Jump to content
profac

formula 1 2007

Recommended Posts

evo sljedeci vikend pocinje opet formula 1. kako komentirate timove transfere vozaca?

vise informacija i redovan update svim informacija vezano za formulu 1 mozete naci na >>>> www.formula.ba

pozdrav

zao mi je ali nema najveceg vozaca svih vremena ... ali ostalo je iza njega dobrih vozaca ... mislim da ce ove godine formula biti zanimljivija od prosle ... nije da nije bila zanimljiva... kada je reno napocetku sezone napravio bodovnu razliku ... pratio sam testiranja ... ferari je malo vise od drugih timova bio bolji ali sve su to bile nijanse ... toyota,bmw,honda,reno svi su tu ali mi je najdrazi povratak meclarena ... da alonso nemoze svoju osrednjost braniti slabim bolidom ... ali vec je poceo sa izjavama da je ferari daleko ispred njih ...
samo mi je zao sto se michaelu probusila guma u brazilu prosle godine... da samo preleti pored njega ... ali opet mi je i drago jer nam je majstor pokazao kako se vozi ... jednom mjesecno pogledam tu trku ...

ferari je napravio dobar posao dovodjenjem Raikonena ... samo dok se privikne na bolid bit ce straha vozac ... njegov stil voznje mi se dopada ...

P.S. neka mi nezamjere navijaci alonsa.

Jedva cekam da pocne ova sezona, istina nema Schumachera moj No:1 vozaca ali sta ces covjek je otisao kao legenda jos samo da je pokupio jos jedan naslov prvaka.
Ove sezone nema vise michelin-a samo je sada bridgestone tako je prekinuti "rat guma".
Mislim da je Alonso napravio gresku ali mi se nikada nije svidjao.
Sezone nece vise biti kao nekada ali haj promjene su nuzne.

[quote name='lucky' post='150537' date='Mar 14 2007, 02:20 PM']zao mi je ali nema najveceg vozaca svih vremena ... ali ostalo je iza njega dobrih vozaca ... mislim da ce ove godine formula biti zanimljivija od prosle ... nije da nije bila zanimljiva... kada je reno napocetku sezone napravio bodovnu razliku ... pratio sam testiranja ... ferari je malo vise od drugih timova bio bolji ali sve su to bile nijanse ... toyota,bmw,honda,reno svi su tu ali mi je najdrazi povratak meclarena ... da alonso nemoze svoju osrednjost braniti slabim bolidom ... ali vec je poceo sa izjavama da je ferari daleko ispred njih ...
samo mi je zao sto se michaelu probusila guma u brazilu prosle godine... da samo preleti pored njega ... ali opet mi je i drago jer nam je majstor pokazao kako se vozi ... jednom mjesecno pogledam tu trku ...

ferari je napravio dobar posao dovodjenjem Raikonena ... samo dok se privikne na bolid bit ce straha vozac ... njegov stil voznje mi se dopada ...

P.S. neka mi nezamjere navijaci alonsa.[/quote]

Sto se tice Raikonena ja ga nevolim jer mislim da je slab vozac bez obzira gdje on prosao i u koju momcad... bojim se da ce on ukopati ferari zao mi ih je al ajde... a sto se tice Alonsa nema price momak ima potencijal dokazao se je u Renault nadam se da ce tako biti i u Meclarenu...

P.S Nezamjeram ja nista samo me posjeti ko je osvojio naslov :lol: :lol: :lol:

ma kao sto je i sam alonso izjavio.... "dobar sam ja vozac, dobar je schumacher vozac, dobar je raikonnen vozac ali onaj kome ekipa sastavi najbolji motor taj ce biti prvak" i to je sva mudrost onaj ko ima najbolje inzinjere taj pobjedjuje :D

[quote name='Incubus' post='150901' date='Mar 15 2007, 10:29 PM']ma kao sto je i sam alonso izjavio.... "dobar sam ja vozac, dobar je schumacher vozac, dobar je raikonnen vozac ali onaj kome ekipa sastavi najbolji motor taj ce biti prvak" i to je sva mudrost onaj ko ima najbolje inzinjere taj pobjedjuje :D[/quote]
Slazem se s ovim...

Mozes biti vrstan vozac, ali ako te u boxu zadrze previse gdje si, puno toga je do logisitke, uvjezbanosti tima, naravno da i vozac mora imati filing, osjetiti kad sta napraviti i slicno.

