Jump to content
Sign in to follow this  
safet susic

Najuspjesniji Sportisti Grada Cazina

Recommended Posts

U organizaciji sportskog saveza Cazin odrzana je tradicionalnamanifestacija izbor najuspjesnijih sportista i sportskih ekipa za proteklu godinu.

Epitet najboljeg sportiste Cazina ponio je Nusmir Majetic,

Mislim da je veliki minus sportskog saveza ne dodijeliti nikakvu nagradu Muhamedu Toromanovicu!!!

Vazno je da nacelnik dobio zahvalnicu za veliki doprinos Cazinskom sport!

Mislim da je veliki minus sportskog saveza ne dodijeliti nikakvu nagradu Muhamedu Toromanovicu!!!

Vazno je da nacelnik dobio zahvalnicu za veliki doprinos Cazinskom sport!

<{POST_SNAPBACK}>

Ja licno znam osobu koja je poslala dopis u kojoj predlaze da se dodijeli priznanje Muhamedu Toromanovicu i Safetu Nadarevicu ali niko se nije udostojio ni da odgovori na taj dopis a kamo li da sta ucini po tom pitanju.Jadno i zalosno

Ja licno znam osobu koja je poslala dopis u kojoj predlaze da se dodijeli priznanje Muhamedu Toromanovicu i Safetu Nadarevicu ali niko se nije udostojio ni da odgovori na taj dopis a kamo li da sta ucini po tom pitanju.Jadno i zalosno

<{POST_SNAPBACK}>

kad mu stari u SDA se uclani, dobice Muhamed priznanje.

samo mi nejasno kako je FK Krajina dobila priznanje za najbolju musku ekipu, kad je nacelnik rekao da su na zadnjem mjestu i da ne valjaju :lol:

kad mu stari u SDA se uclani, dobice Muhamed priznanje.

samo mi nejasno kako je FK Krajina dobila priznanje za najbolju musku ekipu, kad je nacelnik rekao da su na zadnjem mjestu i da ne valjaju  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

I mene bas cudi kako je nacelnik to dozvolio a tebe da informisem da se gleda rad Krajine kroz citavu 2006 godinu a ne samo unazad 3-4 mjeseca...

Da te podsjetim samo da je Krajina u 2006 godini usla u prvu ligu federacije BiH!!!

A sto se tice Safeta Nadarevica i Muhameda Toromanovica je sigurno velika sramota ljudi iz sportskog saveza!!