, naravno ako imas dovoljno u glavi da skontas gdje grijesis i nastojis to ispraviti. vjerujem da se sve desava sa nekim razlogom i da u svakom zlu ima i neko dobro.....

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='158835' date='May 2 2007, 20:29'][color="#ff00ff"][b][font="Book Antiqua"][size=3]Svatko od nas (mislim) ima jednu takvu ako ne i vise ovih u sta sam gledala i da vrijeme mogu vratiti :)

[/size][/font][/b][/color][/quote]

davaj ovamo ove teme osobama koje se ne srame :D

nego, ajd da velimo da nemam neko ekstra iskustvo.
jedan sam iz grupe onih kojim je "babo" govorio, ne vezi se sine za jednu, isprobaj vise djevojaka, isprobaj vise svacega da znas sta trazis, da mozes odluciti, da skontas sta ti odgovara kod zenska....
jebiga, ja mlad, vilen, nenormalan, u cvijetu mladosti, citaj pubertetlija se zaljubih, pa bom dugi niz godina letao samo za jednom ...
i na kraju dobih noku, malo zazalih, suzu prolih, i kak to bude, tek naknadno skontas gdje si pogrijesio, u cem je bila pizdarija, pa ti naknadno nampadnu rjeci "rahmetli babe atifa" (u rjetkim trenucima kad je trijezan bio :D ) sve sto je rekao o zenama i slicnom ...

naravno da se izvuce pouka.
izvuce se sve ono sto tada nisam vidio jer sam bio slijep. Izvuku se neki zaklju

joj ja sam jednu vezu zazalila uhhhhhhh proganja me konj mjesecima a prica kako me mrziii proklinjem dan kad sam ga upoznala uhhhh budaletina...al et sad je bolje prestalo je skoro ma samo IGNORE!!!!!

veza koju ste zazalili ... neznam sta smo zazalili ... provedenog vremena u toj vezi ili ... ja jednostavno nisam niza jednom vezom zazalio ... ako se misli na vrijeme provedeno u toj vezi ... jes mi bilo zao rastati se ... ali zar nam nije zao rastati se i od prijatelja koji idu negdje na put ...

[quote name='bubamara' post='158839' date='May 2 2007, 22:37']ni za jednu svoju vezu se ne kajem, bas suprotno, mislim da je i najgore iskustvo dobra pouka za ubuduce, naravno ako imas dovoljno u glavi da skontas gdje grijesis i nastojis to ispraviti. vjerujem da se sve desava sa nekim razlogom i da u svakom zlu ima i neko dobro.....[/quote]

slazem se sa tobom.nezalim nija nijedne.jer nigdje se nisam sramotila,ili izgubila samospostovanje,samo da bi obdrzala tu osobu.ako nije islo nije,patis pa prodje..da se nebi tad desilo to lose,nebi mi danas bilo toliko ljepse :D

nisam nikad zalio za nekom curom ... ali za ovom bi sigurno zalio ... koliko toliko

[quote name='[I-B-R-O]' post='158886' date='May 3 2007, 09:29']davaj ovamo ove teme osobama koje se ne srame :D
nego, ajd da velimo da nemam neko ekstra iskustvo.
jedan sam iz grupe onih kojim je "babo" govorio, ne vezi se sine za jednu, isprobaj vise djevojaka, isprobaj vise svacega da znas sta trazis, da mozes odluciti, da skontas sta ti odgovara kod zenska....
jebiga, ja mlad, vilen, nenormalan, u cvijetu mladosti, citaj pubertetlija se zaljubih, pa bom dugi niz godina letao samo za jednom ...
i na kraju dobih noku, malo zazalih, suzu prolih, i kak to bude, tek naknadno skontas gdje si pogrijesio, u cem je bila pizdarija, pa ti naknadno nampadnu rjeci "rahmetli babe atifa" (u rjetkim trenucima kad je trijezan bio :D ) sve sto je rekao o zenama i slicnom ...

naravno da se izvuce pouka.
izvuce se sve ono sto tada nisam vidio jer sam bio slijep. Izvuku se neki zaklju

[quote name='[I-B-R-O]' post='158886' date='May 3 2007, 09:29']Svejedno, da bi naknadno shvatio da nekoga stvarno volis. da bi skontao da je neko tvoj idealni zivotni partner, treba prvo izgubiti jednu veliku ljubav, onu neku za kojom zalis da bi skontao sta treba cjeniti i u sta treba gledati kod ove nove ....[/quote]

[color="#800080"]ja sam do sad imala tu jednu veliku ljubav..bila zarucena, trebala se udati, i onda odjednom nema vise nista od toga. da se kajem?! nikad! svasta sam prosla, plakala, smijala se, cak i ponekad klela sudbinu. i sad kad je to sve vec poprilicno proslost, sad drugacije mislim. gledam na sve sto mi se desilo kao na jedno iskustvo koje ce mi pomoci za dalje. mada to nekad zna biti mac sa dvije ostrice. ponekad ljudi kad budu povrijedjeni ili prevareni, pocnu se svetiti drugim osobama (curama/momcima). iskreno, hvala Bogu pa nisam taj tip :D vec znam da se sve desava s razlogom, i prihvatam onako kako je. svi se mi uhvatimo ponekad da kazemo da je vrijeme vratiti da se isprave greske,ali ni tad to ne bi bilo TO! zato, spakujes uspomene u seharu, i ides u nove pohode :D a zlatno pravilo je da je bio dovoljno dobar ne bi bio bivsi.. ;)[/color]