Sta da kazem u vezi ove teme nekad sam s nestprljenjem ocekivao pocetak sezone Formule 1 te pocetak traka a sad uopste ne razmisljam o tome niti me sta vuce da procitam bilo kakav clanak ili sta vezano za Formuli 1, jednostavno mislim da tu vis nece biti pravog zara i borbe otisao je po meni najveci svih vremena, najveci vozac zbog kojeg sam to pratio :mellow:

neizbjezno je da i veliki odu u penziju, i njemu je formule na vrh glave... treba pruziti priliku i drugima. mozda ova sezona bude i zanimljivija, ima tu par timova koji bi sada mogli biti izjednaceni (mclaren, bmw, honda) pored renoa i ferarija

ma po meni borba ce biti izmedju alonsa,raikonena i mase...a mozda fisikela bude iznenadjenje veliko...a ne bih rekao da nece biti vatre na utrkama,mislim da ce ova sezona biti vrlo zanimljiva ...

[quote name='Incubus' post='150901' date='Mar 15 2007, 10:29 PM']ma kao sto je i sam alonso izjavio.... "dobar sam ja vozac, dobar je schumacher vozac, dobar je raikonnen vozac ali onaj kome ekipa sastavi najbolji motor taj ce biti prvak" i to je sva mudrost onaj ko ima najbolje inzinjere taj pobjedjuje :D[/quote]

S tobom se slazem u potpunosti sve zavisi od ekipe... to smo mogli da vidimo kada je Filipe Masa presao iz formule (ne znam jeli znao ko za njega) al momak ima dobru momcad pa je poceo da ostvaruje zavidne rezultate... zapitam se da li je Schumacher stvarno toliko dobar ili je to momcad :lol: :lol: :lol:

[quote name='Efendija' post='150971' date='Mar 16 2007, 11:49 AM']S tobom se slazem u potpunosti sve zavisi od ekipe... to smo mogli da vidimo kada je Filipe Masa presao iz formule (ne znam jeli znao ko za njega) al momak ima dobru momcad pa je poceo da ostvaruje zavidne rezultate... zapitam se da li je Schumacher stvarno toliko dobar ili je to momcad :lol: :lol: :lol:[/quote]

ko god sumnja u kvalitete sumachera stojim na raspolaganju da dam kasetu sa zadnje utrke u brazilu koju je vozio ...

Evo rezultata sa slobodnih treninga-drugog,na prvom je padala kisa ... moze se gledati na premieri ...

Melbourne: Felipe Massa ubjedljivo najbr

[quote name='Incubus' post='150901' date='Mar 15 2007, 10:29 PM']ma kao sto je i sam alonso izjavio.... [b]"dobar sam ja vozac, dobar je schumacher vozac, dobar je raikonnen vozac [/b]ali onaj kome ekipa sastavi najbolji motor taj ce biti prvak" i to je sva mudrost onaj ko ima najbolje inzinjere taj pobjedjuje :D[/quote]

tu je samo u alonsovim snovima .... (boldirani tekst) ...

[quote name='lucky' post='150983' date='Mar 16 2007, 01:27 PM']tu je samo u alonsovim snovima .... (boldirani tekst) ...[/quote]

ah de me posjeti kako je masa zavrsio trening jutrosnji zaboravio sam a koji je ALONSO i s kakvim bolidom raikonen nije bio na 2 mjestu s meclarenom kako je posto

[quote name='Efendija' post='151084' date='Mar 17 2007, 12:36 PM']ah de me posjeti kako je masa zavrsio trening jutrosnji zaboravio sam a koji je ALONSO i s kakvim bolidom raikonen nije bio na 2 mjestu s meclarenom kako je posto

[quote name='lucky' post='151105' date='Mar 17 2007, 05:19 PM']vidim da nisi pratio proslu sezonu formule jedan ...
evo ti link [url="http://www.formula1.com/archive/driver/detail/2006/12/118.html"]http://www.formula1.com/archive/driver/det...006/12/118.html[/url] na kojem mozes pogledati kimijeve razelutate prosle godine...

grid ti znaci startna pozicija ... pa pregledaj ... za sve dalje informacije stojim na raspolaganju ...[/quote]

Ej reci mi jos nesto pise li tamo koliko mu je putamotor prokuhao :P

[quote name='Efendija' post='151168' date='Mar 17 2007, 11:50 PM']Ej reci mi jos nesto pise li tamo koliko mu je putamotor prokuhao :P