Jump to content
[LoLLipop]

marija sestic, rijeka bez imena

Recommended Posts

stvarno neznam sta pojedini vide u toj pjesmi mislim da nema puno koji pjesmu smatraju pjesmu i ostalo dobrim, pola njih nezna da publika hoce da vide malo akcije i to ... nadam se da ce dobro proci mada sanse su male... ona nema duha za pjevati da nam se deen vrati da malo baci ples bili bi mi prvi hehehe :D

[quote name='[I-B-R-O]' post='156925' date='Apr 20 2007, 22:05']patriotizam na nivou :)

pa i pjesma Harija Mata Harija je bila spora.
lapali na osjecaje i slicno.
meni je pjesma premocna.

Il' sam pao na osmjeh.

Koje za vas karakteristike treba imati pjesma pobjednica na eurosongu?
da bude nesto na transvestit - gay kalup?
deen i te guracke?[/quote]

joj ibro.. volim tebe ;) .. al tvoje komentare... :angry:
PJesma za moj pojam nece daleko stici.. pa ti pricaj sta hos.. <_<
zenska ga pokusala kopirati nije joj uspjelo..

Ja znam samo da pjesma odkad je bila promocija nije se vise ni cula.. bar ja nisam... niti se sta pise kako stoji na listama po evropi... jer postoje internet glasanja i prosle godine je hari bio odlicno plasiran... ovu pjesmu niti sam cula da ko pjeva, niti u kaficu da je puste... ama bas nigdje... znaci nije raji legla... opet ponavljam dao Bog da se dobro plasiramo... niko sretniji od mene...

[quote name='Virus' post='148525' date='Mar 5 2007, 19:52']pjesma mi je bezveze , ovaj put nemamo sanse da budemo ni na 15 mjestu![/quote]

Slazem se u potpunosti, promasaj, blijed pokusaj kopiranja Harija...

rjeka bez imena bosna bez pobjede ... stvarno sam pogodio kad sam reko da nece biti medju prvi pet... bolje bi proso da je bio asim bajric :D

kako bi se drukcije EU mogla zahvaliti srbiji za odvajanje kosova

ovo je ipak fin nacin :P

Ma kad sam cuo pjesme par drugih drugih drzava poput Slovenije,Francuske,Armenije..........Nasa je zlatna....Eurovisija je ove godine bila jadna......Meni je favorit bila Svedska al eto.....

Hey kad smo dali Srbiji 12 bodova ona zenska (ako se moze tako nazvati) digla 3 prsta :angry: i dere se "Srbija,Srbija", joj kako mi je bilo krivo...

jadan eurosong .. dugo jadniji bio nije ... steta za nasu pjesmu ... ali priznati moramo da je i od Serifovicke pjesma super :) ajde bice bolje druge godine :) aBd ... ja sam samo kometarisala kad prosle godine nije pobjedio Hari Mata Hari cisto sumnjam da bi mogla Sesticeva takvo nesta postici :) ...

Hej al tko bi rekao da ce pobjediti i to bas ova pjesma koju izvodi lezbejka iz Kragujevca nije mi jasno, mozda zato sto nisam gledao Eurosong al eto ovaj svijet ne ide na dobro :D :D.

Mislim da bi bilo puno bolje da ziri odlucuje ko ce pobijediti, ovo sa glasanjem ja bezveze, recimo Lejla od prosle godine je 100 puta bila bolja od sadasnje srpske Molitve pa nije pobijedila. Ne kazem da je ova pjesma od Marije Serifovic losa ali ne razlikuje se puno od nase Rijeke bez imena, meni su obje pjesme bile srednja zalost, skroz obicne balade. Naravno zvala sam za Bosnu vise puta, nije se puno isplatilo, jer se nismo plasirali u finale.
Eto nisu transexualci prosli u finale ali je zato pobijedila homosexualno nastrojena djevojka. :rolleyes:

Mi bi trebali poslati sastav Bijelog Dugmeta sa nekom dobrom pjesmom, tad bi od svih bivsih republika dobili po 12 poena hehehhe :D

fakat sto eve kaze.. trebalibi bjelo dugme poslati...

