Jump to content
_Gost1

Zasto muskarac nebi smio ozeniti recimo... dvije zene?

Recommended Posts

Jesam vam pricala da je moj dajdza rahmetli imao 2 zene. I imao sedmoro djece sa jednom sedmoro sa drugom, i odgojio ih sviju podigo normalni, zdravi :D zene se nikad svadjale nisu, druzile se bolje nego kakve dvije prijateljice..

[quote name='Kemal_S' post='7119' date='Mar 16 2004, 18:04']Vodite racuna da u svijetu ima vi

[quote name='black tattoo' post='182915' date='Sep 29 2007, 12:10']ovo sam vec dugi dugo dugo izbjegavao da napisem, posto smo se ovdje bazirali na islamu. sta je sa kriscanskim, hriscanskim zenama - mislim na one redovnice. njih nema u ovom keminom postu :lol: treba i njih oduzeti i pedere i lezbijke, pa onda da vidimo koliko imamo neporemecenih individua [b][bez ovih redovnica, one su same izabrale takvo nesta i one ne spadaju u grupu poremecenih licnosti].[/b]
onda kad baratamo takvim podacima da vidimo koliko zena na jednog muskarca. ja mislim barem 5-6 :D[/quote]

zelio bih provjeriti dali sam dobro razumio... po tebi su pederi i lezbejke po necijoj primori izabrali biti to sto jesu ...

[quote name='lucky' post='183815' date='Oct 2 2007, 16:05']zelio bih provjeriti dali sam dobro razumio... po tebi su pederi i lezbejke po necijoj primori izabrali biti to sto jesu ...[/quote]

ne, ne, ne, ne...

pederi i lezbe su poremecene individue, kao i te redovnice [bar po meni jer su se odrekle ovozemaljskih uzivanja u nama - muskarcima]. to sam htio reci...

Malezijski liječnici ponovo su spojili gotovo odrezan penis muškarcu koji je svojoj prvoj supruzi hvalio seksualne vještine svoje nove, mlađe žene, što ga je zamalo skupo koštalo

Incident se dogodio u južnoj malezijskoj državi Johoru kada je muškarac, 43-godišnji indonezijski radnik ležao u krevetu sa 48-godišnjom prvom suprugom i pohvalno govorio o novoj ženi, staroj svega tridesetak godina. Žena je tada uzela kuhinjski nož i posjekla ga po spolovilu, piše New Straits Times.

Unatoč šoku i bolovima, osakaćeni muškarac uspio je navući hlače, sjesti na motor i odvesti se do obližnje bolnice gdje su mu liječnici s jedanaest šavova spojili penis.

Poslije je događaj prijavio policiji koja je uhitila ženu i čeka je optužba za namjerno izazivanje teške ozljede opasnim oružjem. Za to joj prijeti trogodišnja zatvorska kazna, pišu novine.

Ovako ljudi zelje su jedno stvarnost je druga..

Razumim vas primamljivo to zvuci dvi.. uh veceras jedna sutra vece druga. a prek sutra ode vala u kafanu mozda bude neka i tamo :)
SKoro pa svi ste iste, al vam nezamjerim.

Mozda to poneke zene i prizeljkivaju hoce dva :D

AL zivot je drugaciji, stvarnost je drugacija..

MOzda bi cak bilo i izvodljivo dje je harmonija i dje su dvije jako jako jako mirne zene, mada u to sumnjam..

Al kad vidim kako vam se je boriti sa ovim novim emanzipozvanim i uzasnim zenema! nebi vam nikako preporucila vise od jedne!!

Neka desavanja u mom krugu poznanika su me dovela da vam napisem ovaj post!!!

Muskarci dobro gledajte koju ce te ozeniti. Koju ce te odabrati. Nek bude jedna al vrijedna!!

Jer sam se uvjerila, da danas zensko lakse musko moze zahebat, nego obrnito

[quote name='EcI PeCi PeC' post='185817' date='Oct 10 2007, 09:04']Jer sam se uvjerila, da danas zensko lakse musko moze zahebat, nego obrnito

[quote name='divlji_andjeo' post='180867' date='Sep 21 2007, 08:34']ljudi presipate iz supljeg u prazno...

baustelka ti uvijek navodis te ajete,al znas li ustavri sta je dovelo do objavljivanja tih ajeta??
bitke,jer su tada muskarci ginuli,a zene sa djecom su stajale nezasticene,pa je zbog toga poligamija bila forsirana...[/quote]

hehe danas samo u americi ima 8 miliona zena vise nego u americi nije samo to zbog rata nego je to jednostavno takav natalitet.
znaci po tebi ovih 8miliona zena je osudjeno da ostanu neudate,ljubavnice il sta ej vec moderno danas u svijetu... ostase zene same... nego koje je po tebi onda rjesenje kad se zgazas nad Bozijim zakonom?

jer je sasvim jasno zasto je dozvoljeno 4 zene da bi svaka imala zastitu covjeka familiju ali danas je familija nesto trece haj druga tema.

nego sta je onda sa ostatkom svijeta..jer ja sam samo rekla za ameriku?

