Jump to content
Sign in to follow this  
siroko

budimo realni,ko je zasluzan za olobadjanje

Recommended Posts

peti korpus za cijelo ratno vrijeme nije oslobodio ni pedlja teritorije koje su Srbi zauzeli pocetkom rata u BiH.-poznato je da je isto tako peti korpus u '95.godini bio pred samim kolapsom.onda se postavlja otvoreno pitanje, ko je oslobodio Cazinsku Krajinu iz obruca srpskih snaga koje su je drzale tokom citavog ratnog perioda u cvrstom vojnickom obrucu.zelio bih da se javi sto vise diskutanata ali sa realnim pogledom na situaciju,bez nekih velicanja i lazi.recimo,da Hrvaska iz nekih razloga nije pokrenula Oluju jos za dvije godine,da li bi peti korpus mgao preziviti,i da li bi mogao sam izvesti vojnu akciju prema Sani kao sto je to uradio devedesetipete kad su se Srbi povlacili na linije razgranicenja koje su napravljene u Deytonu.

cinjenica je da je peti korpus oslobodio slijede

[quote name='lucky' post='155511' date='Apr 13 2007, 15:50']<br />cinjenica je da je peti korpus oslobodio slijede

[quote name='siroko' post='155519' date='Apr 13 2007, 16:36']<br /><br /><br />

laki,ja sam napisao;bez lazi i uvelicavanja,u mom tekstu.znas da laz ne prolazi.koliko je korpus oslobodio teritorije do '95.godine??

moze li Hrvatska polagati pravo na Cazinsku krajinu jer ju je vojnicki oslobodila od srpske vojske???[/quote]

NE

[quote name='siroko' post='155508' date='Apr 13 2007, 15:21']peti korpus za cijelo ratno vrijeme nije oslobodio ni pedlja teritorije koje su Srbi zauzeli pocetkom rata u BiH.-poznato je da je isto tako peti korpus u '95.godini bio pred samim kolapsom.onda se postavlja otvoreno pitanje, ko je oslobodio Cazinsku Krajinu iz obruca srpskih snaga koje su je drzale tokom citavog ratnog perioda u cvrstom vojnickom obrucu.zelio bih da se javi sto vise diskutanata ali sa realnim pogledom na situaciju,bez nekih velicanja i lazi.recimo,da Hrvaska iz nekih razloga nije pokrenula Oluju jos za dvije godine,da li bi peti korpus mgao preziviti,i da li bi mogao sam izvesti vojnu akciju prema Sani kao sto je to uradio devedesetipete kad su se Srbi povlacili na linije razgranicenja koje su napravljene u Deytonu.[/quote]
Vezano za naslov teme, cazinska krajina nikad nije bila okupirana i niko je nije oslobadjao, (privremeno je bio okupiran dio Kladuse), nego su je borci odrzali slobodnu, a s pocetkom oluje je samo pocelo oslobadjanje ostatka BiH.
Hrvatska je samo pomogla u tome sto su prestali napadi s njene teritorije na cazinsku krajinu, a samim tim se "sam od sebe" oslobodio i dio Kladuse...
Pa ovo svi zanju vec....

[quote name='Incubus' post='155533' date='Apr 13 2007, 19:11']NE[/quote]

Stim nista nisi reko mozel malo opsirnije????

[quote name='siroko' post='155519' date='Apr 13 2007, 18:36']<br /><br /><br />

laki,ja sam napisao;bez lazi i uvelicavanja,u mom tekstu.znas da laz ne prolazi.koliko je korpus oslobodio teritorije do '95.godine??

moze li Hrvatska polagati pravo na Cazinsku krajinu jer ju je vojnicki oslobodila od srpske vojske???[/quote]

Lucky i x-men sto napisu to se nidi nepika , jer nece da budu realni nimalo ovi drugi momci su bar posteni, ja isto mislim da je dosta pomogla, sto kaze razim nema niko prava na Cazinsku krajinu jer to je teritorija druge drzave, al da su pomogli jesu ko god kaze suprotno stvarno se samo pravi vazan.

[quote name='siroko' post='155519' date='Apr 13 2007, 18:36']<br /><br /><br />

[size=5]moze li Hrvatska polagati pravo na Cazinsku krajinu jer ju je vojnicki oslobodila od srpske vojske???[/size][color="#00FF00"][/color][/quote]Moze sa obzirom na ubrzani rast rvackog cvijeca ,Cazinska krajina ce sebi dat autogol i Oni ce pobjedit....

