Jump to content
Sign in to follow this  
divlji_andjeo

Izgubiti Prijatelja

Recommended Posts

eh,mene malo nesto udarilo,jer sam ostala bez jednog jarana,najboljeg prijatelja,zbog neke gluposti,koju on nije skontao...
a jos jednog druga sam izgubila,jer mu je djevojka zabranila da se druzi sa mnom...ne znam---ako se ona htjela rijesiti konkurencije,mogla je reci sta,simply as that,pa da razjasnimo odnose...a od njega nije fer jer je papucar...mogao je lijepo da se postavi sto se tice prijateljstva i ljubavi...

kako se vi nosite s tim???kako vratiti prijatelja???

ovo je vise tema,da skontam kako vratiti druga :crybaby:

Ja znam kako je to izgubiti najboljeg druga, prosle sedmice sam ja izgubila svoga. Nisam znala da covjek moze biti tako dvolican i mislim da nema niceg goreg nego kad te takva osoba iznevjeri. Stvarno me je to njegovo ponasanje pogodilo, jer nisam vjerovala da on moze biti taki...jbg zivot ide dalje, kad malo bolje prokontam bolje da sam vidjela sad kakav je nego za par godina :(

Kod mene je uvjek tako bilo, kad moj drug nace sebi curu ja se malo odmaknem od njega, mislim nedruzimo se kao sto smo se druzili, posto on sebi sad naso curu!

Drugo tako kad sam ja sebi nasla momka, tako je bilo i kod moji prijatelja i prijatelijica, znalo se da se nesprovodi vise onako puno vremena kao sto se sprovodilo sa drustvom. :)

Kako vratiti prijateljicu??
Preci preko svoga ponosa, ako si ti kriva?
Izvini joj se!!! Vajlda ce oprostit!!

Ako se bezveze naljutila, onda sta ce ti ta prijateljica taka,```???? <_<

cisto sumnjam...ako mislis na sebe,ti meni nikad nisi bio drug!!!

izmedju ostalog ne dosadjujem mu,ako mislis na koga i ja mislim...nekog ko je tebi vaktile bio drug pa si mu zabio noz u leja,a on ti vratio???

<{POST_SNAPBACK}>

ma kaki,ja sam ti trebo samo ljubavnik biti...nego zaboravi,drzi se moje poruke i sve ce biti kako zelis,tako ako nastavis samo ces ga udaljiti od sebe :D
ovih sto su meni zabijali i ja njima nema zato sto ne baratam s nozevima,men je pljuca draza !

caos

u nadi da ce ti se drug vratiti savijem jednu i bacim je u dim,laka noc cice

on je u pitanju,posto imam par muskih frendova... :P
rekla sam mu nesto sto ga je povrijedilo,al nije to bilo s tom namjerom,i on se naljutio.

a ovaj drugi,papucar,da ga nema veceg...dok nema cure,sa mnom je ok,dok kakvu safaca,odmah nju slusa i sve ok...a ona njemu rekla da se sa mnom ne druzi...al ne mora...da bog da mu kita otpala...

budo...spusti se na zemlju,ne da mi se svadjat a provociras me...cice?????????jel srce,tepanje,il si opet zapeo za moje grudi????????

ne tepaj mi,nisi za to kompetentan...ako su grudi,ne barci..ruke otpadaju...

Ja sam nedavno izgubio jednog prijatelja(Sancho) skojim sam bio nerazdvojan fakat sam tad ispao pederikos i onaj zesci i strasno sam se pokajao....

Naime u 2h navace izbacio sam ga iz auta u donjoj luckoj :) Fakat imao sam razloge ali opet kazem nisam sebi trebao to dopustiti...

Prije toga smo bili nerazdvojni najveci mangupi bili u skoli :)

I tad smo se onda fakat ozbiljno zakacili i nismo dugo pricali i jedne noci u 10-ci sjedili smo stol do stola i onako ubijali se u alkoholu i citavo vrijeme se gledali ali nijedan nije htio prici da se izmirimo... I dok smo se par sati posmatrali najzad ja mu pruzim ruku i on prihvati moje izvinjenje tako da smo opet dobri i opet nerazdvojni....

Hocu reci ako je to stvarno bilo dobro prijateljstvo da ce ti se prijatelj brzo sam vratiti...

eh,bas mi super dosli ovi savjeti...al najbolji mi dosao od mog jarana koji me nogirao zbog cure...jednom me nazvao i ja i on setali po biscu,hacili samo kako ja i on to znamo,odemo u park i tako bas o tome svemu pricali i on mi rekao da se borim za ovog drugog jasrana ako vrijedi...i bom ja njega poslusam i sad sam ih obojicu vratila...sve se moze kad se hoce...

Ja sam nedavno izgubio jednog prijatelja(Sancho) skojim sam bio nerazdvojan fakat sam tad ispao pederikos i onaj zesci i strasno sam se pokajao....

Naime u 2h  navace izbacio sam ga iz auta u donjoj luckoj  :)  Fakat imao sam razloge ali opet kazem nisam sebi  trebao to dopustiti...

Prije toga smo bili nerazdvojni najveci mangupi bili u skoli  :)

I tad smo se onda fakat ozbiljno zakacili i nismo dugo pricali i jedne noci u 10-ci sjedili smo stol do stola i onako ubijali se u alkoholu i citavo vrijeme se gledali ali nijedan nije htio prici da se izmirimo... I dok smo se par sati  posmatrali najzad ja mu pruzim ruku i on prihvati moje izvinjenje tako da smo opet dobri i opet nerazdvojni....

Hocu reci ako je to stvarno bilo dobro prijateljstvo da ce ti se prijatelj brzo sam vratiti...

<{POST_SNAPBACK}>

auu kako ces to uraditi mome tecicu lele sram te bilo. pricao mi je on dase vas dvojica raja... svaka cast.. nema to pravi karan...

sve vam zelim najbolje nadalje...

nema vise svadje

eto ako si ti skrivila nesto onda je vrijeme da se izvines.... nazvat ga ili sms... puno ce ti lakse biti....a ako neobraca paznju na to sve...eh onda je najpametnije da ga pustis dok razmisli malo... samo ce se on onda javiti :)

a bona mogu ti reci...i ja sam nji mnogi izgubila ali sam se i pomirila sve sa vremenom to dodje...a taj sto ti je okreno ledja zbog "cure"sto mu je "zabranila"auff bretee...pa nije mu zena..al svak ima svoje=)to ni za mene prijatelj nije,iskreno receno...a sa otim drugim probaj popricati..ako nemoze sam ce ti prici vijeruj meni tako je i kod mene bilo pusti mu malo vremena on ako bude malo bolje razmislijo on ce se sam vratiti=)) a za tog drugog ja se nebi ni brinula to za mene nije prijatelj..sta ako ga cura ostavi?!?!izgubijo je dobro prijateljicu a i curu...e onda je sam kriv...nemoj sebi razbijati glavu zbog toga...sve ce biti ok..vijeruj meni=))
poozzz

Mhm...ako on to nije skontao daj mu vremena nek ima da skonta...zasto ste se zakacili a nemozesh ti nikog natijerati ni na sta sto kaze budo samo ga mozesh odaljiti od sebe ao budesh navaljivala :D ...s vremenom ce valdja shvatiti u cemu je bijo fazon i da j kriv on tu...a ako si kriva ti onda bi tebala ti mu prva pruzit ruku... :) pozz!

Ma nema se tu sta raditi ako je pravi prijatelja doce to na svoje a ako nije pa bona nije vrijedan da se mucis;) a onaj sto te zbog cure ignorise toga ti je najbolje poslati odmah poprijeko jer je najbolje se ne stavljati izmedju dva fronta jos najmanje ako ni on sam ne zeli pokusati da sacuva vase prijateljstvo ;)

jedan veliki covjek je rekao kada te prijatelj povrijedi reci mu da mu oprastas ono sto je ucinio tebi ali mu ne mozes oprostiti ono sto je ucinio sebi
pa se vi skontajte sta je pisac htio reci