[quote name='divlji_andjeo' post='180867' date='Sep 21 2007, 08:34']pati,kazes za tu nepravednost da se na nju ne izvlaci niko..hmm..ne mozes ti sjediti na cesti i moliti boga da ti da..il klanjati pregibati se,sta znam trati dzamijske sedzade klanjanjuci a toliko si lijena da odes raditi...[/quote]

Bio jedan covjek za vriejme Muhameda s.a.v.s i imao zenu ali su bili toliko siromasni da nisu imali sta jesti i jedan dan ode on do Poslanika s.a.v.s i pita ga sta da radi kaze mu Poslanik OZENI SE! i ode covjek i ozeni se,ne prodje dugo opet dodje do Poslanika i rece isto da sad isto nemaju sta jesti,kaze mu Poslanik OZeNI SE! i ozeni se covjek po treci put i po treci put ode Poslaniku i sto mu govoreci na sta mu Poslanik opet rece OZENI SE i ozeni se covjek i cetvrta zena mu znala plesti sepete korpe i tako te svari od motki i nauci njega i njegove tri zene i obogate se s tim da su postali jedni od bogatiji familija tada...

teza ti pobijena :P

[quote name='divlji_andjeo' post='180867' date='Sep 21 2007, 08:34']i dzaba sve to,al opet ne mozes biti toliko pravedan,jednoj ce uvijek nesto faliti...i nemoj ti meni tu guglati te ajete,fati se malo tefsira i hadisa,pa procitaj pa onda dodji i propagiraj ovdje poligamiju...[/quote]

Poslanik s.a.v.s je imao zene pa je je najvise volio Aisu r.a i nije krio to ali zato nije bio ne prevedan prema drugima...
vama je to glavno nece ovo ono,a u samom zivotu se desava da nekog vise zavolis i volis a recimo nisi s tom osobom ;)

nemam potrebe za googlanjem sve na pc imam :) tefsir sam izostavila namjerno

[quote name='divlji_andjeo' post='180867' date='Sep 21 2007, 08:34']neko je spomenuo da zena sebi zaradi..aha..u arapskom svijetu,zena je zasticena i muz se o njoj skrbi..u modernom svijetu,nemoguce je imati vise zena,koje bi,kako je neko naveo,radile...jer..jer zena bi na radnom mjestu mogla biti izazvana od strane recimo drugih zena ili muskaraca koji su u monogamskom braku,sto bi moglo imati raznorazne posljedice...onda ne znam bil se 4 zene koje dijele jednog muza mogle uskladiti oko svih kucanskih obaveza i podmirenja muza...jer svakoj pripada jedna noc,i svaka bi komad svog kolaca,a on jedan...dalje ne mogu,postim

uostalom,ovjde u bosni nije setrijatski sistem,stoga nema poligamskih brakova...

kemo ici cemo se mi vjencati u saudiju[/quote]

u modernom svijetu aj sto me nasmija... hemo redom zasto bi zena morala raditi, ona moze ako zeli,izazvan covjek moze bit bilo gdje zar treba ostati u kuci i skrivati se?

oko kucanski poslova..aj pa de malo se informisi uglavnom te zene ne zive skupa to je ono kad je svaka u svojoj kuci i svaka sama sebi cisti... znas?

podmirenje muza hahhaha zaboravi ti da je spavanje sa zenom vjencanom ibadet i nije samo jedna strana nego obje moraju se zadovoljiti cak ima i par hadisa o tome.

al malo ti je teze skontat da kad se neko vec vjenca za covjeka koji vec ima jednu zenu, sama zena je svjesna da ce ga imat u odredjenim danima...to sto ti tako ne razmisljas bubas bezveze.

[quote name='divlji_andjeo' post='181099' date='Sep 22 2007, 08:54']pa auslanderka oli ti baustelka jedno te isto...ja tebi mogu dati odgovor svaki dan,bez obzira bio ramazan ili ne...al vidim da kaskas...

muhammed a.s. je imao deset zena od koji su sve bile raspustenice ili udovice,sem aise r.a. koja je bila djevica..a za zivota hatidze r.a nije se zenio drugim zenama...[/quote]

sad da ti objasnim jer ne znas :)

auslanderi su ti ljudi koji su dosli u evropu iz bilo kojeg dijela kugle zemaljske tj kina,bosna,turska itd kontas?
a bustelci su ti ljudi koji rade na baustelama,znas to si oni sto rade fasade i tako ti..

kontas ?