[quote name='krajzler' post='155620' date='Apr 14 2007, 00:05']Lucky i x-men sto napisu to se nidi nepika , jer nece da budu realni nimalo ovi drugi momci su bar posteni, ja isto mislim da je dosta pomogla, sto kaze razim nema niko prava na Cazinsku krajinu jer to je teritorija druge drzave, al da su pomogli jesu ko god kaze suprotno stvarno se samo pravi vazan.[/quote]
ma gdje se tvoje pika ko tebe to slusa mozes govorit da su ostali posteni jesu jer su djeca i nevini su sto se tice rata,njima samo pricate ,i licemjerski govorite da su posteni a ovamo bi ih zajebali za seknudu..tvoje se nepika i od ovih tvojih izdajnika kolega nigde a dok je mene na forumu necete moci sirit svoju autonomiju,,,vi ste pobjegli sami krajinu je oslobodio 5-korpus sila nebeska trn u oku vama autonomasima i cetnicima,,,..gdje god spomenes 5 korpus svi klanjaju,,a gdje god spomenes autonomas svi pljucaju..

[quote name='x-men' post='155639' date='Apr 14 2007, 03:40']ma gdje se tvoje pika ko tebe to slusa mozes govorit da su ostali posteni jesu jer su djeca i nevini su sto se tice rata,njima samo pricate ,i licemjerski govorite da su posteni a ovamo bi ih zajebali za seknudu..tvoje se nepika i od ovih tvojih izdajnika kolega nigde a dok je mene na forumu necete moci sirit svoju autonomiju,,,vi ste pobjegli sami krajinu je oslobodio 5-korpus sila nebeska trn u oku vama autonomasima i cetnicima,,,..gdje god spomenes 5 korpus svi klanjaju,,a gdje god spomenes autonomas svi pljucaju..[/quote]

:D :D Djecak moram ti replicirati, ako mi dozvoli presjednik zastupnickog doma naroda :D u ime svih nas iz 90 i neke :D

1. Sto si tako ljubomoran
2. De kulture bar zehru, stvarno si neozbiljan
3. Kome ces ti sta zabraniti to ce se cuti
4. Ja sam mislio da se klanjaju samo namazi, al eto ima i njesto novo

A pucajuli kad spomene ko tonomase :D

Naslov teme je da budes realan kontas konta.

[quote name='x-men' post='155639' date='Apr 14 2007, 01:40']<br />ma gdje se tvoje pika ko tebe to slusa mozes govorit da su ostali posteni jesu jer su djeca i nevini su sto se tice rata,njima samo pricate ,i licemjerski govorite da su posteni a ovamo bi ih zajebali za seknudu..tvoje se nepika i od ovih tvojih izdajnika kolega nigde a dok je mene na forumu necete moci sirit svoju autonomiju,,,vi ste pobjegli sami krajinu je oslobodio 5-korpus sila nebeska trn u oku vama autonomasima i cetnicima,,,..gdje god spomenes 5 korpus svi klanjaju,,a gdje god spomenes autonomas svi pljucaju..<br />[/quote]<br /><br /><br />

pa3um;

Vezano za naslov teme, cazinska krajina nikad nije bila okupirana i niko je nije oslobadjao, (privremeno je bio okupiran dio Kladuse), nego su je borci odrzali slobodnu, a s pocetkom oluje je samo pocelo oslobadjanje ostatka BiH.
Hrvatska je samo pomogla u tome sto su prestali napadi s njene teritorije na cazinsku krajinu, a samim tim se "sam od sebe" oslobodio i dio Kladuse...
Pa ovo svi zanju vec...
sad procitajte x-menov komentar i pa3um i uporedite pazljivo sta je koji napisao.pa3um je napisao nesto fantasticno sto potpuno obara SDA-ovsku propagandu o oslobadjanju Cazinske Krajine.a ja cu se posebno osvrnuti na njegov tekst.

