Jump to content
Sign in to follow this  
safet susic

Rvi U Cazinu!?

Recommended Posts

Evo jedna tema o RVI u Cazinu...

Kakva prava u cazinu imaju RVI inavlidi, kakva su im primanja, opcenito u kakvoj su situaciju u Cazinu RVI!!!

primanja pitaj mog brata kolka mu je invalidska penzija,nikakva prava nemaju nekakve kredite daju al onima sto su sto posto invalidi ovi sto su ispod toga nemogu ni za cigare imat koji puse,sjecam se kad je brat dobivao penziju 9 maraka, :)sad 50 marki prima,i da bi digao kredit otisao da prepise njima penziju posto nemoze vracat ratu jer mu je mala penzija i nece ni to :lol:

Evo jedna tema o RVI u Cazinu...

Kakva prava u cazinu imaju RVI inavlidi, kakva su im primanja, opcenito u kakvoj su situaciju u Cazinu RVI!!!

<{POST_SNAPBACK}>

imaju besplatno parkiranje.

E tu Zilho ima sta da kaze on je njihov clan...

<{POST_SNAPBACK}>

dobro sam potplatio da bih bio clan RVI bas mr zanima kolko nas ima na forumu
i kao 30% po zadnjoj revizi imam oko 40 KM mjesecno i besplatno parkiranje u cazinu ali ne i u bihacu tamo samo samo preko 60% (malo me spi**alo) ovo je cestitka onima sto su uredjivali parkinge u cazinu moguce da i nacelnik ima svojih prsta tu da nebude da ga vajika kritikujemo i kad godic nam nampane
ono smo mene nervira sto nema svudgje i svaki invalid ista prava biulo da je on iz APZB ili RS je svaka osoba sa invaliditetom je ista jedino sto svoja prava moraju traziti tamo gdje pripadaju
al i tu nesto opet seru pa neka
al sto sam se ugodno iznenadio je u karlovcu kad nisam moro platiti jer sam parkirao na mjesto za invalide i policajac me upozorio i kad sam mu pokazao karicu on se samo izvinuo i rekao da je to ok ako mi nevrijete eno ziva jos enesa ljubijankica direktora medrese on je bio samnom il ja sa njim

e da se sad jope pofalim provjerio sam i nisam jedini invalid u ulici hasana mujezinovica po straom predmeru ili izeta nanica po novom koji nije nista dobio od opcine ima nas dvojica a drugi je moj komsija nedzad kapic mi smo dobili harbiju a dado brico i jos neki dobili jureteve sa pogledoim na unu hahahah zazluzni gradjani
eto je bi ga sad ode ja pokusti se jos ceka sjetiti pa cu se vratiti na temu

dado brico i jos neki dobili jureteve sa pogledoim na unu hahahah zazluzni gradjani
eto je bi ga sad ode ja pokusti se jos ceka sjetiti pa cu se vratiti na temu

<{POST_SNAPBACK}>

Nabroj de ih sve, znam da zna

Nabroj de ih sve, znam da zna

zuhra nije dobila nista vec druge porodice poginulih. slobodno provjer

<{POST_SNAPBACK}>

i rekao sam da mislim
onda samo slabo mislim
nista nisam tvrdio za zuhru ali za dadu...