Jump to content
Sign in to follow this  
PaRaZiT

Counter - Strike

Recommended Posts

Zanima me koliko vas igra Counter i koliko ste dobri? Ja vec 3 godine se sutam sto s cimerima sto sto s botovima pa me zanima ima li iko zainteresiran da organizujemo veliki LAN party negdje u gradu?

Ja igram CS malo manje od tebe ali nisam bas odavno igrao jer mi je malo i dosadilo igrati uvjek sa istom rajom ali kad bi bio neki LAN party mislim da bi mogao naci malo slobodnog vremena.

Zivim u US pa nemogu ali mozes staviti vrijeme i datum tako da mozemo igrati skupa. Nisam nikad igro sa Bosancima. :cry:

Bilo bi fino da cujem kroz zvucnike Bosanski umjesto Engleski i Njemacki nonstop.

Eh moj dostu moja konekcija i microfon na ustima ne idu skupa nikako... U najboljem slucaju ping mi je 200 i igra ima smisla ako je na serveru manje od 10 ljudi :cry:

Eh moj dostu moja konekcija i microfon na ustima ne idu skupa nikako... U najboljem slucaju ping mi je 200 i igra ima smisla ako je na serveru manje od 10 ljudi :cry:

Zao mi je. :(
Imali ikakav Cable kompanija u Bosni. Ja imam ping oko 40 vecinom i 0 lag. :)

Eh kabel... Ma ima u Mostaru kabla ali na onoj strani sto nije nasa... U sarajevu u tri stana ima i DSL-a :evil: Mozda moja djeca budu mogla igrati countera rahat na netu, ja se i ne nadam... Pozdrav

Ja igram CS vec oko 3-4 godine online (kod kuce), a botovi vec nisu zanimljivi ( jer ih pobijedim 20-30 razlike) - to mi je rekord...

Odem u internet centar , uzimaju uvijek istu mapu , a dosle nove mape
( ja one stare znam napamet sve), al njima su sve nove!! :D

Mislim da je taj LAN party ODLICNA ideja!!! Kad bi ga bar mogli organizirati...al nejde to kod nas tako lako :cry:

ma igram i ja par godina isto sa botovima i nekad na internetu kad je moguce :)

koje su vam najdraze mape i oruzje, teroristi il pajkani??

ja sam cuo da ima dosda bosanaca igra CS pa sam kupio tu igru ima nekoliko mjeseci. ovde gdje ja zivim nema bosanaca haman niko pa sam kupio iggru da se zabavim sa bosancima ako iko znate SERVER gdje bosanci igraju nek mi kaze jel bi volio igravi sa bosancima CS ja sada igram gdje bilo koji server nadem. izasla je nova verzija Counter Strike 1.6 izgleda prava.i ovi novog stoljeca ima mnogo mnogo mnogo bolji 1000 put igrica i bolji grafika od counter strike.sad mislim kupovati neke druge igra slicno kao CS sa bvolje oruzje i grafike vise stvarnije