Jump to content
ado

DINO MERLIN - nema nikog boljeg niti ce ikad biti

Recommended Posts

Heh, nemam ja onih 18 godina. Kako sam se nekad rezo uz ovu pismu al' mi je sada dobra ova verleztz il' kako se vec pise :)

ma nije raja navikla jos na novi album...

cekajte ljudi da to malo udje u uho pa onda pricajte...

a ne odmah: ne valja nista...

Tako je bosancheros, oni jadnici poslusaju jednom 2 pjesme i nama nevalja ajjj kako ste jadni vi slusate muziku, fuuuj album je zakon sve su pjesme zakon, samo treba da poslusate isto je i meni bilo prvi put kad sam nabavio al me uvjek nesto vuklo da slusam opet i opet dok nisam skonto da je najbolji album u ovoj godini a i ranije zasigurno, Usput Dino se nece vise roditi nikada, legenda najbolji, najbolje textove muzika, sve zakon. jes da je poruzan vako al haj, a sto je najbolje cojk je sve pjesme sam napravio nekad uz malu pomoc, i covjek voli ovu zemlju u kojoj je stvarao najljepse pjesme kad je bilo najteze, za razliku od Gorana Bregovica koji je odnio muda u beograd i nije zelio da pjeva u sarajevu cojk je jadan. Dino for president!

Hmmm, meni licno Dino ima "neke" dobre pjesme, ali bas me i ne tjera da ga proglasim za "nema boljeg niti ce ga biti". Mozda zaboravljate da je on jedan obicni plagijator. Pa koliko je samo tudjih pjesama uzeo i obradio. Ako necemo na to gledat, onda smo mogli i Acu Lukasa ubacit u ovu rubriku :)
Naravno, sa Goranom se ne mozte ni poredit, ali ipak za razliku od Dine, Goran "sam" pravi sebi muziku i ostale guracke, a ja sto se tice politike, pjevace prema tome ne djelim.

:cool: da dino je predobar pjevac nema kod njega lose pjesme bar zamene od onih starih pa do ovih naj novih,evo upravo slusam njega dok razvaljivam testaturu he he..pozdrav... :cool:

Esma, Svila,Kremen,Majka ruzi kcer,Bijelo,Misici,Burek, Sarajevo,Zid,Putnici,Poljubi me,Ako nastavis ovako,Superman,Kada covijek voli zenu,Svuda behar probeharao,Godinama,Ti si mene,

Bosnom behar probeharao,mene zivot razocarao,svuda behar na nju mirise a ja uzdisemmmmmmm

sve merlinove pjesme su najbolje et jednom rijecju :arrow: ustvari vise njih(mislim rijeci) ;)

MERLIN JE LEGENDA!!!!!

a meni najdraza pjesma :( :( " LAKU NOC, MOJA MALA BARBIKO, DJABA SVE.. AL JA SAM NA TE NAVIKO.. USNAMA SLUCAJNO ALI SRCEM BESKRAJNO" ;( ;( ;( ;(

a i ostale pjesme su haus!!!

' date='Feb 18 2005, 03:26']eh, jes se uzivila :)

<{POST_SNAPBACK}>

ahmmm, ja? :) :) :)
:kiffer4:

ahmmm, ja? :) :) :)

Naravno :)

a kad te insan vidi u pekari kako burek prozdires, ne bi reko neg da slusas Baju Malog Knindzu :)

:lol::lol:

Naravno :)
a kad te insan vidi u pekari kako burek prozdires, ne bi reko neg da slusas Baju Malog Knindzu :)
:lol:  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

ahmmm.. ibroooo.. sad me izdade ;) ah hajde bolan i ja kad tebe vidim kako jedes one kife sa hrenovkama.. hehe...ko bi reko da i ti slusas merlina :P

Sta Merlin uradi s ovim novim albumom ? Glupost potpuna, gdje je smisao koji prozima svaku njegovu prijasnju pjesmu ? Pjesme me podsjecaju na onog kasapina ( sta taj radi bosanskom jeziku ) Edu Maajku ili na ( jos gore ) neke folk pjesme. :cry:  :cry:  :cry:

<{POST_SNAPBACK}>

I ja promijenio misljenje... navikao se na novi cd.

falcon, hajd cijenim tvoje misljenje, ali bih htjela pojasnjenje zasto je po tebi maajkino "pjevanje" skrnavljenje jezika?

zato sto covjek koristi psovku (koja je, dio svakodnevice), zato sto govori bobu bob, sto li :blink:

Guest mallenaaa
ja Dinu Merlina nikad jos nisam volila a onaj zadnji album nista nije ....

<{POST_SNAPBACK}>

neznaci da zato nije dobar salusaj mu stare pjesme ko naprimer laku noc mala barbiko...jel sarajevo gdje je nekad bilo...kremen...svicarska...i jos tih

legenda je tip a i novi cd udje u uho kad ga vishe puta saslusas

:)

Guest Dzmrdz

znam samo da je kod nas u skoli bio hit....
"veju pahulje mraz po staklu sara stigla nova godina ode Abdi stara!!!!"

ehh ljudi, da vas upitam nesto a posebno ljubitelje merlina (ne mog cuke neg dine merlina)  :lol: koje vas pjesme posebno diraju,koja pjesma je za vas najnaj,zasto mislite da su mu textovi posebni,kad slusate koju pjesmu ... i jos dosta o tome sta vam na um padne reci te mi!!!?? hajte pozdrav i selam svima pa da vas cujem

<{POST_SNAPBACK}>

dobar pjevac samo stari se pa ce on jos malo otici .....pemzija i to.....

znam samo da je kod nas u skoli bio hit....
"veju pahulje mraz po staklu sara stigla nova godina ode Abdi stara!!!!"

<{POST_SNAPBACK}>

momak ako nisi naletio na kojeg narkomana u holaandiji do sada pa da to pokaze kako je biti bjen kad dodjes u posjetu imaces priliku da to dozivis
ok
pozz.

EJ ZNA LI IKO KAD CE MERLIN IMATI KAKAV KONCERT I GDJE? odavno vec nema glasa o njemu..