Jump to content
Red_rose

Bajram Serif Mubarek Olsun

Recommended Posts

Svekrva je još u Parizu i ja sam imala želju da djever i jetrva dođu kod nas na bajramski ručak, ali ona insistira da mi dođemo kod njih, jer ona je nezaposelna, nema djecu i kaže da je njoj lakše nego meni (ona mene mazi), tako da smo prvi dan Bajrama aBd kod njih, ali nećemo se dugo zadržavati jer prvi dan i krurban koljemo.

Prvi dan ću obići mamu i tatu, drugi dan na mezarluke i malo komšijama sjesti ako budem stigla, jer imam i svoje svakodnevne nedjeljne obaveze.

Iako neće ručak biti kod mene, i kod mene će biti slane hrane koja može stajati, a kolači su obavezni (baklava i još nešto  će biti)

Inače Ramazanski Bajram meni je za hodanje i druženje sa porodicom a Kurban Bajram jednostavno je posvećen kurbanu.  

Mi smo na rucku kod svekrve tako je za svaki Bajram. Ali da se ona ne zamara puno mi svi donesemo hranu. Dogovorimo se i svi donesemo razlicito. Onda ce mi poslije podne doci rodica i njeni. Dalje nisam jos nista isplanirala. Edited by Hercegovka

Nekaa vas Allah dz.s. obaspe svojom miloscu, da vam da nafake, zdravlja i srece i da vas pozivi kao muslimane...
Eid Mubarak...

• Upvote 4

Bajram Mubarek Olsun dragi, dobri ljudi, da ga provedete u miru i zdravlju uz one koje volite.
Svako dobro. :)
  • Upvote 3

I i od mene neka vam je Bajram Serif Mubarek Olsun...da ga provedete u zdravlju, sreci i veselju i uz svoje najmilije...
  • Upvote 3

BAJRAM MUBAREK OLSUN svima forumašima ma gdje se nalazili.

Prvo: Da ste mi živi i zdravi :-)

A drugo: Da budemo bolji kako bi nam bilo bolje!

• Upvote 1