pjesma od marije serifovic nije losa.. al **bem joj ... ova njena tri prsta i sve njeno i sviju koji su zvali za srbiju :angry:
[img]http://www.superbosna.com/images/stories/muzika/evrovizija_2007_srbija2.jpg[/img]

[quote name='#DOCTORE#' post='160686' date='May 13 2007, 00:07']eto stru

[quote name='[I-B-R-O]' post='160902' date='May 14 2007, 13:13']A sto se tice i ocjena, ni to vise nije realnost, slovenija, bosna, hrvatska za srbiju
bjelorusija za rusiju
rusija za bjelorusiju, svak za svoje...
nit se tu gleda vise kvalitet, niti ista ....[/quote]

KOLUMBO AMERIKA :) Pa mislim opce poznato je da to tako fercera svake godine. A dama ako ono mogu nazvati damom <_< je izjavila da je ponosna na dizanje tri prsta u znak zahvalnosti bosni na poenima. Sta reci?! hrak patju..

Evo bas ovdje u Grazu citam dneven novine jutros i clanak o Eurosongu al oni ga vise ne zovu tako nego Balkan - Contest `07.
Sada su totalno triumfirali istocni i juznoistocni sudionici ovog takmicenja.
Jebga nije austriji nitko krvi sto je na predzadnjem mjestu i sto u njemackoj i autriji zivi toliko "gasterbajtera" Logicno je da nece nikada ni biti pri vrhu a kamoli pobijediti.

Jos si asutrijski predstavnik postavlja pitanje:"Zasto nas nitko ne voli?" :D

molitva nije bila losa pjesma
naravno nije ni nasa ali nismo mi krivi sto srba ima vise po dijaspori od nas
iako neke drzave koje nisu imale toliko srba ipak su glasale za srbiju sto znaci da je pjesma bila dobra
a i u polufinalima se govorilo da je srbija jedan od favorita tako da nije neopravdana pobjeda

haha :D

meni je ovo pravo smijesno :D i nekako mi drago sto pobijedi i sto vam pokaza ona tri prsta :D
da se prisjetite :D

[b]ZIVJELE BALIJE!!! [/b]

long live the king!!!

[quote name='Clark_Gable' post='160927' date='May 14 2007, 13:31']haha :D

meni je ovo pravo smijesno :D i nekako mi drago sto pobijedi i sto vam pokaza ona tri prsta :D
long live the king!!![/quote]

To se ti ne osjecas Bosancem i hercegovcem?
koji si ti?

[quote name='Clark_Gable' post='160936' date='May 14 2007, 16:25']floderu jedan :D[/quote]

nemoj tako o sebi :D

[quote name='[I-B-R-O]' post='160940' date='May 14 2007, 17:47']To se ti ne osjecas Bosancem i hercegovcem?
koji si ti?
nemoj tako o sebi :D[/quote]
Marija svaka ti cast sto pokaza ovim muslimanima tri prsta koji sebe nazivaju bosanci.

i jos ti dodijelise dvanaest poena.

bolje bi bilo da smo poslali Mirsadu i jarane sa pjesmom Adidas dimije.

udri Muju maljem u glavusu on cete sutra jos vise voliti.

[quote name='Clark_Gable' post='160927' date='May 14 2007, 14:31']haha :D

long live the king!!![/quote]
Aferim,svaka cast,potpisujem.

DOLJE BALIJE!!!!

i Turci su joj obecali dvanaest bodova ali kad je podigla tri prsta,nije dobila ni boda.

[color="#800080"]misljenja sam da su dobili 12 poena zahvaljujuci RSu. pjesma im je bila dobra..inace mariji balade jako dobro leze. a nisu oni nama zahvalili sa ona tri prsta, vec svojima u nasoj drzavi, kojih je jako mnogo ;) i dok se mi razjedinjujemo, oni se ujedinjuju ;)

i nasa pjesma je bila dobra.. isto balada..ali nazalost, nismo uspjeli proci u prvih 10. vise srece drugi put

samo se pitam, dvije jako slicne pjesme.. toliko razlika u poenima?! ma, puka slucajnost ;)[/color]