Jump to content
[LoLLipop]

marija sestic, rijeka bez imena

Recommended Posts

meni je super, sinoc sam cijelu noc proveo uz BHT gledajuci Mariju i slusajuci pjesmu...

Odavno nisam poslusao nesto sto tako budi emocije u meni...Marija ima glas svjetski, a samo joj je 18 god...Medjutim kad god se meni svidjela neka pjesma , nije se dobro plasirala na Evroviziji...Mozda ovaj put bude drukcije...

Za razliku od snake-ovog dozivljaja, meni je pjesma onako... srednja zalost... previse mi je nekako monotona... engleska verzija mi se pogotovu ne svidja... nadam se samo da necemo ispasti odmah iz prvog kruga :mellow:

ne znam, izgleda da ovakve pjesmice solidno prolaze na testu, ali da ostave neki poseban dojam,hm..

nego, meni se licno ne svidja pjesma, trenutno sam u prilicno dobrom raspolozenju pa mi ovakva vrsta muzike ne odgovara..

kombinacija npr.balasevicev tekst i glas nekog energicnog pjevaca mislim da bi ostavio puno bolji dojam..

al' opet, to sam samo ja :P

live long..

ma nije bitno jer pjesma dobra, nego jer show dobar ... kao prosle godine. LEJLA je bila daleko najbolja pjesma ali opet na kraju pobjedio show od neki maski ...

imacemo dobro mjesto, zasto sto imam dosta raje u raznim zemljama, a i od balkana ima dosta zemalja na evrovisiji :D tako da cemo dobiti svakako nesto poena. Ali treba neka pjesma koja ostaje u mozgu, ono LEEELJAAAAA jednostavo ostane covjeku u glavi i onda mu se to svidja, kao ono od finaca takodje.

pjesma je jaka ko zemlja :D ....

ma onako, pjesmica :)

bolje da je Saban isao sa Rekom bez obala :)

bosna nece biti nikad bolja od prosle godine a sa ovom OSMIC pogotovo

Evo upravo je sad slusam, i nije mi bas nesto... Imamo mi i boljih pjevaljki koje bi nas sigurno predstavile u boljem svjetlu...ima mala interesantan glas, al pjesma i nije bas nesto, a jos kako sam skonto mi ove godine otvaramo eurosong (1. nastupamo) ...
Bolje bi bilo da nas sasa matic predstavlja ;) Coek bar ima glas dobar i pjesme jos bolje, a vid... bogam slab - al to se ne trazi na ojrosongu :D

hm nije losa pjesma ... ali nevjerujem da cemo ikad imati bolji sansi kao prosle godine sa Lejlom ... ali haj kad sad pobjedjuju cirkusi a ne pjevaci .. :D ... sretno joj bome :D bolje ce proci nego slovenija koja salje operetu na eurosong hahhaa :D ... srecom pa smo direktno u finalu :D

Cool transvestit :_shoot1: , bas tako sve se vise samo pare gledaju a pjesme sve manje.
Ovo je materijalisticki svijet pa je i za ocekivati.

Pa i nije mi bas nesto all kad se sjeti ko je prosli put pobjedio ono je meni budalestina nigdje veze al haj mozda nam se ove godine otruni
:rolleyes:

[quote name='black_lady' post='148462' date='Mar 5 2007, 05:16 PM']Za razliku od snake-ovog dozivljaja, meni je pjesma onako... srednja zalost... previse mi je nekako monotona... engleska verzija mi se pogotovu ne svidja... nadam se samo da necemo ispasti odmah iz prvog kruga :mellow:[/quote]

a ja kontao da smo direktno plasirani u finale :D

nego, meni je pjesma zaista strasna.
Jednostavno, glasovne mogucnosti djevojke koja je mladja od mene 4-5 godina mislim da ce evropa znati ocjeniti.
mislim da je realno ocekivat neko od prva 3 mjesta ...

Marija, puno srece ...

proslogodisnju pjesmu pobjednicu smo slabo pjevusili, ali pretposle godine, Ruslana i Wild dancer su se duuugo, duugo vrtili na radio stanicama nakon finala, iako su mnogi nasi anti turbofolkeri tvrdili da je u pjesmi dosta folk guracki, al' de sta mozes, kad ne mozes nista.
jos jednom, Mariji sve najbolj

[quote name='[I-B-R-O]' post='151251' date='Mar 18 2007, 17:40']a ja kontao da smo direktno plasirani u finale :D
nego, meni je pjesma zaista strasna.
Jednostavno, glasovne mogucnosti djevojke koja je mladja od mene 4-5 godina mislim da ce evropa znati ocjeniti.
mislim da je realno ocekivat neko od prva 3 mjesta ...

Marija, puno srece ...
proslogodisnju pjesmu pobjednicu smo slabo pjevusili, ali pretposle godine, Ruslana i Wild dancer su se duuugo, duugo vrtili na radio stanicama nakon finala, iako su mnogi nasi anti turbofolkeri tvrdili da je u pjesmi dosta folk guracki, al' de sta mozes, kad ne mozes nista.
jos jednom, Mariji sve najbolj

[quote name='signorina' post='156820' date='Apr 20 2007, 10:48']glupa pjesma, glup spot glupa ona, B) koza kopira harija... nevjerujem da ce daleko stici[/quote]

patriotizam na nivou :)

pa i pjesma Harija Mata Harija je bila spora.
lapali na osjecaje i slicno.
meni je pjesma premocna.

Il' sam pao na osmjeh.

Koje za vas karakteristike treba imati pjesma pobjednica na eurosongu?
da bude nesto na transvestit - gay kalup?
deen i te guracke?