[quote name='pa3um' post='155611' date='Apr 13 2007, 22:23']<br />Vezano za naslov teme, cazinska krajina nikad nije bila okupirana i niko je nije oslobadjao, (privremeno je bio okupiran dio Kladuse), nego su je borci odrzali slobodnu, a s pocetkom oluje je samo pocelo oslobadjanje ostatka BiH. <br />Hrvatska je samo pomogla u tome sto su prestali napadi s njene teritorije na cazinsku krajinu, a samim tim se &quot;sam od sebe&quot; oslobodio i dio Kladuse...<br />Pa ovo svi zanju vec.... <br /><br />[/quote]<br /><br /><br />

tacno tako pa3um,niko je nije oslobadjao jer je bila cijelo vrijeme u srpskom obrucu.vi niste mogli za tri i pol godine probiti taj srpski obruc oko Krajine dok god nije Hrvatska dobila zeleno svjetlo Wasingtona i Evrope da pocne sa vojno-redarstvenom akcijom pod kodnim imenom"OLUJA".

jos jednom postavljam pitanje;koliko ste oslobodili,odnosno potisnuli srpske snage i tako prosirili teritorij Bosne i hercegovine.

navedite koliko kvadratnih metara ili kvadratnih kilometara.imam veliku zelju da to cujem.stavljam ti do znanja da iz ove price iskljucimo autonomiju o autonomiji smo dosta pisali a mozemo nastaviti i poslije ove diskusije.

Srbljanski plato,cijeli rat je proveden na tom platou a ovamo se tuce u sve talambase i zurle da je peti korpus oslobodio samo toliko i toliko od srpske vojske.

Krajina nije bila okupirana,tu se moram sloziti s tobom ali je BiH bila okupirana.te slobodne enklavice u kojima Srbi nisu imali vlast,pa to je normalno da nisu bile okupirate ali jesu bile u cvrstom obrucu srpske vojske.vi se za cijelo vrijeme rata niste mogli probiti kroz taj obruc.zato me najvise cudi kad neko tvrdi da je peti korpus oslobodio Cazinsku Krajinu.nemozes osloboditi ono sto nije bilo okupirano od druge vojske.da zakljucimo,vi ste samo egzistirali na jednoj teritoriji bez ikakve snage da probijete ili razbijete taj obruc koji je bio oko vas.tek pocetkom hrvatske vojne akcije "Oluja"koja je razbila u paramparcad vojne snage takozvane RSK i poslije opsteg rasula i bjezanije te vojske i vi ste tek tada kad ste vidjeli da nema vise tog obruca oko vas poceli izlaziti i ici prema B.Petrovcu,Kljucu i S.Mostu kad su se Srbi vec uveliko povukli.Vi da ste bili stvarno neka sila vi bi probili taj srpski obruc jos u '93i '95.god.-i krenuli redom oslobadjati Kljuc,S.Most,B.Petrovac i dalje.Ovo sto politicari SDa tvrde oko oslobadjanja C.Krajine je zloupotreba Oluje

i nesluzi im na cast,jer se kite tudjim perjem i tudjim zaslugama. nikad,ali nikad peti korpus nebi bio u stanju izaci iz tog obruca da nije bilo hrvatske "OLUJE".--gadi mi se ova vasa propaganda o nekoj "nebeskoj sili"_sili koja ima najvise borbenih sati na linijama sukoba izmedju autonomasa i korpusovaca.tu ste gradili svoj vojni imidz i proglasavali se "silom nebeskom"

[quote name='x-men' post='155639' date='Apr 14 2007, 01:40']<br />ma gdje se tvoje pika ko tebe to slusa mozes govorit da su ostali posteni jesu jer su djeca i nevini su sto se tice rata,njima samo pricate ,i licemjerski govorite da su posteni a ovamo bi ih zajebali za seknudu..tvoje se nepika i od ovih tvojih izdajnika kolega nigde a dok je mene na forumu necete moci sirit svoju autonomiju,,,vi ste pobjegli sami krajinu je oslobodio 5-korpus sila nebeska trn u oku vama autonomasima i cetnicima,,,..gdje god spomenes 5 korpus svi klanjaju,,a gdje god spomenes autonomas svi pljucaju..<br />[/quote]<br /><br /><br />

gospodine Tornjakovicu,Dudakovic nije mogao sprijeciti autonomiju,pokusao je i zbog toga smo se tukli tri godine.

Republika Srpska ti ode uskoro iz BiH,

Srebrenicani pakuju svoje prnje i idu u Sarajevo,da mene slusaju i pitaju svi bi se redom trebali izasrati na dedin grob.

sta se ovo desava a ti ovdje rasipas snagu i prijetnje,//da dok je tebe//,tebe nema nigdje niti te ja kad bilo,niti cete kad biti.

moj ti je savjet da se u ponedjeljak u rano jutro pojavis u banskim dvorima u Banja Luci i da zaprijetis Dodiku sto nista ne preduzima da sprijeci iseljavanje Srebrenicana.ja znam da ti to mozes,jer imas autoritet,imas moc i snagu.ucini nesto za taj narod,molim te.
__________________________________________ Edited by Clark_Gable

[quote name='krajzler' post='155620' date='Apr 14 2007, 02:05']Lucky i x-men sto napisu to se nidi nepika , jer nece da budu realni nimalo ovi drugi momci su bar posteni, ja isto mislim da je dosta pomogla, sto kaze razim nema niko prava na Cazinsku krajinu jer to je teritorija druge drzave, al da su pomogli jesu ko god kaze suprotno stvarno se samo pravi vazan.[/quote]

svoje misljenje na temu sam dao i nebi se vise na to osvrtao ... Krajzler objasni nam ko si ti da ti mozes reci cije se pika a cije ne ... ili da ubuduce tebe pitam sta cu napisati da bi ti bio zadovoljan ...
a ako nesto nije istina ili ako je nesto uvelicano u mom napisanom postu ti ga oznaci i navedi zasto nije istina i zasto je to uvelicano ...

[quote name='siroko' post='155696' date='Apr 14 2007, 03:35']<br /><br /><br />

tacno tako pa3um,niko je nije oslobadjao jer je bila cijelo vrijeme u srpskom obrucu.vi niste mogli za tri i pol godine probiti taj srpski obruc oko Krajine dok god nije Hrvatska dobila zeleno svjetlo Wasingtona i Evrope da pocne sa vojno-redarstvenom akcijom pod kodnim imenom"OLUJA".

jos jednom postavljam pitanje;koliko ste oslobodili,odnosno potisnuli srpske snage i tako prosirili teritorij Bosne i hercegovine.

navedite koliko kvadratnih metara ili kvadratnih kilometara.imam veliku zelju da to cujem.stavljam ti do znanja da iz ove price iskljucimo autonomiju o autonomiji smo dosta pisali a mozemo nastaviti i poslije ove diskusije.

Srbljanski plato,cijeli rat je proveden na tom platou a ovamo se tuce u sve talambase i zurle da je peti korpus oslobodio samo toliko i toliko od srpske vojske.

Krajina nije bila okupirana,tu se moram sloziti s tobom ali je BiH bila okupirana.te slobodne enklavice u kojima Srbi nisu imali vlast,pa to je normalno da nisu bile okupirate ali jesu bile u cvrstom obrucu srpske vojske.vi se za cijelo vrijeme rata niste mogli probiti kroz taj obruc.zato me najvise cudi kad neko tvrdi da je peti korpus oslobodio Cazinsku Krajinu.nemozes osloboditi ono sto nije bilo okupirano od druge vojske.da zakljucimo,vi ste samo egzistirali na jednoj teritoriji bez ikakve snage da probijete ili razbijete taj obruc koji je bio oko vas.tek pocetkom hrvatske vojne akcije "Oluja"koja je razbila u paramparcad vojne snage takozvane RSK i poslije opsteg rasula i bjezanije te vojske i vi ste tek tada kad ste vidjeli da nema vise tog obruca oko vas poceli izlaziti i ici prema B.Petrovcu,Kljucu i S.Mostu kad su se Srbi vec uveliko povukli.Vi da ste bili stvarno neka sila vi bi probili taj srpski obruc jos u '93i '95.god.-i krenuli redom oslobadjati Kljuc,S.Most,B.Petrovac i dalje.Ovo sto politicari SDa tvrde oko oslobadjanja C.Krajine je zloupotreba Oluje

i nesluzi im na cast,jer se kite tudjim perjem i tudjim zaslugama. nikad,ali nikad peti korpus nebi bio u stanju izaci iz tog obruca da nije bilo hrvatske "OLUJE".--gadi mi se ova vasa propaganda o nekoj "nebeskoj sili"_sili koja ima najvise borbenih sati na linijama sukoba izmedju autonomasa i korpusovaca.tu ste gradili svoj vojni imidz i proglasavali se "silom nebeskom"[/quote]
ovo sto si napisao se moze svesti u dviej recenice,,znas li koliko korpus broji vojske,znas li da smo imali sve frontove otvorene,i znas li koliko cetnickih korpusa je drzao obruc oko kantona,pa nisu mogli uci oni sa tolikim korpusima i iskoristili vas izdajnike jer smo mi bili borci sa srcem pa su mislili da ce te vi jedna skupina dezertera par brigada kafenjat se sa korpusom EEEE vi ste se tu grdno zaebali i popusili,,,jos da te pitam znas li ti skoliko naoruzanja je raspolagao 5 korpus??????? amaaa nemas ti pojma o cemu pricas,vidi se da si neznalica neka..

[quote name='x-men' post='155702' date='Apr 14 2007, 09:56']<br />ovo sto si napisao se moze svesti u dviej recenice,,znas li koliko korpus broji vojske,znas li da smo imali sve frontove otvorene,i znas li koliko cetnickih korpusa je drzao obruc oko kantona,pa nisu mogli uci oni sa tolikim korpusima i iskoristili vas izdajnike jer smo mi bili borci sa srcem pa su mislili da ce te vi jedna skupina dezertera par brigada kafenjat se sa korpusom EEEE vi ste se tu grdno zaebali i popusili,,,jos da te pitam znas li ti skoliko naoruzanja je raspolagao 5 korpus??????? amaaa nemas ti pojma o cemu pricas,vidi se da si neznalica neka..<br />[/quote]<br /><br /><br />
---------------------------------------------------------
R. Srpska polake al sigurno

[quote name='siroko' post='155508' date='Apr 13 2007, 17:21']peti korpus za cijelo ratno vrijeme nije oslobodio ni pedlja teritorije koje su Srbi zauzeli pocetkom rata u BiH.-poznato je da je isto tako peti korpus u '95.godini bio pred samim kolapsom.onda se postavlja otvoreno pitanje, ko je oslobodio Cazinsku Krajinu iz obruca srpskih snaga koje su je drzale tokom citavog ratnog perioda u cvrstom vojnickom obrucu.zelio bih da se javi sto vise diskutanata ali sa realnim pogledom na situaciju,bez nekih velicanja i lazi.recimo,da Hrvaska iz nekih razloga nije pokrenula Oluju jos za dvije godine,da li bi peti korpus mgao preziviti,i da li bi mogao sam izvesti vojnu akciju prema Sani kao sto je to uradio devedesetipete kad su se Srbi povlacili na linije razgranicenja koje su napravljene u Deytonu.[/quote]

dite, vi autonomasi ste porazeni, to je fakta. Iz tog straha, vjerovatno si sebi umislio neke druge stvari. Srbi i danas se boje da u slucaju nekih nedajboze sukoba da ovaj dio sto bi vjerovatno bio neki 5. Korpus nebi stao pred Prijedorom nego vjerovatno tamo negdje iza Novog Pazara.

Ljudi su bili gladni, zedni, bosi, bez odjece al su POBJEDILI u ratu. 5 Korpus je definitivno pobjedio jer dobio je zadnje bitke.

[quote name='Kemal_S' post='155799' date='Apr 14 2007, 21:55']dite, vi autonomasi ste porazeni, to je fakta. Iz tog straha, vjerovatno si sebi umislio neke druge stvari. Srbi i danas se boje da u slucaju nekih nedajboze sukoba da ovaj dio sto bi vjerovatno bio neki 5. Korpus nebi stao pred Prijedorom nego vjerovatno tamo negdje iza Novog Pazara.

Ljudi su bili gladni, zedni, bosi, bez odjece al su POBJEDILI u ratu. 5 Korpus je definitivno pobjedio jer dobio je zadnje bitke.[/quote]

Zahvaljujuci oluji , vi ste oslobodeni a ne pobjednici. Kad se moglo ici dalje zasto ste se morali vracati ako ste tako mogli pobjedivati, ja bi volio da ste oslobodili svu Bosnu sto je i bio vas cilj , al niste nisu drugi dali, zato je siroko i napisao da budete realni ane da iznosite vase snove to je njesto skroz drugo.

Autonomasi nisu pobjedeni oni su samo isetali u Kuplensko i dalje i svijet.

[quote name='lucky' post='155699' date='Apr 14 2007, 09:54']svoje misljenje na temu sam dao i nebi se vise na to osvrtao ... Krajzler objasni nam ko si ti da ti mozes reci cije se pika a cije ne ... ili da ubuduce tebe pitam sta cu napisati da bi ti bio zadovoljan ...
a ako nesto nije istina ili ako je nesto uvelicano u mom napisanom postu ti ga oznaci i navedi zasto nije istina i zasto je to uvelicano ...[/quote]

Pogresno si me razumio , jer sta god ja ili ko drugi sto nemisli ko i vi odma stavite izdajnik i po tebi je to gotova stvar, budi realan pa reci ljudski njesto da ne napadas izrazito u licnost nego reci opcenito. Znaci nije u pitanju uvelicavanje nego ne napadaj nekog samo zato sto je autonomas pa ti to nevolis i nazvaces ga izdajnikom da bi objasnio cjelu stvar, a narocito se tu istice x-men.

Bigg pozzz Edited by Clark_Gable

[quote name='siroko' post='155796' date='Apr 14 2007, 19:08']<br /><br /><br />
---------------------------------------------------------
R. Srpska polake al sigurno

[quote name='x-men' post='155828' date='Apr 15 2007, 00:31']ma ove clanke svako djete cita na mobitelu nepije ovo vode nisi uspije u propagandi,stos e ti brines toliko dovoljno ti imas strraha od mene :)[/quote]

gospodine Tornjakovicu,pusti sada djecu i mobitele,jel' ti to hoces da nam stavis na znanje da imas i mobitel.ja bi isto zelio da i Srbi u Republici Srskoj imaju straha od tebe koliko i ja.odi u Konjevic Polje i ispali zolju u onu crkvu u dvoristu one nane Fate Orlovic.ja znam da ti to mozes i znas uraditi.to je tvoja duznost kao patriote i domoljuba svoje otadzbine.dakle,otadzbina ceka na tebe i tvoja djela.ovi nas bosnjacki politicari izdadose a ti nam ostajes kao jedina nada koja ce utjerati Srbima strahu u kosti.siguran sam kad podjes prema Banja Luci da ce svi srpski politicari zavrsiti na Sokocu prije nego ti stignes u B.Luku.a ako krenes prema Sokocu,oni ce vec biti u Srbiji.mozda nisi ni svjestan ali ti si bosanska buducnost,bosanska nada,jer takvog vise majka neradja,sto kazu Srbi.

[url="http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=36087"]http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=36087[/url]
sve malo pomalo

[quote name='siroko' post='155835' date='Apr 15 2007, 02:32']gospodine Tornjakovicu,pusti sada djecu i mobitele,jel' ti to hoces da nam stavis na znanje da imas i mobitel.ja bi isto zelio da i Srbi u Republici Srskoj imaju straha od tebe koliko i ja.odi u Konjevic Polje i ispali zolju u onu crkvu u dvoristu one nane Fate Orlovic.ja znam da ti to mozes i znas uraditi.to je tvoja duznost kao patriote i domoljuba svoje otadzbine.dakle,otadzbina ceka na tebe i tvoja djela.ovi nas bosnjacki politicari izdadose a ti nam ostajes kao jedina nada koja ce utjerati Srbima strahu u kosti.siguran sam kad podjes prema Banja Luci da ce svi srpski politicari zavrsiti na Sokocu prije nego ti stignes u B.Luku.a ako krenes prema Sokocu,oni ce vec biti u Srbiji.mozda nisi ni svjestan ali ti si bosanska buducnost,bosanska nada,jer takvog vise majka neradja,sto kazu Srbi.[/quote]
a znas kako kazu krajisnici rodila ga majka tako benesta,ti to nas smatras extremistima jel???mi samo bacamo bombe kad se ratuje u miru to radite vi autonomasi i vasi prijatelji cetnici.pa ti nemas drzave nemas obraza nemas ni u glavi klikera nego samo si protiv Bosne i Hercegovine.sta si se uspanicio nije to nikakav problem nemoj da te to brine ,mislis na ovaj nacin pokazat da je autonomija prava stvar,ma ebite se ivi i hafeza koja vas zastupa na onim sjednicama,pjevusite vi u zrak isto..i pises ovdje nekakve bajke pa trgni se zivis u stvarnosti ne u bajkama..po tvojim rijecima se vidi da si licemjercina zesca.jel ti pokusavas sa svojim misljenjem kao sto svi novinari napisu clanak i sjedis onako uz kahvu procitas ga pa pocnes da vjerujes,,nije to cudno kod vas autonomasa vi ste lakovjerni.al ti evo bacas bombe po forumu pa nerade gareta nikakvog,,evo ja sad kazem na osnovu dokaza autonomasi vole korpus i svi se kaju sto su dezertirali iz njega,ili kazem isto iz pouzdanih izvora javljamo da je fikret abdic povezan sa terorizmom i njegovi ljudi su vozili avione koji su udarili u zgradu.pa ce ovo pocet ljudi da vjeruju,nije lako ubjedit narod dovoljno da ubacis par dobrih spijuna siri se propaganda.al kome ja pricam onom sto surfaaa surfaa iskuplja nekakve clanke po internetu ili negdje samo da bi pokazao koliko voli bosnu..

[quote name='x-men' post='155849' date='Apr 15 2007, 11:58']a znas kako kazu krajisnici rodila ga majka tako benesta,ti to nas smatras extremistima jel???mi samo bacamo bombe kad se ratuje u miru to radite vi autonomasi i vasi prijatelji cetnici.pa ti nemas drzave nemas obraza nemas ni u glavi klikera nego samo si protiv Bosne i Hercegovine.sta si se uspanicio nije to nikakav problem nemoj da te to brine ,mislis na ovaj nacin pokazat da je autonomija prava stvar,ma ebite se ivi i hafeza koja vas zastupa na onim sjednicama,pjevusite vi u zrak isto..i pises ovdje nekakve bajke pa trgni se zivis u stvarnosti ne u bajkama..po tvojim rijecima se vidi da si licemjercina zesca.jel ti pokusavas sa svojim misljenjem kao sto svi novinari napisu clanak i sjedis onako uz kahvu procitas ga pa pocnes da vjerujes,,nije to cudno kod vas autonomasa vi ste lakovjerni.al ti evo bacas bombe po forumu pa nerade gareta nikakvog,,evo ja sad kazem na osnovu dokaza autonomasi vole korpus i svi se kaju sto su dezertirali iz njega,ili kazem isto iz pouzdanih izvora javljamo da je fikret abdic povezan sa terorizmom i njegovi ljudi su vozili avione koji su udarili u zgradu.pa ce ovo pocet ljudi da vjeruju,nije lako ubjedit narod dovoljno da ubacis par dobrih spijuna siri se propaganda.al kome ja pricam onom sto surfaaa surfaa iskuplja nekakve clanke po internetu ili negdje samo da bi pokazao koliko voli bosnu..[/quote]Eto ja cu tebi vjerovat,Ti si bosanac od glave do pete... ipak,600 ljudi ce napravit kamp da budu blizi onima kojima vjeruju....

pa on nezna ni odgovorit nikom ja ga pitam znal li koliko je korpusa bilo nad nama jednim on nezna, nezna ni koliko korpus ima vojnika ni koliko teritorije pokrivat moze,nego samo laje ovuda a nema pojma niodcega,

[quote name='x-men' post='155912' date='Apr 15 2007, 16:38']<br />pa on nezna ni odgovorit nikom ja ga pitam znal li koliko je korpusa bilo nad nama jednim on nezna, nezna ni koliko korpus ima vojnika ni koliko teritorije pokrivat moze,nego samo laje ovuda a nema pojma niodcega,<br />[/quote]<br /><br /><br />

RAT ZA

vidjeces skim se dogovarala glavna tuziteljica u hagu,samo sto je to bila drzavna tajna al i to izlazi na vidjelo..

[quote name='x-men' post='156022' date='Apr 16 2007, 05:46']<br />vidjeces skim se dogovarala glavna tuziteljica u hagu,samo sto je to bila drzavna tajna al i to izlazi na vidjelo..<br />[/quote]<br /><br /><br />

ma shta kazhesh.

bash bi volio saznati s kim se dogovarala.da nije slucajno sa Fikretom Abdicem.

[quote name='siroko' post='156069' date='Apr 16 2007, 14:05']<br /><br /><br />

ma shta kazhesh.

bash bi volio saznati s kim se dogovarala.da nije slucajno sa Fikretom Abdicem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,373
  • Create New...