Poslanik s.a.v.s je prica za sebe.

fino ti meni toga s kompa nabaca,al um caruje,a snaga klade valja...ja ti to sve znam,al fazon je sto ti ne znas..jer ti nastojis,ne forsiras islam,a u islamu nema prisile...

sto se tice tih 8 miliona amerikanki,kao prvo,nisu muslimanke,ne vladaju se po serijatu...

lijepo od njih sto postadose bogati...al de pogledaj ovjde nase vrijeme...ima covjek zenu i kusur djece,8-9,jedva sastavljaju kraj s krajem,on lezi,ona s guza na guz,jos trudna...pa se ti zapitaj sta taj narod radi..sem sto proizvodi sirotinju...
govori u sadasnjosti i buducnosti...

da,bio je pravedan prema svima..jer je on Muhammed savs...opet ti ponavljam zivi u sadasnjosti...

sta ako dodje tebe red da spavas s covjekom,njemu se pripelo,a tebe glava boli???

dobro,baustelko,ti ako zelis zivi u tom braku,al ja ostajem pri tom jedan covjek i jedna zena..ipak smo potekli od toga,a ne od adama,have i jos tri zene,ne???

lupas ko martin po diviziji,haj sakrij se...a izmedju ostalog,mogu ti ovuda pisati postove i postove o poligamiji,pozoitivi i negativi,al kad ti neces skontati...

haj zdravo...

[quote name='oggy_frujer' post='187453' date='Oct 18 2007, 16:51']muskarac bi recemo smio ozeniti 9 zena ako su sve dobre ako nisu nemere[/quote]

sorry al to mi je glupo i cuti!
Bas zadnji put kad sam bila u bosni prica mi mama za jednog cojka koji ima dvi zene i to jos u silici u selu i ja to tek neki dan saznala... :o on je svakoj napravio kuci, naravno jedna do druge, i jednom spava kod ove jednom kod one.. i reko kako se slazu te dvije.. kaze: dobro... one govore, idu jedna drugoj itd. :huh: :o

ej .. sto bi ti ja bila dobra sa svojom suparnicom.. nemogu vjerovat da toga ima?!
dzes da ja to podnosim svaki drugi dan da je on kod nje, i snjom ono isto radi sto i samnom i njoj isto tako tepa i prica ko i men.. ma joj ja bi ubila i njega i nju :angry:

[quote name='beauty' post='187663' date='Oct 19 2007, 15:22']sorry al to mi je glupo i cuti!
Bas zadnji put kad sam bila u bosni prica mi mama za jednog cojka koji ima dvi zene i to jos u silici u selu i ja to tek neki dan saznala... :o on je svakoj napravio kuci, naravno jedna do druge, i jednom spava kod ove jednom kod one.. i reko kako se slazu te dvije.. kaze: dobro... one govore, idu jedna drugoj itd. :huh: :o

ej .. sto bi ti ja bila dobra sa svojom suparnicom.. nemogu vjerovat da toga ima?!
dzes da ja to podnosim svaki drugi dan da je on kod nje, i snjom ono isto radi sto i samnom i njoj isto tako tepa i prica ko i men.. ma joj ja bi ubila i njega i nju :angry:[/quote]

Heeeeeej netepa njoj kao tebi, svaka zena je drugacije. Sesexa se sa prvom kao sa drugom. Nevoli prvu kao drugu.. pa razlicite su zene... on ima sa svakom zabavu i malo za prominiti a ne nek sjede i nek trpe. nek ceka kad ce biti na redu da je obredi...
PIhhhh oni i njihova foruska brak sa vise zena...
ccccccccc

[quote name='EcI PeCi PeC' post='187671' date='Oct 19 2007, 15:39']Heeeeeej netepa njoj kao tebi, svaka zena je drugacije. Sesexa se sa prvom kao sa drugom. Nevoli prvu kao drugu.. pa razlicite su zene... on ima sa svakom zabavu i malo za prominiti a ne nek sjede i nek trpe. [b]nek ceka kad ce biti na redu da je obredi... [/b]PIhhhh oni i njihova foruska brak sa vise zena...
ccccccccc[/quote]

vala i to sto kazes, kad su glupe tako da se upustaju u to :huh: neka ceka..

