Jump to content
Sign in to follow this  
Hugolina

Vocni jogurt

Recommended Posts

Ima li jos ludih za vocnim jogurtom? Ja ga mogu jesti kad sam sita i gladna... njam njam :)
Najjaci od visnje, maline, borovnice i mjesavina maracuja, breskva i papaja, a stracciatella... sram me i reci koliko mogu pojesti :D

BujRuM puCatI ...

jedem koji god naleti pred oci al najvise volim bananu , jagodu i ananas :D njami

[quote name='Hugolina' post='157141' date='Apr 22 2007, 14:11']Ima li jos ludih za vocnim jogurtom? Ja ga mogu jesti kad sam sita i gladna... njam njam :)
Najjaci od visnje, maline, borovnice i mjesavina maracuja, breskva i papaja, a stracciatella... sram me i reci koliko mogu pojesti :D

BujRuM puCatI ...[/quote]

ja sam prije jeo cudo vocni jogurata,dodjem iskole odmah frizder i jedi :D

najvise sam jeo od jagode,borvnice...i sto sam volio nekakve od cokolade :D

a sad u neznam kad sam zadnji put pojeo vocni jogurt.....

[quote name='Hugolina' post='157141' date='Apr 22 2007, 16:11']Ima li jos ludih za vocnim jogurtom? Ja ga mogu jesti kad sam sita i gladna... njam njam :)

ma ima nas jos takvih :D obozavam jogurte,mogu ih jesti n0nstop :D od vo

ja ga pravim sam sebi:)
banane, jagode, kivi, ananas, jogurt, med, kakao sve to u mikser i zivio :D

[quote name='Incubus' post='157225' date='Apr 22 2007, 22:32']ja ga pravim sam sebi:)
banane, jagode, kivi, ananas, jogurt, med, kakao sve to u mikser i zivio :D[/quote]

Nisi ti ni budala. :D

Ama, moj dido je legenda, ima domace jagode za masallah, kupi jogurt i pomjesa sa jagodama, auh, to je mljac! :D

nisam neki ljubitelj volim samo par uglavnom od jagode i maline al mi plaho fino ono kad rode jagode pa odes u jagode pa naberes pa doneses kuci pa zalijes mlijekom i poseceris pa ih malo zgnjijecis ne puno i njupas e too je meni kuulll :D

[font="Comic Sans MS"][size=4][color="#800080"]am ja volim jogurt od visnje :D taj ili od marelica :D uglavnom ota dva su mi cool :D ostalo onako :D [/color][/size][/font]

[font="Comic Sans MS"]Jooooj ja obozavam vocne jogurte...mmm super su mi obavezno poslije jela pojedem jedan jogurt :rolleyes: mmmmm super su mi svi ukusi ali od neke njemacke firme jer ovi vamo svakavi nevaljaju ;) [/font]

[quote name='Hugolina' post='157141' date='Apr 22 2007, 14:30']Ima li jos ludih za vocnim jogurtom? Ja ga mogu jesti kad sam sita i gladna... njam njam :)
[b]Najjaci od visnje, maline, borovnice i mjesavina maracuja, breskva i papaja, a stracciatella[/b]... sram me i reci koliko mogu pojesti :D

Hoces reci da volis sve vrste hehe, ja isto mogu da jedem toga u obilnim kolicinama mmmm evo bas mlatim jedan od sumskog voca mmm, tako dobar, hlada,..., bas super proizvod :D :D !

ja sebi zadnje vrijeme vise manje sama napravim jogurt vocni od svijezeg voca i po svom ukusu :) samo izabrano voce i obicni jogurt sa manje masnoce :) bude fenomenalno :)

Guest
Ja volim vocne jogurte...mogla bi jesti i kad sam gladna i kad nisam...
Najvise volim od ananasa, banane, marelice, breskve, visnje, i tropic fruits...

[quote name='Hugolina' post='187145' date='Oct 17 2007, 16:06']Kokos-ananas, ubitacna kombinacija!!! :D[/quote]

a gdje tog' ima?

[quote name='Hugolina' post='187145' date='Oct 17 2007, 17:06']Kokos-ananas, [b]ubitacna kombinacija!!![/b] :D[/quote]

Ja mislim da bi bila definitivno ubitacna za moj zeludac :o

[quote name='Incubus' post='187173' date='Oct 17 2007, 16:44']a gdje tog' ima?[/quote]

Zar ga u Hrvatskoj nema?! Stvarno je sooper!!! I sok mi se svidja s tim okusom! ;)
Ovdje u At moze se naci u svakom marketu.. Okus kao i ostali, ali brate, njam! :)

@zvrk_hanuma
Probaj, pa onda kazi valja li :P

[quote name='Hugolina' post='187263' date='Oct 17 2007, 23:29']Zar ga u Hrvatskoj nema?! Stvarno je sooper!!! I sok mi se svidja s tim okusom! ;)
Ovdje u At moze se naci u svakom marketu.. Okus kao i ostali, ali brate, njam! :)

@zvrk_hanuma
Probaj, pa onda kazi valja li :P[/quote]

a vi ste gore evropska unija.. haha ma fakat ja nisam taj okus jos vidio, mozda nisam dovoljno dobro trazio...

sumsko voce sa debljim slojem mase sumskog voca na dnu mmmmm

kivi je isto dobar
Vise volim one tekuce vocne za piti..

[quote name='Incubus' post='187298' date='Oct 18 2007, 00:05']a vi ste gore evropska unija.. haha ma fakat ja nisam taj okus jos vidio, mozda nisam dovoljno dobro trazio...[/quote]

Hehe, a dee, nemoj :D

Ma sigurno nisi obracao dovoljno paznje ;) Meni je ono bas sooper! :) Pa kad 'okushash' kazi valja l' :D

peace