[size=1][color="#000080"][font="Comic Sans MS"][size=3]Iskreno, nisam zazalila ni zbog jedne veze! Svaka je donijela nesto novo, i srecu i tugu, a iz svake se nesto nauci, ubuduce znas u cemu si grijesio ili u cemu je partner grijesio pa ces otvoriti ochi bolje iduci put i znat ces prepoznati kada te neko tretira na lijep nachin, da li je iskren ili pokushava da ti zamaze ochi... OK, nikad ne mozes biti 100% siguran da li neko govori istinu itd, niko nije apsolutno "poor" iskren, ali osjeti se to kada je neko posten, tad je i djelima takav, ne samo na jeziku. Kada odrzi obecanje, kada je uvijek tu kad ga trebash, kad ne smislja gloope izgovore i zbjegava te, to je sve nachin da te odbije od sebe i nije mu stalo do tebe...

Nauchi se vremenom sta je prava ljubav, ponekad se zapitam, Boze da li je to ono pravo, da li je on drugaciji od ostalih, i onda odgovor dodje sam, jednostavno usporedis sta radi bolje od onog proslog, ako radi suprotne stvari od onog sto te boljelo kod bivseg onda bi trebalo biti okej, mada nema garancije ni za sta! Osim toga kad nikad ne bi riskirali, ne bi ni bili ni s kim u vezi, svaka osoba je na svoj nachin posebna...

Najbitnije je da te neko razumije, ali ono zaista istinski razumije, ne samo mahati galvom jes jes, a svoje tjeras i nije ti bas drago sto on/ona tako radi, nego staviti se u mjesto partnera i pokusati shvatiti njegove postupke, postovati njegove zelje i odluke! Sve to je tesko, i naravno uvijek je potrebno obostrano razumijvanje...

Meni je u vezi bitno da mogu sa patrnerom biti otvorena i prichati o sveu, ne da moram paziti na svaku rijech, kad se smijem gloopim vicevima,da ne misli kako sam poshizila nego da se smije i on sa mnom, jer sam to jednostavno ja, moja individualnost, that

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='158835' date='May 2 2007, 22:29'][color="#ff00ff"][b][font="Book Antiqua"][size=3]Svatko od nas (mislim) ima jednu takvu ako ne i vise ovih u sta sam gledala i da vrijeme mogu vratiti :)

[/size][/font][/b][/color][/quote]

naravno iz svake veze mozes izvuci pouku i gledati da naucis iz gresaka...sve ima svoje...!

na greskama se uci....

[quote name='sebina_ikanovic' post='159021' date='May 3 2007, 21:53']naravno iz svake veze mozes izvuci pouku i gledati da naucis iz gresaka...sve ima svoje...!

na greskama se uci....[/quote]
ja za svkom sam zazalio
jebi ga kad sam tako tako krhak

zazalih, skontah, zivot je to..

danas, sretan, prodjoh, preboljeh, odbolovah..

Duboko sam zazalila sto sam uopste takvog tipa upoznala,ono sto mi je uradio je neoprostivo,i kad to necu zaboraviti,nazalost! :(
Nasao mi je problema i problema,a time povrijedio i moje najmilije i najdraze do kojih mi je stalo,previse je to zalosno!
Poceli me svi kritikovati,kazu mi ti previse hodas,ovo ono,sto sebi nenadjes jednog momka i pokusas se smiriti uz njega.,i de hajd ja naivna poslusam.Upoznam tipa i ispocetka "nosio me ko kap vode na dlanu",i svi su primjetili da se strasno trudi oko mene,i sve je se svodilo na to da je to konacno nesto ozbiljnije.Hajd reko opet nije to nista,to je smao ispocetka..Tako dan po dan on se sve vise trudi,sve se vise i vise posvecuje se samo meni,i vidim ja to sve,i pocenem i ja da se trudim,malo po malo pocnem se zaljubljivati i zavolim ga.Neko vrijeme sve bilo super ja bila sasvim zadovoljna,a i on,bar se tako ponasao i izgledao...sve do jednom,iz cista mira mi nanese toliko boli i razocarenja,da jednostavno ga vise nezelim niti pogledati.

Jedino dobro u tome svemu je da sam se ja na to sve nasmijala,i okrenula novu stranicu odmah iduci dan,iako sam umirala u sebi,iako sam bol osjecala u svakoj kapi krvi..
Osjecala se izdano,razocarala se,to me pravo pogodilo,kroz glavu mi je proslo mali milijun gluposti,ma ni nemogu opisati sta mi sve nije malo na pamet..
Iako sam ga vidjala svaki dan,i kud god da sam se okrenula sve me podsjecalo na njega,nisam mu se nikad javila ili obratila,niti bi ikad dok god sam ziva.On jednostavo za mene vise nepostoji.
Jednostavno covjek dodje sebi i svati da preko toga neki stvari nemoze nikad prijeci,ma koliko volio nekog :(
Do sada nisam mislila da je tako,i kad nekog volis da bi sve dao za njega,ono kako narod kaze umires za njega..ali ne,vise nikad..iskustvo je bilo tako grozno,strasno,nikad ni najvecem neprijatelju ne bi to pozeljela.
Eto samo vjerujem da ima Boga,i da ce mu jednog dana sve vratiti milo za drago,kad-tad da ce sjesti na guzicu,i platiti za sve sto sam prozivjela! Zivi bili pa vidjeli! :)