Muskarci trbaju ozeniti 100 zena recemo ali kad nadju onu pravu onda mu netreba niko neg samo jedna ali vrijedna zato zene, cure, djevojke potrudite se da zadovoljite svoje muskace i imace smo vas

[quote name='oggy_frujer' post='188307' date='Oct 22 2007, 10:21']Muskarci trbaju ozeniti 100 zena recemo ali kad nadju onu pravu onda mu netreba niko neg samo jedna ali vrijedna zato zene, cure, djevojke potrudite se da zadovoljite svoje muskace i imace smo vas[/quote]
svaka castt jarane treba spasit ove zene jer sad ih ima vise nego nas muskaraca :)

[quote name='oggy_frujer' post='188307' date='Oct 22 2007, 12:21']Muskarci trbaju ozeniti 100 zena recemo ali kad nadju onu pravu onda mu netreba niko neg samo jedna ali vrijedna zato zene, cure, djevojke potrudite se da zadovoljite svoje muskace i imace smo vas[/quote]

Znas koliko ja zena poznam sto su sigurno fine zene, povucene, kulturne majke, prave supruge. Dame dive... i on ulazi sa konobaricom ofucanom u subotu bvece u krcat lokal.. Ponosan!!
Nemora znaciti da je tako, nego ako je neko rodjen da bude pesin bice to, nebitno musko zensko...

[quote name='EcI PeCi PeC' post='188423' date='Oct 22 2007, 18:19']Znas koliko ja zena poznam sto su sigurno fine zene, povucene, kulturne majke, prave supruge. Dame dive... i on ulazi sa konobaricom ofucanom u subotu bvece u krcat lokal.. Ponosan!!
Nemora znaciti da je tako, nego ako je neko rodjen da bude pesin bice to, nebitno musko zensko...[/quote]bom ljudi smo :D eci, nemoj hatorit plaho,pokusavaju odavno ispravit kri :D vu drinu al de.. belaj je danas sto se tesko razlikuju muskarci od zena..nemeres razlucit da si kruh..

[b]ma ja one se prave samo pametne zato ti kazem one su za ebanje ne zenbu ;) a muskarec moze da ozeni n oliko koliko finanski moze a posto malo koji moze zato su pederi B) [/b]

[quote name='JeSmInDa' post='190665' date='Oct 31 2007, 19:10'][b]ma ja one se prave samo pametne zato ti kazem one su za ebanje ne zenbu ;) a muskarec moze da ozeni n oliko koliko finanski moze a posto malo koji moze zato su pederi B) [/b][/quote]
kako ce moci kad ste pohlepne i abezii nikad vas natrpat niti parama niti ostalim zadovoljstinama zivota :) naj bolje je bilo u kameno doba donese ti batak i podnjega odma :)

[quote name='x-men' post='190672' date='Oct 31 2007, 19:55']kako ce moci kad ste pohlepne i abezii nikad vas natrpat niti parama niti ostalim zadovoljstinama zivota :) naj bolje je bilo u kameno doba donese ti batak i podnjega odma :)[/quote]

hahahha jesi lud, *ebo te batak...

znas sta je meni jednom jedna stara zena rekla..

kaze dok je na tebi dao bi ti ovna a kad sidje sa tebe dao bi ti govna :D :D

sam sto su sad i zene pocele ovako... :D :D

strasno strasno...

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='192329' date='Nov 9 2007, 20:31']prije uh nekoliko dana na tv bio neki svabo koji je 35god zivio s 5 zena...

al ove godine nisu mogli dalje...

eh jos da je musliman bio :rolleyes: :icon_cheesygrin:[/quote]

Lipo da je iz Tunguzije, Mongolije, Spanije.. Tu svako cudno gleda.. Kakve to veze ima sa vjerom..
KOja god to dozvoli svom je pukla!

pa sto ce vam toliko zena i ovako imaju svi harem bili u braku nebili :icon_cheesygrin: ma dosta jedna zena i od nje se ocelavi posjedi pozivcani,hahaha jedna kod kuce a za ostalo malo i kad vani izadzes da ima gdje ugrijat se..

[quote name='x-men' post='193162' date='Nov 13 2007, 10:38']pa sto ce vam toliko zena i ovako imaju svi harem bili u braku nebili :icon_cheesygrin: ma dosta jedna zena i od nje se [color="#2e8b57"]ocelavi[/color] posjedi pozivcani,hahaha jedna kod kuce a za ostalo malo i kad vani izadzes da ima gdje ugrijat se..[/quote]

to ti iz iskustva ??

:lol: